PDA

View Full Version : Za probvalite narkotici...



Cry...
12-29-2006, 17:53
Abe hora iskam da vi pitam za6to po4nahte narkoticite?
Zaradi problemi , za koef ili e druga pri4inata ???
6te mi e interesno da vi 4uq mneniqta :-D

love_sdv
12-29-2006, 18:30
ami... az probvah samo vednuj... ot liubopitstvo. beshe predi dve godini i ottogava ne sum si i pomisliala... a i to e mnogo gadno! ne moga da razbera koi si go prichiniava tova redovno i kak moje da se pristrastish kum takova neshto

BraInLesS_f
12-29-2006, 18:31
Карат ме да се чувствам различно...
А пробвах,поради изказвания,че е яко!

:mrgreen:

12-29-2006, 18:31
Мегчо ще те пребия само да та фана :S или само да съм разбрал, че земаш наркотици...

12-29-2006, 19:04
Абе стегнете се той живота ако питате мен е най големият наркотик-> Супер психеделичен е, а и си пристрастен до смърт...

сериозно, стига сте гледали на наркотиците като на некакви извънземни, това е нормално винаги е било открай време и винаги ще бъде. Алкохола е наркотик, Кафето е наркотик, Шоколада ако щете е психоактивен. Дори да правите секс, променя химията в мозъка ви, и ви надрусва един вид, Да гледате някой филм - също. Хазартът - Също. Просто едни психоактивни неща са вредн ('особено синтетичните, поради факта че това което си купувате на улицата , никога неможе да знаете какво има в него) а пък и като цяло... дозата и честотата на употреба е това което те убива (както и качествето)
Може цял живот да пийваш веднъж в седмицата по 350 мл Вино и това даже ще е полезно за теб, но може и да умреш като алкохолик на 30 ако го правиш всеки ден в големи количества. Може и да умреш ако пийнеш и 20гр фалшив алкохол,(или си купиш екстази или амфети, в които има разни други неща но не и МДМА, и амфети)

така че ... тфа е...

NaDuFcHe
12-29-2006, 22:03
Mi..az lichno pochnah prosto shtot popadnah v takava komaniq v smiul..ne che zaradi tqh sum propushila am mi ebshe interesno i vkrainasmetka ne sujalqvam chovek trqbva vsichko da opita ot toq jivot....No veche sum na principa che ako she se trovish pone da e enshto kachestveno a ne raigras ot zad bloka

12-29-2006, 22:19
Най-якото нещо след ебането, освен ако не ги правиш едновременно!

niGGa
12-29-2006, 22:50
Най-якото нещо след ебането, освен ако не ги правиш едновременно!
Подкрепям.. :lol:
Иначе аз преди да пробвам трева се бях образовал доста. Бях изчел около 2-3 книги само за нея..Беше ми интересно даже без да съм пробвал..и после си намерих човек и си се напафках супер яко сам на плажа през нощта..Мислех че няма да ме хване, за това изпуших 2 5-тици сам..Такъв кеф няма друг..Един от най-добрите ми спомени :lol:

extazygirl
12-30-2006, 09:17
ot lubopitstvo probvah i si kazah e az samo 6te prabvam vednaj...no...ima li parvi pat rano ili kasno 6te ima i vtori i treti..... :!: :!: taka 4e koito ne vzima tvardi narkotici po-dobre vaob6te i da ne probva.E osven koka tq e velika a i e nai-bezvredna v sravnenie s drugite

niGGa
12-30-2006, 09:20
ot lubopitstvo probvah i si kazah e az samo 6te prabvam vednaj...no...ima li parvi pat rano ili kasno 6te ima i vtori i treti..... :!: :!: taka 4e koito ne vzima tvardi narkotici po-dobre vaob6te i da ne probva.E osven koka tq e velika a i e nai-bezvredna v sravnenie s drugite
Умирай бе, прасе ниедно!

extazygirl
12-30-2006, 11:06
ti si za pregled be eii.... :!: ne6to mai ne ti e dobre a??????

/wan`a`doo/
12-30-2006, 12:47
Emi po4nah da pu6a 4adel 6toto bqh slu6ala, 4ela i t.n. hilqdi hubavi ne6ta. A i togava dosta pieh i mnou mi be6e pisnalo i iskah ne6to po-razli4no. A i kato slu6ah po nqkolko puti na den Damata v zeleno na Spensa xaxa to prosto po4va6e da mi se iska vse pove4e i pove4e da probvam i edin hubav den probvah i se vlubih xaxa... o6te na sledva6tiq den si vzeh :-D I ot tam vednuj probvala se okaza 4e ne e tolkova stra6no da probva6 nqkvi raboti i eto taka po4nah... :mrgreen: A produljih za6toto e qko, ne za drugo, prosto e mnogo po-qko da ne si v realnostta xaxaxa a i si imam nekvi granici i za sega sum spokoina 6to se otnasq do nivoto mi na narkomanstvo xaxaaxxa ebati glupostta napisah, ma karai :-D

12-30-2006, 14:17
extasygirl ми тъпа си кво се жалваш , прасе
А ти па отгоре кво пушиш за да бягаш от реалността ли -> ДЕГраДанско

/wan`a`doo/
12-30-2006, 14:44
Ne bqgam ot realnostta be, xaxa... se taq, qvno ne go napisah kakto trqbva

Dorianchety
12-30-2006, 16:27
v nachaloto ot lubopitstfo .. posle ot kef , no :-k ne iskam veche da izpolzvam takia boklyci

IlLuSi0nS`
01-01-2007, 15:18
съвсем случайно на един купон ми предложиха да се напушим и така.. хареса ми и продължих да пуша.. вече няколко години си пуша.. а друго пак така на некое купонче.. просто ми харесва самото изживяване и състоянието да си надрусан.. незнам защо просто ми харесва и искам да го изпитвам пак и пак и пак.. та затова..

extazygirl
01-01-2007, 15:40
extasygirl ми тъпа си кво се жалваш , прасе
А ти па отгоре кво пушиш за да бягаш от реалността ли -> ДЕГраДанско

xaxa :lol: :lol: nz koi e tapiq

GanJa7a
01-01-2007, 18:14
Ами аз опитах трева от любопитство но определено не съжалявам даже пробвах и други дроги покрай нея и също не съжалявам.За мене наркотиците са начин на живот :-)

GanJa7a
01-01-2007, 18:16
Ами аз опитах трева от любопитство но определено не съжалявам даже пробвах и други дроги покрай нея и също не съжалявам.За мене наркотиците са начин на живот :-)

Sounder
01-02-2007, 02:03
extasygirl ми тъпа си кво се жалваш , прасе
А ти па отгоре кво пушиш за да бягаш от реалността ли -> ДЕГраДанско

xaxa :lol: :lol: nz koi e tapiq
ostavi go.edva li znae 6to e realnost :-D

LSD^Lady
01-05-2007, 00:08
Emi az se zapoznah s edno mom4e... dopadnahme si mnogo i stanahme gajeta na6te mn go obi4aha .. mn se imaha i s maika mu... i sled izvesno vreme razbrah 4e e v takava kompaniq..i edna ve4er mi predlojiha ex-4e .. az go zqpah zqpah be6e me mnogo spek... no go vzeh... i 4estno kazano -haresa mi. I taka po4na se vsi4ko... ex-ove ex-ove...amfetki... i t.n...pravih si i moi rekordi 2ex-a i poluvina.. amfetki.. i alkohol.. ojivqh de... i takaaaaa 3-4 meseca nqkade... iii edni prekrasen den vzehme nie pak no nekvi mn ka4estveni... stana mi ujasno zle... prez denq nito bqh qla , nito spala , ni6to .. a predniq den pak bqhme se drusali.. iiii neznaeh kade sum ispla6ih se do smurt... stana mi ujasno zle... za malko ne umrqh ... neznam kak se opravih .. nqka bojiq sila... ot togava ve4e edna godina ne poglejdam droga... !

Sounder
01-05-2007, 11:43
awe macka ti navsqkade pi6e6 edno i su6to.pak 6e ti kaja 4e ako drogata e mnogo ka4estvena ,nikoga ni6to ne moje da ti se slu4i.. ot ka4estvo nikoi ne umira... koi znae kuv bokluk sa ti dali..........

VaNsSs
09-08-2008, 23:50
kato po4nah si vikah ae samo 1 pat oba4e se zaribih pak i s horata skoito se sabiram te cepqt drusat di6at lepilo i tem podobni postoqnno i az si vikam kfo tolkoz sq nai 4esto zemam amfet i imalo e s po 3 4 dni ne sam spala ili qla oba4e ne bih se otkazala mn im se kefq pak i sq mi se e padnalo sq mi e vremeto :P :P :P :P :P :D :D :D

psychopath
09-09-2008, 00:40
ЗА КЕФ! :D

IdiOtKa
09-09-2008, 12:53
кви наркотици ?! :shock:

hardball
09-09-2008, 13:36
Един добър приятел наркоман събра причината да почнеш и тая да не почваш в едно изречение "Като започнеш го правиш и се чувстваш много добре. После осъзнаваш, че ти се налага да друсаш за да се чувстваш нормално."
Аз до там не съм стигала, ама ако се случи, да пуша примерно, го правя да ми е весело и то спорадично, защото не разчитам на това за добро изкарване ;)

LINKNOT
09-09-2008, 13:53
Любопитсвто му е майката,не за гъзария или елит.

kuklichka_bg
09-09-2008, 15:28
oshte ne sam no sam dosta dosta navita s edna fr sega sabirame za narrgile

harabelka
09-09-2008, 17:27
В Гърция в един супермаркет се продаваше чай Канабис :-D

hardball
09-09-2008, 18:50
Еми да, въпроси от сорта на "Ама защо ти си права, а аз седнала" на седнал човек или "От колко часа е седем часът?!" наистина са яко зле, хаха :Д
Тъжно ми е било като се върнах миналото лято от ваканция и след като половин месец не бях виждала един от най- добрите си приятели го засекох с ръце на гърба, като че е в усмирителна риза и като тръгнах да му се радвам и му викам "Айде бе, няма ли да ме прегърнеш, две седмици без мен к'во си правил" ми смотолеви "Не мога, Чарка, нямам ръце...". Де да знам, яко е, ама като е с мярка. Като си вечно насвяткан и неадекватен е супер жалко отстрани. То с всичко е така, трябва с мярка.

IdiOtKa
09-10-2008, 07:12
хммм много интересни мнения ... немога да се сетя за някой дето е спрял щото му е писнало ....или просто е прекалено рано ...

b0Nb0n
09-10-2008, 15:20
mi to i az sprqh vsi4ko bez jointa 6tot mi umrazna pisnami ve4e ne mi e interesno daje kato se seta za hap i mi stava gadno korema ama jointa ot vreme na vreme si e maniq ei taka da se pohili6 na ni6toto ama qko da se pohili6 :D

RhytmiX
09-10-2008, 15:26
ne sum i nqma shtoto sum vijdal dokude se stiga ot tqh v toq gaden grad sofia :)

sextazy_baby
09-10-2008, 16:43
Опитвала съм но не съм зависима

IdiOtKa
09-11-2008, 13:55
ne sum i nqma shtoto sum vijdal dokude se stiga ot tqh v toq gaden grad sofia :)
и къде се стига .. ?!

RhytmiX
09-11-2008, 14:04
ne si li vijdala polujivi narkomani v podleza na sto4na gara 8-)

b0Nb0n
09-11-2008, 19:09
ne si li vijdala polujivi narkomani v podleza na sto4na gara 8-)
abe hubavo e da ima6 strah ot tiq ne6ta ama to tvoeto e paranoq 4ove4e 8-)

pampers
09-11-2008, 19:52
хммм... тревичка почнах защото едно момче , което редовно пушише веднъж ме нави да пробвам с него и то все че ми хареса яката работа е
амфетамини - пробвах защото винаги исках и наистина усещането е мега якото, кокаина - без коментар най-якия наркотик, екстазито - просто един път едно момче трябваше да чертаем и той изкочи с 2 хапа и така на някое яко парти е идеалноооо, за хероина смърках го.. и в последствие разбрах че е херц.. много е гадно 8)

RhytmiX
09-11-2008, 20:02
ne si li vijdala polujivi narkomani v podleza na sto4na gara 8-)
abe hubavo e da ima6 strah ot tiq ne6ta ama to tvoeto e paranoq 4ove4e 8-)

ne man ne mi e pukalo osobeno mnogo,narkoticite nikoga ne sa mi bili interes prosto sum vijdal polumurtvite horica sled predozirane s heroin ili qko nadishali se s lepilo. konstatiram fakt inache sum cool nqqm zimane davane 8-) 8)

Skullbreaker
09-11-2008, 20:13
Еми бате честно казано...
Като се напушиш / натупаш....Като се вкараш във филма..
И влезеш да свириш някъде с групата..
Стават чудеса!...

Употребата на леки наркотици се свежда до това да си направиш кефа на макс на купон/с приятели /на репетиция и тн...

За тежко нз , не съм пробвал нямам и намерение...Не обичам игли ...
Нито гъби..Виждал съм някой приятели в какво състояние изпадат под влиянието им..Не искам да тичам из уличките на "Сухата река" крещейки "ОМФГ ТИГРИ "....

И те така :о .

Nam3less3
09-11-2008, 20:28
Заради забавлението. И изобщо не са пристрастяващи толкова, колкото говорят. А вие що пиете алкохол?

ranieri
09-11-2008, 23:11
Papmpers на 15 години си и си зимала всичките тия мизерии ли бе :shock:

IdiOtKa
09-13-2008, 08:47
както вика 1 пич - дори Технополис не може да ти предложи толкова много цветове на едно място... :wink:

филма е пълен,затова.

но аз лично мога да си го правя и без такива неща,което е готиното. :)
тва с технополис ми хареса :Д:Д

ае верно е хубаво да си имаш страха ...за да може страхът да те държи далече от тея работи ..ама някой хора са брутално заблудени ...

Bianca
09-13-2008, 08:52
както вика 1 пич - дори Технополис не може да ти предложи толкова много цветове на едно място... :wink:

филма е пълен,затова.

но аз лично мога да си го правя и без такива неща,което е готиното. :)
тва с технополис ми хареса :Д:Д

ае верно е хубаво да си имаш страха ...за да може страхът да те държи далече от тея работи ..ама някой хора са брутално заблудени ...
Мен лично ме е страх от такива неща, и може би съм брутално заблудена, но го предпочитам. :)

Bianca
09-13-2008, 08:55
^ ти нямаш реален живот за тва мама ти
Абе, човек, защо не се спреш?!
Имам реален живот, излизам всеки ден навън, и да отбележа-не с майка ми, друг е въпросът, че вие викате реален живот на това да се вкарвате във филма и да се надрусате ей така за кеф, ама изкуствен кеф. На това ли му викате реално?
Хах, доста изкривени представи имате. ;)
Най-вече ти, амоняк. :)

IdiOtKa
09-13-2008, 12:24
както вика 1 пич - дори Технополис не може да ти предложи толкова много цветове на едно място... :wink:

филма е пълен,затова.

но аз лично мога да си го правя и без такива неща,което е готиното. :)
тва с технополис ми хареса :Д:Д

ае верно е хубаво да си имаш страха ...за да може страхът да те държи далече от тея работи ..ама някой хора са брутално заблудени ...
Мен лично ме е страх от такива неща, и може би съм брутално заблудена, но го предпочитам. :)
оооо толкова много неща ще се променят ... има ощя време .... :) разбира се, че е по-добре да нямаш нищо общо с тея раути ....