PDA

View Full Version : Koito ima malko vreme -neka pogledne



sylzi4ka
12-29-2006, 18:44
Toi ne me zaslujava a az iskam otnovo da byda s nego.Ve4e okon4atelno se skarahme , zashtoto mu kazah 4e ne moga da tyrpq dyrjanieto mu i si mislih 4e ako ne sym s nego ste mi e po lesno i nqma da stradam ot gadnoto mu otno6enie kym men pove4e.
Otna4alo na vryzkata ni toi be6e mil i si li4e6e 4e dyrji na men i ima nqkvi 4ustva no postepenno zapo4nahme da se karame az se syrdeh 4e nqma vreme za men 4e se dyrji gadno s men..dori naposledyk me gleda6e mn gadno..s nqkva zloba . ](*,) Ve4e ne sme zaedno ot nqkolko dni , no az vsqka ve4er predi da zaspq si mislq za momentite v koito sme bili zaedno opitvam se da osmislq i prevyzmogna razdqlata ni..no toi nenadeino kogato slu6am nqkoq balada ili vijdam dvoika celuvshti se po ulicite i si mislq za vremeto kogato bqhme zaedno i bqhme shtastlivi ...iskam da e d men ....no syshtevremenno osyznavam 4e toi qvno ve4e ne me obi4a i qvno taka e po-dobre bez nego.....no mi e mnogo symotno sama..iskam da vidq kak se smee da me gu6ne i da se dyrji milo kakto v na4aloto..kakvo da napravq...mn sym tyjna i nqma nastroenie za nishto...

pampers
12-29-2006, 18:46
споко вси4ко 6те мине и 6те го забрави6 до 1 месец гаранция ти давам..и по-добре 4е сте се разделили бахти..той изоб6рто не ти е обръ6тал внимани за какво си била с него.. :D

feshankaa
12-29-2006, 18:48
Ако той те обича,ще осъзнае грешката си и ще се върне при теб! Ако ли не те обича..нямаш друг избор освен да го оставиш и да си продължиш живота бес него.По-лесно ще ти е да го забравиш отколкото да имаш човек до себе си ,който се държи с теб зле!

sherry
12-29-2006, 18:53
Ти говори ли с него за проблемите ви или направо скъса с него?
Ако все още те обича, ще се осъзнае и пак ще сте щастливи заедно, ако не те обича, не си струва съжаленията за прекратената връзка.

koalka
12-29-2006, 18:56
Както сега страдаш и не можеш да го забравиш лесно, още по-зле щеше да бъде, ако бяхте останали заедно.Щеше да си тровиш нервите излишно, нищо нямаше да върви и така.Така си постъпила най-добре!

12-29-2006, 19:04
mnogo pyti sym govorila s nego otnostno problemite vyv vryzkata ni .. no za nego nikoga nqmashe nishto i vsi4ko be6e nared ...posle po4na da kazva 4e ste se promeni , no taka i ne go napravi ...a nakraq az izlqzoh vinovna za vsi4ko :smt010

feshankaa
12-29-2006, 19:05
А замисляла ли си се че може да не го прави съзнателно,просто да си е такъв?

sylzi4ka
12-29-2006, 19:10
ami v na4aloto be6e razli4e - mil i dobyr s men vinagi se syobrazqva6e s men , kazva6e mi 4e me obi4a i t.n. ...a postepenno se promeni stana studen i grub ...dori po4ti nakraq i toi go osyznava6e ama sqkak6 me mraze6e za ne6to i sqka6 be6e po silno ot nego..kazva6e ''obe6tavam ti 4e ste se promenq'' no ne go prave6e.....nz kvo da mislq vsi4ki mi kazvat 4e toi e ujasen i ne e za men i e typanar i t.n. ama az vqrvah v nego i edna malka 4astica ot mene sqka6 go 4aka vse oste dori kogato ve4e vsi4ko e svyr6ilo.....no dori kogatose skarahme i mu kazah edin vid sbogom , toi kaza ''iz4ezvam'' i tova e ....kvo da pravq ve4e nz

iiirish
12-29-2006, 19:19
щом е допуснал да се разделите и не е направил нищо за да те задържи до себе си, значи може би наистина вече не вижда бъдеще във връзката ви. ако е така, не го обвинявай, защото както идва, така и си отива любовта и за съжаление не пита! чувствата се появяват и изчезват, но всеки трябва да започне наново да гради щастието си, макар и далеч от този човек. успех ;)

SEXapilna^
12-29-2006, 20:16
awe toq ne te zaslujava [-X nameri si nqkoi koito 6te e iskren i 6te te obi4a istinski...ti sama go kaza...isklu4i mislite si svarzani s nego...toi te e zagubil ve4e i rano ili kusno 6te razbere kakvo e imal :D taka 4e uspokoi se nqma smisal za edno mom4e puk tea momenti zaedno izglejda ne sa bili iskreni...

He3HauKa
12-29-2006, 20:30
Хубаво си направила,колкото по далеч-толкова по добре.С времето би трябвало всичко да отмине.Желая ти успех,защото знам как се чувстваш 8-[