PDA

View Full Version : Трябваше ли да му прощавам?



putetyyy
12-29-2006, 19:02
Ето как стоят нещата при мен..Ходя с едно момче от почти 5 месеца..и преди няколко седмици той ми изнавери: напил се и отишъл на дискотека уж да урежда някакъв негов приятел с една Натали и танцувал с нея и си говорили и тя му казала, че много съжалява,че са скъсали (щот те преди са били гаджета) и го целунала..а той дали се дръпнал така и не разбрах,защото на мен ми каза една приятелка на майка, която е била на диско в същия ден, че през цялото време са се целували и са се натискали..оставало само да се нае*ът, а той ми каза, че тя го е целунала, а той се дръпнал..и в същия момент приятелите му го дръпнали...след това говорих с един от тях и той го потвърди..после питах една моя приятелка какво мисли по въпроса и тя ми каза, че Радо (гаджето ми) много ме обичал и не би направил такова нещо и че е говорила с Натали и тя и казала,че нарочно го целунала, за да го зарежа и за да отиде тя при него ..Както и да е ..аз му простих...а трябваше ли? :|

feshankaa
12-29-2006, 19:03
Еми виж сега,ти най-добре си го познаваш и знаеш че ако наистина го е направил не е било нарочно.

iiirish
12-29-2006, 19:26
хубаво е човек да прощава и щом си преценила, че искаш и че той заслужава втори шанс - няма какво повече да питаш! така или иначе ти вече си му простила и връщане назад няма. остава само да се надяваш, че той ще оправдае доверието ти и ще оцени жеста, който правиш за него

koalka
12-29-2006, 19:31
Еми щом си му простила...бъдете заедно.

alkobalko
12-29-2006, 19:33
Ти най-добре го познаваш и знаеш дали е заслужил да му простиш. А щом си го направила значи е заслужил. Не го мисли вече, станалото станало. Дано да си щастлива и това да не се повтаря повече.

pampers
12-29-2006, 19:39
ми ти 6том си му простила ве4е при свър6ен факт какъв съвет да ти дам бе Нели...ти ми знае6 мнението за него..не ми е мн добро..еми ся 6е го следи6..6е го държи6 изкъсо...и ако има пак не6то такоа..ве4е сериозно го отрязва6 и късате.. :lol:

bibonka
12-29-2006, 19:57
ako si sigyrna v chyvstvata my i v tova che shte moejsh da go preglytnesh i postepenno da zabravish...da pravilno si postypila...

He3HauKa
12-29-2006, 20:32
Е мн ясно ,че приятелите му така ще кажат,кво очакваш да го набутат ли ? А тая Натали какво очакваш после да се кара с него за това ,че не си е затворила устата ? А приятелката на майка ти едва ли би те излагала.Просто го зарежи тоя ,не те заслужава

Th3WildAng3l
12-29-2006, 20:50
Правилно си постъпила. Но следващия път когато чуеш нещо подобно ще се чувстваш адски предадена.
Аз постъпих по същия начин - простих, продължихме напред. Но след това нещата се повториха и това ми причини толкова много болка, че не знаех има ли смисъл да говорим по въпроса или просто трябваше да изляза тактично от живота му..

Talisman
12-29-2006, 21:09
Hubavo si napravila , 4e si mu prostila.. A i priqtelkata na maika t...i nali znae6 vazrastnite ponqkoga preoveli4avat... :-k

Nadelina
12-29-2006, 22:16
Na tfoe mqsto bih prostila na 100% .. No istinata e che ti nai dobre si znaesh koe e pravilno i koe ne.. shtoto posle na teb ne shta syvestta da te grize.. :P

vvs_go
12-30-2006, 00:23
Еми виж сега,ти най-добре си го познаваш и знаеш че ако наистина го е направил не е било нарочно.
vij sa ko 6ti kaje zaiko vseznaiko(az) za da se napie taka 4e da ne pomni ili da deistva dryzko zna4i e bil mnoo porkan i bi trqbvalo ama izob6to da ne moi da tancuva => vryzkata se kysa nqkyde

ZoneControL
12-31-2006, 08:19
Въпросът е дали наистина го обичаш и дали би могла да му простиш,но щом си му простила... hAppy eNd!

LO6IQ
12-31-2006, 08:20
хубаво е човек да прощава и щом си преценила, че искаш и че той заслужава втори шанс - няма какво повече да питаш! така или иначе ти вече си му простила и връщане назад няма. остава само да се надяваш, че той ще оправдае доверието ти и ще оцени жеста, който правиш за него
=D>

LaFee
12-31-2006, 08:36
според мен първо е трябвало да роговорите от него .за да знаем
какво си му казала чула ли си от него думата "извинявай" след като е станала случката
ти ни разказваш какво са казали приятелите ти а не какво точно се е случило между вас тоест дали сте говорили
но е добре че су му простила ако той е дал солидно обяснение за случилото се
а пък и никой не може да спре пияната младеж...[/quote]

MoHuTo
12-31-2006, 11:00
Абе мила не вярвам приятелката на майка ти да те излъже, по вероятно е неговите приятели да те лъжат..то е нормално няма да го преебат все пак :-k А ти вече си му простила така че ти остава само да се надяваш, че няма да те излъже отново [-(

[Fr33land3R]
12-31-2006, 11:04
abe ti pari 6e mu iska6 o6te malko.. hahah evala, 4e si mu prostila vseki gre6i.. ama za kvo puska6 tema?..