PDA

View Full Version : Момиче на 13 е бременно от мен



borisss
12-29-2006, 19:32
Моля ви четете внимателно и без дебелашки шеги и бъзици, защото това което ви споделям е сериозно и направо пощурям как ще се измъкна от тази кашаВсъщност ето как започна всичко.
Преди 2 седмици се запознах с нея на 1 купон, беше прелестна - лигите да ти потекът. Въобще не и личеше да е на по-малко от възрастта, за която се представи. Именно - когато се запознахме тя ме е излъга, че е на 16 и за мое удивление не можах да се усъмня в това до последния момент. Същата вечер правихме секс, наистина незнаех, че ще се окаже, че е само на 13. Та не мпомння да съм се изпускал, но бях пиян на всичкото отгоре/тя също/ и е съвесем възможно гаф да е станал, но просто да не помня добре - за голяма наша беда сме го направили без контрацептиви. 2 седмици по-късно ми звъни същото момиче с треперещ глас, даже незнам да съм и давал телефона си, но все някак го е разбрала. Новината, с която ме сюрпризира е че цикъла и закъснявал и нейна по-голяма приятелка и помогнала да си направи тест за бременност.
Той бил ПОЛОЖИТЕЛЕН. В моментаа, в който ми го каза направо онемях. Сякаш почна да се задшавам, дори не и отговорих и едвам се държах едва ли не да колабирам. Нямате си представа що за чувство съм изпитъл. Следващата лоша тръпка последва само след можеби 5 секунди мълчание - тогава тя ми сподели, че не е на 16 - почна да плаче, разказва ми как била още в седми клас и как не си представяла какво щяло да се случи от тук нататък. Каза, че ако съм искал щяла да замине с мен където и да е - било я страх... Почна да ми се обяснява. .. не изчаках - затворих и незнаех - да я търся ли, да се скрия ли, да изчезна ли... Изобщо ситуацията е сложна- Едно на ръка, че тя е на 13, друго че е е бременна - 3то ако не дай си боже се наложи да дава показания някъде ако желае да направи аборт ще се наложи да спомене за мен... Какво смятате, че е редно да направя от тук насетне.
Не искам проблеми...

12-29-2006, 19:38
На колко години си ???

{Poison}
12-29-2006, 19:39
Еми кофти ситуация,няма как трябва да направи аборт,а родителите трябва да знаят за това,защото ако не е пълнолетна няма как да стане,а ти на колко години си?Защото,ако си пълнолетен се водиш отговорен за цялата ситуация имало е случаи,в които родителите тълкуват това като "изнасилване",ама и момичето си е виновно-на 13 години,купон,алкохол,секс и бременност,е нямам думи.

skate-more
12-29-2006, 19:40
първо да започна преебал си се повече отколкото можеш
веднага я води на аборт тая че щи донесе по големи проблеми брато!
заведи я ше береш срам ама я заведи преди ваште да са разбрали..

malka_sladuranka
12-29-2006, 19:40
гадна работа... :-k

JoeBanana
12-29-2006, 19:41
добре, добре, усъвършенствате се :mrgreen:
ся да не е офтопик:
пич вътре си с крака и ръце. тая ако се разприказва където не трябва, ше прайш свирки в централния
там ше те научат как се ебе :mrgreen:
и разбира се малкия Джубадая (твоя син) ше идва на посещения :mrgreen:

malka_sladuranka
12-29-2006, 19:43
тъпото е че момчето си е мислело че е поне на 16, а тая пикла... ](*,) ](*,) ](*,) в какво го забърква...

{Poison}
12-29-2006, 19:43
за да се оправдае пред майка си и баща си може да те обвини тебе....

хах
12-29-2006, 19:44
и разбира се малки Джубадая (твоя син) ше идва на посещения-хахаха,Джубадая..това бе добро.. :mrgreen:

malka_sladuranka
12-29-2006, 19:45
за да се оправдае пред майка си и баща си може да те обвини тебе....

много го успокои да знаеш...

{Poison}
12-29-2006, 19:45
Ами сигурен ли си,че е бременна от тебе,не се знае дали е преспала само с теб през това време......

12-29-2006, 19:47
гадна работа... :-k

Браво, кратко, точно и ясно !

JoeBanana
12-29-2006, 19:48
Ами сигурен ли си,че е бременна от тебе,не се знае дали е преспала само с теб през това време......
а така
ако е курва, може да си измиеш ръцете :mrgreen:

{Poison}
12-29-2006, 19:48
за да се оправдае пред майка си и баща си може да те обвини тебе....

много го успокои да знаеш...
ама това е реалността,няма нужда от успокоение,а от трезво мислене,което не е проявил в конкретната ситуация,сексът в тази ситуация е бил супер тъпа постуъпка,ама те хората правилно са го казали
Gyz -глава затрива"

12-29-2006, 19:49
за да се оправдае пред майка си и баща си може да те обвини тебе....

много го успокои да знаеш...
ама това е реалността,няма нужда от успокоение,а от трезво мислене,което не е проявил в конкретната ситуация,сексът в тази ситуация е бил супер тъпа постуъпка,ама те хората правилно са го казали
Gyz -глава затрива"
В случая е *ур.

malka_sladuranka
12-29-2006, 19:50
дам...гадната реалност sux... :shock:

Lambo
12-29-2006, 19:50
Еми пич май е късно да казвам, че винаги трябва да се внимава и да мислиш какво правиш... А иначе до колкото знам секса под 13 години е много забранен в наща държава, а ако си над 18 много кофти работа става... Така че се е видяло, че ще духаш, поне направи така, че да духаш по-малко... Срещни се с нея обсъдете хубаво въпроса и решете какво да правите като ест най-добре за теб е тя да зимисли някоя простотия за пред техните и да отиде да направи аборт...

SwEe7_F{P}
12-29-2006, 19:51
Ами сигурен ли си,че е бременна от тебе,не се знае дали е преспала само с теб през това време......


Tochno tova shtqh da pitam i az ;) tuk igrae vajna rolq tova dali e bila devstvena...zashtoto ako ne e bila...men ako pitash-ne se zanimavai :) ama cqlata istoriq si e super brutalna de :)

koalka
12-29-2006, 19:53
Ами доста гадно, явно момичето трябва да направи аборт.Техните знаят ли?Имам съмнения, че темата е една ебавка, ама айде.

borisss
12-29-2006, 19:56
Ами сигурен ли си,че е бременна от тебе,не се знае дали е преспала само с теб през това време......

Значи вижте, за само 2 седмици е малко вероятно да е била в интимни отношения с друг. Теоритично няма от кой друг да е освен от мен, а дори при шанс да е от някой друг аз пак съм спал с нея, което ме прави потенциален изнасилвач на малолетна. От това се опасявам най-много - 'малката' да не се раздрънка. Пълнолетен съм, навсякъде мога да я заведа - проблема идва от това, че тя няма дори 14, а това веднага повдига въпроси, на които ще бъде длъжна да отговаря в присъствието на родител. Ако има начин да направи бързо и тихо аборта моля ви кажете. Към кога да се обърнем , дайте някакъв тел на асоциация или каквото и да е. Но да е АНОНИМНО

Благодаря

malka_sladuranka
12-29-2006, 19:58
Аборти без знанието на родител не се правят толкова лесно..особено ако е на 13...

kaloqn_pe6o
12-29-2006, 19:59
след като прочетох за проблема ти и на мене първото което ми дойде на ум е че може да не е бременна от теб!

JoeBanana
12-29-2006, 19:59
нищо не може да направиш пич (освен ако не си червив от пари)
а знаеш ли под 14 кво се води ? точно така - педофилия

shizzle
12-29-2006, 20:01
Проблем имаш. Хубаво или лошо, ги имаш.

И не можеш да се скатаеш - тя те знае, има телефона ти, ако се опиташ да се укриеш, това само ще усложни положението ти!

Най-добре като първа стъпка е да си уговориш среща с нея. Накарай я преди това да направи още един тест. Уговорете нещата - какво знаят родителите й, какво мисли тя и т.н.

Личи си, че и двамата искате аборт. Ок, няма проблеми, това не е нищо лошо! НО!! Задължително го направете легално и при утвърден специалист! Ако се опитате на черно, ще ви излезе по-скъпо и, много по-важно - ИМА ГОЛЯМ ШАНС ДА СЕ УВРЕДИ МОМИЧЕТО ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!! Не си мисли, че родителите й няма да разберат, ако го направите на черно! Майката със сигурност ще забележи, няма как да се скрият такива неща!

Пред родителите - не знам на колко си, ако разликата ви с момичето е по-малка, шансовете ти се увеличават. Покажи, че си отговорен, че е било случайност, че си готов да поемеш разноските и моралната отговорност! Не й преписвай вината - само ще се обърнат срещу теб цялата фамилия, барабар с момичето! А тя е най-важният човек, който може да бъде на твоя страна! Ако се опитат да те убедят да задържиш бебето, дръж на аборта!!

Което ми напомня - никога не казвай, че си сигурен, че ТИ си бащата! Но тук трябва да си много внимателен - ако намекнеш, че момичето е спала и с други, това ще ти се отрази много негативно. Подобно обвинение го пази само в краен случай - ако видиш, че няма накъде да бягаш и искат да ставаш баща.

Искам да отбележа, че на мен не ми се е случвало и не съм капацитет. НЕ НОСЯ НИКАКВА ОТГОВОРНОСТ, ЧЕ ТОВА ЩЕ ПРОРАБОТИ! Но това е най-човешкият, логичен и морален начин, СПОРЕД МЕН, по който можеш да постъпиш, и в същото време да ти се размине най-леко.

shizzle
12-29-2006, 20:03
Охоо, колко несъдържателни мнения сте успяли да напишете преди мен :D

{Poison}
12-29-2006, 20:03
За легален аборт трябва подпис на родителите,а за нелегален аборт не знам къде може да направи може би в някоя частна клиника,но се съмнявам,защото много малко лекари се навиват на това....а е рисков за здравето.

air_J
12-29-2006, 20:39
Първо провери дали курвата не те лъже с цел да те задържи до себе си (примерно, все пак всякакви ги има). Ако наистина е бременна, ситуацията е зле, и очевидно ще трябва да говориш с вашите (макар да съм сигурен, че най-малкото те е срам, нормално е). :-({|=

alkobalko
12-29-2006, 20:57
shizzle даде напълно пълен и адекватен отговор. Ако детето е твое (все пак има и минимална вероятност да не е) трябва да се каже на родителите.

12-29-2006, 20:59
Иди пред някой гей клуб и попитай някой да те изчука.Той ще оправи нещата!

Fr0s7y
12-29-2006, 21:07
Ами според мене ... според менеее .... според менеее АБОРТ. Не знам как точно става и трябва ли и ти да бъдеш извикан там и т.н. , но ако си над 18 наистина ще духаш в районното и най-лошото е че ще си имаш и малък Джубудая ](*,)

Awazate Ippon
12-29-2006, 21:12
Ами сигурен ли си,че е бременна от тебе,не се знае дали е преспала само с теб през това време......

Значи вижте, за само 2 седмици е малко вероятно да е била в интимни отношения с друг. Теоритично няма от кой друг да е освен от мен, а дори при шанс да е от някой друг аз пак съм спал с нея, което ме прави потенциален изнасилвач на малолетна. От това се опасявам най-много - 'малката' да не се раздрънка. Пълнолетен съм, навсякъде мога да я заведа - проблема идва от това, че тя няма дори 14, а това веднага повдига въпроси, на които ще бъде длъжна да отговаря в присъствието на родител. Ако има начин да направи бързо и тихо аборта моля ви кажете. Към кога да се обърнем , дайте някакъв тел на асоциация или каквото и да е. Но да е АНОНИМНО

Благодаря

За 2 седмици една курва може да е с 20 различни мъже :!:
Тая малката може да те лъже щото е хлътнало здраво :!:
Ако не лъже не е сигурно, че преди теб не се е ебала с някой друг, така че детето може и след теб и преди теб да е направено :!:
Ако много не си раздухал въпроса, можеш да твърдиш, че сте го правили с презерватив :!: Продължи с това, че си бил пиян и кучката те е излъгала, че е на 18(не казвай истината за 16) :!:
Кажи, че не носиш отговорност и ако много искат от теб да направят тест за съвпадение на ДНК нуклеотидите между твоята и молекула на зародиша :!:

Tokio_Hotelkata
12-29-2006, 21:49
Ами сигурен ли си,че е бременна от тебе,не се знае дали е преспала само с теб през това време......
а така
ако е курва, може да си измиеш ръцете :mrgreen:

Estestveno,4e e! ](*,) Gadna rabota

NightCrawler
12-29-2006, 21:53
1 срещате се някъде ама гледай тя да не те види че идваш преди това се подсигури с пиратки за препоръчване (картечница или стандартните среден размер) хвърляш пиратката в краката като се уплаши оп няма бебе

2 заставаш на някои тротоар и чакаш "Камион" или "Микробус" като видиш че идва се хвърляш и като се оправиш (ако се оправиш) всичко ще е минало

3 казваш на вашите че си излязал на дискотека някой ти е опрял пистолет в гърба и те е завел в кенефа кадето те е изнасилил и после излиза че тая те е изнасилела ... хахах пускаш обява за сексуален тормоз и се оправяш

и 4ти най бързия начи - скачаш от 5-тия етаж е може и от 10 - 15 - 20 според твоя вкус


пс : брато прекарал си се много яко пожелавам ти да се измъкнеш от тая ситуация но засега всичко води към теб имай на предвид че каквото стане тука ти си виновника ако те вкарат в пандиза 20 години не ти мърдат
ама така си е алкохола до какво водел - бебе

Tokio_Hotelkata
12-29-2006, 23:02
shizzle даде напълно пълен и адекватен отговор. Ако детето е твое (все пак има и минимална вероятност да не е) трябва да се каже на родителите.
:!: suglasna sum

Heartbreaker
12-30-2006, 06:08
Ами провели дали ако наистина е бременна то детето е от тебе, защото има и такъв вариант.Па ако си е ваше и се искате фащайте диви0 запад и тва е ;]

JoeBanana
12-30-2006, 06:22
ко стана ? в прокуратурата ли си вече ? :mrgreen:

evil_lady_in_black
12-30-2006, 06:37
Единствено аборта може да ви спаи от отговорност , та тя е само на 13 и ще става майка,незнам то дори и да е на 16 не е хубаво да е бременна :-s по-добре поговори с нея и й помогни да абортира , а не като 1-вия страхливец да бягаш на кадето ти видят очите . И какво като е забременяла от тебе !?!? МОжело е и от друг нали ?!!??

ProstoAz
12-30-2006, 08:19
1. Както вече казаха - убеди се, че е бременна! Твъъърде възможно е да те лъже! Нека направи тест пред теб!
/детски историйки/

2. Докато това дете не се роди никой не може да докаже, че е твое. Извинявай, но след като толкова лесно си е легнала с теб, никакъв проблем не и представлява да си легне и с други. И то срока не е 2 седмици, а 4, тъй като гафа може да е станал още преди да е спала с теб. Не ми се вярва това момиченце да ти е пуснало на теб и да не е спало с никой друг преди това!

3. Родителите и пък най-малко могат да претендират за нещо - та какви родители са това да пускат малкото си недоебано и разгонено същество по купони с по-големи мъже?!? На тях къде им е акъла? То явно е наследствено... [-X Дете на 13 години трябва в 7-8 часа не само да си е в къщи, ами и да е в леглото, особено дете с такова поведение!

4. Довери се на спомените си - щом не помниш да е станал някакъв гаф, значи най-вероятно наистина е така. Това е факт.
Не позволявай някаква пикла да те върже просто така.

5. И стигаме до най-лошото в цялата ситуация - според закона ти си я изнасилил... :-k Тук незнам с какво да ти помогна. Това, че те е излъгала, че е на 16 едва ли може да те оправдае по някакъв начин...
Така че нека се върнем на 1. - Увери се, че наистина е бременна! Ако не е просто забравяте за това. Обаче ако е - говори с нея и разбери дали не е от друг, естествено тя няма да си признае, тогава говори с родителите и, обясни им цялата ситуация и им кажи, че силно се съмняваш детето да е твое, тъй като сте взели всички предпазни мерки. Твърде възможно е и те да не повдигнат никакви обвинения към теб, просто да ти искат пари, момичето да направи аборт и отново всички да забравите за това.

Но при всички положения ти ще си преебания, защото аз съм повече от сигурна (нямам телепатични способности де :lol: ), че тя или не е бременна, или бебето не е от теб!

Това е!

Успех! :wink:


ПП. Още поне 1 тест за бременност да направи - рядко, но бъркат!

12-30-2006, 08:33
Ами преди да ебеш им искай все пак личните карти...

ninsy
12-30-2006, 08:44
1. Както вече казаха - убеди се, че е бременна! Твъъърде възможно е да те лъже! Нека направи тест пред теб!
/детски историйки/

2. Докато това дете не се роди никой не може да докаже, че е твое. Извинявай, но след като толкова лесно си е легнала с теб, никакъв проблем не и представлява да си легне и с други. И то срока не е 2 седмици, а 4, тъй като гафа може да е станал още преди да е спала с теб. Не ми се вярва това момиченце да ти е пуснало на теб и да не е спало с никой друг преди това!

3. Родителите и пък най-малко могат да претендират за нещо - та какви родители са това да пускат малкото си недоебано и разгонено същество по купони с по-големи мъже?!? На тях къде им е акъла? То явно е наследствено... [-X Дете на 13 години трябва в 7-8 часа не само да си е в къщи, ами и да е в леглото, особено дете с такова поведение!

4. Довери се на спомените си - щом не помниш да е станал някакъв гаф, значи най-вероятно наистина е така. Това е факт.
Не позволявай някаква пикла да те върже просто така.

5. И стигаме до най-лошото в цялата ситуация - според закона ти си я изнасилил... :-k Тук незнам с какво да ти помогна. Това, че те е излъгала, че е на 16 едва ли може да те оправдае по някакъв начин...
Така че нека се върнем на 1. - Увери се, че наистина е бременна! Ако не е просто забравяте за това. Обаче ако е - говори с нея и разбери дали не е от друг, естествено тя няма да си признае, тогава говори с родителите и, обясни им цялата ситуация и им кажи, че силно се съмняваш детето да е твое, тъй като сте взели всички предпазни мерки. Твърде възможно е и те да не повдигнат никакви обвинения към теб, просто да ти искат пари, момичето да направи аборт и отново всички да забравите за това.

Но при всички положения ти ще си преебания, защото аз съм повече от сигурна (нямам телепатични способности де :lol: ), че тя или не е бременна, или бебето не е от теб!

Това е!

Успех! :wink:


ПП. Още поне 1 тест за бременност да направи - рядко, но бъркат!

Нищо чудно да те е излъгала и за това че е бременна,щом те е излъгала и за годините.
Аз лично имам "приятелки" които редовно по този начин тормозят бившите си че са забременяли от тях за да се върнат при него или за да искат пари за аборт,а всъшност да им няма нищо.
Та както казаха по-горе да си направи един тест пред теб !

SINDEL
12-30-2006, 08:46
Вземи се обади на девойката и се срещнете някъде. Направете ЗАЕДНО още един тест, за да сте и двамата 100% сигурни. Ако се окаже положителен, не се опитвай да се скатаеш някъде и да се правиш, 4е нямаш нищо общо с цялата работа. Ти си пълнолетен, а тя е малолетна, така 4 стигне ли се до съд, ше го издухаш максимално.
Явно и двамата искате аборт. Реално погледнато, това според мен е и най-доброто решение. Окаже ли се бременна, задължително говори с родителите й. Покажи се свестен и отговорен тип, дръж се културно, обясни им как са се полу4или нещата, но без да изкарваш моми4ето малка курва, която сама ти се е натискала и си го е просела. Надявай се техните да се окажат разбрани хора и да разрешите проблема без да затъваш още пове4е.
Не си мисли да я водиш да прави аборт нелегално. Както е на 13, объркат ли се нещо работите, стане ли й нещо, после ше ти се иска да не си се раждал. Аборт само при специалисти, с родителите й и тва е!

tanita_g
12-30-2006, 09:15
Не се притеснявай,просто не общувай по никакъв начин,ако някой реши да те топи кажи,че не си спал с нея,че тя си въобразява.Само трябва спокойствие.Успех!!!

England
12-30-2006, 09:30
Spkojno,Spokojno-malkata kurva ne e bremenna ot teb i te manipulira dosta dolno,za6toto si pulnoleten i moje6 da i napravi6 abort bez znanieto na roditelite i,6toto drugiq eba4 e maloleten i nqma nakude da bqga!Hitra e malkata pa4a,no ne i se vruzvaj!

12-30-2006, 10:03
Моля ви четете внимателно и без дебелашки шеги и бъзици, защото това което ви споделям е сериозно и направо пощурям как ще се измъкна от тази кашаВсъщност ето как започна всичко.
Преди 2 седмици се запознах с нея на 1 купон, беше прелестна - лигите да ти потекът. Въобще не и личеше да е на по-малко от възрастта, за която се представи. Именно - когато се запознахме тя ме е излъга, че е на 16 и за мое удивление не можах да се усъмня в това до последния момент. Същата вечер правихме секс, наистина незнаех, че ще се окаже, че е само на 13. Та не мпомння да съм се изпускал, но бях пиян на всичкото отгоре/тя също/ и е съвесем възможно гаф да е станал, но просто да не помня добре - за голяма наша беда сме го направили без контрацептиви. 2 седмици по-късно ми звъни същото момиче с треперещ глас, даже незнам да съм и давал телефона си, но все някак го е разбрала. Новината, с която ме сюрпризира е че цикъла и закъснявал и нейна по-голяма приятелка и помогнала да си направи тест за бременност.
Той бил ПОЛОЖИТЕЛЕН. В моментаа, в който ми го каза направо онемях. Сякаш почна да се задшавам, дори не и отговорих и едвам се държах едва ли не да колабирам. Нямате си представа що за чувство съм изпитъл. Следващата лоша тръпка последва само след можеби 5 секунди мълчание - тогава тя ми сподели, че не е на 16 - почна да плаче, разказва ми как била още в седми клас и как не си представяла какво щяло да се случи от тук нататък. Каза, че ако съм искал щяла да замине с мен където и да е - било я страх... Почна да ми се обяснява. .. не изчаках - затворих и незнаех - да я търся ли, да се скрия ли, да изчезна ли... Изобщо ситуацията е сложна- Едно на ръка, че тя е на 13, друго че е е бременна - 3то ако не дай си боже се наложи да дава показания някъде ако желае да направи аборт ще се наложи да спомене за мен... Какво смятате, че е редно да направя от тук насетне.
Не искам проблеми...

Мнооооооого спекана ситуация. Представих си се в същото положение и ми замръзна лайното деба. Много жестоко та е наказала. Тря говориш с нея, тря говориш и с родителите си , тва е най-доброто решение, те ще ти дадат най-добрия съвет!!! Късмет!!!

д-р Посмъртов
12-30-2006, 10:25
Късмет!!!

...и много пари,драги!Преместете се в друга вселена,ако бащата на момичето е униформен.

krem4et0
12-30-2006, 10:32
Е,може през тези седмици да не е спала с други,ама преди това може? защото реално за да си направи 1 момиче тест,трябва да се съмнява. Т.е да му закъснява. Ако след това си направи тест,то бебето ще е на 2 сидмици наистина,ама може и да е на 2 седмици и 2-3 дни,ако мацката е с по-дълъг цикъл. повечето бъдещи майки докато се осъзнаят-вече са минали във втория лунарен месец. Естествено ти няма как да си сигурен дали ти си бащата или не преди да си направиш тест за бащинство. При всички положения говорете с родителите й,както и с твоите,за да знаят как да ти помогнат и защитят. Всеки проблем има решение-не се тревожи.

{Poison}
12-30-2006, 10:56
А щом е била на катъв купон и е седми клас,напила се е и без много,много да му мисли е легнала с тебе е 100% курва,така че не се връзвай.

Heartbreaker
12-30-2006, 11:15
7 клас на купон АЙДЕ БЕ ;] Я кат бех 7 клас имах и вечерен час кво си мислите вие, и определено думата КУПОН ми беше чужда така че нема кво да си говориме ако е бременна от тебе не е по твоя вина, а по тази на родителите!

Fr0s7y
12-30-2006, 12:08
7 клас на купон АЙДЕ БЕ ;] Я кат бех 7 клас имах и вечерен час кво си мислите вие, и определено думата КУПОН ми беше чужда така че нема кво да си говориме ако е бременна от тебе не е по твоя вина, а по тази на родителите!

Точно така. И аз бях така. 7-ми клас пикла ще ходи да се ш*ба наляво-надясно [-X

Lorraine
12-30-2006, 12:22
Само едно ши кажа-ЯБА!Виж,пич,говорете с родителите си,ти с твоите и тя с нейните(даже се съберете заено най-дуре)!Ама ест преди това направете тест заедно както казаха хората преди мен!От друга страна,верно е курва и може да е спала с друг преди тебе...а и ти кфо си виновен че е казала че е на 16?Освен това е малка за купони,алкохол и еб*не(без предпазни средства)!Мисля че е най-добре да кажете всичко както си е на ваще,защото в случая и двамата сте виновни!

П.П.Аборта е решение,но е малка..
Нищо друго не ми остава освен да ти пожелая да се окаже отрицателен теста,че иначе... :smt009

macka123
12-30-2006, 15:14
ee brato mn lo6o se e polu4ilo
100% tazi ekurva
kolkoto i da e pila sorka ama da spi6 s pylnoleten a ti da si na 13....
pfffff.........
i to bez predpazni sredstva
pfffff.........
i to dori da ne hodite
pf........
za men tva e malka podrastva6ta kurva
mislq 4e do sega ti dadoha mnogo syveti
no na pyrvo mqsto govori s neq na 4 o4i i napravete zaedno test

Duffer
12-30-2006, 15:18
Радвам се вас, търси си кръсник. От сега предлагам как да кръстите детето. Ако е момиче - Курвалина - на майка й и леля и Лина.

deidiy
12-30-2006, 15:56
Радвам се вас, търси си кръсник. От сега предлагам как да кръстите детето. Ако е момиче - Курвалина - на майка й и леля и Лина.
хаха името е добро :lol: .абе ако е сериозна темата значи здравата си загазил но трябва да си поемеш отговорността :-k а ако е ебавка значи си много тъп :smt019

12-30-2006, 16:47
...и какъв е извода от цялата работа?
1.Не правете секс с малолетни!!!
2.Не правете секс с непълнолетни без предпазни средства!!! /и въобще внимавайте/

А пък на момчето мога да му пожелая само КЪСМЕТ!
Къде се изгуби той.. няма ли да каже какво е станало?

biboto
12-30-2006, 17:01
Ами сигурен ли си,че е бременна от тебе,не се знае дали е преспала само с теб през това време......
da be verno q q pitai da ne da e spala s nqkoi sdr.kaji da si naprai pak test 4e ne vinagi sa verni!! aide yspeh

CS_Mas7eR
12-30-2006, 17:29
Уау момиче на 13 бременно странно,но то не е моя работа не тряя да се бъркам

12-30-2006, 18:10
offffffffffff e zaradi takiva muje kato tebe propada sveta :smt013 ebati egoista si.vas (mujerte) ve4no vi e strax kakvo 6e stane,dali nqma da se izlojite,vse gledate da se pokriete kato stane nape4eno.i v tva pismo ti ne iska6 savet za problema a pita6 samo kak ti dA SE izmakne6 i da ti se razmine.kak moje da ne ti puka za mimi4eto ebati?????????????? ti vse pak si mom4e-nqma da si bremenen 9 meseca,nqma da te spukat va6te ot boi,nqma da ti se podigravat,nqma da ti se promeni celiq jivot ottuka natatak.a na momi4eto vsi4ko tva 6e i se slu4i,znae6 li 4e 6e q smajat ot boi i ubidi????? ti za tva seti li se ,be skapi???????? a molq ti se,toi problema mu e kak da q nakara da mul4i 4e e ot nego bebeto i kak da se izmakne.egati-ti muj li si ili kvo??? v jivota 6e se sblaska6 s tolkovaaaaaaaaaa mnogo problemi i kvo?-pri vs problem li taka 6e kru6ka6 i 6e gleda6 kak da se pokrie6,pone imai smelostta i dostoinstvoto da poeme6 nqkva otgovormnost.spokoino-nikoi nqma da o4akva ottebe da gleda6 bebe ama pone imai 4est da si go priznae6.i ako iska6 da znae6 na momi4eto ,ako e naistina e bremenno (dano da ne e ) 6e i e mnoogoooooo po trudno,6toto na neq celiq jivot 6e i se obarka dokato ti se pokriva6 kato kostenurka.pomisli si varxu tva.i pone se draj kao muj v edna takava SERIOZNA situaciq,a ne se izmakvai kato mijiturka

{Poison}
12-30-2006, 19:20
ами не мислиш ли,че тя има 50% от вината,аз съм също момиче,но не обвинявам момчето,че то е изцяло виновно за ситуацията.Първо тя е седми клас и би трябвало да си е в къщи при "куклите".2.Родителите и са също много виновни,защото не са я възпитали и не са и създали необходимите ценности.3.Употребата на алкохол-тя малолетна,да беще поне непълнолетна.4.Защо се е представила на 16 години-защото е долна курва и иска някой батко да я опраска,а въобще не се е замисляла за евентуалните последици
5.Родителите и като са позволили тяхното момиченце да ходи по курвалък сега ще гледат и внуче......

12-30-2006, 19:51
OOOOOOOFFFFFFFFFFFF EST 4E TQ SI E VINOVNA!!!!!!!!! AZ VAOB6TE NE Q ZZA6TITAVAM,MA PROSTO TOQ TUKA ZVU4I KATO NQKFA MIJITURKA EGATI ](*,) MISLI SAMO ZA TOVA KAK DA SE POKRIE I DA SE IZMAKNE.I 2TA SA VINOVNI,50/50 E.ZATVA I 2TA TRQBVA DA SI POEMAT OTGOVORNOSTTA,PONE DA SE SRE6TNAT SERIOZNO I DA GO OBSADQT.A NE TOI DA SE IZMAKVA KATO NEKAF MIJAV BUZLIO

shizzle
12-31-2006, 06:30
Каквото и да си говорим, мъжът, като обществена роля, би трябвало да поеме вината и отговорността. Да не забравяме, че е и по-възрастен. Да се бяга от ситуацията е долно. За една жена е обяснимо, "нежен" пол и т.н. Но за един мъж..

Както и да е, интересно ми е дали темата е шантаж и, ако не е, какво се случва.

12-31-2006, 10:41
DAM I AZ TO4NO TVA VIKAM.

12-31-2006, 11:42
Моля ви четете внимателно и без дебелашки шеги и бъзици, защото това което ви споделям е сериозно и направо пощурям как ще се измъкна от тази кашаВсъщност ето как започна всичко.
Преди 2 седмици се запознах с нея на 1 купон, беше прелестна - лигите да ти потекът. Въобще не и личеше да е на по-малко от възрастта, за която се представи. Именно - когато се запознахме тя ме е излъга, че е на 16 и за мое удивление не можах да се усъмня в това до последния момент. Същата вечер правихме секс, наистина незнаех, че ще се окаже, че е само на 13. Та не мпомння да съм се изпускал, но бях пиян на всичкото отгоре/тя също/ и е съвесем възможно гаф да е станал, но просто да не помня добре - за голяма наша беда сме го направили без контрацептиви. 2 седмици по-късно ми звъни същото момиче с треперещ глас, даже незнам да съм и давал телефона си, но все някак го е разбрала. Новината, с която ме сюрпризира е че цикъла и закъснявал и нейна по-голяма приятелка и помогнала да си направи тест за бременност.
Той бил ПОЛОЖИТЕЛЕН. В моментаа, в който ми го каза направо онемях. Сякаш почна да се задшавам, дори не и отговорих и едвам се държах едва ли не да колабирам. Нямате си представа що за чувство съм изпитъл. Следващата лоша тръпка последва само след можеби 5 секунди мълчание - тогава тя ми сподели, че не е на 16 - почна да плаче, разказва ми как била още в седми клас и как не си представяла какво щяло да се случи от тук нататък. Каза, че ако съм искал щяла да замине с мен където и да е - било я страх... Почна да ми се обяснява. .. не изчаках - затворих и незнаех - да я търся ли, да се скрия ли, да изчезна ли... Изобщо ситуацията е сложна- Едно на ръка, че тя е на 13, друго че е е бременна - 3то ако не дай си боже се наложи да дава показания някъде ако желае да направи аборт ще се наложи да спомене за мен... Какво смятате, че е редно да направя от тук насетне.
Не искам проблеми...

Брато, тука освен съчувствие друго неможеш да получиш :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

CanyH
12-31-2006, 12:26
Направо ми се къса сърцето...добре те е подредила.Но винаги можеш да я викнеш у вас уж да изясните ситуацията и случайно тя да падне през балкона.

CVETELLINA
12-31-2006, 14:21
1. Както вече казаха - убеди се, че е бременна! Твъъърде възможно е да те лъже! Нека направи тест пред теб!
/детски историйки/

2. Докато това дете не се роди никой не може да докаже, че е твое. Извинявай, но след като толкова лесно си е легнала с теб, никакъв проблем не и представлява да си легне и с други. И то срока не е 2 седмици, а 4, тъй като гафа може да е станал още преди да е спала с теб. Не ми се вярва това момиченце да ти е пуснало на теб и да не е спало с никой друг преди това!

3. Родителите и пък най-малко могат да претендират за нещо - та какви родители са това да пускат малкото си недоебано и разгонено същество по купони с по-големи мъже?!? На тях къде им е акъла? То явно е наследствено... [-X Дете на 13 години трябва в 7-8 часа не само да си е в къщи, ами и да е в леглото, особено дете с такова поведение!

4. Довери се на спомените си - щом не помниш да е станал някакъв гаф, значи най-вероятно наистина е така. Това е факт.
Не позволявай някаква пикла да те върже просто така.

5. И стигаме до най-лошото в цялата ситуация - според закона ти си я изнасилил... :-k Тук незнам с какво да ти помогна. Това, че те е излъгала, че е на 16 едва ли може да те оправдае по някакъв начин...
Така че нека се върнем на 1. - Увери се, че наистина е бременна! Ако не е просто забравяте за това. Обаче ако е - говори с нея и разбери дали не е от друг, естествено тя няма да си признае, тогава говори с родителите и, обясни им цялата ситуация и им кажи, че силно се съмняваш детето да е твое, тъй като сте взели всички предпазни мерки. Твърде възможно е и те да не повдигнат никакви обвинения към теб, просто да ти искат пари, момичето да направи аборт и отново всички да забравите за това.

Но при всички положения ти ще си преебания, защото аз съм повече от сигурна (нямам телепатични способности де :lol: ), че тя или не е бременна, или бебето не е от теб!

Това е!

Успех! :wink:


ПП. Още поне 1 тест за бременност да направи - рядко, но бъркат!Напълно съм съгласна!
A имам само още един въпрос-На тебе къде ти е акъла,че да спиш с непълнолетна?? :shock: Казала ти е,че е на 16,но това не те оправдава (според мен)...Толкова не си намерихте момичета на вашата възраст,че само тия малки пикли останаха.....Не, че и "малката",не е виновна де,но все пак нали щом си пълнолетен,би трябвало да си по- здравомислещ,от някакво хлапе на 13 год.? :roll:

12-31-2006, 14:50
Taq sigurno qko te ebava

12-31-2006, 14:52
Напълно съм съгласна!
A имам само още един въпрос-На тебе къде ти е акъла,че да спиш с непълнолетна?? :shock: Казала ти е,че е на 16,но това не те оправдава (според мен)...Толкова не си намерихте момичета на вашата възраст,че само тия малки пикли останаха.....Не, че и "малката",не е виновна де,но все пак нали щом си пълнолетен,би трябвало да си по- здравомислещ,от някакво хлапе на 13 год.? :roll:
По тоя повод "Не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава" малката си е виновна. А най-вече родителите ... да я пускат на 13 да ходи по купони с алкохол ... да се напива, да прави секс без презерватив. Сега да си сърбат попарата ;-)

krisi_dragova
01-01-2007, 10:18
A zamislql li si se 4e tq mojevaob6te da ne e bremenna a prosto da te izma4va

01-01-2007, 11:15
Викни я у вас да се изясните. 1 удар в корема и готово.

01-01-2007, 12:03
ПФФФ ама К*рво (онази по горев дето вика че тоя е мижитурка) кво си мислиш че на него няма да му се ебе майката на живота ли ? Като го обвинят в ПЕДОФИЛИЯ, знаеш ли какво ще му се случи а?

А колкото до тая 13 годишна, познавам 13 годишни глупачки, които са твърдяли че са бременни от някой, само с цел да го манипулират, или просто да си играят щото са малки и тъпи и курви, така че въобще не и се връзвай, ! И Щом си спомняш че не си свръшвал значи НЕ СИ! Това е
Вероятността тая да ти праи филми е 99%.

01-01-2007, 12:07
Плюс това може наистина да е на 16 и да те лъже че е на 13 за да изглежда още по бруталнол, ттова просто може да е някакъв план да измъкне пари оттебе, може да го е планирала, ти просто да си бил жертва, така че увери се първо че не те лъже че е на 13, после се увери дали наистина е бременна, идори това да е така вероятността да е бременна от друг, или да не знае от кой е, и да е решшила да те накисне теб, е огромна, самият факт
че си е легнала с тебе просто така е мн съмнителен. ВНИМАВАЙ!

shizzle
01-01-2007, 13:20
А, бе, ние хубаво си пишем тук, ама май няма много-много responce. Hell, I'm one nosy bastard!

{Poison}
01-01-2007, 13:28
В крайна сметка какво стана,приключи ли вече създалата се ситуация?
Бременна ли е или не?

biboto
01-01-2007, 18:59
aweeeee kaji kvo stana s momi4eto i s teb???

JoeBanana
01-01-2007, 19:07
ах, колко сте наивни :mrgreen: някой да не се е вързал на тая история ? :mrgreen:

SweeTy-
01-01-2007, 19:53
Tq na 13 god. ima li vuob6te cikal? Az na 13 o6te neznaeh kakvo e tova sex..puk gledai dneshnite mladeji kakvo pravqt..

Vunderkind
01-01-2007, 20:02
Eh kolko kurvi se poqviha................
Ako bqh na tvoe mqsto napalno q ignoriram vse edno ne sashtestvuva i da mi zvanni i da me tarsi i teglq edna maina.
Ostavqm q sama da se opravq kurvata i ako dade jivot i zdrave shte se chakame v syda i neka si gleda kopeleto sama typata kurva.........
Spokoino kurveto e po-zagazilo ot teb vse pak v neiniq organizam raste neshto jivo ne v tvoq.HAAAAA HAAAAAAAA
Taka che taq sigurno e oshte po potresena ot teb.
A ,vij ako vzeme da se samoubie taq kurva nai-dobre shte napravi.

air_wisp
01-01-2007, 22:18
и все пак тва дет расте в нея е негово дете

01-01-2007, 22:43
offffffffffff e zaradi takiva muje kato tebe propada sveta :smt013 ebati egoista si.vas (mujerte) ve4no vi e strax kakvo 6e stane,dali nqma da se izlojite,vse gledate da se pokriete kato stane nape4eno.i v tva pismo ti ne iska6 savet za problema a pita6 samo kak ti dA SE izmakne6 i da ti se razmine.kak moje da ne ti puka za mimi4eto ebati?????????????? ti vse pak si mom4e-nqma da si bremenen 9 meseca,nqma da te spukat va6te ot boi,nqma da ti se podigravat,nqma da ti se promeni celiq jivot ottuka natatak.a na momi4eto vsi4ko tva 6e i se slu4i,znae6 li 4e 6e q smajat ot boi i ubidi????? ti za tva seti li se ,be skapi???????? a molq ti se,toi problema mu e kak da q nakara da mul4i 4e e ot nego bebeto i kak da se izmakne.egati-ti muj li si ili kvo??? v jivota 6e se sblaska6 s tolkovaaaaaaaaaa mnogo problemi i kvo?-pri vs problem li taka 6e kru6ka6 i 6e gleda6 kak da se pokrie6,pone imai smelostta i dostoinstvoto da poeme6 nqkva otgovormnost.spokoino-nikoi nqma da o4akva ottebe da gleda6 bebe ama pone imai 4est da si go priznae6.i ako iska6 da znae6 na momi4eto ,ako e naistina e bremenno (dano da ne e ) 6e i e mnoogoooooo po trudno,6toto na neq celiq jivot 6e i se obarka dokato ti se pokriva6 kato kostenurka.pomisli si varxu tva.i pone se draj kao muj v edna takava SERIOZNA situaciq,a ne se izmakvai kato mijiturka

napulno suglasen sum trqbva da se izpravi6 kakvito i da sa posledstviqta(ako taq ne te luje de)..
makar 4e nqma mn golqmo zna4enie dali e na 13 ili 16 6tom e bremenna(moje bi 6tqla da ima pove4e mozuk ako e bila na 16)samo deto
e protivozakonno na 13 :-D (podrobnosti)

dosta gadno...no kakto kazaha purvo trqbva da se uveri6 4e naistina e bremenna ;)(dano da ne e bremenna)

:smt019

SANDRETO
01-02-2007, 15:44
mii prigotvi 400 leva i plashtai aborta,ti si vinoven! :evil: ne e zabramenqla sama nali,shte si nosish psoledstviqta ili 6te stavash bashta ili plashtai navreme kintite i tva e

awanturistkata{P}
01-02-2007, 20:33
4ei sa malko nerazbrah...bil si pqn tolkova pqn 4e ne si spomnq6 ni6to...kak podqvolite i se hva6ta6 we......govorila sam sas stra6no mn prqteli na temata "gore" sled kato si se nakoval...veroqtnosta da go digne6 e malka a pa izob6to da svar6i6 o6te po malka osven ako ne propuska6 ili (prikriva6 ) ne6to koeto trqbva da spodeli6...no kakto i da e i az sam na mnenie 4e malkata ku4ka prosto si te e haresala i mozaka i nemoje da rodi ni6to smisleno...otvedi q na lekar uveri se 4e e bremenna i iskai test...ma ne se hva6tai tolkova lesno na takiva raboti...kat 4eli pada6 ot mars i ne poznava6 dne6nite pikli koito sa gotovi na vsi4ko za da zadarjat nqkogo za da se hvalqt pred prqtelki+ tva 6ansa deteto da e oteb e mn malak kak taka spa s tebe to4no predi da i dodie cikala i op zakasnqva...pi4 opomni se balamosvat te...

piska_
01-02-2007, 20:38
Да, сигурно неискаш проблеми, но ти си отговорен малко или много както и тя :!: потърси я и вижте какво ще правите

Malko_D
01-02-2007, 21:56
tO nqma kak ti da zavedesh za abort poneje 6tom e na 13 se iska razre6enie ot roditel a ne ot priqtel dori i da si pylnoleten.Tova e lo6o no nqma ot kakvo chak tolkova da se strqskash po dobre si pogovorete hem da razberesh i dali naistina e taka kakto kazva tq .

Adlof Hitler
01-02-2007, 22:18
Ne vijdate li 4e tova e ebafka we?

muuuuuuciiii
02-11-2007, 20:15
Abe ili e ebavka ili v pandiza na 4oveka mu e trudno da pi6e 6toto nqma net ?!

DIVINE_TIME
02-11-2007, 20:56
Миличкияяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяя :? :cry: :? :cry: :? :cry:
Намираш се в ужасно положение... Ей аман от простотииии .... Айде тя като не може да си държи краката затворенуи,къде са й родителите ??? Какво прави на 13 по купони ... ??? И само си представете какъв купон е било .. с големи момчета и алкохол ... Вероятно не са знаели .. как ще я пуснат #-o :-k ???
Еми станалото-станало! :cry: Единственото,което можеш да направиш е да се увериш,че казва истината и след това като голям мъж (какъвто се предполага,че си след като си направил дете...) да се изправиш пред родителите й ...както и пред своите... :smt009 и евентуално всички заедно да решите как ще се избавите от този гаден проблем... това е ...
ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО МНОГО МНОГО МНОГО КЪСМЕТ!(щото ще ти е нужен...)И ДАНО ВСИЧКО ЗАВЪРШИ БЛАГОПРИЯТНО ЗА ВСИЧКИ!

02-11-2007, 21:16
Наи-добре е първо да се видиш с нея и я накараи да си направи теста пред тебе! В смисъл в тоалетната на някое заведение,за да си сигурен! След това съберете парите около 100лв. е един аборт! И не се притеснявяй за това че е по-малка и че можело да се води изнасилване.........НЯМА доказателства че е била с теб. Медецинското с което може да заведе съдебен иск се прави при лекар до 24 часа след полов акт!
Това е моят съвет :| :| :| Успех!!!

02-11-2007, 21:25
Кво стана? Щастлив татко ли си? А, можеби си във софийския? ?!?

Успях дано минех със 3-4 годинки.... :-({|= :-({|=

lolly_
02-11-2007, 21:34
Znache tq za da napravi abort i trqbva saglasieto pone na edin ot roditelite i!Na lekarq ne mu puka koi go e napravil nqma da q pita.Ama ti ot kade si siguren 4e ti si napravil belqta o6te po malko 4e edva q poznavash zatova nikoi nqma pravo da te vini(6tom si lqga s koito i da bilo izob6to nqma da znae ot koi e)

02-11-2007, 21:55
ae na taq malkata hlopa li i?? na 13 i bremenna..tva vse edno da vidq kotka s krila ebasi...4esno kazano ima gi mn ei takiva `umni` devoiki deto rasli nedorasli neznae da 4ete o6te pyk krakata si otvarq..aaide da vari..nqkade si..ama za kakvo trqq da oplita mom4eto taka..vse sam 4uvala istorii ama tva ve4e me razbi! Mislq si 4e ili taq devoika (ako moga taka da i kaja de) e prekaleno fizi4eski razvita za 13 godi6na..demek mutirala..i e vazmojno da e bremenna ili mom4eto e pylen idiot 4e da se vyrje na taq na glupostite..hipoteti4no e vazmojno predpolagam..ama..naistina tehnite da vinovni..kvo e tva 7 klas da q puskat po kuponi i taq da se napiva i da prai gluposti..e kato se prai na golqma sega da si tro6i glavata..az pomnq kato bqh 7 klas..kuponi li? haha..tva be6e mnooogo dale4e ot mene..vqrno 4e sam se karala s na6te za tva oba4e sa pravi....ne odobrqvam da nari4ate momi4eto `kurva`..sega tva e li4no mnenie..az predpo4itam `glupa4ka`..ako e iskala da go zadyrji moje6e da izmisli kade kade po umni ne6ta i po bezopasni za dosieto na mom4eto..a toi vse pak e mogal da si sloji 6ap4ica na boeca nali...ae nqmam dumi...HORA MISLETE S GLAVATA SI! IZPOLZVAITE PREZERVATIVI! ...ina4e stava adski gadno i slojno..

Gravity^of^love
02-11-2007, 21:56
Ei tva poslednoto bqh az :P

uBOy
02-11-2007, 22:09
за момичето - кат не мисли с кифлата си и са прави на газарка, ся му мисли ..
за момчето - ТИ СИ БОКЛУК, страхливец!
Виновен си !бъди мъж и го признаи а не да бягаш :smt011

02-11-2007, 22:13
za hap4eta koito premahvat ploda nai-kysno do 20-30-tiq den ne ste li 4uvali,4e 6i prai abort??????????////
apak i temata e stara stanalo koto stanalo

MeRiToR
02-11-2007, 22:16
pi4a hap4eta i ako ne staen sabirai kinti i na abort nqq kak tva e batka mn qko si se precakal i da si zemesh puka lo6oto 6te stane ako izbqgash ot otgovornost na6tai 6te tii sma4ka topkite ako razbere deivsti burje zaemi zimai ako trqq na va6te kaji ama tehnite d ane razbirat nameri q prikaite i davai po4vai puro s hap4eta bra4eda sgafi taka i s hap4eta za 100 kinata se otarva ve4e 2 puti ama pone e s frto si 1 godina ve4e

Zane
02-11-2007, 22:20
Купони - хах
Секс с малолетни - нямам думи

Абе секса не се ли прави , когато двамата са готови да си поемат нужната отговорност :roll:

На къде е тръгнал тоя свят (нашата страна) ?

Кандидат ку*** от 13 години ............. Кви майки ще са тия бе ?

А като си представя че това е , ние сме бъдещето поколение на тая страна в това число са включени и тия 13 годишните и по - големите .
Абе нз като знам че повечето 13 - 18 са такива .... нз

Ми всичко ще стане от зле на по - зле.

Предполагам другото поколение ще почва от 12 да участват в конкурса най - бързо отворена ?

Нз толкова ли е модерно да се прави секс още преди да си достатъчно развит , не само биологично но и умствено имам предвид.

Защото това е живо безумие , наистина пича от една страна като го прочетох супер гадно е , но за какво се е занимавал с нея дори да е и на 16 както се представя ?

Грешка човек , но какво мога да кажа като повечето това си вършат...
Така или иначе ако е вярно всичко ще се разбере истината просто , много лош път си си избрал .

Gavrosh
02-11-2007, 22:43
Имаше ли Sure Chek..."ако има две черти бременна си вече ти" :::

FikyScHetOo
02-12-2007, 07:00
Да мислим логично:
1. Тя може да лъже, затова правите тест (докато сте заедно на кафе да говорите и даваш тест и в тоалетната го прави). Гледай да не сте насаме.
Ако лъже ..хъхъх...

Ако не лъже и ти не си правиш ебавка трябва първо да говориш с нея да се разберете,че ти трябва време да решиш какво да правите. Говориш с родителите си и им обясняваш всичко. Независимо колко над 18 си (но щом си се вързал да спиш с '16' годишна...не е много). Те са единствените, които биха те защитили независимо от случилото се.. Вярно,че после те могат да ти се заядат много, но по-добре 1 година проблеми с родителите, отколкото да лапаш пишки в затвора за 20 години.
После говори с родителите и, дай им някви пари и им обясни,че те е излъгала,че може да не е от теб,че си използвал презерватив и определено не си свършил в нея. Не намеквай,че може да е твое. Можеш да им кажеш и,че не си спал с нея и тя те търси теб....Хъх това да се измъкнеш..преди мен има достатъчно други съвети ((:

Иначе не мисля,еч трябва да се титулита поведенито на това момиченце и родителите и....

`Death`Whore`
02-12-2007, 07:02
Да не си чукал тъпи курвички.

FikyScHetOo
02-12-2007, 07:05
Извод: не е*ете малолетни

П.П. сигурно след някоя друга година ще подаряват на дечицата екс кукли вместо барбита

KoRn
02-12-2007, 08:23
Mamin sladuk

punisher
02-12-2007, 12:17
Абе от една страна тая пача си е виновна ..като ше ходи по купони и ше прави секс на поразия така ще става [-(
А иначе тоя момък нещо умира да избяга от ситуацията ама първо тряя да оправи нещата.

Леле ама как се вбесявам като чуя за такива пикли... :smt013 (не че съм много по-голяма от нея ама поне си използвам мозъка в някои ситуаций )

Zane
02-12-2007, 12:43
Евала брат

Само се чуда къде дремат тия родители ?
Какви са тия разрешения да ми ходи на купони , дискотеки и нз си още къде си и с една дума да си прави каквото си иска.
Не е възможно родителите да са толкова тъпи че да не заграяват какво може да се случи с детето им ....... :?

punisher
02-12-2007, 13:34
Евала брат

Само се чуда къде дремат тия родители ?
Какви са тия разрешения да ми ходи на купони , дискотеки и нз си още къде си и с една дума да си прави каквото си иска.
Не е възможно родителите да са толкова тъпи че да не заграяват какво може да се случи с детето им ....... :?

абе наистина родителите й са се осрали отсякъде с тва тяхно чедо на греха (уха :lol: )...
ама да си го кажем .. на 13 години има такива курвета дето си позволяват много работи така че ... тва е просто поредната

MiMs_Fallen
02-12-2007, 15:24
lele v mnogo kofti polojenie si 4estno ....moje bi trqabva da ostane6 s neq i da q podkrepi6 za6toto tq e malka i moj eda napravi vsqkakvi gluposto podtisnata e i izpla6ena...mislq 4e trqbva da ostane6 s neq kakvoto i da stava :!: pone tova e moeto mnenie :-k

FikyScHetOo
02-12-2007, 16:20
lele v mnogo kofti polojenie si 4estno ....moje bi trqabva da ostane6 s neq i da q podkrepi6 za6toto tq e malka i moj eda napravi vsqkakvi gluposto podtisnata e i izpla6ena...mislq 4e trqbva da ostane6 s neq kakvoto i da stava :!: pone tova e moeto mnenie :-k
Нали знаеш,че това момиче иска това. Е*нало (леко грубо звучи) с някой пе*ераст и после е спало с автора на темата (понеже може би има повече материялна възможност и е над 18...защото може д аму направи проблем и да го поизнудва успешно). Или лъже или детето не е от автора (разбира се има малка вероятност деа има бебе от автора - Джубадая ли беше :-D ). Но ако е така момичето е виновно и не заслужава това внимание.

П.П. ако темата е ебавка - поздравления за автора...привлече 7 страници интерес хахах
А ако не е - хъх мн лошоооо

Proceed
02-12-2007, 16:31
`Death`Whore` , по-добре тъпи курвички, отколкото теб \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

02-12-2007, 16:47
zle li ste ne moga da razbera kvo pishete v tema ot minalata godina

alkobalko
02-12-2007, 17:37
Темата е стара. Ако иска да сподели момчето само ще пише.