PDA

View Full Version : Много съм притеснена..моля ви дайте мнение..



pritesnena
12-29-2006, 19:34
Значи този месец (декември) ми дойде цикъла на 15ти и свърши за отрицателно време..и сега на 27и ми дойде отново като как да се изразя ми тече малко по силно..и предните два дена имах адски болки в стомаха а по принцип преди цикъл никога нямам болки а тези бяха ужасяващи...не мога да си обясня защо ми идва за 2ри път да не би да се засича нещо с цикъла ми за януари догодина или е нещо друго моля ви помагайте.. :?

12-29-2006, 19:43
emi az neznam kakvo moje da ti e!dai malko pove4ko info na kolko godini si,vodij li polov jivot.koga e datata na koqto e trabvalo da ti doide i ne6to takova!na men taka mi se slu4i dva meseca podred,no sega ni6to mi nqma!mislq 4e ne e ne6to seriozno-SPOX!

fire_16_f
12-29-2006, 19:58
Значи този месец (декември) ми дойде цикъла на 15ти и свърши за отрицателно време..и сега на 27и ми дойде отново като как да се изразя ми тече малко по силно..и предните два дена имах адски болки в стомаха а по принцип преди цикъл никога нямам болки а тези бяха ужасяващи...не мога да си обясня защо ми идва за 2ри път да не би да се засича нещо с цикъла ми за януари догодина или е нещо друго моля ви помагайте.. :?
Преди 2г. и на мен ми идваше по 2 пъти ма месец..ходих на генеколог(не ме прегледа!) и ми даде хапчета, за да се нормализира и после всичко тръгна наред..така че отиди, за да ти изпише нещо!

pritesnena
12-29-2006, 21:15
Еми на 13съм, не водя полов живот..по принцип тряаше да ми доиде около 15ти и си ми доиде но ся нали ви каам пак се появи...а относно гинеколога тва най не ме радва в смисъл че имам няква паника от тея докотори и най вече гинеколозите....и мерси..пооуспокоихте ме..

SINDEL
12-30-2006, 09:14
На 13 цикълът ти е ужасно нередовен и е напълно нормално да те преска4а или да се слу4и да ти дойде два пъти в месеца. Няма страшно, нищо ти няма. Дори не ходи на лекар. Като ти се регулира след година-две, няма да има такива изцепки

vivian
12-30-2006, 09:49
nqma kakvod a se pritesnqva6!pavite godini idva mn neredovno!az v na4aloto imah period v koito mi idva6e po dva pati!posle mi sprq za 3 meseca!i ot kakto pak mi doide si e redoven!tva e normalno.ne se trevoji no vse pak za tvoq uspokoenie idi na ginekolog 6et ti izpi6e hap4eta za normalizirane na cikala...

pritesnena
12-30-2006, 10:58
Мерси много на сички..:)