PDA

View Full Version : Кво да прави ??



even_in_death
12-29-2006, 20:10
Еми значи иам една фр дет ходи с едно момче ама тя не го харесва...а па и тои е женкар..а и как го гледам е некаф мн гаден такъф и мн страшен... и така тя иска да скъса с него ама проблема е че той бие момичета.. а и тя иска да стане така че тои да скъса с нея смисъл тои да е виновен... и тя сега ми иска съвет ма аз нз кфо да и кажа :-k тя закъснява за срещи..той само и вика ам тя не се трогва... и той после и вика колко мн я обича и т.н. даите някакъв савет... щот ми е мн гадно да я гледам как прай нещата насила... а и ако може кажете как да скъса с него до нова година... междодругото те ходят от седмица и нещо....

Virt-Tuning
12-29-2006, 21:26
Гагага бие момичетата?Ееее вие в къв свят живеете бе :-D :-D :-D :-D :-D

koalka
12-30-2006, 05:37
Просто къса с него, казва му и толкова.Какво като бие момичета....после това момиче като подаде една жалба ще видим какво ще прави.Тоя е много смел, ама сигурно е толкова сдухан, щом бие момичета.(искам да го напсувам, ама айде няма!)

bungle
12-30-2006, 06:42
Ходят от седмица ииии той и казва, че я обича???
Хахахах,ебаси смешното. :smt005

evil_lady_in_black
12-30-2006, 06:45
Еми значи иам една фр дет ходи с едно момче ама тя не го харесва...а па и тои е женкар..а и как го гледам е некаф мн гаден такъф и мн страшен... и така тя иска да скъса с него ама проблема е че той бие момичета.. а и тя иска да стане така че тои да скъса с нея смисъл тои да е виновен... и тя сега ми иска съвет ма аз нз кфо да и кажа :-k тя закъснява за срещи..той само и вика ам тя не се трогва... и той после и вика колко мн я обича и т.н. даите някакъв савет... щот ми е мн гадно да я гледам как прай нещата насила... а и ако може кажете как да скъса с него до нова година... междодругото те ходят от седмица и нещо....
апа я земи се научи да пишеш !

Lorraine
12-30-2006, 08:14
еми нека да поговорят и да се изяснят..ако й посегне ще подаде жалба и сичко ще се оправи..а ако той не го направи още по-добре :D

iiirish
12-30-2006, 14:10
ами след като е знаела, че той бие момичетата и т.н. не виждам защо изобщо се е захванала с него?!
от друга страна щом той казва, че я обича надали би й посегнал...

pampers
12-30-2006, 14:16
да къса без да се колебае..6те и посегне във ва6та компания няма ли мом4ета да ви за6титят подяволите...или пък за тая работа има полиция..не знае ли толкова телефона..

GossipGirl89
12-30-2006, 14:19
ами след като е знаела, че той бие момичетата и т.н. не виждам защо изобщо се е захванала с него?!
от друга страна щом той казва, че я обича надали би й посегнал...

а така :shock: след като не го харсва защо е тръгнала с него? И как може да я обича като ходят само от 1 седмица? да му каже директно,че иска да се разделят и толкова.Ако й посегне подава жалба.