PDA

View Full Version : Да и призная ли?



Mr_King_Kong
12-29-2006, 20:22
Има едно момиче което много харесвам,но не зная дали да и призная.
Ние сме много добри приятели и си споделяме всичко,тя знае неща за мен който не сам казвал дори и на сестра ми.
Не сам сигурен какво ще стане ако и призная колко я харесвам,а ако
реакцията и е отрицателна,дали това няма да промени и нашето приятелство? ](*,)




Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

shizzle
12-29-2006, 20:25
Това е тема за любов. А мога да ти кажа, че повечето съфорумци, които пишем в "Секс" сме прекалено изкривени професионално, за да ти отговорим.

Но имам един такъв приятел - казвал е на най-добрата си приятелка 3 пъти, че я харесва и като момиче. Е, тя не му отвърна. Все още са си приятели, но пък и тя е много разбрана.

Mastodont
12-29-2006, 20:26
Грешен раздел. А иначе, със мълчане нищо няма да постигнеш нищо :wink:

NaDuFcHe
12-29-2006, 20:26
Pri vsichki polojeniq nai-dobre e da i priznaesh kakvi sa ti chustvata :) V smisul...po dobre da znae taka shte ti e po lesno na teb..nqma da hranish naprazni nadejdi i tn...Variqnta da ti kaje che te priema samo kato priqtel e mnogo veroqten,no v takuv sluchai nedei da se zduhvash ili neshto takova a prosto i kaji "Nadqvam se tova da ne promeni otnosheniqta ni"....USPEX

olive_oil
12-29-2006, 20:29
Това е тема за любов. А мога да ти кажа, че повечето съфорумци, които пишем в "Секс" сме прекалено изкривени професионално, за да ти отговорим.

Но имам един такъв приятел - казвал е на най-добрата си приятелка 3 пъти, че я харесва и като момиче. Е, тя не му отвърна. Все още са си приятели, но пък и тя е много разбрана.хах.
А по темата-говори с нея.Ако те отблъсне - майната й,тя губи!

{Poison}
12-29-2006, 20:32
Ами ако мислиш(т.е си почти сигурен,че и тя те харесва)може да и кажеш,но в противен случай недей,защото може да развалите приятелските си отношения и тя може да се дистанцира от теб. :-#

iiirish
12-29-2006, 20:48
ако смяташ, че по този начин би разрушил така дълго граденото ви приятелство по-добре не й казвай. не виждам защо трябва едни толкова хубави отношения като приятелските да се съсипват заради една връзка в която дори не можете да сте сигурни, че като партньори ще си паснете. все пак в приятелството и в любовта хората са различни ;)

hydra
12-29-2006, 20:54
Ако ти е наистина добра приятелка, дори и да не отвърне на чувствата ти, няма да си развалите приятелството. Това зависи от вас двамата. Най - добре и кажи, няма смисъл да си мълчиш.

Talisman
12-29-2006, 21:06
Kato mal4i6 nqma ni6to da postigne6.. Po - dobre i razkrii 4uvstvata si... A i , ako darji na teb edvali 6te si promeni mnenieto za teb ili edvali da ima otricatelna reakciq... Uspex ;-)

qHu4Ka
12-29-2006, 21:06
0predeleny va6ety priqtelstfy 6i se pr0meni.... #-o

koalka
12-30-2006, 05:34
Това си зависи само от нея.Ние не можем да знаем дали тя ще ти остане така добра приятелка дори и след като й кажеш.Ако мислиш, че си заслужава да й споделиш-кажи й, но аз например бих рискувала.Все пак тъпо ще е, ако си развалите приятелството, заради едното обяснение.

Lorraine
12-30-2006, 08:28
ако смяташ, че по този начин би разрушил така дълго граденото ви приятелство по-добре не й казвай. не виждам защо трябва едни толкова хубави отношения като приятелските да се съсипват заради една връзка в която дори не можете да сте сигурни, че като партньори ще си паснете. все пак в приятелството и в любовта хората са различни ;)добре казано..

nifa
12-30-2006, 09:04
po dobre nedei za6toto posle nikoga nqma da bydete sy6tite priqteli kakvito ste bili(ot li4en opit).no ako razbe4e6 4e tq ima podobni 4ustva kym teb deistvai

KoRn
12-30-2006, 15:46
da ama ima mnoo golqma veroqtnost da te otreje

Duffer
12-30-2006, 15:49
Единствения начин да начешеш патката е да и кажеш за своите намерения.

In4iTu_
12-31-2006, 12:21
ако смяташ, че по този начин би разрушил така дълго граденото ви приятелство по-добре не й казвай. не виждам защо трябва едни толкова хубави отношения като приятелските да се съсипват заради една връзка в която дори не можете да сте сигурни, че като партньори ще си паснете. все пак в приятелството и в любовта хората са различни ;)
Нямам какво да добавя