PDA

View Full Version : Edna moq nai dobra priqtelka si haresva biv6oto mi gadje



naranenata
12-29-2006, 22:14
Molq islu6aite moqta istoriq!!!Az dokam dve sedmici hodeh s edno mom4e, no skasah me poradi neobesnimi pri4ini.No sled tova usetih 4e ima ne6to pove4e ot priqtelstvo mejdu biv6oto mi gadje i moqta priqtelka,no nesam sigurna dali ima ne6to mejdu tqh ili si vaobrazqvam.Tazi ve4er sa6to osetih 4e tq ima ne6to kam nego no za nego neznam,molq se na Gospod tova da ne e vqrno.Mnogo go obi4am,i neznam kvo 6te pravq ako e vqrno.Predpo4itam da e strugo momi4e otkolkoto da e s neq vapreki 4e mi e priqtelka ako vaob6te moje da se nare4e priqtelka.Dali 6te go zaabravq s drugo mom4e ili ne ,dali da probvam ili ne.Kak da go nakaram da revnuva.MOLQVI daite MI SAVET!!!

LSD^Lady
12-29-2006, 22:19
Hei mila... kato za na4alo ako go obi4a6 edva li spored men 6te go zabravi6 ako trugne6 s drug... ako toi ima 4uvstva kum teb nqma da napravi ni6to s tvoqta priqtelka.... a ako tq ti e priqtelka i znae 4e vse o6te ispitva6 ne6to kum nego mislq 4e nqma da napravi ni6to ... po dobre pogovori s neq... ako ne te razbere zna4i ne ti e nikakva priqtelka...a sled kato kazva6 4e go obi4a6 tova mom4e napravi taka 4e da ste zaedno a ne da te revnuva...... ! uspeh!

Nadelina
12-29-2006, 22:28
Milichka.. Govori pyrvo s priatelkata si.. I vij kak gleda tq na neshtata.. Predpolagam che shtom ti e nai dobrata priatelka.. nqma da te razocharova.. A otnosno fakta che ti go obichash - ami napravi lubovta si spodelena.. Govori s nego.. Specheli go.. I neobqsnimite prichini gi napravi obqsnimi.. za da mojesh da popravish greshkite si.. ako si dopusnala takia :) Uspeh!

LuckYme
12-29-2006, 23:49
Ми според мен, щом си го обичаш трябва да поговориш с него и да му кажеш, че все още изпитваш чувства към него- за да се изясните. Но в никакъв случай недеи да тръгваш с друго момче, за да се опиташ да го забравиш. Това ще е голяма грешка. Според мен е много глупаво от една връзка да се впуснеш направо в друга- нараняваш и себе си и останалите. Себе си - защото искаш един човек, а отиваш при друг. Новото момче- защото, ако се влюби в теб ще остане излъгано, тъй като ти няма да можеш да отвърнеш на чувствата му. И в най-лошия вариант може да нараниш и първото момче, ако още има чувства към теб и сте се разделили поради други обстоятелсва, не липса на чувства. Този вариант е и най лош, защото мн се прецакваш- ако тръгнеш с друг(заместител) и този който искаш да забравиш още има чувства към теб- губиш и последния шанс да си го върнеш. Та така - поговори с това момче ;) успех :)

koalka
12-30-2006, 05:39
Честно да ти кажа нищо не се разбира от поста ти.Нещата седят така-ако го обичаш, което казваш, по-добре се върни при него, ако може.Ако тя го харесва и те тръгнат, ти нищо не можеш да направиш, защото ти казваш, че тя не може да ти се нарече най-добра приятелка.

Lorraine
12-30-2006, 08:35
Molq islu6aite moqta istoriq!!!Az dokam dve sedmici hodeh s edno mom4e, no skasah me poradi neobesnimi pri4ini.No sled tova usetih 4e ima ne6to pove4e ot priqtelstvo mejdu biv6oto mi gadje i moqta priqtelka,no nesam sigurna dali ima ne6to mejdu tqh ili si vaobrazqvam.Tazi ve4er sa6to osetih 4e tq ima ne6to kam nego no za nego neznam,molq se na Gospod tova da ne e vqrno.Mnogo go obi4am,i neznam kvo 6te pravq ako e vqrno.Predpo4itam da e strugo momi4e otkolkoto da e s neq vapreki 4e mi e priqtelka ako vaob6te moje da se nare4e priqtelka.Dali 6te go zaabravq s drugo mom4e ili ne ,dali da probvam ili ne.Kak da go nakaram da revnuva.MOLQVI daite MI SAVET!!!
1.не можем да те изслушаме,защото не те чуваме!
2.пиши на кирилица
3.обичаш ли го още,че не искаш да е щастлив с приятелката ти
4.ако искат да стане нещо между тях,ти кфо-ще се опитваш да ги разделиш ли? :-s
5.ъъъ... :-s

nifa
12-30-2006, 08:40
ako "priqtelkata"ti trygne s nego napravi i gadno :evil:

Lorraine
12-30-2006, 08:42
ako "priqtelkata"ti trygne s nego napravi i gadno :evil:това не е решение.. :!: