PDA

View Full Version : Момичетата са прсто скучни



12-29-2006, 22:45
Не, не ме разбирайте погрешно. Нормален хетеросексуален съм. Но момичетата са някак скучни, лигавят ти се, говорят ти за глупости - нищо интересно ни мож си говориш с тях. Ходиш им по свирката само за да/докато начешеш патката. Не ми казвайте, че просто не съм попаднал на подходяща - ВСИЧКИ СА ТАКИВА. Природа, кво да се прави.

Споделете и вие.

Nadelina
12-29-2006, 22:48
Ili ne si nameril tfoeto mace.. ili si oshte malak.. :P

NaSkO_
12-29-2006, 22:56
Не, не ме разбирайте погрешно. Нормален хетеросексуален съм. Но момичетата са някак скучни, лигавят ти се, говорят ти за глупости - нищо интересно ни мож си говориш с тях. Ходиш им по свирката само за да/докато начешеш патката. Не ми казвайте, че просто не съм попаднал на подходяща - ВСИЧКИ СА ТАКИВА. Природа, кво да се прави.

Споделете и вие.
Ne slagai vsi4ki momi4eta pod obsh znamenatel!
Vqrno e 4e pove4eto sa takiva , no ima i izklu4eniq!

totev
12-29-2006, 23:06
Ти какво виждаш в едно момиче ? нещо в което можеш да си "НачЕшЕш ПаТкАТа" ?
докато си с такова отношение към тях няма да срещнеш подходящо за теб момиче.. гаранция ;)

LuckYme
12-29-2006, 23:34
хм скучни, друг път :D ти каза "не ми казвайте, че съм попаднал на неподходящата" е съжалявам, но е точно така ;) Има момичета, с които може да говориш на всякакви теми и не се лигавят, а водят съвсем нормален разговор. Да- възможно е и с момичета да си говориш, а не да ги използваш само " да си чешеш патката". По същата логика и ние можем да кажем, че момчетата са скучни и няма за какво да си говорим. Просто всеки човек си е индивидуален за себе си. Замисли се защо попадаш само на такива момичета - може грешката да не е у тях а у теб. Не искам да те обидя, просто може да не ги предразполагаш да говорят, ако само седиш и мълчиш момичето какво да прави според теб....... нема да си говори самичка... ;)

BrokenInnocence
12-29-2006, 23:42
Айде сега да не почваме да поставяме всички под общ знаменател. Всички му били лигави... Ми стани "ненормален хомосексуален" и няма да го имаш тоя проблем.

vvs_go
12-30-2006, 00:14
v takyv slu4ai ni6to nqq ti kazvam

koalka
12-30-2006, 05:40
Е тогава защо си пуснал тема, като си на 100% убеден, че всички са такива?Тогава ходи се гръмни най-добре. :wink:

bungle
12-30-2006, 06:09
Регни се и ми пиши на лични и да видим дали няма да има за какво да говорим. :twisted: Жестоко си се излъгал, че всички са лигави и ограничени. Пожелавам ти да срещнеш точната мацка. Успех. :)

white_chik
12-30-2006, 06:25
Съгласна съм,че голяма част от момичетата са скучни и лигави,и префърцунени,и изобщо гадни,но винаги си има изключения.Не можеш да твърдиш,че познаваш всички момичета и не можеш да твърдиш,че всички са еднакви.

evil_lady_in_black
12-30-2006, 06:43
Ами миличък поработи малко над комплексите си #-o такова животно като тебе не съм виждала , или си самотна душичка или просто си малък и никой не ти обръща внимание от което ти си мн възмутен :smt005

LoVe_RuSlAn
12-30-2006, 07:42
Абе ти не си ли чувал че приятелството между едно момиче и едно момче е много по-добро отколкото между две момичета да речем,следователно това оди до извода че едно момиче може да изслушва идеално и да води нормален разговор с едно момче на всякакви теми.Това че повечето момчета не го разбират и са свикнали да попадат само на лигли не означава че всички са такива.

Lorraine
12-30-2006, 08:10
Съгласна съм,че голяма част от момичетата са скучни и лигави,и префърцунени,и изобщо гадни,но винаги си има изключения.Не можеш да твърдиш,че познаваш всички момичета и не можеш да твърдиш,че всички са еднакви. :-)

12-30-2006, 08:52
Абе ти не си ли чувал че приятелството между едно момиче и едно момче е много по-добро отколкото между две момичета да речем,следователно това оди до извода че едно момиче може да изслушва идеално и да води нормален разговор с едно момче на всякакви теми.Това че повечето момчета не го разбират и са свикнали да попадат само на лигли не означава че всички са такива.

Izviqnvai, ama tva za pruv put go 4uvam HAHHAHAHA.
"приятелството между едно момиче и едно момче е много по-добро отколкото между две момичета да речем"

Towa shte si go zapazq nqkude, kato sum tujen da se razveselqvam :lol: .

nifa
12-30-2006, 08:56
prosto ima i typi momi4eta kat tiq det opisva6 ama ima i mn po qki koito oba4e sa po sramejlivi :D

Amayo
12-30-2006, 09:01
Тва е щот не знаеш тактиката. 8)

vivian
12-30-2006, 09:41
kato vsi4ki sa sku4ni mi stani homo togava!tav 4e poznava6 nqkvi ligavi momi4eta ne zna4i 4e vsi4ki sa takiva!poopoznai malko sveta i togava targni da puska6 takiva temi 4e e sme6no nqkvo nz na kolko si ama da re4em 15-18 godi6no mom4e da pravi takiva zakliu4eniq!ama jalkoto e za teb de \:D/

12-30-2006, 09:50
Пич ли си,къв си не те знам,обаче,ако ти нямаш за какво да говориш с едно момиче,просто няма защо да сте заедно :!: Връзката между момче и момиче е много повече от секс и т.н. Разговорът е много много важен! И това,че не си намерил момиче,с което да говориш нормално ми говори само,че си некъв пълен олигофрен!
Па,ако искаш да си "чешеш патката" отиди в някой публичен дом там ще те оправят,гарантирано е ! :smt013

dream_dragon
12-30-2006, 09:54
Познавам много момичета, и според мен те не са такива, само някои.
Никога не слагай всичко под общ знаменател. Винаги има малко изключения, в случея големи. Просто ти си зле, а не те.

nasty_f
12-30-2006, 10:30
Еми,ние като сме такива...Вие защо всички сте педераси по природа,а?Тъпи педераси! :evil:

Dorianchety
12-30-2006, 10:55
skuchni !? ta ti kfo iskash be pich ... kfo shte kaje skuchni ?! ne moje tka da govorish za vsichki macki che sme ednakvi ... :smt009

12-30-2006, 11:01
vij sig ne si popadnal na to4nata.i az imam takova mnenie za nqkoi mom4eta no tva ne zna4i 4e vsi4ki sa ednakvi [-X .ne si bil s vsi4kite momi4eta 4e da govori6 pod ob6t znamenatel!

iskamTe_vednaga
12-30-2006, 11:03
Ili ne si nameril tfoeto mace.. ili si oshte malak.. :P
Tvoite kriterii sa malko strani.ti ne si li vijdal normalno momi4eta ...da taka e na iz4ezvane sa

GiRl^of^PriStOn
12-30-2006, 12:18
Abe s tva mislene ne si za nikyde pich [-X Dokato mislish che vsichki sa ednakvi i gledash na tqh samo za ednoto ebane - sichki shte sa ti bezrazlichni :evil:
:arrow: Hodi stani gei nai-dobre taka pone nema da sa ti skuchni i ligavi momchetata :lol: :lol: :smt019 :mrgreen:

Th3WildAng3l
12-30-2006, 12:30
О ама ти си се запознал с всички момичета по света ... уааааау ... Браво.
Мога да ти кажа че от момиче до момиче има разлика ... всички са различни по свой си начин. Не знам какви са ти критериите за "скучно" .. но кажи поне кое не е скучно в такъв случай - може пък да намериш някоя която да е по-забавна.
А междудругото с такива постове половината момичета сигурно са си помислили "ВСИЧКИ момчета са идиоти".

Lambo
12-30-2006, 12:30
Не, не ме разбирайте погрешно. Нормален хетеросексуален съм. Но момичетата са някак скучни, лигавят ти се, говорят ти за глупости - нищо интересно ни мож си говориш с тях. Ходиш им по свирката само за да/докато начешеш патката. Не ми казвайте, че просто не съм попаднал на подходяща - ВСИЧКИ СА ТАКИВА. Природа, кво да се прави.

Споделете и вие.


Ами пич момичетата са само когато имаш нужда от интимност и такива работи, или пък ако сикаш само за задоволяване на мъжките физически потребности, както искаш го гледай, но са само за това. Те не са добри и верни приятелки, нито пък са супер интересни. За тази цел си имаш приятели момчета, само момче може да ти е истински и верен приятел, само с него можеш да правиш неща, които са ти наистина интересни и грабват вниманието , а момичетата по-горе написах за какво са ;)

hydra
12-30-2006, 13:20
Повечето може би да, но ВСИЧКИ - със сигурност не. Аз лично познавам доста момичета, с които може да се води свестен разговор, без лигавщини. Така че, колкото и тъпо да ти звучи, може би просто не си попаднал на такова момиче.

pampers
12-30-2006, 14:20
не слагай вси4ки моми4ета под об6т знаменател м*мка му стара..не сме вси4ки еднакви..твой си е проблема 4е попада6 само на такива..

nikinkaaa
12-30-2006, 14:23
Подкрепям мнението на Amayo.Т`ва , че момчето е некво заухаво и не знае какво да прави , не значи , че момичетата са скучни :wink:

Amayo
12-30-2006, 14:34
Не, не ме разбирайте погрешно. Нормален хетеросексуален съм. Но момичетата са някак скучни, лигавят ти се, говорят ти за глупости - нищо интересно ни мож си говориш с тях. Ходиш им по свирката само за да/докато начешеш патката. Не ми казвайте, че просто не съм попаднал на подходяща - ВСИЧКИ СА ТАКИВА. Природа, кво да се прави.

Споделете и вие.


Ами пич момичетата са само когато имаш нужда от интимност и такива работи, или пък ако сикаш само за задоволяване на мъжките физически потребности, както искаш го гледай, но са само за това. Те не са добри и верни приятелки, нито пък са супер интересни. За тази цел си имаш приятели момчета, само момче може да ти е истински и верен приятел, само с него можеш да правиш неща, които са ти наистина интересни и грабват вниманието , а момичетата по-горе написах за какво са ;)
И тва е вярно. 8)

SlaVen4eEto`
12-30-2006, 14:39
Ти какво виждаш в едно момиче ? нещо в което можеш да си "НачЕшЕш ПаТкАТа" ?
докато си с такова отношение към тях няма да срещнеш подходящо за теб момиче.. гаранция ;)
или не си намерил подходящото момиче, или ти си много скучен и просто не можеш да общуваш с момичетата....

bulgarche
12-30-2006, 15:52
Явно все скучни ти връзват :-D

RoSsY88
12-30-2006, 16:09
Ох поредният идиот....аз слагам ли под общ знаменател,че всички маже са къхи елементарни чикиджии...не винаги си има изключения...попадал си на лигави курви,не си намерил свестно момиче...ами ко да направя....търси грешката в себе си не в момичето и никога не слагай всички жени под общ знаменател...щот на всяко правило си има изключение...

mimi7373
12-30-2006, 16:29
боже!проблема вече излезе на яве!проблема си ти!ти си тоя дето е скучен,защото си мислиш че некоя ще доиде да ти почеше малката патка!с тези момичета с които излизаш (мога да ти кажа много такива познавам)са пълни КУРВИ!за да седи до теб и да ти примира и да ти се лигава за мене е курва мета се на секи щом е излязла с тебе значи ми е ясно!просто вземи си хвани момиче нормално изглеждащо с нормални гарди коса и дупе да си има от всичко по малко да не е с прекалено много грим и някаква надменна походка!аз лично съ, такова момиче и мога да ти кажа че имам само приятели защото(тук съм сагласна с теб)повечето момичета са използвачки,затова!имам много познати момчета с тях когато излизам на кафе си говоря на всякаква тема!от тяхните мъжки проблеми до моите женски!накратко исках да ти кажа да си хванеш момиче което е нормално изглеждащо и да я предразположиш за разговор а не някоя "перфектна от всякаде"надувка!УСПЕХ!надявам се да съм ти помогнала по някакв начин с моите съвети!

bawdy talk
12-30-2006, 17:20
Не, не ме разбирайте погрешно. Нормален хетеросексуален съм. Но момичетата са някак скучни, лигавят ти се, говорят ти за глупости - нищо интересно ни мож си говориш с тях. Ходиш им по свирката само за да/докато начешеш патката. Не ми казвайте, че просто не съм попаднал на подходяща - ВСИЧКИ СА ТАКИВА. Природа, кво да се прави.

Споделете и вие.
В моя клас има 20 момичета от тях 5 са сериозни
с това искам да ти кажа че може повечето да са лигави и разгонени ама НЕ СА ВСИЧКИТЕ :-D

England
12-30-2006, 17:28
Ligavi,tupu kurvi-dal Bog!Tqh moje6 edinstveno da gi ebe6,no nito moje da govori6 s tqh,nito da ti budat istinska polovinka!Ima oba4e momi4eta,koito ne sa takiva-moje6 da provejda6 razgovor na razli4ni temi,moje6 da se zabavlqva6 s tqh i suotvetno moje6 da bude6 blizuk,intimen i tn s tqg,abe stavat za gadjeta!Ina4e kakvo iksa6-s vsqko momi4e da si govori6 za futbol,koli,komputri i takiva raboti-zatova si ima6 frendove,a momi4etata sa za drugo-razberi go!

madlencheto:)
12-30-2006, 17:32
Или не си намерил подходящото момиче, или незнаеш как да общуваш с момичетата за това ти се струват скучни или просто още не си порастнал;-)

In4iTu_
12-31-2006, 12:23
Докато мислиш по този начин, няма да си намериш момиче никога...но пък все пак успех... :roll:

v1k1t0|n0t`l0ve|
12-31-2006, 12:28
Abe s tva mislene ne si za nikyde pich [-X Dokato mislish che vsichki sa ednakvi i gledash na tqh samo za ednoto ebane - sichki shte sa ti bezrazlichni :evil:
:arrow: Hodi stani gei nai-dobre taka pone nema da sa ti skuchni i ligavi momchetata :lol: :lol: :smt019 :mrgreen:

Да наистина добре ше ти се отрази да обърнеш резбата...ако вече не си де.. :lol:

England
12-31-2006, 15:55
Abe s tva mislene ne si za nikyde pich [-X Dokato mislish che vsichki sa ednakvi i gledash na tqh samo za ednoto ebane - sichki shte sa ti bezrazlichni :evil:
:arrow: Hodi stani gei nai-dobre taka pone nema da sa ti skuchni i ligavi momchetata :lol: :lol: :smt019 :mrgreen:

Да наистина добре ше ти се отрази да обърнеш резбата...ако вече не си де.. :lol:

Da,ama gayovete sa dva puti po-ligavi,taka 4e o6te po-zle!

12-31-2006, 17:09
Ili ne si nameril tfoeto mace.. ili si oshte malak.. :P
или пък ти е много малък

Undying
12-31-2006, 17:18
Ми такива сме да,тряя да ви е гадно... :lol:

sherry
12-31-2006, 18:19
Явно си в грешка нещууу.
Не си попаднал на някоя интересна особа :-D
Да видиш с моята най - добра приятелка кви простотии измисляме, всички умират от смях :-D Гаджето ми малко се ядосва като се лигавя много, но и на него му е забавно поне :-D

Гръмна с ножа
12-31-2006, 19:18
Хвани си някоя на твоята възраст, а не 4-5 год. по-малка.
(предположение) (без обосновка)

LO6IQ
12-31-2006, 19:56
v takyv slu4ai ni6to nqq ti kazvam
:::

amazonkata
01-01-2007, 00:17
abe kele6 ne6tasten koi se ligavi.vie tapite mom4eta mislite samo za gluposti.tolkova ste tapi,4e prosto nqma za kvo da se govori s vas!!!!

Talisman
01-01-2007, 01:53
Ne si prav. Ima mn momi4eta s koito moje6 da govori6 otkrito i priqtno. [-X

drR
01-01-2007, 02:01
Picha e absolutno prav, povecheto momicheta sa makar i krasivi, vse pak naduti materialistki, koito ne mislqt za teb, nito pyk te pitat kak se chuvstvash... MnoO ZlE rabotata, kvo mu probutvate teq prostotii s izkliucheniqta, to pak ostavashe da nqma normalni ... zakyde shtqhme da sme :))
Izbival si kompleksite choveka...shto si mislite che poznavate horata ?
Moje pyk da e nqkakyv po zatvoren chovek i da ne se razkriva, tva ne znachi che e kompleksar, a momichetata da sa go otrqzali shtoto haresvat nqkvi neka podchertaq umni,bogati,krasivi,ambiciozni maje ;)) Mi vsichko e vazmojno.
Ae kakto i da e, nali majete sa po umni ot jenite :) Po natatyk komentara e izlishen