PDA

View Full Version : Саддам е жестоко убит



вече нямам име
12-30-2006, 08:22
Саддам Хюсеин е екзекутиран

Обесиха го на тайно място край Багдад в присъствието на 7 представители на ираккското правителство, духовници и съдии

ИЗТОЧНИК: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=986086

Това ли е демокрацията която демонстрират??? #-o

niGGa
12-30-2006, 08:27
екстра. да се пържи дано

nikinkaaa
12-30-2006, 08:30
CoOl :wink:

skate-more
12-30-2006, 08:30
Саддам Хюсеин е екзекутиран

Обесиха го на тайно място край Багдад в присъствието на 7 представители на ираккското правителство, духовници и съдии

ИЗТОЧНИК: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=986086

Това ли е демокрацията която демонстрират??? #-o

брато демокрацията отдаааавна я умряла..

за тва съм анархист \:D/

[Lucifer]
12-30-2006, 08:31
ха честита нова година :P

evil_lady_in_black
12-30-2006, 08:33
Саддам Хюсеин е екзекутиран

Обесиха го на тайно място край Багдад в присъствието на 7 представители на ираккското правителство, духовници и съдии

ИЗТОЧНИК: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=986086

Това ли е демокрацията която демонстрират??? #-o
А знаеш ли мене колко ми пука как е бил убит саддам ?!!?!? Ами не ми пука въобще !!!!! И стига с тея безмислени теми !!!!

OtherDimension
12-30-2006, 08:35
Саддам Хюсеин е екзекутиран

Обесиха го на тайно място край Багдад в присъствието на 7 представители на ираккското правителство, духовници и съдии

ИЗТОЧНИК: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=986086

Това ли е демокрацията която демонстрират??? #-o
А знаеш ли мене колко ми пука как е бил убит саддам ?!!?!? Ами не ми пука въобще !!!!! И стига с тея безмислени теми !!!!

kak da e bezsmislena we ?
a kakva tema e smislena za tebe - za gergana , ivana , prashki , glancove
ebati plitkoumnite sushtestva

evil_lady_in_black
12-30-2006, 08:37
Саддам Хюсеин е екзекутиран

Обесиха го на тайно място край Багдад в присъствието на 7 представители на ираккското правителство, духовници и съдии

ИЗТОЧНИК: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=986086

Това ли е демокрацията която демонстрират??? #-o
А знаеш ли мене колко ми пука как е бил убит саддам ?!!?!? Ами не ми пука въобще !!!!! И стига с тея безмислени теми !!!!

kak da e bezsmislena we ?
a kakva tema e smislena za tebe - za gergana , ivana , prashki , glancove
ebati plitkoumnite sushtestva
ами аз не съм куха чалгийка като тебе !
а и + тфа мен ама въобще не ме засяга как е бил убит тоя

OtherDimension
12-30-2006, 08:39
emi tolko ti e bagaja
prosto si malko ogranichena milichka , ne se pritesnqvai

RedChil
12-30-2006, 08:40
Саддам Хюсеин е екзекутиран

Обесиха го на тайно място край Багдад в присъствието на 7 представители на ираккското правителство, духовници и съдии

ИЗТОЧНИК: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=986086

Това ли е демокрацията която демонстрират??? #-o
А знаеш ли мене колко ми пука как е бил убит саддам ?!!?!? Ами не ми пука въобще !!!!! И стига с тея безмислени теми !!!!
Ей кифло,ти чуваш ли се кво говориш ?!?! Кое е безмисленото на темата ? Целия свят се вълнува от тва нещо,така че като не ти пука си пиши в другите теми.

По темата:Буш си изпълни плана...Сега мазалото в Ирак може би ще стане още по-голямо,ако бунтовнците-поддръжници на Саддам се активизират.(както всъщност обещаха...)

evil_lady_in_black
12-30-2006, 08:40
emi tolko ti e bagaja
prosto si malko ogranichena milichka , ne se pritesnqvai
:smt005

Communist
12-30-2006, 08:44
Това се очакваше...
А между другото иракският народ е живял много по-добре по времето на Саддам, имало е стабилност, спокойствие. Е да, всеки който каже нещо против него си е заминавал, но това е най-правилното според мен. Сега положението ще се влоши... :|

Mimka_sweet
12-30-2006, 08:44
и кфо ся май тряа да се радвам а?

BraInLesS_f
12-30-2006, 08:51
екстра. да се пържи дано

ша праим парти са :)

nikinkaaa
12-30-2006, 08:53
evil lady in black Къде ти се изпари мозъка?Хаха к`ви тъпи вапроси задавам!!!Всъщност ти винаги си била куха :lol:

Ескада
12-30-2006, 08:53
Саддам Хюсеин е екзекутиран

Обесиха го на тайно място край Багдад в присъствието на 7 представители на ираккското правителство, духовници и съдии

ИЗТОЧНИК: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=986086

Това ли е демокрацията която демонстрират??? #-o
А знаеш ли мене колко ми пука как е бил убит саддам ?!!?!? Ами не ми пука въобще !!!!! И стига с тея безмислени теми !!!!

Не,темата не е безсмислена....Саддам с действията си засягаше целия свят и дори и на някои вече да им е досадило от световните въпроси,защото предпочитат да гледат само себе си,то те(ти) да се чувстват поканени в глупавите теми ала:"Как наричате гаджето си"....Не съдя никого,всеки има право да мнение,но това е като да кажеш,че случилото се в Чернобил не засяга никой освен пострадалите... :roll:

Смятам,че Саддам беше изключително виновен,но със убийстовто му обществените маси се успокоиха,а останалите,които движат нещата купиха животите и свободата си,като пожертваха него....в политиката никога няма един единствен виновник,още по-малко в арабските страни,където всички изопачават религията и служат на едни и същи откачени,криворазбрани идеали :evil:Закупилите спокойствието си не са само араби....Буш определено изпълни това,което плануваше... :-k

`DaRe`
12-30-2006, 09:01
айде пак се почнаха теориите за конспирация..

Ескада
12-30-2006, 09:08
айде пак се почнаха теориите за конспирация..

Ами,то конспирации се заформят от пясъчника в детската градина да Белия дом...не се фанатици,но в днешно време всеки се опитва да мине и надлъже другите.... :roll:

`DaRe`
12-30-2006, 09:11
от пясъчника до Белия дом е все едно от банята до кенефа.. ;) А и това нещо е съвсем нормално - естествено, че всеки ще гледа на него да му е добре

Fena
12-30-2006, 09:41
.Буш определено изпълни това,което плануваше... :-k.


ДА, изпълни го. Осъществи контрол на петролните кладенци - това за което беше отишъл в Ирак. Всички знаем че не е отишъл там заради световния мир, отиде там заради ресурсите. Цената за това разбира се бяха стотици хиляди иракчани, десетки хиляди американски войници, а и надявам се не сте забравили за българските рейнджъри дали живота си там.

Живеем в свят който се самоунищожава. :?

mrsy
12-30-2006, 09:52
Don't worry ... след Садам ще има и други :) 1 по-малко..
R.I.P. S. Husein
Само как звучи ;) Рест ин Пийс Садамеееее :-D

peps_from_mars
12-30-2006, 10:04
при положение че е убил повече от 150 души...къф е смиъла да е жив..само да убива ли???няа дойде края на света кат е умрял ...поне едно зло по малко :smt012 [-X

bulgarche
12-30-2006, 10:24
Аз пък не вярвам че е екзекутиран още

kudravoto
12-30-2006, 11:07
az sushto

Ескада
12-30-2006, 11:22
Аз пък не вярвам че е екзекутиран още

Да,вряно...малко вероятно ми се струва като се замисля... :-k

BraInLesS_f
12-30-2006, 11:31
Аз пък не вярвам че е екзекутиран още

Да,вряно...малко вероятно ми се струва като се замисля... :-k

Аз ше следа новините от сега нататък,нз за вас! :mrgreen:

Shadow_Walker
12-30-2006, 12:56
Аз съм твърдо против смъртното наказание и неодобравям екзекуцията на когото и да било, даже на Саддам...вярно по негова заповед са умрели стотици хора, но с убийството му се показва, че примерът му остава....
А да и хора темата е сериозна,а вие сте я обърнали на ебавка...

Fena
12-30-2006, 13:01
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/6218485.stm

vra4ka
12-30-2006, 20:01
Това се очакваше...
А между другото иракският народ е живял много по-добре по времето на Саддам, имало е стабилност, спокойствие. Е да, всеки който каже нещо против него си е заминавал, но това е най-правилното според мен. Сега положението ще се влоши... :|

Има истина в това, което казваш!
Диктатурата определено не е най-правилния начин на управление, но за средния човек е задоволителна!
Дано някой ден и Буш да си получи заслуженото! Той е убил много повече хора от Садам, да не говорим какво причини САЩ на света...

Според мен Садам все пак не е убит, най-много някой двойник да си е отишъл. Истинският си седи в Белия дом ....

SweetBunny
12-30-2006, 20:06
Аз съм твърдо против смъртното наказание и неодобравям екзекуцията на когото и да било, даже на Саддам...вярно по негова заповед са умрели стотици хора, но с убийството му се показва, че примерът му остава....
А да и хора темата е сериозна,а вие сте я обърнали на ебавка...

Съгласна съм!

Дано някой ден и Буш да си получи заслуженото! Той е убил много повече хора от Садам, да не говорим какво причини САЩ на света...
Според мен Садам все пак не е убит, най-много някой двойник да си е отишъл. Истинският си седи в Белия дом ....
:shock: :shock: :?: :?: :?:
Какво???

Mileniuma
12-30-2006, 20:44
Spored men tova trqbva6e da stane s nego.Sega trqbva i Kadafi i Osama da ubiqt.Kazvam i Osama za6toto ne e sigurno,4e e murtav

Ziezi
12-30-2006, 23:58
Абсолютно съм против това!Изключително презирам шибаните американци именно заради огромната им циничност и чувство за ненаказаност!Въобще не ме е*е дали Садам е бил виновен или не!Да,убил е много хора,но сащ и другите "мироопазващи" страни са избили поне 150 пъти повече!Целият свят знае,че чичо Сам прави милиарди на година от търговия с петрол,целият свят знае,че преди именно сащ са подкрепяли Садам Хюсеин с оръжие и жива сила във войната с Иран!И някакси изведнъж им стана много неудобен,когато престана да им продава петрол на безценица!А,когато не се кланяш на "господаря" те чака въжето!Както стана и с Афганистан и с Югославия по-рано!Всички знаят,че Осама бен Ладен е бил(поне) агент на ЦРУ,всички знаят,че именно той и муджихидините са били тренирани и спонсорирани от сащ във войната с Русия!И след атентатите-хоп,първата страна по износ на наркотици в левия джоб на хамериканците и чифутите!Не се и съмнявайте,че така ще стане и с Иран(втора по износ на петрол)!По няква случайност (явно) Ирак са трети в тая класация,а първи са Суадитска арабия(много голям "партньор" на сащ).Четвърти май бяха Кувейт,страната в която сащ разположиха хиляди свои войници във войната с Ирак...
И дали някой може да ме убеди,че в момента иракчаните живеят по-добре?Там НИКОГА повече няма да има държава!
Общо взето "Новият световен ред" настъпва с пълна пара,а масата си блее у небето и благотвори сащ,че видиш ли ни пазели от злодеите...

InitialD
12-31-2006, 00:25
Саддам не ме засяга персонално...но вижте Кадафи...Тая свиня Кадафи трябва не на бесилото ами на площад "Батемберг" да го изкарат народа с камъни да го убие!!!Мръсно копеле такова чумата да го тръшне дано!!!

teenkopele
12-31-2006, 03:07
...Сега положението ще се влоши... :|

То отдавна се е влошило.

:arrow: Очакваше се. :wink:

`DaRe`
12-31-2006, 07:35
Саддам не ме засяга персонално...но вижте Кадафи...Тая свиня Кадафи трябва не на бесилото ами на площад "Батемберг" да го изкарат народа с камъни да го убие!!!Мръсно копеле такова чумата да го тръшне дано!!!

а Кадафи пък какво те засяга "персонално" ? Много са ми смешни такива изказвания..

scion_of_Storm
12-31-2006, 07:39
Леле какви умни и точни мнения, леле :mrgreen: Положението се е влошило още от началото на войната, и за нас(медиците, пряко свързани с цялата тая работа), и за когото и да е. А войната беше безсмислена и още проодължава да е, което си е факт. Буш е педераст, не че Саддам беше цвете за мирисане, но който каза, че американците са убили повече хора от Саддамчо, беше напълно прав. И то в пъти повече. И все пак това е ебаси зверството за сегашното време- да обесиш човек. Ебало си майката е коментара ми, не разбирам много от политика, не се и опитвам.

Pe666o
12-31-2006, 08:33
Чета ви мненията и се чудя......на кой му е добре сега като го няма Садам?...и защо? Какво спечели човечеството като уби един убиец?...мнищо...доказа само до къде може да стигне в тъпотията си..превърнаха го мъченик. Не разбирам какво се палите тук в тоя форум...какво общо имате с цялата история? Някои иракчанин ли си имаме тук..или какво? Сега ще кажете "проявяваме съпричастност"..и като натиснете Х-на на прозореца на компютъра си ще забравите са всичко....голяма съпричастност признавам ви! М/удругото...тук да има християни между вас..?...аз лично не съм особено голям, но все пак умея да прочавам..а и предпочитам да прощавам от колкото да се водя по "максимата" "Око за око, зъб за зъб", която ако не сте забелязали е толкова първобитна, че просто няма на къде повече! Знам, че повечето хора мислят като вас..което е жалко..и доказва само едно...хората сами ще се затрият. Аз съм против смъртната присъда, грозно ми е..лишено е от всякаква импровизация и мисля, че няма място в общество, което претендира, че е цивилизовано. Доживотния затвор дава шанс на човек да се промени и аз съм за него.

OtherDimension
12-31-2006, 08:38
mnogo burzo sudish Frodo , nqkoi jivi zaslujavat smurt , nqkoi murtvi - jivot . Mojesh li da im go dadesh ?

Gandalf , minite na Moria , LOTR

macy_day_parade
12-31-2006, 09:25
Саддам не ме засяга персонално...но вижте Кадафи...Тая свиня Кадафи трябва не на бесилото ами на площад "Батемберг" да го изкарат народа с камъни да го убие!!!Мръсно копеле такова чумата да го тръшне дано!!!

а Кадафи пък какво те засяга "персонално" ? Много са ми смешни такива изказвания..

Нито Кадафи нито Саддам го засягат "персонално"!Но не виждам нищо смешно в изказването на Initial_D .Кадафи е изрод!В никакъв случай няма да приема че нашите медици са заразили тези деца!!!Колко години вечеги мъчат тези жени...А за Саддам-трябваше да го обесят без никой друг да разбира.Той и без т`ва беше дърт пръч-на 71 години...А Буш е едно нещастно копеле :shock:

macy_day_parade
12-31-2006, 09:26
mnogo burzo sudish Frodo , nqkoi jivi zaslujavat smurt , nqkoi murtvi - jivot . Mojesh li da im go dadesh ?

Gandalf , minite na Moria , LOTR


!?!?! :smt017 ?!?!?!

Pe666o
12-31-2006, 09:36
mnogo burzo sudish Frodo , nqkoi jivi zaslujavat smurt , nqkoi murtvi - jivot . Mojesh li da im go dadesh ?

Gandalf , minite na Moria , LOTR
Трябва ли?? Човека е животно, чиято популация се регулира от болести, ресурси, други животни и самия него! НЕ съм ЗА убийствата, това си е чисто биологичен процес...по-силните оцеляват.

Violenza
12-31-2006, 09:54
Аз съм твърдо против смъртното наказание и неодобравям екзекуцията на когото и да било
И би ли обяснил ЗАЩО си против смъртното наказание...
Вие май наистина не се чувате...

По темата - ако наистина са го убили, браво! Той си го заслужава...
Много рано са се усетили, че трябва..пФ

12-31-2006, 11:16
Аз съм твърдо против смъртното наказание и неодобравям екзекуцията на когото и да било
И би ли обяснил ЗАЩО си против смъртното наказание...
Вие май наистина не се чувате...

По темата - ако наистина са го убили, браво! Той си го заслужава...
Много рано са се усетили, че трябва..пФ
много си плиткоумна девойке...че и български не знаеш...рано ли са се усетили? Само такива като теб дето имат мозък с 1 чертичка като аспиринче могат да подкрепят смъртното наказание.

InitialD
12-31-2006, 17:25
Саддам не ме засяга персонално...но вижте Кадафи...Тая свиня Кадафи трябва не на бесилото ами на площад "Батемберг" да го изкарат народа с камъни да го убие!!!Мръсно копеле такова чумата да го тръшне дано!!!

а Кадафи пък какво те засяга "персонално" ? Много са ми смешни такива изказвания..

Нито Кадафи нито Саддам го засягат "персонално"!Но не виждам нищо смешно в изказването на Initial_D .Кадафи е изрод!В никакъв случай няма да приема че нашите медици са заразили тези деца!!!Колко години вечеги мъчат тези жени...А за Саддам-трябваше да го обесят без никой друг да разбира.Той и без т`ва беше дърт пръч-на 71 години...А Буш е едно нещастно копеле :shock:

Мани го тоя Dare..той е агент на джамахирията..путе на Кадафи..или с две думи-АНТИ БЪЛГАРИН!!!

leko_otkachena
12-31-2006, 17:36
NE ME E GRIJA NEKA MU E!A I NEGOVATA SMURT NA DALI SHTE POKRIE TAZI NA HORATA KOITO SA ZAGINALI ZARADI NEGO!

hamilcar
01-01-2007, 08:51
Голяма работа, че един тиранин е бил убит и то по такъв начин. Саддам Хюсеин е избил сумати народ, трябваше на електрически стол, а не по такъв безболезнен начин да го убият. Всяко чудо за три дни.

Pe666o
01-01-2007, 15:27
Много си навътре в начините на убиване, и болката която се усеща, Франки...признавам го!

In4iTu_
01-01-2007, 16:23
Боя се, че същото ще се случи и с медиците.... :| Изглежда са способни на всичко....

Violenza
01-01-2007, 16:39
Аз съм твърдо против смъртното наказание и неодобравям екзекуцията на когото и да било
И би ли обяснил ЗАЩО си против смъртното наказание...
Вие май наистина не се чувате...

По темата - ако наистина са го убили, браво! Той си го заслужава...
Много рано са се усетили, че трябва..пФ
много си плиткоумна девойке...че и български не знаеш...рано ли са се усетили? Само такива като теб дето имат мозък с 1 чертичка като аспиринче могат да подкрепят смъртното наказание.
Ох...умнико... аз може и да не знам, но и ти не си по-напред мога да ти кажа. В мнението си писах "ЗАЩО"/даже е с главни букви!/ си против!!!
А в твоето мнение няма такъв отговор, има "описание на мозъка ми" ...за жалост, ако моя е с една, то значи ти нямаш изобщо сиво вещество, драги. Колкото до "раното" е вече е в кавички, наистина май нямаш с какво да се досетиш обаче...
И да, аз съм твърдо ЗА смъртните присъди, защото някои хора наистина не заслужават да живеят! Ако ми кажеш, че човек, който е изнасилил и се е гаврил с 3 месечно момиченце заслужава да живее, ще ти кажа ЕВАЛА!!!
Идиоти...

Ескада
01-01-2007, 17:32
Ами те убиха най-малкото зло...Буш трябваше да е по-напред на опашката за бесилото...обаче не...мазно-мазно се измъкна,като бутна на свое място по-малкото зло,Саддам....И той заслужаваше да умре,но някои доста по отдавна си го търсят....Който най-много търси обаче най-накрая намира :-k Страхувам се,че след обесването на Саддам същото може да се случи и с медиците...това определено влошава положението :|

koalka
01-01-2007, 17:35
Еми това не е демокрация, но определено е демокрация спрямо него.Доста хора е убил и наистина това му е малко.

Ескада
01-01-2007, 17:36
Саддам не ме засяга персонално...но вижте Кадафи...Тая свиня Кадафи трябва не на бесилото ами на площад "Батемберг" да го изкарат народа с камъни да го убие!!!Мръсно копеле такова чумата да го тръшне дано!!!

а Кадафи пък какво те засяга "персонално" ? Много са ми смешни такива изказвания..

Така..ще ти обясня точка по точка,като за дебилче,защото съм добър човек O:) :
1.Кадафи не зачита човешки закони
2.Държи медиците ни!!!

Достатъчно ли е,или искаш да извлече тебе и майка ти за кичетата и да ви хвърли за 7 години в килия,за да почне да те ебе?! :wink: O:)

01-01-2007, 18:21
Саддам Хюсеин е екзекутиран

Обесиха го на тайно място край Багдад в присъствието на 7 представители на ираккското правителство, духовници и съдии

ИЗТОЧНИК: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=986086

Това ли е демокрацията която демонстрират??? #-o
А знаеш ли мене колко ми пука как е бил убит саддам ?!!?!? Ами не ми пука въобще !!!!! И стига с тея безмислени теми !!!!
Много ограничено мислене имаш.Честно,много си заблудена...

ludo_mace
01-01-2007, 20:22
Саддам не ме засяга персонално...но вижте Кадафи...Тая свиня Кадафи трябва не на бесилото ами на площад "Батемберг" да го изкарат народа с камъни да го убие!!!Мръсно копеле такова чумата да го тръшне дано!!!

а Кадафи пък какво те засяга "персонално" ? Много са ми смешни такива изказвания..

Така..ще ти обясня точка по точка,като за дебилче,защото съм добър човек O:) :
1.Кадафи не зачита човешки закони
2.Държи медиците ни!!!

Достатъчно ли е,или искаш да извлече тебе и майка ти за кичетата и да ви хвърли за 7 години в килия,за да почне да те ебе?! :wink: O:)Мислех да не пиша в тая тема, но (с риск да ме убиете), все пак държа да попитам нещо- ми тея наши медицински сестри насила ли са ги завлякли в Либия или по собствено желание са отишли, търсейки "големите пари"? Взели са решение. Сами. Сега си понасят послествията. Между другото - няма да ги убият- в това съм почти убедена. Не питайте защо. Просто се замислете...
П.С. На Саддам обесването му беше много малко :smt012

salkiTy
01-02-2007, 05:26
Квот и да говорим, Садам си получи заслуженото...Не знам как човек, който е убил десетки хора, трябва да живее!? Естесвено, че това беше справедливо, както и смъртта на всеки, който е убил умишлено дори само няколко човека и то за кфо...да се доказва пред света.. :smt005

scion_of_Storm
01-02-2007, 08:13
Один иска главата на Буш, Один иска главата на Буш кхъ кхъ. Как ще не се е влошило положението с медиците бе, то сега граничи с катастрофалното. Кадафи нали наредил траурен ден ли, час ли, какво беше за смъртта на Саддам. А ние малко или много сме от страната на Буш-мена. А да видим какво ще стане със сестрите ни, как ще се изпарят всички дипломатични и незнам си какви си преговори ;)

machoka
01-02-2007, 15:10
Какви глупости прочетох, не е истина. И то в тийн проблем. Или тук влизат хора, на които не им е мястото или децата от малки са с промити мозъци.


Чета ви мненията и се чудя......на кой му е добре сега като го няма Садам?...и защо? Какво спечели човечеството като уби един убиец?

Ще ти кажа какво спечели човечеството -> отърва се от една от най-големите отрепки на тоя свят, избил нарочно стотици пъти повече хора от всички американски президенти до сега и войните им във Виетнам и Ирак. Правил е всякакви ужасии с хората, масови убийства на войниците си /давил ги е / и т.н.

А и отдавна се знаеше, че финансира терористични организации. Американците направиха едно голямо ДОБРО на света, като запорираха сметките му за МИЛИАРДИ долари по цял свят. Каква власт имат да го направят не знам, но е факт. По тоя повод - нали гледате военни филми - типичните американски екшъни, сериали и т.н. Вижте за пример само сериалът '24' и тоя по канал 1 за една мацка и баща и - агенти. По тия филми показват всякакви чудеса на американската техника и технологичен напредък, а щом това е цъфнало по сериали от преди година - две, представям си с какви ли чудеса разполагат в действителност, за които никога няма да узнаем.

Успяха да открият най-търсения човек на света, укриващ се по пустините, в тайни убежища в планини и неизследваните райони на Ирак и околните държави. Помните ли къде беше намерен?! В някаква 'изключително малка стаичка, с милиони долари в сак и оръжие до себе си'... смятайте каква мощ има Щатите в момента.

Пример за 'надмощие' Но.2 :
Е да, и братята руснаци не им отсъпват. Защо не кажете нещо против тях, след като Думата гласуваха ЗАКОН, чрез който могат да 'ОБЕЗВРЕЖДАТ' врагове на държавата' по цял свят. :shock: Нека преведа - харесат си някой за терорист -> гласуват го и спец частите отиват в тази държава, в която се намира и го убиват..

Пример за надмощие Но. 3: Преди не знам си колко време, някоя от дръпнатите страни /Китай ако не ме лъже паметта'/ реши да изпробва далекобойна ракета, мисля с химическа отрова. Изстреля я, като ракетата премина през територията на Япония, задмина я и се взриви над море/океан. Естествено, японците можеха само тревожно да проследят траекторията на ракетата през страната си - е да, най-вероятно с възможност за деструктивни действия спрямо нея. Но не е ли това удар в гърдите, с думите 'вижте ме кой съм аз' от страна на Китай /май те бяха/. Ако беше паднала ракетата в Япония - световна война. Ако Японците я бяха гръмнали в рамките на въздушното си пространство - война.

Не искам и да отварям дума за страхотните учени, изобретатели и т.н. в Щатите - само един пример - напревете справка колко хора работят в НАСА, като имате предвид че всички до един са от про-специалист в областта си - нагоре. Така че и да плюете и да не плюете, САЩ си остават страната с най-силната икономика в света, мястото където с усърден труд и упоритост ставаш НЕЩО и НЯКОЙ.

--------

Относно Саддам и аз не съм съгласен - против смъртното наказание съм, а и е твърде лесен изход за него. Ще ви кажа какво заслужава той -> затвор. Но неееее, не американският затвор -> интернет, телевизия, удобни стаи, хубава храна, отдих на въздух, завъшване на висше вътре и книгоиздаване. Ебати, и аз искам да живея така като на хотел и да ме издържат без да плащам. Заслужава такъв затвор, какъвто е изживял героят Граф Монте Кристо - строг тъмничен и доживотен, без право на обжалване - каквито са в собствената му бивша страна, Либия и т.н. - в някоя влажна килия под земята, 3X3 метра, абсолютно празна, без прозорче за небето - не заслужава да го вижда, САМ САМИЧЪК, да му се слага веднъж дневно някаква помия за храна през малко прозорче в пластмасови кутийки без прибори - за да не може да се самоубие. Него самотата ще го довърши и ще ни даде това, което елементарната смърт не може - възмездие за всичките световни злини, които е сторил.

Кадафи е същия, Осама ме съмнява дали вече не са го сринали американците с все някоя от планините му - крепости. Та те измениха топографската карта на Авганистан :twisted:

fake
01-02-2007, 15:17
Аз съм твърдо против смъртното наказание и неодобравям екзекуцията на когото и да било
И би ли обяснил ЗАЩО си против смъртното наказание...
Вие май наистина не се чувате...

По темата - ако наистина са го убили, браво! Той си го заслужава...
Много рано са се усетили, че трябва..пФ
много си плиткоумна девойке...че и български не знаеш...рано ли са се усетили? Само такива като теб дето имат мозък с 1 чертичка като аспиринче могат да подкрепят смъртното наказание.
щото смъртта е избавление, а не наказание...

teenkopele
01-03-2007, 07:26
Хора, днеска чух по радиото, че някой от тези, които са били на обесването на Саддам, е записал всичко с гсм и клипчето се е появило в нета! :shock:

Ескада
01-03-2007, 13:37
Хора, днеска чух по радиото, че някой от тези, които са били на обесването на Саддам, е записал всичко с гсм и клипчето се е появило в нета! :shock:

Иууу :-s :-# .....дано не се изкуша да го търся... :-#

Pe666o
01-03-2007, 14:54
machoka, излез от филма моето момче...Садам далеч не беше "най голямата отрепка на тоя свят"..а и ти не вярвам да си ходил много по света, та да знаеш какви отрепки има! За Садам знаеш само това, което гледаш по телевизията...и доказваш само колко е силно влиянието на медията в днешно време. Можеш ли да ми кажеш в момента Ирак по-добре ли са от преди, когато Садам беше на власт? НЕ, не са...знаеш ли защо? Защото Ирак е разделена на два вида хора, които се различават в своите виждания - Шиити и Сонити. Когато едните оправляват - другите страдат. Така е, такова е управлението в Ирак, те са други хора, заслепени от вярата си до такава степен, че биха убили някои само заради различията в нея. Садам беше от едните - за това другите страдаха, as simple as that. Ирак не може да бъде управляана по друг начин освен по начина по който я управлява Садам, защото иначе става Анархия - както може би виждате в момента. Няма как да го разберем, защото не сме иракчани...А, относно американците...бил ли си в Америка? Ако отидеш хич няма да им се възхищаваш толкова много...защото ще усетиш колко малък процент от хората там имат мозък с повече от 3 гънки ;) (които гънки се занимават с това да мислят, какво аджеба им се яде днес). Техника имат, да...защото са богати и защото за тях работят много учени от други държави. Техника имат, да...и въпреки това те са ЕДИНСТВЕНАТА държава, която не е подписала договора за намаляне на СО2 емисия във въздуха, тоест...те са държавата която изхвърля най-много лайна във въздуха, които водят до проблеми като глобалното затопляне. Искаш да те светна за един първите ефекти, които има това върху света? Полюсите почват да се разтопяват...ти си мислиш "голям праз" и отиваш да хапнеш в Маки Ди (Mc Donald's). В същото време хиляди тонова ледена вода се влива в Атлантическия океян от Антарктика. Ти си казваш "голяма работа" и си поръчваш Биг Мак с голяма кола. Тази цялата маса с ледена вода кара топлото течение което минава през Атлантика да почне да изтива и отслабва...тук вече си вземаш таблата с Биг Мака...Това остлабване на топлото течение води до не появата на топли ветрове (май бяха мусони..тук не съм сигурен) които носят дъжд за Африка..и знаеш ли какво става...?? Етиопия ти хубав пример! Суша, глад, и смърт.....извода какъв е..-> докато ти си хапваш Биг Мак и Кола, които са продукт на една деградирала нация като Американската и си мислиш колко са велики и какви оръжия имат и как Садам бил най-голямата "отрепка", ХОРА УМИРАТ заради лицемерието на същата тази нация!! Умират хора, много по истински и чисти от дебелите, гнусни, натъпкани с холестерол и LDL-и американци, които не вждат по-далеч от гъза си (макар да признавам, че с такъв размер задници това си е цяло постижение!). Кажи ми...Садам ли беше най-големия пробем на света, а? Нима в България по време на комунистите, хора не са били преследвани от държавата? Американците заловиха и убиха Садам единствено и само за да покажат на света колко са силни и защото ги беше стрх от него, защото той държи големи запаси от петрол, който е на изчерпване и всеки гледа да се докопа до последните находища. Е, америакнците успяха. Браво, мачок...радвай им се...гледай им постиженията и пляскай! Бай дъ уей...добрите американци защо не помогнат на Бъгария да вземе медиците си обратно?..Защото не печелят нищо от това...ето защо! Мачок, не бъди кон с капаци...мисли и не бързай да вадиш мнения за тоя и ония преди да си видял общата картинка!!!

п.п. съжалявам за правописните грешки..не ми се проверява

Violenza
01-03-2007, 15:19
Аз съм твърдо против смъртното наказание и неодобравям екзекуцията на когото и да било
И би ли обяснил ЗАЩО си против смъртното наказание...
Вие май наистина не се чувате...

По темата - ако наистина са го убили, браво! Той си го заслужава...
Много рано са се усетили, че трябва..пФ
много си плиткоумна девойке...че и български не знаеш...рано ли са се усетили? Само такива като теб дето имат мозък с 1 чертичка като аспиринче могат да подкрепят смъртното наказание.
щото смъртта е избавление, а не наказание...
Донякъде може да се каже, че е така, но ще ми кажеш, че 5-10 години са по-добре?! Тук в България повече няма да ти дадат и човек да си убил даже, да не говорим, че имаш ли пари в затвора няма как да влезеш...

air_J
01-03-2007, 15:27
Хора, днеска чух по радиото, че някой от тези, които са били на обесването на Саддам, е записал всичко с гсм и клипчето се е появило в нета! :shock:
Филмът е много тъп, току-що го гледах! :-({|=

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-03-2007, 16:38
Хора, днеска чух по радиото, че някой от тези, които са били на обесването на Саддам, е записал всичко с гсм и клипчето се е появило в нета! :shock:
Филмът е много тъп, току-що го гледах! :-({|=

mi dai link de :mrgreen: :lol:

Pe666o
01-03-2007, 17:48
http://www.youtube.com/watch?v=t-QsZ8bqYlc мастурбирай

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-03-2007, 17:57
http://www.youtube.com/watch?v=t-QsZ8bqYlc мастурбирай

neshto ne moga da si napravq reg.. :oops: nqkoi drug sait nema li../

teenkopele
01-03-2007, 18:17
http://www.youtube.com/watch?v=t-QsZ8bqYlc мастурбирай

Бах мааму... :shock:

BraInLesS_f
01-03-2007, 18:34
http://www.youtube.com/watch?v=t-QsZ8bqYlc мастурбирай

Бах мааму... :shock:

бахти бруталното обесване...Потресена съм!!! :smt011

Pe666o
01-04-2007, 12:55
А какво очакваше? Розо въженце от плюш?:)

Ludoto_Lape
01-04-2007, 13:08
abe nz za saddam ama Kadfi trea go utrepat.... :smt011 :smt012 :smt013 :smt018 :smt019

scion_of_Storm
01-04-2007, 13:23
Не беше толкова гадно, пък и качеството съкваше. Примка като примка, обесване като обесване. Само че в наши дни...

vra4ka
01-04-2007, 20:27
Браво! =D> И този път Холивуд се е постарал! Смешна история...

Scarabey
01-04-2007, 20:57
a[N]D[i]T[k]a]
http://www.youtube.com/watch?v=t-QsZ8bqYlc мастурбирай

neshto ne moga da si napravq reg.. :oops: nqkoi drug sait nema li../
Ето ти мойта регистрация: username:scarabey91 password:236255

Клипчето е баси гадното :shock:

teenkopele
01-05-2007, 04:51
a[N]D[i]T[k]a]
http://www.youtube.com/watch?v=t-QsZ8bqYlc мастурбирай

neshto ne moga da si napravq reg.. :oops: nqkoi drug sait nema li../
Ето ти мойта регистрация: username:scarabey91 password:236255

Клипчето е баси гадното :shock:

Това клипче е нищо в сравнение с това на обезглавяването на двамата българи от нея ши*ани тарамбушки терористи! :evil:

01-18-2007, 06:18
Това клипче е нищо в сравнение с това на обезглавяването на двамата българи от нея ши*ани тарамбушки терористи! :evil:

Честно,не съм го гледала :smt102
Но съм виждала снимки

А клипчето-съвсем обикновенно обесване и като всички обесвания е гадно...

macy_day_parade
01-18-2007, 06:28
Това клипче е нищо в сравнение с това на обезглавяването на двамата българи от нея ши*ани тарамбушки терористи! :evil:

Честно,не съм го гледала :smt102
Но съм виждала снимки

А клипчето-съвсем обикновенно обесване и като всички обесвания е гадно...

т`ва бях аз

П.п.

evil lady in black или квато е там тая-супер проста си ма!Кат не те вълнува т`ва кой те кара да пишеш тук!?!? :smt097

И още нещо-сега се сетих за тези българи.Те бяха журналисти,нали?Помня че ги даваха по телевизора и искаха високи откупи за тях.Мен лично ми беше много гадно когато ги даваха как плачат по ТВ-то,та чак и аз се разревах с тях :cry:

DetE-Idi0t
01-18-2007, 08:00
Това клипче е нищо в сравнение с това на обезглавяването на двамата българи от онея ши*ани тарамбушки терористи! :evil:

Абсулютно! :?

krisi_l@loka
01-23-2007, 20:01
Най - Накрая :)

Dissenter
03-02-2007, 08:40
Аз съм твърдо против смъртното наказание и неодобравям екзекуцията на когото и да било, даже на Саддам...вярно по негова заповед са умрели стотици хора, но с убийството му се показва, че примерът му остава....
А да и хора темата е сериозна,а вие сте я обърнали на ебавка...

Защо против...А тук тая шибана България точно от такова има нужда,за да се поизчисти от тая сган дето ни управлява :smt013

Cheesy
03-02-2007, 10:59
Рано или късно щеше да се случи-не се радвам на ничия смърт,но според мен си е заслужил/въпреки че не съм аз тази коят да казва кой кво е заслужил де :roll: / След кат е убил толко мн хора..

positive
03-02-2007, 11:12
bravo

Mooo6nooo
03-02-2007, 11:37
Защо против...А тук тая шибана България точно от такова има нужда,за да се поизчисти от тая сган дето ни управлява :smt013
И кой ще дойде на мястото и? По-голямата част от народа ни е по-малка "сган".