PDA

View Full Version : Problem sas SVARSHVANETO



Drivers-Only
12-30-2006, 12:33
s priqtelq mi hodime ot dosta vreme i sex si pravime nali ot dosta vreme v na4aloto vs be6e OK pravehme si po mn vreme sex i be6e super..no ot edno skoro vreme vze da svar6va mn barzo za 5-6 min nai mn 10 i svar6va i e kofti na nego mu e kofti 4e svar6va tolkova barzo i na mene mi e kofti 4e ne sam zadovolena ..na kakvo se dalji tova da svar6va tolkova barzo?i kak moje da se upravi?

shadow4e
12-30-2006, 12:42
По време на любовната игра направи така, че да свърши един път и като за втори път би трябвало да издържа повече време/ вече във вагината/.
Говорила ли си с него за това?

olive_oil
12-30-2006, 12:45
По време на любовната игра направи така, че да свърши един път и като за втори път би трябвало да издържа повече време/ вече във вагината/.
Говорила ли си с него за това?хм,а няма ли да е иморен за втори рунд?

shadow4e
12-30-2006, 12:54
Точно и аз това щях да кажа и затова я питах дали говорят по този въпрос, ама щом се касае за 5 минути...едва ли би помогнало много, ама трябвада се почне от някъде.

А дали ще е изморен- не. Трети път също ще може да го вдигне евентуално/повечето момчета успяват/, просто паузичка 10-тина минс и ще е готов при желание и от нейна страна т.е. да го възбуди :wink: .
Моят приятел в началото свършваше за по половин час и правехме и втори път, а понякога ако имахме време и трети. Мен така ме кефеше,де :D

aNgElS
12-31-2006, 10:43
To pyrviq pyt vinagi e po- byrz. S segashniq mi priqtel mojem da pravim sex i cqla ve4er.. kakto toi kazva- vinagi mi se iska i nikoga ne sym tolkova izmoren, 4e da n emoga da go napravq. No naistina po4ivkata mejdu aktovete e ot golqmo zna4enie. Ako e prekaleno golqma, sledvashtiq pyt moje otnovo da e vyrz, no ako kakto spomenaha po- gore- 10-tina min sa idealnoto time :) A ako tova nqma efekt, zapo4nete da obryshtate po- golqmo vnimanie na laskite, liubovnata igra, taka dori toi da svyrshva po- byrzo, moje i ti da uspqvash da svyrshvash predi nego :)