PDA

View Full Version : Синдром на Пейрони?



Мустачков
12-30-2006, 15:10
На 16 години съм и съм девствен.От дълго време имам проблем на който не отдавах голяма важност.В еректирало положение пениса ми става твърд като камък,като всяко прегъване на члена е невъзможно и болезнено,поради липсата на каквато и да е еластичност.При това по време на ерекция пениса ми придобива форма на банан.Ако има запознати с този проблем моля да пишат.

sladoled
12-30-2006, 19:03
Естествено, че еректирал пенис не може да се огъва. Уф и от къде ги измъкваш тия синдроми на незнам кой си #-o .

12-30-2006, 19:17
xaxa xa ei sladur uspokoi se be,.ni6to ti nqma,vsi4ki muje sa taka.ma nali penisa ti se vtvardqva to4no za tva-da e tvard i da vleze v jenata.ti kvo si misli6-4e 6e ti se ogava kato gradinska praska4ka?? a i mejdudrugoto za6to vaob6te si se opitval da go ogava6 :shock: toi trqbva da si e prav i vard pri erekciq.miloto to....badi spokoen-ni6to ti nqma :smt008

DrSmurph
12-31-2006, 09:15
На 16 години съм и съм девствен.От дълго време имам проблем на който не отдавах голяма важност.В еректирало положение пениса ми става твърд като камък,като всяко прегъване на члена е невъзможно и болезнено,поради липсата на каквато и да е еластичност.При това по време на ерекция пениса ми придобива форма на банан.Ако има запознати с този проблем моля да пишат.

Mоже би първо трябва да започна с това какво е БОЛЕСТ на ПЕЙРОНИ (а не синдром)

Това е когато фиброзна тъкан наречена плака се образува в ствола на пениса. Плаките са твърди и нееластични участъци, които всъщност изглеждат като вътрешни белези или драскотини.
Болеста на Пейрони също така е известна като КАВЕРНОЗИТ или ИНДУРАЦИЯ! Вероятната причина за състоянието е хроничен възпалителен процес който довежда до появата на тези плаки
Тези нееластични участъци имат нарушено кръвоснабдяване за разлика от останалата тъкан на пениса и не се изпълват с кръв както нормалните участъци в сърцевината на пениса.
По тази причина пениса се нараства повече в противоположната страна и се изкривява към страната съдържаща плаката .

Въпроса е, че състоянието за което си мислиш е типично за хора над 45 години. Естествено може да се случи на всеки между 18 и 50 , но ми се струва, че твоя случай не е такъв. Споменаваш за изкривяване като банан, но не споменаваш нищо за болезнена ерекция!
Ясно ти е, че в интернет не може да ти се помогне по случая. АКо смяташ, че проблема е сериозен - потърси помощ от специалист!

Мустачков
12-31-2006, 10:28
Благодаря много за информацията. :D

DrSmurph
12-31-2006, 15:07
Няма нищо. Само пропуснах да кажа, че не е лошо да си държиш пениса в гащите с главата нагоре, а не надолу. Ако го свикнеш така има шанс да се поизправи!
:lol: