PDA

View Full Version : za konkursa



12-30-2006, 14:56
po tv-to gledah 4e ima nqkaf konkurs za pevci i muzikanti i bih iskala da vi popitam dali spored vas edno 17 godi6no talantlivo momoi4e koeto e ot provinciqta - ot asenovgrad ima nqkvi 6ansove da stane izvestno i kak da nakaram maika mi da me pusne na konkursa v pld kvo d ai kaja i tn
daite mi savet

rusalkata_
12-30-2006, 15:12
за кой конкурс става на въпрос?предполагам имаш впредвид Music Idol по БТВ,нали?кажи й на майка ти,че искаш да се явиш.убеди я,а и ако тя знае,че си добра в пеенето няма смисъл да те задържа.иди на кастинга и се опитай,ако наистина мислиш,че имаш талант и можеш да пееш.не е сигурно,че ще те изберат,но поне няма да съжаляваш,че си опитала.успех! :-)

Siseetoo
12-30-2006, 15:46
Как така няма да те пуска е ?? :shock: Бахти ... ми моли и се кажи и че това е важно за теб ,че просто искаш да видиш дали наистина имаш талант и до къде можеш да стигнеш :!:
и аз искам да опитам между другото ама още се чудя :roll:

sherry
12-31-2006, 10:06
Може да успее...Ако един човек има талант и амбицията да успее, ще го направи, без значение от къде е. От Горна Оряховица има момиче, което също иска да се яви, дано успее, стискам й палци да я одобрят, най - добрата ми приятелка също ще се пробва. И двете са ан 17. Надявам се родителите ти да те пуснат, все пак това може да е шансът на живота ти. Успех :-)

stelakz89
12-31-2006, 10:29
6tom ima6 talant i si misli6,4e 6te se spravi6,govori s maikati kato s priqtelka i i obqsni 4e mnogo iska6 da u4avstva6 i tova e tvoq 6ans.Vse pak ti si ve4e dostata4no golqma i si mislq 4e 6te uspee6.Probvai se na kastinga ako te pusne i kaji kakvo e stanalo posle.Kasmet O:) O:) O:)