PDA

View Full Version : TE ME IZPOLZVAT



BaBa VuNa
12-30-2006, 15:17
ei hora kak ste,toku 6to razbrah ne6to mn kofti i mi se preeba ve4erta na4i edna moq ISTINSKA fr toku 6to mi kaza 4e polovinata u4ili6te me izpolzva zaradi parite mi - ne 4e nosa mn pari ama kolkoto imam gi davam na horata koito sa mi poiskali i sega razbiram 4e te sa me izpolzvali samo zaradi tova.Kakvo da pravq sega da se darja li kakto obiknovenno ili naprotiv?Te sa moq jivot ne moga da im se sarda ama mi se super kofti i se 4ustvam predadena :smt010

KoRn
12-30-2006, 15:37
prosto jivota e takuf zareji gi!!!

=)
12-30-2006, 17:01
auuu mnogo e gadnu tova be :smt012
spored men 6tom kazva6 4e te sa tvoqt jivot tova e dobre :wink: , ama za napred ako nqkoi ti poiska nqkoi drug lev prosto mu kaji 4e v momenta nqma6, svar6i li sa ti parite ili n6 ot sorta :wink: (ili az da te pitam ti iska6 li si posle obratno parite , smisal dava6 im gi nazaem ili im gi podarqva6 ](*,) ) drazj se po su6tiq na4in po koito si se durjala do sega prosto ne im davai parite si i tova e ti ne si banka vse pak =;
Aide dano se opraite tam :smt006

sladoled
12-30-2006, 17:17
Може би прекалено много искаш да им се харасаш и затова им даваш пари. Помисили си върху това, дори и да ти е неприятно. Сигурно има и хора, които не са с теб само заради възможноста някой да им плаща сметките. Поогледай се и ще ги видиш.

techCandy
12-30-2006, 18:39
Aбе хайде сега, били твоя живот, как след такъв вид предателство
продължаваш да го твърдиш? Твоя живот са истинските ти приятели, не някава си алчна паплач... Вземи се стегни и им тегли една майна..

teenkopele
12-31-2006, 04:54
Как може да не се сърдиш на хора, които те използват по такъв долен начин?! :-k


prosto jivota e takuf zareji gi!!! :wink:

Dobrina
12-31-2006, 06:40
А ти не си ли го забелязала това самичка? След като говорим за "половината училище" - разбирам 100-200 човека, които непрекъснато ти вземат пари и ти се пишат приятели - значи би трябвало да си го забелязала без да ти го казва най-добрата ти приятелка...
Иначе съм съгласна със съветите на m.j.a и =)

Поздрави :)

mon4eto
12-31-2006, 09:22
Mi kato razdava6 pari na lqvo i nadqsno estestveno e 4e 6te te izpolzvat...razbiram 4e ne si stisnata ama ne razdavai sveki pat kogato ti poiskat...nai dobre gi zareji za6toto polojenieto nqma da stane po-dobro :!:

SlaVen4eEto`
12-31-2006, 14:39
ми.. спри да им даваш пари... и по -добре поговори с тях за отношенито им... към теб.

Lorraine
12-31-2006, 17:35
съгласна съм с горното мнение

LO6IQ
12-31-2006, 22:28
Aбе хайде сега, били твоя живот, как след такъв вид предателство
продължаваш да го твърдиш? Твоя живот са истинските ти приятели, не някава си алчна паплач... Вземи се стегни и им тегли една майна..
:!: :!: :!:

passion_kisssss
01-01-2007, 11:33
ми.. спри да им даваш пари... и по -добре поговори с тях за отношенито им... към теб.

тъй!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,)

sexY_mackA90
01-03-2007, 01:38
КолКо познато звучи...само че мен са ме използвали заради момчетата но както и да е...Абе тегли им една майна и готово...били са те твоя живот :smt011

koalka
01-03-2007, 09:27
Просто СПРИ да им даваш и нещата ще се оправят.За какво са ти използвачи?

IKisseDAGirL
01-03-2007, 15:57
Aбе хайде сега, били твоя живот, как след такъв вид предателство
продължаваш да го твърдиш? Твоя живот са истинските ти приятели, не някава си алчна паплач... Вземи се стегни и им тегли една майна..
:!: :!: :!:
подкрепям.. :roll:

Koralllll
01-03-2007, 20:18
eI kOrn ''gadjeto '' mi se pishe taka :wink:
Nedei da si dawash parite na lqvo-nadqsno nqma smisul .! 6Tom te izpolzvat ne im go kazvai ako sa mnogo xora zashtoto shte se nastroqt sre6ty teebe i 6te ti stane mnmnmn gadno...Prosto naistina kakto kazaxa drygite ne im davai pari i si imai 1 naum kakvi sa !Postarai se da razberesh koi sa ti verni priqteli kato naprimer momi4eto koeto ti e priznalo za si4ki det te izpolzvat .Potursi si vernite priqteli i posle se opitai da ne se vliqe6 ot izpolzvachite okolo teb... O:)

krisi_l@loka
01-04-2007, 18:46
Ami taq istoriq mn mi napomnq na edin fr.

Veshtarka
01-05-2007, 08:19
Спри да им даваш пари, така постепенно, ако наистина те търсят само за пари, ще се отдръпнат от теб и ще разбереш, че приятелката ти е била права. Имала съм същия проблем и постъпих както ти казах, повечето спряха да дружат с мен и останаха само тези, които бяха заинтересовани само и единствено от мен като приятелка.

cute_but_psycho
01-05-2007, 08:54
ei hora kak ste,toku 6to razbrah ne6to mn kofti i mi se preeba ve4erta na4i edna moq ISTINSKA fr toku 6to mi kaza 4e polovinata u4ili6te me izpolzva zaradi parite mi - ne 4e nosa mn pari ama kolkoto imam gi davam na horata koito sa mi poiskali i sega razbiram 4e te sa me izpolzvali samo zaradi tova.Kakvo da pravq sega da se darja li kakto obiknovenno ili naprotiv?Te sa moq jivot ne moga da im se sarda ama mi se super kofti i se 4ustvam predadena :smt010
вс са прави - спри да им даваш пари и даже с някои(не с всички) спри да говориш... пък и хората са прави как така не си успяла до ся да разбереш че за тях ти просто подвижна касичка от която само взимат а нищо не пускат в нея :smt018
мно се дразня от авантаджии , чесно! ей такива дето само взимат :smt013 :smt011