PDA

View Full Version : към по-хард хората:как мислите??



peps_from_mars
12-30-2006, 15:52
към по хард пийпълЪ..... ае хора не се ли дразните като си вървите най -спокойно по улицата и някфи тъпи фешЪнчита или чалгии почнат ти викат "ей метЪл..." и ей такиа..... на мене мноу често ми се случва........ :evil: :evil: :evil: ..лятото един педерас ми вика..."ее лятото с кубинки(само за оточнение аз бях с кецове :smt005 ) тъпо ли е??метЪлка(аз не се определям точно кат' метЪлка...по скоро пънк,ама айде:smt005 ) тъпа пържи се.." :smt005 :smt005 :smt005

е кфо мислите по тоя въпрос??


п.п:сори ако има такава тема
п.п2:без тъпи коментари по темта :roll:

Duffer
12-30-2006, 15:54
А обратната гледка каква е ?

`DaRe`
12-30-2006, 15:56
афафафафафа

quench
12-30-2006, 15:58
Хъъъ???? На мен никой не ми е викал така, може да е заради погледа на сериен убиец - макар че съм добро момче! Питайте баба ми!
:wink:

peps_from_mars
12-30-2006, 16:04
Хъъъ???? На мен никой не ми е викал така, може да е заради погледа на сериен убиец - макар че съм добро момче! Питайте баба ми!
:wink:

eee vajen e pogleda....az kat neam takuf... :smt010 :smt005 :smt005

quench
12-30-2006, 16:06
Виж,моето момиче,номерът е,че трябва да набиеш двама-трима такива. Впрочем,сега се сетих,че веднъж във Варна някви ни се правиха на отворени,но бяха много къркани и не беше тръпка - а и ние бяхме 5има,а те бяха 4има...
:::

qwertyu
12-30-2006, 16:10
Хъъъ???? На мен никой не ми е викал така, може да е заради погледа на сериен убиец - макар че съм добро момче! Питайте баба ми!
:wink:

eee vajen e pogleda....az kat neam takuf... :smt010 :smt005 :smt005

a kvo ima6?

peps_from_mars
12-30-2006, 16:12
hah pri mene gany e 4e sum niska...:{ i ko tragna da se biq.....ole ole...... AZ SUM ,(zapetaika)...ne e 4esnoooooooooo :smt011 :smt010 :smt010

peps_from_mars
12-30-2006, 16:17
Хъъъ???? На мен никой не ми е викал така, може да е заради погледа на сериен убиец - макар че съм добро момче! Питайте баба ми!
:wink:

eee vajen e pogleda....az kat neam takuf... :smt010 :smt005 :smt005

a kvo ima6?

nqmam СТРАШЕН поглед :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ..ми тъй де...фащашшш надяаам се :lol: :lol: или са прайш на кух :mrgreen: :mrgreen:

AliceSw
12-30-2006, 16:21
^ моля ти се, не говори глупости - висока съм то4но 165, не съм особено висока и никой на улицата не е ми викал гадна метълка...

psycho_girl
12-30-2006, 16:29
uuu mn sa zle teq
tstststs
kato po4na da mu se podigravam 6e mlukne :smt012

quench
12-30-2006, 16:30
Аз предлагам да ни поканиш на гости в даскалото ти,ще занесем един хубав,стар кастафон с гулеми колонки,ще надуем "Диверсантът" на Холера и ще счупим малко чалгарски глави!
:evil:

peps_from_mars
12-30-2006, 16:33
^ моля ти се, не говори глупости - висока съм то4но 165, не съм особено висока и никой на улицата не е ми викал гадна метълка...

ем..извода е един немам вид на некоя битка или нещо такова....офф нИзнам и аз вече.....

Все на мен ли...все на мен ли....?? ::: :smt005 :smt005 :smt005

qwertyu
12-30-2006, 16:34
zalostete portata , thenightrider idva!!

RedChil
12-30-2006, 16:51
към по хард пийпълЪ..... ае хора не се ли дразните като си вървите най -спокойно по улицата и някфи тъпи фешЪнчита или чалгии почнат ти викат "ей метЪл..." и ей такиа..... на мене мноу често ми се случва........ :evil: :evil: :evil: ..лятото един гей ми вика..."ее лятото с кубинки(само за оточнение аз бях с кецове :smt005 ) тъпо ли е??метЪлка(аз не се определям точно кат' метЪлка...по скоро пънк,ама айде:smt005 ) тъпа пържи се.." :smt005 :smt005 :smt005

е кфо мислите по тоя въпрос??


п.п:сори ако има такава тема
п.п2:без тъпи коментари по темта :roll:
Пънкарка ?! :smt005

RedChil
12-30-2006, 16:52
към по хард пийпълЪ..... ае хора не се ли дразните като си вървите най -спокойно по улицата и някфи тъпи фешЪнчита или чалгии почнат ти викат "ей метЪл..." и ей такиа..... на мене мноу често ми се случва........ :evil: :evil: :evil: ..лятото един гей ми вика..."ее лятото с кубинки(само за оточнение аз бях с кецове :smt005 ) тъпо ли е??метЪлка(аз не се определям точно кат' метЪлка...по скоро пънк,ама айде:smt005 ) тъпа пържи се.." :smt005 :smt005 :smt005

е кфо мислите по тоя въпрос??


п.п:сори ако има такава тема
п.п2:без тъпи коментари по темта :roll:
Пънкарка ?! :smt005

Amayo
12-30-2006, 16:53
към по хард пийпълЪ..... ае хора не се ли дразните като си вървите най -спокойно по улицата и някфи тъпи фешЪнчита или чалгии почнат ти викат "ей метЪл..." и ей такиа..... на мене мноу често ми се случва........ :evil: :evil: :evil: ..лятото един гей ми вика..."ее лятото с кубинки(само за оточнение аз бях с кецове :smt005 ) тъпо ли е??метЪлка(аз не се определям точно кат' метЪлка...по скоро пънк,ама айде:smt005 ) тъпа пържи се.." :smt005 :smt005 :smt005

е кфо мислите по тоя въпрос??


п.п:сори ако има такава тема
п.п2:без тъпи коментари по темта :roll:
Ми мисля че говориш за мене. И са прави хората, леко на спечено смърди в тия кубинки сигурно. :-D

peps_from_mars
12-30-2006, 16:57
към по хард пийпълЪ..... ае хора не се ли дразните като си вървите най -спокойно по улицата и някфи тъпи фешЪнчита или чалгии почнат ти викат "ей метЪл..." и ей такиа..... на мене мноу често ми се случва........ :evil: :evil: :evil: ..лятото един гей ми вика..."ее лятото с кубинки(само за оточнение аз бях с кецове :smt005 ) тъпо ли е??метЪлка(аз не се определям точно кат' метЪлка...по скоро пънк,ама айде:smt005 ) тъпа пържи се.." :smt005 :smt005 :smt005

е кфо мислите по тоя въпрос??


п.п:сори ако има такава тема
п.п2:без тъпи коментари по темта :roll:
Пънкарка ?! :smt005

??????xaxaxa ebahti sme6notooo....ama samo mi kai na ko da sa smeq :smt017 :smt027 :smt068 :smt068 :smt068

qwertyu
12-30-2006, 17:00
към по хард пийпълЪ..... ае хора не се ли дразните като си вървите най -спокойно по улицата и някфи тъпи фешЪнчита или чалгии почнат ти викат "ей метЪл..." и ей такиа..... на мене мноу често ми се случва........ :evil: :evil: :evil: ..лятото един гей ми вика..."ее лятото с кубинки(само за оточнение аз бях с кецове :smt005 ) тъпо ли е??метЪлка(аз не се определям точно кат' метЪлка...по скоро пънк,ама айде:smt005 ) тъпа пържи се.." :smt005 :smt005 :smt005

е кфо мислите по тоя въпрос??


п.п:сори ако има такава тема
п.п2:без тъпи коментари по темта :roll:
Пънкарка ?! :smt005


??????xaxaxa ebahti sme6notooo....ama samo mi kai na ko da sa smeq :smt017 :smt027 :smt068 :smt068 :smt068

na prostotiqta si :)

peps_from_mars
12-30-2006, 17:35
ае келеш престани да ми фулдиш темата..... :smt078 :smt068

qwertyu
12-30-2006, 17:36
sudi me!

OtherDimension
12-30-2006, 17:38
към по хард пийпълЪ..... ае хора не се ли дразните като си вървите най -спокойно по улицата и някфи тъпи фешЪнчита или чалгии почнат ти викат "ей метЪл..." и ей такиа..... на мене мноу често ми се случва........ :evil: :evil: :evil: ..лятото един гей ми вика..."ее лятото с кубинки(само за оточнение аз бях с кецове :smt005 ) тъпо ли е??метЪлка(аз не се определям точно кат' метЪлка...по скоро пънк,ама айде:smt005 ) тъпа пържи се.." :smt005 :smt005 :smt005

е кфо мислите по тоя въпрос??


п.п:сори ако има такава тема
п.п2:без тъпи коментари по темта :roll:


nekuv konflikt li se opitvash da suzdadesh pak ?
kato nekoi ti vikne ei metul , i poneje tva e golqma obida - emi oburni se i go tresni , a ne da mi puskash tema :shock:

imalo e hilqdi takiva temi ot takiva kato tebe suzdaniq , koito se tupat v gurdite s : az ne slusham chalga , az sum mnogo umen znachi
skrii se s predrasuducite si nqkude

Composure
12-30-2006, 17:41
sudi me!

ставаш досаден и мене дразниш вече ](*,) ](*,) ](*,)

qwertyu
12-30-2006, 17:42
sudi me i ti.

Swinkenhoffer
12-30-2006, 17:43
бедната и неразбрана хард гърла... :cry:
тъпите чалгари са виновни за всичко. никой не ни разбира :smt010

12-30-2006, 17:49
ае келеш престани да ми фулдиш темата..... :smt078 :smt068

Къде учиш в Бургас? :lol:

няма значение кой съм
12-30-2006, 18:02
ае кво се нахвърлихте на момичето......????като стадо простаци сте...... момичето ви казва нещо.....но виее...ъ-ъъъ.... просто немам думи :smt011 :smt011 :smt018 :smt018

qwertyu
12-30-2006, 18:08
ok.

bulgarche
12-30-2006, 18:27
Хъъъ???? На мен никой не ми е викал така, може да е заради погледа на сериен убиец - макар че съм добро момче! Питайте баба ми!
:wink:
Това аз ли съм го писал :?: 8-
ars"]hah pri mene gany e 4e sum niska...:{ i ko tragna da se biq.....ole ole...... AZ SUM ,(zapetaika)...ne e 4esnoooooooooo :smt011 :smt010 :smt010
Че какво кат оси ниска бе? При нас имаше едно време да пускаме един дребосък...щото к'во ли си мислят..той тоя дребния нищо няма да ми каже :-D


Аз предлагам да ни поканиш на гости в даскалото ти,ще занесем един хубав,стар кастафон с гулеми колонки,ще надуем "Диверсантът" на Холера и ще счупим малко чалгарски глави!
:evil:
Аз пък в даскало им викам "И на селските чада - хеви метъл, копелета :)


Все на мен ли...все на мен ли....?? ::: :smt005 :smt005 :smt005
Ми на мен ли?


бедната и неразбрана хард гърла... :cry:
тъпите чалгари са виновни за всичко. никой не ни разбира :smt010
Сигурно така ще е


на мен не ми ги викат такива...
Е метъл ли да ти кажат :-D
Всъщност на мен са ми подвиквали, ама не съм се връщал (за сега). Е лошо че е в квартала, а тук може да го отнеса, но поне веднъж ще е купона.
Бах маа му...как е възможно точно в моя квартал да "опасно" за мен :)

midnight...
12-30-2006, 18:28
съжалявам не се определям като хард човек ама ще ти отговоря: според мен това е същата ситуация когато ти видиш някакви лъскави фешанчета да им подвикнеш нещо - те правят същото :lol: общо взето кръговрат

OtherDimension
12-30-2006, 18:39
бедната и неразбрана хард гърла... :cry:
тъпите чалгари са виновни за всичко. никой не ни разбира :smt010

shto toi ne se oplakva i ne se pravi na interesen ?

bulgarche
12-30-2006, 18:50
бедната и неразбрана хард гърла... :cry:
тъпите чалгари са виновни за всичко. никой не ни разбира :smt010

shto toi ne se oplakva i ne se pravi na interesen ?
На кого казваш "той" :smt017

quench
12-30-2006, 19:26
Вие кого ще обиждате на "мъж",бе,а?!
:wink: :lol:

bulgarche
12-30-2006, 19:38
Вие кого ще обиждате на "мъж",бе,а?!
:wink: :lol:
Мълчина! Инъче ще (се) изпразня (в) залата
:D

ErinEverly
12-30-2006, 21:43
Еми... И асз съм далече от метъла, но ми викат така. Са хорта са необразовани и като видят черен лак и се сещат за Мерилин Менсън....

Amayo
12-30-2006, 22:58
Еми... И асз съм далече от метъла, но ми викат така. Са хорта са необразовани и като видят черен лак и се сещат за Мерилин Менсън....
Образовай ни де. Закой да се сещаме, за Трейси Чепмън - тя е от хард хората?

InitialD
12-31-2006, 01:12
Ха то това с "Хеви метъл копеле!" не е подигравка даже е забавно..като бех метъл ми викаха постоянно така ма и на мен ми беше смешно по начина по който те го правиха..ма кво ще ти говорят след като оня си е загащил дънките в боксьорските обувчици..хахах това е супер грозно!!!

quench
12-31-2006, 07:04
Бате,ако некой нещастник,който явно ти се подиграва,ти рече "Хеви метъл,копеле!",ти какво ще направиш? Един от моето даскало наверемето спука заради ебавка едно копеленце. И е правилно тва,което направи!
Бий ги бре,бий ги!
:evil:

Mo6no4
12-31-2006, 07:48
ае кво се нахвърлихте на момичето......????като стадо простаци сте...... момичето ви казва нещо.....но виее...ъ-ъъъ.... просто немам думи :smt011 :smt011 :smt018 :smt018
Защото момичето е леко заблудено им се вързва и е интересно, лесно и забавно да си избиваш комплексите комплексите като и се подиграваш. Още повече, че емо. Иделната им възможност. Лошо за момичето, защото наистина им се обижда

По темата - с мен пък никой не се е закачал за това. Само веднъж в автобуса един от тия дет седеше да мен и надуваше някакъв смотан чалга-рап ми каза "о давай на жизата ве брато" или нещо такова. Причината за това е, че аз много рюдко се обличам в "метълско" облекло. Моето облекло е по-скоро "рапърско".

Amayo
12-31-2006, 08:16
Бате,ако некой нещастник,който явно ти се подиграва,ти рече "Хеви метъл,копеле!",ти какво ще направиш? Един от моето даскало наверемето спука заради ебавка едно копеленце. И е правилно тва,което направи!
Бий ги бре,бий ги!
:evil:
Интересно ми е що скачат на разни ученици ми на мен не скачат? :smt017 Щот са дришляци май дедазнам :-D .

brain_stew
12-31-2006, 08:20
На мене в даскало ми викат "Хеви метъл, копеле!" подигравателно и се чудя дали да ги изпотроша или да им посветя песен. :lol:

Абе...по-добре тва отколкото да вървиш по НДКто и няква фешънка да ти вика "\m/ Ооо, хеви метъл!" :smt005

На мен лично не ми викат много...най-ми е смешно в училище некви кат кажат "А знаеш ли какво значат безопасните игли?", аз казвам, че ги нося заради пънка, а те "Мне, значи че си търсиш гадже!"
Уникално! :lol:

OtherDimension
12-31-2006, 08:21
kvo znachi da gi nosish zaradi punka ?

Boot
12-31-2006, 08:29
"А знаеш ли какво значат безопасните игли?", аз казвам, че ги нося заради пънка,

http://kolobok.wrg.ru/smiles/madhouse/suicide.gif

one_more_minute
12-31-2006, 08:30
ontopic: Да не ти пука от такива неща.. Приемай го от забавната страна.. и и ти се ебавай с тях.. Малко самоирония също може да свърши работа.

offtopic: qwertyu - президент :lol:

OtherDimension
12-31-2006, 08:36
"А знаеш ли какво значат безопасните игли?", аз казвам, че ги нося заради пънка,

http://kolobok.wrg.ru/smiles/madhouse/suicide.gif

mh..

RedChil
12-31-2006, 09:26
На мене един път ми казаха "Ооо,метъле!",щото бях с черни кецове,черни джинси и тъмно сиво яке... :lol:

Иначе нямам проблем с такива работи.

Dorianchety
12-31-2006, 11:20
мацка, не е важно кфо ти казват, а как ти се 4увстваш добре 8)

Шишарка
12-31-2006, 14:38
Аз пък вече изобщо не обръщам внимание...е понякога ми става смешно
То кво ли не бях..метълка,пънкарка,скинх ед,наркоманка :lol: Зависи кой ме види се е различно мнението :smt005

Amayo
12-31-2006, 19:19
Бате,ако некой нещастник,който явно ти се подиграва,ти рече "Хеви метъл,копеле!",ти какво ще направиш? Един от моето даскало наверемето спука заради ебавка едно копеленце. И е правилно тва,което направи!
Бий ги бре,бий ги!
:evil:
Интересно ми е що скачат на разни ученици ми на мен не скачат? :smt017 Щот са дришляци май дедазнам :-D .
Нещо даже не смеят и да ми отговорят големите биячи. :roll:

forrzi
01-01-2007, 09:01
като седна в градския транспорт до някой и той става,макар да не слиза и да е гъч
редовно ми го правят тоя номер
ама кефи,щтото си тръсвам баджаците на 2 седалки (:

i'm so excited!
01-01-2007, 09:09
малко си минала и покрай пънка ама ае.
и на мене ми викат метълка, а нямм абсолютно нищо общо с метъла ако това те успокоява 8) ама ми дреме на гъза

01-01-2007, 09:55
Бате,ако некой нещастник,който явно ти се подиграва,ти рече "Хеви метъл,копеле!",ти какво ще направиш? Един от моето даскало наверемето спука заради ебавка едно копеленце. И е правилно тва,което направи!
Бий ги бре,бий ги!
:evil:
Интересно ми е що скачат на разни ученици ми на мен не скачат? :smt017 Щот са дришляци май дедазнам :-D .
Нещо даже не смеят и да ми отговорят големите биячи. :roll:
Ne...prosto nqma smisul da se zanimavat s glupaci kato teb!Nes i struvat usiliqta

a po temata:Jiveq v grada na 4algata i tuk e trudno da si metul.Predi po-4esto mi kazvaha "heavy Metal Kopile!",no tui kato grada e maluk i ve4e sa me zapomnili i nqma smisul :lol:

Amayo
01-01-2007, 09:58
Бате,ако некой нещастник,който явно ти се подиграва,ти рече "Хеви метъл,копеле!",ти какво ще направиш? Един от моето даскало наверемето спука заради ебавка едно копеленце. И е правилно тва,което направи!
Бий ги бре,бий ги!
:evil:
Интересно ми е що скачат на разни ученици ми на мен не скачат? :smt017 Щот са дришляци май дедазнам :-D .
Нещо даже не смеят и да ми отговорят големите биячи. :roll:
Ne...prosto nqma smisul da se zanimavat s glupaci kato teb!Nes i struvat usiliqta

a po temata:Jiveq v grada na 4algata i tuk e trudno da si metul.Predi po-4esto mi kazvaha "heavy Metal Kopile!",no tui kato grada e maluk i ve4e sa me zapomnili i nqma smisul :lol:
Ми ако кажа че ти си глупак. :-)

Elektra_x
01-01-2007, 10:23
към по хард пийпълЪ..... ае хора не се ли дразните като си вървите най -спокойно по улицата и някфи тъпи фешЪнчита или чалгии почнат ти викат "ей метЪл..." и ей такиа..... на мене мноу често ми се случва........ :evil: :evil: :evil: ..лятото един гей ми вика..."ее лятото с кубинки(само за оточнение аз бях с кецове :smt005 ) тъпо ли е??метЪлка(аз не се определям точно кат' метЪлка...по скоро пънк,ама айде:smt005 ) тъпа пържи се.." :smt005 :smt005 :smt005

е кфо мислите по тоя въпрос??


п.п:сори ако има такава тема
п.п2:без тъпи коментари по темта :roll:
ти не си ли замина? :roll:

jeditte
01-01-2007, 13:09
...

01-01-2007, 13:48
Бате,ако некой нещастник,който явно ти се подиграва,ти рече "Хеви метъл,копеле!",ти какво ще направиш? Един от моето даскало наверемето спука заради ебавка едно копеленце. И е правилно тва,което направи!
Бий ги бре,бий ги!
:evil:
Интересно ми е що скачат на разни ученици ми на мен не скачат? :smt017 Щот са дришляци май дедазнам :-D .
Нещо даже не смеят и да ми отговорят големите биячи. :roll:
Ne...prosto nqma smisul da se zanimavat s glupaci kato teb!Nes i struvat usiliqta

a po temata:Jiveq v grada na 4algata i tuk e trudno da si metul.Predi po-4esto mi kazvaha "heavy Metal Kopile!",no tui kato grada e maluk i ve4e sa me zapomnili i nqma smisul :lol:
Ми ако кажа че ти си глупак. :-)

az pone si go priznavam :D

KoRn
01-01-2007, 13:54
Draznqt me mnogo I edin pat razcepi ustnata na edin..............

JuFI
01-01-2007, 13:57
Е като ти кажат метъл кво ?!? Ти тряа да се гордееш (въпреки , че си пънкарка :lol: ) ... Мен ми викат постоянно тей (тъпи чалгари :smt011 :smt011 ) ... Първо ме беше яд , щото въобще не бях метъл , но после свикнах и ся ми е кеф ... а эа эадниците дето праят эабележки эа облеклото или нещо такова - теглиш една майна и тва е

Boot
01-01-2007, 14:40
пък и Менуор са гей :mrgreen:

Boot
01-01-2007, 15:20
пък и Менуор са гей :mrgreen: A гейовийн не са? :lol:
ц, те са педофили. Или поне на такива мязат.

Тралала
01-03-2007, 16:09
за моми4етата по разбирам ако сл6ат 4алга-ок , не ми пука! Ама наконцерта на нова година една фр отиде и кат фклу4их Твто гледам некви гей4ета се вживяват в песните на Малина, Къпина и още некфи простотии ](*,) Е тва немога да го разбера
А аз си слу6ам и метЪл и понякога даже хип хоп ама не критикъвам другте.
А и на мен са ми викали там сякви глупости ама ми омръзна и после в даскало ги хванаха с 500 лв в раницата :lol: :lol:
(бях копирала на принтера по 100лв :lol: ,пробвайте кат истински стават ,а тая налавката се се хваща :wink: )

rosskata
01-03-2007, 19:18
:lol: Аз много се смях ... Имаше на спирката един метъл, ама направо - със всички метълски дрехи и аксесоари... И аз му викам "Йо, Металика" или нещо от тоя род, той като се възрадва, взе да се вдъхновява.. "Йо, металика, копеле, дъ бест ъф метъл..." (Не съм сигурна дали беше Металика или нещо друго му казах,беше отдавна). Много се изкефи човека...
Имахме няколко метъла в даскало, и всички много им се радваха.
Иначе на мен хората ми викат "дрога" защото ами не знам защо... МНого съм завеяна и заспала някаква, и са ми казвали че приличам на друсаща херца :lol:
И са ми се смяли на дрехите, и шапките най- вече (имам афинитет към весели олигофренски шапки...
Не съм въобще "хард" - и между другото под "хард" по- скоро бих разбрала човек с твърд характер, отколкото такъв дето слуша хард- музика...
А за авторката- само на неуверените хора им пука какво мислят непознатите за тях... :?
А простаците - и метъли, и "фешъни" и пънкари, и рапъри, и всякакви- ако са повърхностни и държат на лейбълите,на дрешките и на тези неща, винаги ще се подиграват на различните от тях.

Kraken
01-03-2007, 19:44
Ооо аве ский ся слеещия път некой кат ти каже нещо му викаш "на майка ти путката е голема колкото на болшой театър завесите" и ако тръгне да ти прави нешу не бегаш а стоиш и си го изчакваш да дойде ако не моеш да се млатиш го дъниш в слънчевия сплит със се сила и си тръгваш а ако моеш да се маризиш така му загряаш вратът че цела дима шал да не сложи. Поне аз тей правя и работи :-D

PaSsioN_GiRL
01-03-2007, 19:57
Aбе да не ти пука.... :lol:

quench
01-04-2007, 07:10
Amayo,аз смея да ти отговоря :wink: Що,баце,проблем?! :x

Ice Princess
01-05-2007, 18:56
Ами на мен веднъж докато си чаках автобуса някакво момиче ме пита: Ти метълка ли си? Стана ми супер смешно, но само най-демонстративно продължих да си слушам Nightwish на mp3-player-a...

Amayo
01-05-2007, 22:21
Amayo,аз смея да ти отговоря :wink: Що,баце,проблем?! :x
Ти па къв метъл си? Айде марш у песъчника. Аре ве къде са биячите? Къде са якото тупаници в зъбите и шутовете в око? Ей тва ви признавам на метълите че дришлеете като за световно.

drawers
01-05-2007, 22:22
Мисля, че съм прекалено хард, за да отговоря на твойте лайт (?) въпроси.

Amayo
01-05-2007, 22:25
и ти мутрееш като за две Г-класи... :lol:
Г класите са за така по хард хората. :lol:

Amayo
01-05-2007, 22:31
Москвич от най старите на дълги в насрещното?!

молец
01-05-2007, 22:55
Нито съм ХАРД ЧОВЕК :smt047 ,нито нищо,хората по улицата нищо не ми казват.Веднъж си вървяхме с една приятелка покрай оградата за към училище и покрай нас минаха 2 момченца и едното ме посочи и каза с потаен глас: Наркомаааан....
Аз много се изкефих.И да ми кажат нещо-тряа ли да ми пука?По-скоро такива неща ме развеселяват...

quench
01-06-2007, 07:46
Amayo, I phear u :smt089

OtherDimension
01-06-2007, 09:28
btw .. napravete tema : "kak da stana po-hard chovek"

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 09:38
ох мамини златни хард били... #-o

quench
01-06-2007, 09:39
ааа,то е ясно - като ядеш цимент! :mrgreen:

Amayo
01-06-2007, 10:06
Закоравели сте виййййй :-D

quench
01-06-2007, 11:17
Чак сме се запекли,ей!!!
:wink: :lol:

Amayo
01-06-2007, 11:21
Така и не разбрах къв е врагът на Ге класата уе ?

quench
01-06-2007, 15:21
Експлойтед,най-накрая се обърна в правата вяра,а? Ще разбереш коя музика е яка!!!
Саму чалга и поп-фолк!

Amayo
01-06-2007, 19:27
Бе една Г класа може и да спре (каквото и да е то) ама три Г класи с еднакви повтарящи се номера никога :-D !

cute_but_psycho
01-06-2007, 19:31
оооо небесни гъзар!!! днес след мен крещяха "гръъъъънч, ей гръъъъъъъъънч!!!!" пхахахахахахахахахаха мно са зле серозно!

i'm so excited!
01-06-2007, 20:37
грънч? ти грънчар ли си? :smt017

quench
01-06-2007, 21:00
Хм,кой не е гледал анимацийката "Antichalga",в която на едно якуууу червено кабрио му се случва нещо лошо от един понтонен камион?
:lol:

Шишарка
01-06-2007, 21:16
http://vbox7.com/play:af82191b
За това ли става дума :lol:

quench
01-06-2007, 21:21
точ същото!!!
:twisted:
неее,и до ден днешен ме кефи понтонерката....
:lol:

Amayo
01-06-2007, 21:25
Мене ме кефи песничката в ферарито \:D/ .

Angel_of_fate
01-07-2007, 03:11
oooooo ъъъъъъ едно времи ми викаха тей :-D тогаз ходех с некфи тениски ,чернууууууууу , ляля , ама не ми пукаше , все ми праеха тей \m/ а и изглеждаше странно сиг -блондинка метълка :) . Ся почнах да се обличам по-така кат другите , не ми пука за облеклото и в розоро да съм ,кат са прибера ще си пусна метъл :smt035

01-21-2007, 09:23
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: дя ви питам ся примерно сте езлезнали с майка си и сте се облякли котж метъл тва слу4вало ли ви се е

brain_stew
01-21-2007, 09:30
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: дя ви питам ся примерно сте езлезнали с майка си и сте се облякли котж метъл тва слу4вало ли ви се е

По принцип ми се е случвало да излизам с майка си облечена като метъл (или там некво)...кубинките, черните дрехи...екстри некви задължително....но не помня да са ми викали така!Викат ми така когато съм с вуйчо си и пеем с него нещо на Джудас! :lol:

Shadow_Walker
01-21-2007, 09:32
Не се водя метъл, не се водя пънкар, водя се себе си.Харесвам и по-тежка музика, това е вярно.
Случвало се е да ми се подиграват, че съм бил метъл...ам да си гледат работата :-D Каквото ми харесва това ще слушам, като ми харесва ще се обличам в черно :)

OtherDimension
01-21-2007, 09:52
Не се водя метъл, не се водя пънкар, водя се себе си.Харесвам и по-тежка музика, това е вярно.
Случвало се е да ми се подиграват, че съм бил метъл...ам да си гледат работата :-D Каквото ми харесва това ще слушам, като ми харесва ще се обличам в черно :)

da ne si pop ?

Shadow_Walker
01-21-2007, 09:54
:lol: Не естествено...просто ме кефи да нося черни дънки, черна блуза и напоследък и черна риза 8)

01-21-2007, 10:26
emi az oniq den razpravam na edin moi sau4enik 4e sam si kupila bluza na cannibal corpse s edin mozak i bradva zabita varhy nego i kryv i toi vika abe ti se momi4e ne trqq da nosi6 takiva bluzi :smt013 :smt013 :smt013

brain_stew
01-21-2007, 10:40
emi az oniq den razpravam na edin moi sau4enik 4e sam si kupila bluza na cannibal corpse s edin mozak i bradva zabita varhy nego i kryv i toi vika abe ti se momi4e ne trqq da nosi6 takiva bluzi :smt013 :smt013 :smt013

И?Кво изобщо ти пука?!Обличай си се така както искаш...и според баба ми черното е траурен цвят и момиче на 14 не трябва да носи черно!Същата баба почна да се моли за душата ми, защото се кефя, че Бурзум пали църкви!А аз седя отстрани и се хиля....

rosskata
01-21-2007, 12:02
Същата баба почна да се моли за душата ми, защото се кефя, че Бурзум пали църкви!А аз седя отстрани и се хиля....

Правилно прави жената... Аз като чуя Бурзум, и сънувам кошмари 2 месеца... :shock:

GoHardeR
01-21-2007, 12:06
zdr! az po princip ne sum metulka,slusham elektronna muzika,no sum si hard,shtoto se kefia na hard techno i dr takiva,no se oblicham kakto iskam i kakto na men mi haresva,opitvam se da experimentiram susu sebe si i vunshnia si vid i ne me interesuva kvo misli Dragan<petkan i tn.a za tva kvo ti e kazal niakoi si na ulicata,koito moje bi nikoga niama da vidish pove4e,ne biva da ti puska,shtoto tva sa gluposti.a puk i po princip edna fieshonka primerno e v 99% ot sluchaite doooosta po-tupa i po-zle izglejdashta ot teb ,taka 4e vo ti puka ??!!

cute_but_psycho
01-21-2007, 15:49
грънч? ти грънчар ли си? :smt017

там е работата че не съм... но те това ми викаха :lol:

brain_stew
01-21-2007, 19:00
Същата баба почна да се моли за душата ми, защото се кефя, че Бурзум пали църкви!А аз седя отстрани и се хиля....

Правилно прави жената... Аз като чуя Бурзум, и сънувам кошмари 2 месеца... :shock:

Ъ'хъхъхъхъх!Представи си Александър Невски в пламъци...мухахахаха! :twisted:

Не..ебавам се, макар че би било красиво!По принцип според мен е некво зловещо да гледаш там как църквата гори и т.н., но все пак е много по-лесно да рушиш, отколкото да градиш, а хората с години са градили и пазили разни църкви...

Red.Chil
01-21-2007, 19:08
Ти па на баба си за Бурзум ли разправяш ?!?!? :shock:

Ние с баба си говорим за ядене...В смисъл:"Бабо,дай да набирам шипков мармалад!" :-D

Bling Bling
01-21-2007, 19:43
Метъли по-добре не пишете,
а вземете и най-накрая умрете!
Джиеа, word!

Alerta
01-21-2007, 19:48
На мене в даскало ми викат "Хеви метъл, копеле!" подигравателно и се чудя дали да ги изпотроша или да им посветя песен. :lol:Хяхяхяя, тва ми го викаха в старото даскало :lol: Или пък ооо ПЪНКАР :lol: (и последно? за тях метълка ли съм или пънкарка ахаха)
Но сега в новото даскало имам напредък. Вече съм наркоманка, щото пия бира :lol:
ХЯХЯ яко зле (;

abstraction
01-21-2007, 19:53
Метъли по-добре не пишете,
а вземете и най-накрая умрете!
Джиеа, word!

като умрем ние на теб някой друг ще ти е крив, като умре той някой трети, докато накрая не останеш само ти.
и тогава ние отгоре(или долу) ще те гледаме, ще те сочим и ще ти се смеем. :-D :-D :-D

brain_stew
01-21-2007, 20:28
Ти па на баба си за Бурзум ли разправяш ?!?!? :shock:

Ние с баба си говорим за ядене...В смисъл:"Бабо,дай да набирам шипков мармалад!" :-D

Епа то и аз тъй, само че докато ядем и тя "Яяяя, кажи нещо сега в София, кво научи, нещо ново?" (бабето е от Смолян) и аз кат изтърся "Ами...сиакмд а се запозная с Бурзум...той пали църкви!"
Майка ми почна да се хили злорадо, а бабата да се кръсти тука....

OtherDimension
01-22-2007, 08:33
Метъли по-добре не пишете,
а вземете и най-накрая умрете!
Джиеа, word!

като умрем ние на теб някой друг ще ти е крив, като умре той някой трети, докато накрая не останеш само ти.
и тогава ние отгоре(или долу) ще те гледаме, ще те сочим и ще ти се смеем. :-D :-D :-D

spirai narkoticite..

brain_stew
01-22-2007, 08:36
Метъли по-добре не пишете,
а вземете и най-накрая умрете!
Джиеа, word!

като умрем ние на теб някой друг ще ти е крив, като умре той някой трети, докато накрая не останеш само ти.
и тогава ние отгоре(или долу) ще те гледаме, ще те сочим и ще ти се смеем. :-D :-D :-D

spirai narkoticite..

и аз тва си помислих! :lol:

pathetic
01-22-2007, 18:55
мисля че повечето не струвате и месечната такса,която плащам за нет,деба.

brain_stew
01-22-2007, 18:59
мисля че повечето не струвате и месечната такса,която плащам за нет,деба.

що така бе?

pathetic
01-22-2007, 19:01
аз от политика не разбирам.

brain_stew
01-22-2007, 19:02
аз от политика не разбирам.

че тука кой говори за политика!...
БИРА! :smt004

pathetic
01-22-2007, 19:11
Ще ме черпиш ли?

: )

brain_stew
01-22-2007, 19:12
може...ама...я обясни за политиката ебаси?! :lol:

pathetic
01-22-2007, 19:22
Не разбирам от толерантност,общителност и съпричастност.

хората да си гледат работата.

нищо демократично сиреч май.

:D

чакам ЛС,съдържащо час и място за пиене.

_donna_
01-22-2007, 19:26
Ей!

Не ми кради хората за пиене,бе,изрод! :-D

pathetic
01-22-2007, 19:27
Колкото повече хора,толкова повече алкохол.

какъв ти е проблема тогава?!

_donna_
01-22-2007, 19:35
хаХАХАХаХАхах

Еми..колкото повече хора..толкова повече неходене на училище.
Ама си права де.Както винаги. (:

NiKOLAN
01-23-2007, 14:34
абе не съм метъл, някаква смесица между метъл (щото сичко ми е черно по мене) и олдскул габър съм (бомбера, стегнатите по краката панталони..) на външен вид (изобщо не разбирам от мода, просто каквото има в гардероба м итва зимам). мене никой нищо не ми казва но и да го направи просто ще го подмина ако се закача ще го закача и аз.

NiKOLAN
01-23-2007, 14:37
Метъли по-добре не пишете,
а вземете и най-накрая умрете!
Джиеа, word!йеъ йеъ
Да и не се чудете,
къде палките (за барабаните) да си наврете:)


язе на рима се кефя

oTPoBHa
01-25-2007, 11:00
offtopic: qwertyu - президент :lol:
цар напрао хахахах