PDA

View Full Version : Kak da qdosam dve daskalki ?!



xa
12-30-2006, 16:19
Hi! Abe q kajete kak da qdosam dve daskalki (po himiq i geografiq)...to az i sq si gi qdosvam qko se nervat :wink: :mrgreen: ama ne6to po raznoobrazno mi trea :D

the|m0wer|
12-30-2006, 16:26
Мерене с курабий пробвал ли си

KoRn
12-30-2006, 16:29
moje d ai sloji6 laino v salvetka to4no prdi da sedne ako si dejuren i posle da kre6ti6 TAA SE E NASRALA !!! a taa po ximiq q zalei s ne6to razqjda6to i kaji 4e e bez da iska6!!!1 =P~

стаматов
12-30-2006, 17:21
А защо трябва да ги ядосваш?
Между впрочем курабии се пише с И, а не с Й

teenkopele
12-31-2006, 04:59
:arrow: Лайно, опаковано, като подарък и оставено на бюрото, преди да е влязла.

:arrow: Голям и сочен надпис на дъската.(Досещаш се.)

:arrow: Листче с "благи думи" по адрес на даскалката, "неволно" оставено на бюрото. (Гледай да е написано на комп, за да не те познае по почерка.) :wink:

mon4eto
12-31-2006, 09:24
Imax edin takav slu4ai:gospojata mi po geografiq ima6e nekakva darvena pokazalka i edin den edin sau4enik q s4upi i tq mnogo se iznervi-tva var6i rabota ako daskalkata ti ima pokazalka...
Uspex :-)

SlaVen4eEto`
12-31-2006, 14:36
Една даскалка от мойто училище много се нерви като дъфчиш в час....особено ако правиш балони...

Lorraine
12-31-2006, 17:34
излейте вода на пода и като се хлъзне...туп :smt016 :-D :smt005

nelly_Fen
12-31-2006, 18:30
AMI AZ IMAM MNOOOOOOOOOOOGO OPIT V QDOSVANETO NA DASKALI AMA NE SI STRUVA 6TOT PO PRINCIP TE MOGAT DA TE PRECAKAT MN POVE4E AMA PO TEMATA:
EDIN POZNAT SE PE6E IZPIKAL V KOFATA ZA MIENE NA DASKA A TQ PO4NE DA E 4ISTI .....NALI SE SE6TA6?!
DRUG PRIQTEL ZAMERVA6E EDNA DASKALKA S BOTILKA OT MINERALNA VODA;DRUG S DNEVNIK ......(OB6TO VZETO 6TO SE OTNASQ ZA ZAMERVANE HVA6TA6 KVOT TI PADNE:p)
AZ LI4NO S1M ZAMERQLA GOSPOJATA SI PO FIZI4ESKO S TOPA AMA TVA MAI NQMA DA TI SV1R6I RABOTA JEJEJE:p
I VSE PAK NAI DOBRIQ NA4IN E KATO IM OTGOVARQ6 I GI ZATAPVA6 PO NAI VASPITANIQ I "CIVILIZOVAN" NA4IN(pone az taka mislq)

Janytt
01-02-2007, 20:13
ние на даскала по трудово му бяхме откачили вратата и той тръгва да я затваря като влизахме в час и тя щеше да го затисне...
пак същия даскал имаше една пръчка с която чукаше по бюрото да млъкнеме. Ние му я срязахме с трион по средата и той като удари бюрото и пръчката се счупи и щеше да фо убие човека....

nasty_f
01-03-2007, 00:27
Ми,има доста начини.Хахаха...Сега за кво се сещам..Един от моя клас много обича да ядосва класната и веднъж изкорми едно цвете от наща класна(много обича цветя класната)и го завря в кенефа в дупката и се запуши.После чистачката се е оплаквала и тая ни е викала 2 дена :mrgreen: .По английски даскалицата и викаме пеперудката,понеже си слага по главата някакви фиби под формата на пеперуди и тя понеже е много изкофяла и е много зле ние решихме да гръмнеме пиратка в час.Не очаквахме,че ще е толкова силно,а тая още малко и щеше да се упика и само гледа :smt043 :smt044 и глидаш след 4 мин всички учители + директора са в стаята :mrgreen: и ни разпитват половин час.Друг път сме и хвърляли обелки от банан докато пише по дъската...Абе просто,много е зле,ходи с чехли в това време :smt043 Друго кво сме правили....Веднъж един от моя клас се развика на даскалицата по география и и счупи бюрото и и вика и бие пред нея и за това е наказван за изключване..Всеки ден един циганин пее и танцува във всички часове...Пишат на некви листове глупости...Има доста начини,веднъж един беше гонил даскалицата по география и я щипе :smt043

bjghk
01-03-2007, 14:20
Браво!Браво!Счупени крака,изпражнения,щипане и прочие!Че вие сте гении бе малките!Браво!Защо направо не сте стигнали до извода да си убиете учителката,просто се чудя.Толкова е близо до тези ви предложения!Не се ли усещате колко изродско е това нещо,нямате ли срам и съвест!Че тези хора са там да ви учат,че са на възрастта на родителите ви,че са много много по учени и образовани от вас!И вие какво!Вместо да ги уважавате и да се помъчите да прихванете нещо от културата и образованието им,какво правите - трошите им краката!Браво!Големи сте пичаги!Дай боже един ден и към вас така да се отнасят!И като гредам тоя ден няма да е далеч,защото с това "ученолюбие" няма да имате никакви перспективи пред себе си освен да отидете да работите при някой частник каква да е неквалифицирана работа.Тогава ще видите какво е животът,като ви подпука по 12 часа и ви плаща колкото да не умрете от глад.Ха вървете на него му омазвайте стола с изпражнения.Ще имате да съжалявате за тоя си акъл,но ще бъде късно

IKisseDAGirL
01-03-2007, 15:40
Браво!Браво!Счупени крака,изпражнения,щипане и прочие!Че вие сте гении бе малките!Браво!Защо направо не сте стигнали до извода да си убиете учителката,просто се чудя.Толкова е близо до тези ви предложения!Не се ли усещате колко изродско е това нещо,нямате ли срам и съвест!Че тези хора са там да ви учат,че са на възрастта на родителите ви,че са много много по учени и образовани от вас!И вие какво!Вместо да ги уважавате и да се помъчите да прихванете нещо от културата и образованието им,какво правите - трошите им краката!Браво!Големи сте пичаги!Дай боже един ден и към вас така да се отнасят!И като гредам тоя ден няма да е далеч,защото с това "ученолюбие" няма да имате никакви перспективи пред себе си освен да отидете да работите при някой частник каква да е неквалифицирана работа.Тогава ще видите какво е животът,като ви подпука по 12 часа и ви плаща колкото да не умрете от глад.Ха вървете на него му омазвайте стола с изпражнения.Ще имате да съжалявате за тоя си акъл,но ще бъде късно
напълно си прав
то няма лошо малко да се избазикаш, но пък чак толкова... като четох някои неща направо ме хвана жал за тези учители :-#
че понякога става смях - става, но за чия сметка :?

reason
01-03-2007, 15:48
Госте,ще съжаляваме за това някой ден,ама няма да е скоро :lol: Пък и някои учители наистина са за убиване.Примерно наща по физика ни дава контролно,в което има неща,които не сме учили,имаше някаква кръстословица,на която квадратчетата на половината думи не стигат или са много,като й кажеш оная вика"не може да бъде,вие не можете да смятате"или "вие малоумни ли сте,че ме правите на луда?".Миналогодишната по руски пък на контролните,като я питаш,ти казва какво да пишеш,а после като го проверява го зачерква и пише друго.
И тея даскали за какво са,според тебе? :evil:

sun4e
01-03-2007, 16:21
айй ко са ви е напраила даскалката бе :shock: че до такиа неща като някви лайна да й слагате се стига :shock: Ами ако не ви харесва как преподава или се отнася към вас ПРОСТО и кажете и тя е човек спред мен :roll:

Госте,ще съжаляваме за това някой ден,ама няма да е скоро Пък и някои учители наистина са за убиване.Примерно наща по физика ни дава контролно,в което има неща,които не сме учили,имаше някаква кръстословица,на която квадратчетата на половината думи не стигат или са много,като й кажеш оная вика"не може да бъде,вие не можете да смятате"или "вие малоумни ли сте,че ме правите на луда?".Миналогодишната по руски пък на контролните,като я питаш,ти казва какво да пишеш,а после като го проверява го зачерква и пише друго.
И тея даскали за какво са,според тебе?
Ами извинявай ама там за контролното дето ви давала неучени неща ти СИГОРЕН ли си че си си научил хубаво уроците???а за тая по Руски да не си я ядосал,че така е направила?Знам че има и наистина гадни даскали ама в повечето случеи си има причина :roll:

reason
01-03-2007, 18:24
айй ко са ви е напраила даскалката бе :shock: че до такиа неща като някви лайна да й слагате се стига :shock: Ами ако не ви харесва как преподава или се отнася към вас ПРОСТО и кажете и тя е човек спред мен :roll:

Госте,ще съжаляваме за това някой ден,ама няма да е скоро Пък и някои учители наистина са за убиване.Примерно наща по физика ни дава контролно,в което има неща,които не сме учили,имаше някаква кръстословица,на която квадратчетата на половината думи не стигат или са много,като й кажеш оная вика"не може да бъде,вие не можете да смятате"или "вие малоумни ли сте,че ме правите на луда?".Миналогодишната по руски пък на контролните,като я питаш,ти казва какво да пишеш,а после като го проверява го зачерква и пише друго.
И тея даскали за какво са,според тебе?
Ами извинявай ама там за контролното дето ви давала неучени неща ти СИГОРЕН ли си че си си научил хубаво уроците???а за тая по Руски да не си я ядосал,че така е направила?Знам че има и наистина гадни даскали ама в повечето случеи си има причина :roll:
Първо съм момиче.Второ-по физика си бях научила горе-долу добре,но на контролното имаше неща,които са в следващите раздели.Щом и най-големите зубъри го казаха...а тая по руски попринцип си е чалната,но това не го виждам като причина,за това което прави.След като не става за учителка вече какво прави още в даскалото?
(и СИГОРЕН се пише с "у",а не с"О")

KoraLLlLLl
01-03-2007, 19:38
SLAVENCHETO moje li da te pitam ot kude si che mai se poznavame imam edna po geografiq daskalka koqto mi napisa zabelejka za duv4ene v chass beshe mn zabavnooOo :shock:

КоРалЛ
01-03-2007, 19:47
Браво!Браво!Счупени крака,изпражнения,щипане и прочие!Че вие сте гении бе малките!Браво!Защо направо не сте стигнали до извода да си убиете учителката,просто се чудя.Толкова е близо до тези ви предложения!Не се ли усещате колко изродско е това нещо,нямате ли срам и съвест!Че тези хора са там да ви учат,че са на възрастта на родителите ви,че са много много по учени и образовани от вас!И вие какво!Вместо да ги уважавате и да се помъчите да прихванете нещо от културата и образованието им,какво правите - трошите им краката!Браво!Големи сте пичаги!Дай боже един ден и към вас така да се отнасят!И като гредам тоя ден няма да е далеч,защото с това "ученолюбие" няма да имате никакви перспективи пред себе си освен да отидете да работите при някой частник каква да е неквалифицирана работа.Тогава ще видите какво е животът,като ви подпука по 12 часа и ви плаща колкото да не умрете от глад.Ха вървете на него му омазвайте стола с изпражнения.Ще имате да съжалявате за тоя си акъл,но ще бъде късно


SUglasna sum s tebe O:) и аз преди така си мислиг за даскалите.Има мн които ме дразнят,ама боквално...не защото съм направила нещо ами еи така.Ама няма смисъл да им правите номера и такива неща колкото и да са лоши те са отишли в училище да ни учат,и с тези мизерните заплати незнам как издържат ...! :? :?

sun4e
01-04-2007, 07:37
Първо съм момиче.Второ-по физика си бях научила горе-долу добре,но на контролното имаше неща,които са в следващите раздели.Щом и най-големите зубъри го казаха...а тая по руски попринцип си е чалната,но това не го виждам като причина,за това което прави.След като не става за учителка вече какво прави още в даскалото?
(и СИГОРЕН се пише с "у",а не с"О")
виж нямам желание да се заяждам.Тая по физика може да е направила така,защото сте я ядосали - какви ли не даскали има.Може и да имаш право :roll: