PDA

View Full Version : kak da my kaja;(



sladurana2319
12-30-2006, 17:18
eto kakav mi e problema...nachi...ot pochti mesec hodq s edno momche....nie sme v edno daskalo toi e 10 klas a az sam 8 i sled kraq na edna mn qka vrazka ot moq strana se zapoznahme v koridorite tochno 2 dena sled kato se razdelih s predishnoto mi gadje.....i az go haresah toi men sashto izlqzahme na po kafe i tragnahme....rabotata e tam che...az veche neispitvam nishto kam nego a toi e tolkova dobar pravi vsi4ko za mene i postoqnno mi kazva che neiska da me izgybi i t.n. probvah vednaj da my kaja che veche nqmam jelanie da hodq s nego zashtoto neispitvam chyvstva no toi vika.....dai mi oshte edin shans molq te dran dran....i az go sajalih i eto oshte sme zaedno no az veche napalno ygasnah kam tozi chovek pomognete mi molq vi kak da my kaja......

koalka
12-30-2006, 17:21
Еми освен да му го кажеш ама наистина сериозно и в очите и да не се виждате повече извън училището, друг начин няма.

GiRl^of^PriStOn
12-30-2006, 17:23
Bila sym v syshtata situaciq i znam kolko e kofti ...Obache e typo da si s nego ot syjalenie. Kaji mu che veche ne izpitvash nishto kym nego - bydi izkrena drug nachin nqma.Se pak liubovta idva i si otiva kogato nai-malko ochakvame , nikoi ne e vinoven za tova..ako e svqstno momcheto ste te razbere.A i kakto glasi pogovorkata ''ako obichash neshto pusni go na svoboda , ako to se vyrne pri teb znachi si zaslujava'' . Smelo napred i bydi iskrena :)

Lorraine
12-30-2006, 17:26
лелее ти тряа да благодариш,че имаш такова момче до себе си а ти искаш да го зарязваш.. #-o Иначе съм съгласна,че не трябва да си с него от съжаление.. :-k

madlencheto:)
12-30-2006, 17:28
Е щом вече няма тръпка към този човек и не изпитваш нищо, просто няма смисъл да си с него!Единственото, което ще постигнеш е да се самонараняваш...
Той явно държи на теб, щом иска още един шанс...,но трябва да бъдеш малко егоист и да помислиш и за себе си,защото така ще залъгваш и себе си и него.Просто отиди при него и му го кажи пак и бъди по-твърда този път в решението си и такам.. Друг начин няма.
Айде успех!

bawdy talk
12-30-2006, 17:29
Ще кажа само едно-това е поредното доказателство че като се падне едно свястно момче което да обича истински и вие го зарязвате.Еми кво да ти кажа зарязвай го щом не го обичаш къв е смисъла да си с него,колкото по рано го направиш толкова по малко ще го заболи :cry:

sladurana2319
12-30-2006, 17:30
ohh....znachi naistina trqbva da sabera smelost i da my go kaja....az poprincip ....sam takav chovek che vinagi si kazvam vsi4ko napravo i ne mi pyka no sq...neznam kfo stana napray kat se ispraq pred nego i si glatvam gramatikata....no shte se opitam da my kaja vsi4ko....Blagodarq vi hora naistina mi pomognahte :))

iskamTe_vednaga
12-30-2006, 20:35
лелее ти тряа да благодариш,че имаш такова момче до себе си а ти искаш да го зарязваш.. #-o Иначе съм съгласна,че не трябва да си с него от съжаление.. :-k
sled kato izgubi tova koeto ima 6te go oceni

LO6IQ
12-31-2006, 08:43
Ще кажа само едно-това е поредното доказателство че като се падне едно свястно момче което да обича истински и вие го зарязвате.Еми кво да ти кажа зарязвай го щом не го обичаш къв е смисъла да си с него,колкото по рано го направиш толкова по малко ще го заболи :cry:

RIGHT ! :x точно така си е !

Krem4eto
01-01-2007, 10:24
eto kakav mi e problema...nachi...ot pochti mesec hodq s edno momche....nie sme v edno daskalo toi e 10 klas a az sam 8 i sled kraq na edna mn qka vrazka ot moq strana se zapoznahme v koridorite tochno 2 dena sled kato se razdelih s predishnoto mi gadje.....i az go haresah toi men sashto izlqzahme na po kafe i tragnahme....rabotata e tam che...az veche neispitvam nishto kam nego a toi e tolkova dobar pravi vsi4ko za mene i postoqnno mi kazva che neiska da me izgybi i t.n. probvah vednaj da my kaja che veche nqmam jelanie da hodq s nego zashtoto neispitvam chyvstva no toi vika.....dai mi oshte edin shans molq te dran dran....i az go sajalih i eto oshte sme zaedno no az veche napalno ygasnah kam tozi chovek pomognete mi molq vi kak da my kaja......

Сигурна ли си , че неможеш да издържиш да си с него?Иначе оставаш сама и ще те е яд на миналото ти момче...Нз помисли си,но ако си решила,че със сигурност ще му кажеш на настоящия ти приятел,просто му обясни,че ти трябва време,за да забравиш съвсем другото момче.... :roll:

01-01-2007, 10:33
Така си мислиш сега,но когато се разделите ще се усетиш,че държиш на него.
Ако пък си 100% сигурна,че нежелаеш да си с него,си помисли и затова,че щом сте от едно училище после няма да сте 1ви приятели като се засичате по коридорите ;)
Ти си решавай,но моят съвет е да му дадеш шанс,кой знае може и ти да хлътнеш :)

Jamalska
01-01-2007, 10:50
Ооо не не късай го сега...няма да г обикнеш повече..най-мн да започне да те дразни с поведението си...И аз съм в подобно положение...с едно момче съм година и кусур и до някъде не издържам щото искам да излизам с други...ама той е адски хлътнал и не издържам да го гледам как плаче:/
Давай сега докато е време...

iiirish
01-01-2007, 10:52
съжалението е най-големия враг за прекратяване на една връзка. след всеки път когато ти му даваш шанс, той все повече се убеждава, че винаги и след всеки път може чрез това съжаление да те задържи до себе си.
щом си толкова убедена, че не го обичаш тогава просто си дай воля и кураж да кажеш веднъж завинаги край! повярвай ми преди месец бях в същата ситуация и много, безкрайно много време отлагах да сложа края! но повярвай ми след като се разделите ще разбереш, че не е било толкова трудно ;)

заради теб самата не си заслужава да губиш времето си до човек, до който те задържа само съжалението и навика!

_candy_girl_
01-02-2007, 07:02
ами кажи му че в теб вече няма тръпка гадно е да се измъчваш така и ако тои наистина те обича или харесва ще прекрати връзката ви

dEnIsTy
01-02-2007, 07:41
Ще кажа само едно-това е поредното доказателство че като се падне едно свястно момче което да обича истински и вие го зарязвате.Еми кво да ти кажа зарязвай го щом не го обичаш къв е смисъла да си с него,колкото по рано го направиш толкова по малко ще го заболи :cry:

милите ни момченца... :cry:

LO6IQ
01-02-2007, 07:44
Ще кажа само едно-това е поредното доказателство че като се падне едно свястно момче което да обича истински и вие го зарязвате.Еми кво да ти кажа зарязвай го щом не го обичаш къв е смисъла да си с него,колкото по рано го направиш толкова по малко ще го заболи :cry:

милите ни момченца... :cry:
:smt039 :smt110 :smt118

dEnIsTy
01-02-2007, 07:49
Ще кажа само едно-това е поредното доказателство че като се падне едно свястно момче което да обича истински и вие го зарязвате.Еми кво да ти кажа зарязвай го щом не го обичаш къв е смисъла да си с него,колкото по рано го направиш толкова по малко ще го заболи :cry:

милите ни момченца... :cry:
:smt039 :smt110 :smt118
сори ако те обидих:)

IKisseDAGirL
01-02-2007, 08:08
ами ей така - отиваш и му го казваш
незнам какво друго очакваш да чуеш :roll: просто бъди по-твърда, за да те разбере, а не пак да се размекваш :roll: