PDA

View Full Version : новата оферта на бтк и вивател?



no_fun_at_all
12-30-2006, 21:57
здрасти!днеска си пътувах в метрото и видях на плакат за tая оферта.харесаха ми цените на gsm-ите,ама мисля ,че както винаги има някаква уловка :mrgreen: ???
някой вече купил ли си е телефон?Иначе ,който не е чел офертата-пише ,ч е до 31 януари ,има няколко телефона на доста ниски цени и да се абонираш за вивател :smt017

12-30-2006, 22:24
Cqlata rabota e takava:kupuva6 si telefona za 19-30 lv.Oba4e zaduljitelno stava6 abonat na vivatel na smetka za 1 godina.Toest ako iska6 da go polzva6 tozi telefon trqba ili da si si s tazi karta,ili da ne q polzva6 i da pla6ta6 po 15 lv taksa vseki mesec(taka telefona za 19 lv stava na cena nad 250lv) i tretiq variqnt (i spored men nai dobriq ako ne iska6 da si na vivatel) prosto pita6 nqkoi dali ima nujda ot karta za6toto te mn 4esto sa s nqkvi bonusi kato naprimer bezplatni obajdaniq kum 2-3 nomera ili ne6to podobno.Zatova nameri nqkoi takuv koito iska karta i mu predloji da mu q podari6 mislq 4e 6te se navie

no_fun_at_all
12-31-2006, 10:47
е значи да я подаря картата и да си сложа мойта си/на мтел/тва е яко,ама малко не ми е ясно :? те ако са закодирали телефона да може само с карта на вивател или нещо подобно ?аз няма да мога да позлвам телефона,а иначе не искам да сам на вивател:( :smt017