PDA

View Full Version : Daite da napravim ne6to za tezi hora...................:)



mariq vasileva
12-30-2006, 21:57
Tazi godina e 8 v zatvora za na6ite sanarodnici v Libiq i mislq 4e e vreme da se napravi ne6to za tqh.Taka kakto vseki edin ot nas bi iskal da napravqt sa6toto za nego,ako e na tqhno mqsto.Hora ostava po malko ot 2 sedmici i tezi hora 6te budat obeseni,togava nie 6te pla4em i shte se biem po glavite za6to stana taka.....te shte si doidat v BG no v kof4ezi tova e istina koqto kazvam pred vsi4kivi,za6toto nqma da se poqvi val6ebniq princ i da gi spasi samo nie mojem da im pomognem!
Daite da napravim neshto za tezi hora!Iskteno se nadqvam,che mn ot vas 6te se saglasqt s moeto mnenie.
A sega iskam da pojelaq na celiq balgarski narod Veselo posre6tane na Novata Godina s po-jelanie da budem po-dobri i po-ymni:)I neka 2007 bude nachaloto na neshto novo i hubavo:)

vra4ka
12-30-2006, 22:04
Нека да организираме протест!
Смешно е как всички са се накирили с лентички, а 1 път не сме излезли да си покажем мнението!

Нака покажем на света, че не ни е безразлично!
Така както биха направили в друга държава!

Swinkenhoffer
12-30-2006, 22:07
съмнявам се да можем да направим каквото и да било. изявени учени представиха безспорни факти, че медиците не са виновни, но вече си е решено. с какво ли може да сме полезни ние ми е много интересно.
тея хора са обречени. :roll:

12-30-2006, 22:07
Da,prava si...no kakvo mojem da napravim?

bulgarche
12-30-2006, 22:11
Нека да организираме протест!
Смешно е как всички са се накирили с лентички, а 1 път не сме излезли да си покажем мнението!

Нака покажем на света, че не ни е безразлично!
Така както биха направили в друга държава!

Айде да излезем на улицата де!
Един град като се вдигне..ще стане и в други, и в други, и така...ае това са глупости...това не е акция за българите

vra4ka
12-30-2006, 22:14
Ние можем да направим много неща! Всеки един от нас може!
Във Франция студентите за едни такси щяха да запалят правителството и в крайна сметка получиха това, което искат!

И ние може да постигнем нещо! Ще бъде чудесно ако организираме мащабен протест!
Само трябват малко усилия! Не може цял живот само да се оплакваме и нищо да не правим!

12-30-2006, 22:48
Дори един протест на тийнове-каквите сме ние-би имал голямо влияние. Форумни срещи можете да правите през 2 седмици, а когато е важно-нищо. Можем просто да се съберем 15-20-30 (дано) човека, ако някой може да направи плакат/и и да преминем по Витоша....дааа знам-идеята е тъпа...знам, че сега всички ще почнат как е безсмислено и не знам си какво, но от някъде трябва да започнем, нали?

12-30-2006, 23:23
spored men nie ni6to ne mojeme da napravime.samo durjavata moje kato plati na tupite libiici kakvoto iskat i da osvobodqt medicite nai-nakraq,za6toto te sa zalojnici tolkova godini zaradi nqkakvi tupi politi4eski raznoglasiq.6tom vsi4ki bulgari tolkova iskat da napravqt ne6to-neka da im platqt.kolkoto i ne4estno da e,tova e edinstveniq ostanal na4in.

InitialD
12-31-2006, 02:18
Българинът отдавна е станал послушна овчица...тъй че протест надали ще стане...освен ако някой най-сетне от високо не каже станете ...тогава виж може да стане!!!Но политиците ни не!Да не сме наливали масло в огъня...да ама това с лентичките наплаши либийците и те направиха контраатака нали...а представяте ли си с протест ама многохиляден???Ей така всички хора да ги освободят от работа,даскало,университет по обяд и всички на улицата до посолството на тия прасета!!! :-k [-o<

teenkopele
12-31-2006, 03:53
Медиците ни няма да бъдат обесени. Според мен, в последния момент процесът ще бъде върнат за поредното преразглеждане или Кадафи най-накрая ще свали картите и ще каже какво иска. :wink:

Violenza
12-31-2006, 07:20
С една тема какво можем да направим?
А и аз нищо не искам и да правя, най-малко пък ще сложа някаква глупава лентичка! А да ходя на улицата да протестирам да не говорим. :smt005
Ше ма извинявате/тези, които толкова упорито ги защитават/, ама нищо не е сигурно!
Може наистина да имат някаква вина! [-(

Ziezi
12-31-2006, 08:18
Марийче,не става сестро...Ако не ти е ясно България е загубена безвъзвратно!Тук няма вече народ,има едно стадо овце,цигани и турци!Те тва е!Във всяка една нормална държава либийското посолство щеше да бъде изгорено,живота на либийците в тази страна щеше да стане ад и тн. и тн.!Да не говорим за страни,като Сърбия,Гърция,Турция,Хърва ия,Босна и Херцеговина(колкото и да не ти се вярва).Жалко,тук на Балканите трябва да си шовинист(най-малкото) за да оцелееш,а ние дори да бяхме на местото на Белгия(географското място) пак щеше да загинем!Не знам що така стана.Да е от турското робство не е-всеки знае какво сме им причинявали на всичките наоколо през Балканските войни.Да е от комунизма не е,аз лично си спомням,макар и бегло,какви митинги имаше през 90-те..Просто много станаха умниците,явно им е под нивото да учавстват в митинги ли де да знам..Или пък да носят някви глупави лентички...Те явно не разбират,че тва не е един обикновен процес,това е удар по националната гордост!И по този начин се опипва почвата!Сега,като не направим нищо,след време ще последват още по тежки удари...Както между другото стана примерно и с новините на турски,които минаха.След тва дойде и искането на Реджеп Мулла Ахмед(член на ДПС) всички българи да напуснат Родопите!Е,уволниха го,но в една уважаваща себе си държава този човек щеше да бъде убит с камъни!Последният фрапантен подобен случай беше преди година-Мендерес Кунгюн направи подписка с искането за задължително изучаване на турски език и история в училищата.Подписаха се няколко хиляди души!Колко човека от вас знаят за това?Просто през последните години се води усилена политика на затъпяване на нацията!Която има изненадващо добър резултат!Едва не махнаха "Аз съм Българче" от учебниците!Миналата година за малко да турят турчин за министър на образуванието!Да не говорим за чалганизацията на младото поколение!"Левски" на Ботев е признато от няколко световни експерти,като най-великото стихотворение на всички времена,колко човека могат да кажат дори първия му коплет?А колко знаят(визирам тези до 14-15 години) кой пее "синя прашка"?Нали се сещате?А да не говорим,че като кажеш,че слушаш народни песни(фолклорът на България няма еквивалент в света!) всички те сочат с пръст и ти се смеят!
В днешно време е много модерно да говориш колкото се може по-малко на български,или не е така?
Всичко това е преднамерено и има за цел загуба на националната принадлежност(ето го отгоре резултата(лейди дет))!И след това почват я осъдени мед. сестри,я връщане на имоти(когато България стане пълноправен член на ЕС,областта около Кърджали става практически турска),я тая азбука не е хубава и тн. и тн.,дет се вика най-интересното тепърва предстои!И интересното е,че всички си мислят,че САЩ и ЕС ще ги измъкнат..Дет се вика- :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 САЩ и ЕС имат три пъти по-голяма полза от Либия отколкото от България!Просто отчитат дейност с разни изказвания,като "ма ние сме възмутени от присъдите","българките са невинни"...
Мене ме е яд за друго-да бяхме наква държавица на 20-30 години добре,ама некакси не отива да си държава на над 1300 години и всички да скачат върху теб и да те плюят!Жалко за хората,които са си дали живота едно време за тоя дето духа....

midnight...
12-31-2006, 08:40
Нека да организираме протест!
Смешно е как всички са се накирили с лентички, а 1 път не сме излезли да си покажем мнението!

Нака покажем на света, че не ни е безразлично!
Така както биха направили в друга държава!

Айде да излезем на улицата де!
Един град като се вдигне..ще стане и в други, и в други, и така...ае това са глупости...това не е акция за българите
така е в пловдив като имаше шествие и въобще имаше 3 часово шествие на такситата и други коли, на центъра се бяха събрали сума ти хора, но нито го показаха това нито нищо - е какво повече да вършим?!

BraInLesS_f
12-31-2006, 09:50
Абе не се чудете!Ше сформираме спец. отряд/а.к.а. SWAT/ Разбира се,с финансите на правителството ни,ше си вържеме ленти на главите и аааааа....БАМ!БУМ!....Спасявам е всички и ги връщаме в къщите им през прозорците с въже!А ние ставаме нац. герои и живеем охолно доживот!/пак с парите на правителството/Спират ни по улицата за автографи,даваме интервюта! :)

Вие добра ли сте бе?Освен да си сложим по една лентичка "Вие не сте сами!" нищо др не може да се направи! :mrgreen:

Ziezi
12-31-2006, 23:25
Абе не се чудете!Ше сформираме спец. отряд/а.к.а. SWAT/ Разбира се,с финансите на правителството ни,ше си вържеме ленти на главите и аааааа....БАМ!БУМ!....Спасявам е всички и ги връщаме в къщите им през прозорците с въже!А ние ставаме нац. герои и живеем охолно доживот!/пак с парите на правителството/Спират ни по улицата за автографи,даваме интервюта! :)

Вие добра ли сте бе?Освен да си сложим по една лентичка "Вие не сте сами!" нищо др не може да се направи! :mrgreen:

Смешно е,нали? :smt005 :smt005 :smt005 Скъса ме от смях!!!Мани направо цялата тази история е толкова смешна... :smt005 :smt005 :smt005 Как да не се развесели човек..
Знаеш ли кое е още по-смешното?Или по-точно знаеш ли каква е иронията в цялата тази работа?Че въпреки,че си тъпа като гъз,някакси си успяла да си туриш най-подходящия прякор!

pampers
12-31-2006, 23:54
стиаа леки работи ни6то не можем да направим ...пък и мн ми е интересно как след 7 години висене в затвора ние се сетихме 4е имаме сънародници в Либия на които трябва да помогнем....аиде моля ви се..правежи гадни! :evil: :!:

BraInLesS_f
01-01-2007, 21:58
Абе не се чудете!Ше сформираме спец. отряд/а.к.а. SWAT/ Разбира се,с финансите на правителството ни,ше си вържеме ленти на главите и аааааа....БАМ!БУМ!....Спасявам е всички и ги връщаме в къщите им през прозорците с въже!А ние ставаме нац. герои и живеем охолно доживот!/пак с парите на правителството/Спират ни по улицата за автографи,даваме интервюта! :)

Вие добра ли сте бе?Освен да си сложим по една лентичка "Вие не сте сами!" нищо др не може да се направи! :mrgreen:

Смешно е,нали? :smt005 :smt005 :smt005 Скъса ме от смях!!!Мани направо цялата тази история е толкова смешна... :smt005 :smt005 :smt005 Как да не се развесели човек..
Знаеш ли кое е още по-смешното?Или по-точно знаеш ли каква е иронията в цялата тази работа?Че въпреки,че си тъпа като "задни части",някакси си успяла да си туриш най-подходящия прякор!

Ем,прякора си ми е ня място! :) А за медиците ни-нз кфо може да се направи!!!

ErinEverly
01-02-2007, 00:26
Аз съм готова да помогна, но няма с какво. Това е проблем на народа, не на индивида, по простата причина, че един човек не може да направи сам нищо повъпроса. Не става въпрос за някакви тъпи лични обещания от типа на "няма да ям до присъдата" и т.н. Тук става въпрос за мобилизяация на целия народ.

SlaVen4eEto`
01-02-2007, 19:29
Da,prava si...no kakvo mojem da napravim?