PDA

View Full Version : несподелена любов



svetla_88
12-31-2006, 07:59
как преодолявате наспододелената любов?
как забравяте като цяло човека?

kobrichka
12-31-2006, 08:05
честно казано съм имала само една не ссподелена любов,и все още не съм го забравила,вече е мн банално,но времето помага,приятелите също.Ако не бяха приятелите ми нз какво щях да правя.Според мен няма как да забравиш дадения човек завинаги,винаги ще си го споняш.Излизаи повече с приятели днес е Нова година повод за хубави иживяваня.За жалос все още не са измислили лекарство за забравяне на несподелена любов.

nikinkaaa
12-31-2006, 08:07
Трудно...

iiirish
12-31-2006, 08:11
всеки е имал несподелена любов и това е неизбежно, но пък и всички трудности се преодоляват с времето. рано или късно ще го забравиш и ще си щастлива с друг, който ще обичаш много повече ;)

even_in_death
12-31-2006, 08:16
Както каза *_krisito_sladuranata_* човека който си обичал винаги остава в сърцето ти... и аз имам случай на несподелена любов , само че "най-добрата ми фр" напрай така че да искам момчето все повече и повече :smt022

putetyyy
12-31-2006, 08:34
как преодолявате наспододелената любов?
как забравяте като цяло човека?
нзЗ...аз съм нямала несподелена любов..

Nadelina
12-31-2006, 09:21
За жалос все още не са измислили лекарство за забравяне на несподелена любов.[/b]

A dali shte izmislqt ?

A na avtorkata bih kazala samo che nespodelenata lubov boli mnogo.. no vremeto lekuva.. az vqrvam che vremeto shte izlekuva vsichki rani.. vqrvam sashto che sled lubovta pak ima lubov.. Povqrvai i ti !!!

HopeLesss
12-31-2006, 09:40
Не съм имала несподелена любов :roll:

MoHuTo
12-31-2006, 10:54
Ами не съм го забравила още :smt010 , като го забравя ще ви кажа рецептата...

hoseto_
12-31-2006, 11:03
най-лесно е с друг човек. Излизаш с друг и постепенно забравяш стария

Dorianchety
12-31-2006, 11:12
честно казано съм имала само една не ссподелена любов,и все още не съм го забравила,вече е мн банално,но времето помага,приятелите също.Ако не бяха приятелите ми нз какво щях да правя.Според мен няма как да забравиш дадения човек завинаги,винаги ще си го споняш.Излизаи повече с приятели днес е Нова година повод за хубави иживяваня.За жалос все още не са измислили лекарство за забравяне на несподелена любов.

подкрепям :mrgreen:

GiRl^of^PriStOn
12-31-2006, 11:16
Vremeto i nqkoq ''nova liubov'' lekuvat vsichko , no spomenite vinagi ostavat- tova e neizbejno !

bibonka
12-31-2006, 11:32
reva,reva i chakam da se pritypq,zashtoto kakto sym kazvala mnogo pyti...moje da zabravim choveka,no ne i bolkata,koiato ni e prichinil...

passion_kisssss
12-31-2006, 11:42
еми...аз съ6то съм имала несподелена любов, но го забравих..!!!!са кат се видим в даскалу изоб6то не ми праи впе4атление 4овека!!!! :-D зависи от тебе самата..... :-k

CrIsTiaNo_
12-31-2006, 11:43
Не съм имала несподелена любов :roll: zna4i nikoga ne si se vlubvala istinski v nqkoi ....

RoSsY88
12-31-2006, 11:53
Няма точна рецепта за забравяне на несподелената любов...Казвяаш сио край и тва е само ти можеш сама да си помогнеш...Дали се забравя...не нзам помни се .. аз така 2 години гаснах по един,ходихме 5 месеца зарязаме заради едни лъжи .. страдах борих се и накрая просто се предадох...сега ми е безразличен...трябвало е просто да си кажя край..няма да го забравя...но не можеш цял живот да стрдаш

pampers
12-31-2006, 11:57
постепенно със времето вси4ко се забравя..опитай се да мисли6 за него колкото се може по-малко и излизай с приятели забавлявай се колкото се може пове4е :mrgreen:

HopeLesss
12-31-2006, 12:53
Не съм имала несподелена любов :roll: zna4i nikoga ne si se vlubvala istinski v nqkoi ....

Какво общо има едното с другото??? :-s Ако трябва да съм честна, за мен несподелената любов изобщо не е любов, но не ми се обяснява, защото съм сигурна, че поне 2-3 ще ми се нахвърлят =;

12-31-2006, 13:29
Според мен такава формула все още не е открита :smt090

sexy_dizzy
12-31-2006, 17:13
Не беше несподелена, по-скоро невъзможна.Срещнах друг човек...много по-добър, много по-достоен....така го забравих.
А когато вече любовта стана възможна....се отказах от него, просто му казах"Съжалявам, вече обичам друг!".
Така се преодолява.Срещаш друг, по-добър.Не казвайте, че няма да намерите.И аз така си казвах.Но намерих :smt008

Undying
12-31-2006, 17:20
Ха,аз определено нямам проблеми с така нареченото "забравяне" на даден човек.Първо щом сме скъсали начи не е за мене,следователно не ме заслужава.Второ живота продължава напред,а той вече не е част от моя живот.И трето ДА НЕ Е ПОСЛЕДНИЯ НА ЗЕМЯТА :mrgreen: :mrgreen: Пиеш една водка и хич да не ти пука.

И не,несподелена любов не съм имала-трудно се влюбвам.

bawdy talk
12-31-2006, 17:21
Има няколко отговора:
1 Събираш се с приятели купонясвш или правиш нещо си там и забравяш
2 Намираш си някой друг когото да обичаш и готово
3 Мислиш за него постоянно докато накрая ти умръзе и го забравяш
При мен последното много често ми се е случвало :lol:

01-01-2007, 11:26
Всички верни отговори бяха посочени вече. А една мацка горе каза, че несподелената любов не съществувала... как го реши това така не знам... Несподелена любов = несподелени чувства, ква е шибаната разлика или е просто модерно да се правим на мъдри хорица...

Сега главно по темата:

много боли наистина. През периода в който трябва да забравиш даден човек ти си просто една черупка и може дори състоянието да ти се оприличи със това че не си жив (ако чувствата са били наистина дълбоки). Приятелите рядко помагат, или по точно приказките от сорта на "ще ти мине братле, всичко е временно". Как се предполага тва да ми помогне? Да тръгна с некоя курва, тва ли ще ми помогне? Мисля си, че малко от хората тук са имали истинска несподелена любов (където са замесени наистина сериозни чувства). Сорка ако има убидили се, но да ми кажете, че някъв купон с приятели ще ви помогне да зарините чувствата си... особено ако тия чувства са съвсем прясни и стоят над всичко...

koalka
01-01-2007, 17:25
Ами аз такъв случай не съм имала.Но според мен, времето, което ти е нужно да забравиш даден човек, зависи от силата на чувствата.

feshankaa
01-01-2007, 18:08
Много трудно се забравя,но с времето,приятелите и нова любов всичко се забравя.В случай и осъзнаване на грешката може да помогне...Обичала съм 2 пъти,от които и двата несподелени...мн ме нарани любовта и дори вече се замислям дали съществува любов..... :smt010

kudrev
01-02-2007, 00:07
popop

dEnIsTy
01-02-2007, 07:46
имала съм само една несподелена любов..която преди 9 месеца се превърна в споделена..:) :smt007

LO6IQ
01-02-2007, 07:53
Много трудно се забравя,но с времето,приятелите и нова любов всичко се забравя.В случай и осъзнаване на грешката може да помогне...Обичала съм 2 пъти,от които и двата несподелени...мн ме нарани любовта и дори вече се замислям дали съществува любов..... :smt010
Влюбените просто тъпо съществуват,а останалите дет си праят кефа живеят. :wink: ,,Аре бягайте в цирка бе влюбени'' и все пак... ,,никой не умира девствен - живота преебава всички'' [-(

IKisseDAGirL
01-02-2007, 07:59
май е по-правилно да се каже "несподелено харесване"... :lol: :roll: за любовта са нужни двама.. 8) а за мен едно харесване не си заслужава кой знае колко да му се обръща внимание :? просто се примирявам и оставям всичко зад гърба си :wink:

P.S. CooL^GirL^^^, мислим еднакво :P

Nadelina
01-02-2007, 08:15
Мислиш за него постоянно докато накрая ти умръзе и го забравяш :lol:

Tfa e mejdu drugoto go kazvat i psiholozite.. Izvajdash vsichki negovi neshta.. ili neshta koito ti napomnqt za nego.. i postoqnno s tqh se zanimavash.. gledash gi.. i skoro ti pisva..

HopeLesss
01-02-2007, 09:47
май е по-правилно да се каже "несподелено харесване"... :lol: :roll: за любовта са нужни двама.. 8)

Точно това мисля и аз!!! Защото любовта е нещо, което трябва да се сподели, за да може да се изживее пълноценно. Любовта е взаимно чувство, а не просто да се забиеш пред компа, да слушаш сдухващи песни, да редиш крокодилски сълзи и да казваш: "Колко е несправедлив живота, защо обичам несподелено"... :wink:

dream_dragon
01-02-2007, 10:05
Трудно. Но се справих. Въпроса не е да се опиташ да мразиш този човек, а де вложиш всичко, за да не го обичаш. Да пренасочиш чуствата си към друг.

malko mace
01-02-2007, 12:34
Vremeto lekuva vsichko...no nay-lesniat nachin da zabravich niakogo e kato srechtnech nov podhodiach za teb chovek,kogoto da obiknech!I nay-vajnoto-ne gubi samouvajenieto si!

svetla_88
01-02-2007, 14:57
:roll:

sexY_mackA90
01-03-2007, 01:07
Емии аз съм имала само една несподелена любов и беше много гадно щото всеки ден трябваше да гледам как той се целува с друга и как я прегръща..А един ден ми омръзна и ги пратих всичките по дяволите и горе-долу спрях да му мисля...