PDA

View Full Version : Той ме лъже,но нямам доказателства



CuCu
12-31-2006, 08:12
Става дума за момче на което много държа.Бях много щастлива когато ми каза ,че винаги иска да е с мен.Но той ме лъже,има друго момиче.Първо си мислех ,че е някаква параноя ,но ние не излизаме навън,виждаме се за все по-малко и по малко време,личи си че е гузен за нещо,всичките му приятели ходят с приятелките си навън,само той не,или може би не с мен,не иска да ходя в училището му и т.н.Ходим от доста време и се познаваме много добре.Просто ми дайте съвет как да го изхващам,защото ако го зарежа без да имам доказателства ще ми е много кофти.На моменти е невероятно нежен,но в друг момент ме кара да се чувствам ужасно гадно.

iiirish
12-31-2006, 08:16
защо си толкова убедена, че има друго момиче?! :-s ти самата каза, че това са само подозрения и че ти не си го виждала с друга! така че според мен твоето си е чисто и просто параноя!
но все пак ако държиш да се излагаш можеш да провериш номерата в телефона му, да го проследиш до някое място и т.н. :?

putetyyy
12-31-2006, 08:25
защо си толкова убедена, че има друго момиче?! :-s ти самата каза, че това са само подозрения и че ти не си го виждала с друга! така че според мен твоето си е чисто и просто параноя!
но все пак ако държиш да се излагаш можеш да провериш номерата в телефона му, да го проследиш до някое място и т.н. :?
Напълно съм съгласна.... или когато например ти каже да не ходиш в неговото училище ..ти отиди..:)

Bacard1
12-31-2006, 08:35
според мен може да прозвучи малко грубо но маи си му омрузнала ти каза че ходите от мн време и се познавате добре такаче тои няма какво да научава за теб и почва6 постепенно да се одделечава от теб!!!!

POLA^_^
12-31-2006, 08:44
според мен може да прозвучи малко грубо но маи си му омрузнала ти каза че ходите от мн време и се познавате добре такаче тои няма какво да научава за теб и почва6 постепенно да се одделечава от теб!!!!
...тъпо...Ппо тая логка не може да съществува връзка повече от максимум 5 год.....я помисли ми женените двоики дали вече не се познават до болка?!Не това е предпоствака да се отдалечава от нея.
А иначе...има две обяснения за поведението му
1)да го е срам от теб и да не иска да го виждат с теб(което е абсурдно при положение че хойте от доста време)
2)да ти изневерява
3)да му е писнало всичко с теб
Моя съвет е да погориш с него,ние момичетата познаваме когато едно момче лъже :wink:
Айде и късмет:)

nikinkaaa
12-31-2006, 08:47
Може би е параноя , страх те е да не го загубиш

Bacard1
12-31-2006, 09:14
според мен може да прозвучи малко грубо но маи си му омрузнала ти каза че ходите от мн време и се познавате добре такаче тои няма какво да научава за теб и почва6 постепенно да се одделечава от теб!!!!
...тъпо...Ппо тая логка не може да съществува връзка повече от максимум 5 год.....я помисли ми женените двоики дали вече не се познават до болка?!Не това е предпоствака да се отдалечава от нея.
А иначе...има две обяснения за поведението му
1)да го е срам от теб и да не иска да го виждат с теб(което е абсурдно при положение че хойте от доста време)
2)да ти изневерява
3)да му е писнало всичко с теб
Моя съвет е да погориш с него,ние момичетата познаваме когато едно момче лъже :wink:
Айде и късмет:)



поли и ти си права но немога да съдя никои аз просто си дадох мнението пък и не го познавам ако знаех какъв човек е тогава бих преценил по добре!!!!

England
12-31-2006, 10:09
Moje da ti izneverqva,a moje i da si vuobrazqva6!PRobvaj da go sbara6,ako ne uspee6 zna4i e vtoroto!Prosto naj-veroqtno si mu pisnala i skoro 6te te zareje! :-D

MoHuTo
12-31-2006, 10:49
Ами може и да ти изневерява, но може и само да си втълпяваш!Нз нямате ли общи приятели, които да поразпиташ или пък се порови из телефончето му, все нещо може да разбереш, стига да има какво :wink: айде успех

bibonka
12-31-2006, 11:33
i az imam syshtiq problem edno kym nego i pak taka za ychilishteto...i az izmislih nachin :) sega sled vakanciqta shte otida bez toi da razbere...i shte razbera vsichko :P mushmyla shte stane shpionin :P samo se nadqvam da n eme vidi nqkoi :P

pampers
12-31-2006, 12:20
еми за да се обеди6 попитай приятелите му оба4е ги накарай да са съвсем 4естни..или пък поговори сериозно с него и ако има др да ти каже 4е няма да се сърди6 а у.. или го проследи някой път..хахах не бе бзк.. :wink: