PDA

View Full Version : (:Новата година и любовта:)



POLA^_^
12-31-2006, 09:22
Споделете какво искате да ви се случи през новата година в любовен аспект.Какво сте искали да ви се случи през тази,но не се е случило?И кое е най-запомнящото се такова нещо от изминалата година?
С две думи нека си направим малка равносметка за 2006-а:)
Дано ви хареса темата :wink:

Crafter
12-31-2006, 09:24
Хайде да видим дали можете да поставите рекорд за възможно най-много и най-тъпи повтарящи се теми относно новата година и любовта.

Тази вече е 3-та поред.

Bacard1
12-31-2006, 09:28
ми при мен може да не ви се вярва ама сичко е розаво 6е почна от лятото
1.свур6их дооре даскало
2.бачках на морето каот барман и си запазих стра6ни спомени!!
3.открих момичеот на животами може да е тупо и да не ви се вярва ама е така и мнмм си я обичам това е наи-важното което ми се случи тази година!!
а през новата година искам само да сме двамата и се така да се овичаме и да се кефим на сичко двамата
и дано другата годиан да напи6а су6тото в тази тема
тва е от мен!!!! :smt007 :smt008 :lol:

LO6IQ
12-31-2006, 09:31
Хайде да видим дали можете да поставите рекорд за възможно най-много и най-тъпи повтарящи се теми относно новата година и любовта.

Тази вече е 3-та поред.
крафтър ... като ще пишеш тъпотии по добре недеи пиши нищо...
2006-та беше много скучна
Искам в 2007 да си намеря приятелка 8-[ ,която да обичам :P , и тя да ме обича :smt016 и да се радвам истински на живота. :mrgreen:
може би е това ... какво друго му трябва на човек... :-$

Nadelina
12-31-2006, 09:32
Vlubih se.. Tova e nai golqmoto mi postijenie za tazi god.. No taka i ne uspqh da namerq shtastie s tozi chovek.. Tochno na Nova Godina (2006) s nego trygnahme no ne se poluchi.. Ta sega si jelaq tazi godina da se poluchi.. zashtoto naistina go obicham ujasno mnogo.. i toi e vsichko za koeto moga da mechtaq!

GiRl^of^PriStOn
12-31-2006, 10:35
Az iskam da sreshtna svoq ideal za momche i da imam seriozna i vylnuvashta vryzka...da sym mnogo vliubena

iiirish
12-31-2006, 10:44
както казах и в предходна такава тема, цялата ми 2006-та беше обсебена от една единствена и сериозна връзка. радвам се, че намерих сили в себе си да я пракратя и осъзнах, че тази връзка като сериозност ми стига сигурно за 5 години напред ;) така че сега съм решила да си издивявам, да наваксам всичкото пропуснато време, което вместо на купони и т.н. посвещавах на приятеля си... сега почти не се спирам и безкрайно много се радвам на свободата си :-D

иначе от 2007-ма очаквам много връзки, много флиртове и много купони, но нищо обвързващо ;)

pampers
12-31-2006, 12:16
2006-та не я изживах тъй както исках..ама ко да се прай..6те се постарая поне 2007 да изживея яко..през 2006-та..не намерих лубовта си..само флирт4ета..нямах сериозен приятел..или пък ако 6те си харесам някой той 6те е от др град или пък от др държава хах пък 2007 година дано като ида в Бс да у4а да си продължа отно6енията с 4овека които сега харесвам.. :mrgreen: и мАлко пове4ко да ми върви в 6ибаното даскало 4е ме измъ4иха..

CVETELLINA
12-31-2006, 12:30
Ами през Новата Година...значи много бих искала да я забравя тая "първа любов",че вече не се издържа,искам да срешна човек,с който да мога да го постигна това и да бъда щастлива..
През 2006-та (никога няма да я забравя тази година),никога не съм била по-щастлива..за 1-ви път се влюбих,бях адски щастлива,бях на 7-мото небе наистина,бях много влюбена,но и много обичана...след това,както обикновено всичко свърши,много плаках и ми беше страшно зле,но всяко зло,за добро и както казват "Не плачи,защото е свършило,усмихни се,защото се е случило!".А това,което исках,а не ми се случи е,отново да бъдем заедно с тази моя "първа любов",ноо не стана. :( Сега ще видим през новата година как ще се развият нещата (надявам се още по-добре от тази) :P Но наистина 2006-та година (за сега)ми е най-хубавата в живота! 8)

He3HauKa
12-31-2006, 13:42
През 2006 ми се случиха мнго хубави работи ,последвани от много сълзи и мъка.Надявам се да остана с моето момче и 2007.... но това едва ли ще стане ама тя надеждата последна умира :lol:

shemetaa
12-31-2006, 15:41
moje bi da ne me preebe nekoi :smt011 :smt018 :smt013 :smt019 :smt017 ...samo tfa ina4e i sama si mi e qko :D :-D :smt006 :smt016 :-) ...

bungle
12-31-2006, 15:43
Пожелавам си повече щастие.
Че сълзите тази година ми дойдоха в повече и сега ми избива отвсякъде.
Спокойствие.
Любов и подкрепа.
И една голяма доза непукизъм. :-D

v1k1t0|n0t`l0ve|
12-31-2006, 16:24
Еми през изминалата година за 1 път се влюбих истински!през следващата очаквам да се случи не6то м/у мен и въпросния 4овек...тва е об6то взето

sexy_dizzy
12-31-2006, 17:27
В любовен аспект съм напълно задоволена.Не зная какво повече да си поискам.Тази година срещнах любовта, благодарение на нея спрях да обичам един човек, към когото наистина имах чувства, но сега осъзнах, че нямаше да изкараме дълго с него.Защото когато го срещнах предната вечер, при хапливите думи колко съм била сладка,нямало да ме забрави, имал приятелка, но за него целувката не била изневяра.Не бил бройкаджия.Бил имал истински чувства.И да е вече така, късно е.Имам друг и го обичам.
Лошото е, че за мен целувката е изневяра и въпреки това се целувах с него, исках да разбера чрез тази целувка дали ще ми е кофти за гаджето.И още ме гризе съвестта за това.Явно наистина ми пука за приятеля ми.Така че не съжалявам за тази целувка, защото в противен случай още щях да се мъча с въпроса"Обичам ли го или не"

Undying
12-31-2006, 17:33
Ами незнам...аз нямам някакви мечти за принц на бял кон или нещо подобно.Сега имам гадже,наистина много го харесвам,даже обичам,но нещо не вървят много нещата...Надявам се просто да си въобразявам (случвало ми се е),но незнам...ще видим.Бих се радвала ако връзката ми с него е нещо истинско,но само времето ще покаже.Иначе си пожелавам,и на себе си и на всички,изключително много любов през новата 2007 година-независимо дали ще бъде приятелска,интимна,роднинс ка-каквато и да е.Просто много,много любов. :-)

sherry
12-31-2006, 18:39
2006...Четвъртата година, която прекарах с приятеля си...Мисля си, колко много и двамата сме порастнали, откакто се запознахме....Как тогава не знаех нищо за него, не знаех какво си мисли в даден момент, как ще реагира в дадена ситуация :roll: А сега...Сега знам какво ще каже всеки миг, как ще реагира, ако нещо се случи. Знам къде обича да го целувам и кога ще се ядоса, знам кога е тъжен, даже да не ми казва...Знам кои са негативните неща у него, знам и положителните и го обичам!Много! Тази година имаше доста проблеми между нас, но имахме и красиви мигове. Скоро счупи ръката си. Беше голямо препядствие за него, особено около празниците. Пожелавам си новата година да ми донесе много разбирателство, страст, обич, вярност и здраве. Искам да се оправи и да се обичаме много!

01-01-2007, 11:42
Искам да ми бъде отвърнато на чувствата, но истински, а не от задължение... Моето положение е трагикомично, веднъж ще се влюбя а то.. #-o #-o #-o

Dorianchety
01-01-2007, 11:50
искам пове4е късмет и щастийце :)

sunny_girl16
01-01-2007, 12:00
Искам една прекрасна година със сбъднати мечти и реализирани фантазии! Надявам се да успея във всичко, което съм планувала, да постигна целите си и да прекарам много щастливи и незабравими мигове! Искам и да бъда все така и още повече обичана и да направя хората, които обичам щастливи!

malko mace
01-01-2007, 13:49
Prez 2006 godina nay-setne momcheto,koeto haresvah ot 3 godini,mi obarna vnimanie,izjiviah moiata taka narechena"parva lubov",za parvi pat imah gadje,za parvi pat momche mi kaza,che me obicha...Za parvi pat momche mi podari takiva nechta i takiva migove...Za parvi pat skasah s niakogo...ili po-skoro toy skasa s men... :roll: Beche mnogo hubava godina ot strana na lubovni izjiviavania-tolkova mnogo momcheta se vlubiha v men i me uhajvaha...Tazi godina se nadiavam da srechtna niakoe momche,koeto naistina da me obicha i az da go haresvam,da me dari s nezabravimi migove i da bade moia istinska parva lubov...abe,mnogo nechta iskam,koito vsachtnost sa tolkova malko...ako razbirate kakvo iskam da kaja...niama da mi stigne miastoto da izleia mislite i chuvstvata mi...Ta za tazi lubov,edva li chte stane,pone ne tazi godina-pri tezi momcheta ot klasa...Tc,tc,tc... :-#

_candy_girl_
01-02-2007, 06:48
ами аз точно на 31 декември 5-6 часа преди нова година тръгнах с едно момче и се надявам през новата година връзката ни да е успешна и дълга пожелавам и на вас да срещнете някои \:D/

koalka
01-02-2007, 08:37
2006-та за мен беше година, изпълнена с любов, която никога няма да забравя.Имам прекрасен приятел, който не искам никога да губя.А през 2007-ма си пожелавам любов в двойни дози...

L_i_z_I
01-02-2007, 09:25
Аз искам през 2007 да изживея една истински красива любов.Вече съм готова за сериозна връзка.През 2006 имах многобройни и краткотрайни връзки.Вече ми писна от това.Готова съм да срешна момчето ,което ще ме накара да потръпвам юом го видя :smt007 \:D/

BunnYY_f
01-02-2007, 09:34
2006 Беше до голяма степен хубава в любовен аспект, но не искам да я изживея отново!Пожелавам си за 2007 многооо повече любов и щастие :wink: