PDA

View Full Version : н.година



12-31-2006, 10:01
ся занм че темата не е за тука оббаче просто не мога да и намеря място при другите теми и за това плс не ми правете забележка че темата не е за тук

в навечерието на нова година е обаче на мен ми е се тая в смисъл нямам такова предпразнично новогодишно настроение и най-вероятно ще сам си у нас с наште.имах няколко предложения за нг с мойта компания и с още едни френдове обаче нещо не ми се празнува чувствам го като най-обикновен ден .пък и тва за европа нз ама мисля че ще живеем мн по-зле от колкото сега ето виждате всчко поскъпва
тока газта и т.н а заплатите -НЕ
Има ли някои от тук който да се чувства така както мен на н.г. да му е все тая и т.н

HopeLesss
12-31-2006, 10:05
Ми и аз не съм много развълнувана :D Честно казано ще е вечер като всяка останала. Първо с гаджето вкъщи и после на купонче :roll:

LO6IQ
12-31-2006, 10:10
АЗ! Даже по зле ...
то верно ще се увеличи всичко , но заплатите няма ..остава и да ме оставят без джобни ... и аз нямам никакво празнично настроение - вися пред Компа .. и си слушам Линкин Парк .. от време на време си поглеждам малката украсена елахичка която стои върху буфера ми и и пак тъпо поглеждам към монитора ... много ми е скучно .. незнам защо :-s голяма скука #-o :| :cry: :smt010

12-31-2006, 10:10
Честно казано ще е вечер като всяка останала.
точно така 8-[

12-31-2006, 10:24
АЗ! Даже по зле ...
то верно ще се увеличи всичко , но заплатите няма ..остава и да ме оставят без джобни ... и аз нямам никакво празнично настроение - вися пред Компа .. и си слушам Линкин Парк .. от време на време си поглеждам малката украсена елахичка която стои върху буфера ми и и пак тъпо поглеждам към монитора ... много ми е скучно .. незнам защо :-s голяма скука #-o :| :cry: :smt010


to4no taka i az se 4uvstvam #-o

MoHuTo
12-31-2006, 10:32
Еми то и аз нямам настроение..е вярно че ще съм с приятели, но точно най-добрата ми приятелка няма да е там, а и няма да съм с момчето което искам :cry: ..и изобщо ще е мн зле работата..отсега се настройвам гадно, че за довечера нззз :smt012

GiRl^of^PriStOn
12-31-2006, 10:32
Ami i az nqmam nastroenie chestno kazano i makar che ste hodq na kuponche ..nqmam osobeno jelanie i mislq che ste mi e mnogo skuchno i typo :(

bibonka
12-31-2006, 11:30
i na men sa ne mi e perfektno,ma dove4era shte se opraim :)
i btw...da zaplatite nqma da se yvelichat i v Bulgaria shte stane edna kriza...ne mi se misli...Dano samo moite pesimistichni prognozi ne se sbydnat :)

BUBU_to4ka_TO
12-31-2006, 11:50
ся занм че темата не е за тука оббаче просто не мога да и намеря място при другите теми и за това плс не ми правете забележка че темата не е за тук

в навечерието на нова година е обаче на мен ми е се тая в смисъл нямам такова предпразнично новогодишно настроение и най-вероятно ще сам си у нас с наште.имах няколко предложения за нг с мойта компания и с още едни френдове обаче нещо не ми се празнува чувствам го като най-обикновен ден .пък и тва за европа нз ама мисля че ще живеем мн по-зле от колкото сега ето виждате всчко поскъпва
тока газта и т.н а заплатите -НЕ
Има ли някои от тук който да се чувства така както мен на н.г. да му е все тая и т.н

Тотално ти влизам в положението..... :smt012 ](*,) :smt090

pampers
12-31-2006, 11:55
бахти тва е най-тъпата ми Нова Година..правалиха ни се плановете с на6та компания не можем да намерим място къде да празнуваме.. :smt010 :smt010 и ся май 6те съм със сестра ми и с нейната компания..ако ли не се навие да съм с нея.. 6те съм сама в къ6ти.. :smt010

12-31-2006, 11:55
Прекрасно ви разбирам сичките.:(.Имах доста варианти и покани за купончета,но не се спрях на нито един от тях.Просто изобщо не ми се празнува.Реших да си остана в къщи самичка и да си стоя тъпо пред компютъра.Ама изобщо-изобщо нямам никакво празнично настроение,даже се моля по-бързо да минава:(:(

guns`n`roses{f}
12-31-2006, 11:55
ми и аз съм така нещо няям настроение да празнувам нз що така ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

CVETELLINA
12-31-2006, 12:06
Абе честно казано малко ми се прецака настроението,понеже наще май няма да ме пуснат на един купон със едни фр-дове,но пъккк кво да се прави..надявам се че ще размислят. :wink: А пък иначе съм в много добро настроение,много съм радостна,защото съм 90% сигурна,че през 2007-ма също ще ми се случат прекрасни неща,както тази година...малко се натъжавам само като си спомня колко хубави спомени имам от 2006-та,ама е нормално според мен.Не мисля,че трябва да сме сдухани,все пак този празник е веднъж годишно,идват нови неща,нови приятели,нови възможностти за всичко така че аз много се радвам :P :wink:

somewhere
12-31-2006, 13:21
Хах, все едно описа начина, по който се чувствам в момента... Няколко оферти, всичките ги отказах, за да си кисна сама вкъщи... И да, ден като вс други ще си е. ЕС, радости, глупости... и за какво? И на мен не ми се празнува въобще...

12-31-2006, 13:24
ами и аз нямам настроение :( макар 4е дове4ера 6те съм с гаджето ж тях... и с други прители.. някак нямам насторние за купонясване :(

bungle
12-31-2006, 14:20
И аз нямам настроение за купон, но ще се оправя след 3тата чашка вино. :)

Cherkeza
12-31-2006, 14:30
какво да кажа загубих 30 лв на еврофутбол гаджето ми я няма в друг град е ма ще съм си с компанията и няма да и изневерявам като повечето ми френдс ;)

iiirish
12-31-2006, 14:38
ся занм че темата не е за тука оббаче просто не мога да и намеря място при другите теми и за това плс не ми правете забележка че темата не е за тук

в навечерието на нова година е обаче на мен ми е се тая в смисъл нямам такова предпразнично новогодишно настроение и най-вероятно ще сам си у нас с наште.имах няколко предложения за нг с мойта компания и с още едни френдове обаче нещо не ми се празнува чувствам го като най-обикновен ден .пък и тва за европа нз ама мисля че ще живеем мн по-зле от колкото сега ето виждате всчко поскъпва
тока газта и т.н а заплатите -НЕ
Има ли някои от тук който да се чувства така както мен на н.г. да му е все тая и т.н

Тотално ти влизам в положението..... :smt012 ](*,) :smt090

аз също! изобщо не чувствам празника, а сякаш е един обикновен и пореден ден! ще дойдат гости, ще се напият, ще преядем, ще си дадем по някой и друг подарък, ама настроението е по нулата :smt009 :smt009 :smt009

shemetaa
12-31-2006, 15:24
i pri mene ne e ni6ty osobenno nqkfa super tapotiq :shock: ,a i toq evropeiski saiuz ni6ty ne my razbiram samo dano ne stanat zle ne6tata 6toto 6te e fuck! :cry: vse pak priqten praznik na vsi4ko sega edinstvenoto koeto ni ostava e da se napiem :smt030 za malko po-qko nastroenie :wink: :-D :smt006 :smt016 kiss ya i 4estita nova godina ot sega na aLl :smt040 :smt049

England
12-31-2006, 15:59
Na mene li4no EU mi dejstva dosta dobre na taxata v universiteta,koqto se namalqva 2 puti i polovina! :-D Evalata,a 4e pak 6e si ostanem na dunoto v Evropa e qsno,za6toto sme si prosto takiva i opraviq nqma!Tujno,no fakt!Vse pak radvajte se bulgari!

12-31-2006, 16:34
e sq 4uh po novinite 4e 6teli da uveli4avat vinetkite EBAH MAA MU ko smqtat da praqt tiq hora mi nie kat si platim toka i to zaplatata svar6va vie prosto nqmate ideq kolko mn se izdraznih kato 4uh 4e si4ko poskapva
i kade otiva v djoba na politicite te si typ4at gu6ite qdat pukat kat nevidqli a nie tuka obiknovennite hora da darpame kai6a na po nqkolko raboti da mojem da jiveem 6to gode dobre i za kvo e si4ko tva i az nz
a vijdate li lekarite i politicite kak qdat hlqba na horata
na lekarite hi4 ne im puka 4e nqkoi umira ili 4e e bolen i se nyjdae ot pomosht i si zimat po 1 i 60 na vseki pacient i ko im puka na tqh :(
gre6at pri operacii i pri opredelqne na diagnozata na bilniq i hi4 neim puka i kvo zimat si parite i hi4 ne im teji na savestta 4e sa ybili 1 ili 2 4ove6ki jivota
a y4itelite deto se my4at da obrazovat tva typo naseleniq kvo zimat po 180-200 lv a lekarite ko praqt UBIVAT HORA Ttva praqt i zimat troino pove4e a da ne govorim za politicite -tiq mrysni kopeleta se izdarjat ot danacite na obiknovennite hora PROSTO NZ KVO DA KAJA

bawdy talk
12-31-2006, 16:42
Ами и на мен не ми е много на кеф чесно казано сега наще са на масата,а аз пред компа просто тъпо ми е.
Сигурно и аз ще празнувам в къщи с наще.
А относно ЕС според мен няма да поскъпне всичко чак толкова
то вече повечето цени са по европейския стандарт до колкото знам.
А и всички знаем че ако всичко поскъпне още повече от сегашните цени всички ша измрем
освен ако не ни дигнат и заплатите такаче според мен трябва да чакаме вече да ни дигнат именно заплатите не цените

12-31-2006, 16:46
va ako ne dignat zaplatite sig 6te se samoybiq nz az kato zavar6a daskalo kak 6te rabota kato nqma dobra zaplatenost na taq rabota PR NZZZ NE MIS E MISLI

12-31-2006, 16:52
neznam oba4e toq ES 6te ni izleze prez gyza
sq ostava da pla6tame taksa i za tva 4e di6ame 4e i jiveem izob6to

bawdy talk
12-31-2006, 17:02
Абе то аз разбрах че щели да дигат заплатите
ест. пак ще е няква нищожна сума и най гадното което е
че май чак Юни-Юли месец 2007г.,
дано да не съм прав :smt005

SouL^*DiViNe
12-31-2006, 17:25
oh..i na men mi e mnogo sku4no...v ky6ti s na6te..i az pred kompa :( i ve4e vzeh da si mislq nqkakvi otka4eni raboti :-k