PDA

View Full Version : Iskam da se promena



pichyttt
12-31-2006, 13:03
Mnoo mi teji edno-che sum adski seriozen pich i priemam sichko mnoo na seriozno i se tormoza s tva,a mi se 6te prosto da si izbuhvam kato poecheto pichove na moita vuzrast-spored vas moa li se promena!? :( iSKAM S novata 2007ma da si stana prosto nekav kupondjiq i da ne me ebe ot nishto da si zhiveq za miga da ne sum taka chuvstvitelen..vuzmojno li e spored vas i osven tva da ne mislq tolkova v/u neshtata shot mnoo malko hora go pravat tova. Osven pojelaniqta vi za uspeh iskam da va pitam spored teb moje li tva da stane ot super vgluben i susredotochen porqduchen choek da stana nekav izbuhnal i da ne me ebe ot nishto eh shte mi se ama dali moje!?

DeViL`s_Daughter
12-31-2006, 13:43
ммм.......... се едно 4ета описание на себе си :roll:
и аз съм така прекалено голямо внимание обръ6там на малките не6та и се "коркам" от вс... с 1 дума 4увствителна съм
ами да ти кажа сигурно е възможно да се променим, но 6е ни е мн трудно ама с желание вс се постига :D

BraInLesS_f
12-31-2006, 13:48
"Вълкът козината си мени,но нрава-НЕ!"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sladoled
12-31-2006, 13:53
Абе чудо едва ли ще стане...Ама какво му е лошото да си сериозен и отговорен човек? Може да поопиташ да поработиш над себе си. В смисъл да не се задълбочаваш толкова и да се отпускаш повоче. Но ще продължи да ти пука за нещата около теб - така си програмиран. И е добре за хората които са около теб. :smt006

tainstvenata
12-31-2006, 14:26
Mnoo mi teji edno-che sum adski seriozen pich i priemam sichko mnoo na seriozno i se tormoza s tva,a mi se 6te prosto da si izbuhvam kato poecheto pichove na moita vuzrast-spored vas moa li se promena!? :( iSKAM S novata 2007ma da si stana prosto nekav kupondjiq i da ne me ebe ot nishto da si zhiveq za miga da ne sum taka chuvstvitelen..vuzmojno li e spored vas i osven tva da ne mislq tolkova v/u neshtata shot mnoo malko hora go pravat tova. Osven pojelaniqta vi za uspeh iskam da va pitam spored teb moje li tva da stane ot super vgluben i susredotochen porqduchen choek da stana nekav izbuhnal i da ne me ebe ot nishto eh shte mi se ama dali moje!?

i az sam taka .. trudno 6te e no trqbva malko da se promenim .. ne izcqlo zashtoto sme si takiva i horata trqbva da ni priemat takiva kakvito sme ..
a tova za mn mislene m/u neshtata nz dali 6e stani ama dano :) ..

Dorianchety
12-31-2006, 14:35
еми ката е пи4 ... тряа се кефиш и да не ти пука :)

skate-more
12-31-2006, 14:53
ебати сдуханяка..

Duffer
12-31-2006, 15:14
ебати сдуханяка..
Ебати лумпена си :?

Mnoo mi teji edno-che sum adski seriozen pich i priemam sichko mnoo na seriozno i se tormoza s tva,a mi se 6te prosto da si izbuhvam kato poecheto pichove na moita vuzrast-spored vas moa li se promena!? :( iSKAM S novata 2007ma da si stana prosto nekav kupondjiq i da ne me ebe ot nishto da si zhiveq za miga da ne sum taka chuvstvitelen..vuzmojno li e spored vas i osven tva da ne mislq tolkova v/u neshtata shot mnoo malko hora go pravat tova. Osven pojelaniqta vi za uspeh iskam da va pitam spored teb moje li tva da stane ot super vgluben i susredotochen porqduchen choek da stana nekav izbuhnal i da ne me ebe ot nishto eh shte mi se ama dali moje!?

Пич дори описвайки "проблема" си специално в тема показва сериозността, с която приемаш всичко. Гледай на живота от високо, не издребнявай. Детайлите са маловажни - може би си от хората перфекционисти. Страхуваш се да се "освиниш" /само тази дума е достатъчно описателна \:D/ / някъде на купон, винаги си предубеден и може би донякъде песимист. Не си от хората, които не се страхуват да опитват нови неща и да са на "вълната на живота". Ако не можеш да се отпускаш просто се напивай. Точно - започни да се освинваш (но никога грозно) прави го с мярка - ще усетиш прилив на емоции и ще се отпуснеш...
Естествено съвета ми е да ходиш на купони разбирасе. Явно си по-затвореничък, но това не те прави по-малко пич. Горе главата - изкарай началото на 2007 навън - ако не с приятели, то поне сред хора. Отиди на място където да се забавляваш и освиниш. Няма лошо.

hiswtresx
12-31-2006, 15:27
ебати сдуханяка..
на къв се правиш?Виждам че искаш да се издигнеш в очите на хората тука ама ефекта е обратния
на мен поне ми правиш такова впечатление
колкото повече постове ти чета толкова повече се уверявам в това
Скейтър ха

OtherDimension
12-31-2006, 16:33
ебати сдуханяка..

muhlio...

kum avtora -> zashto trqbva da se promenqsh , trebva li vseki edin v taq durjava da ne moje da iztreznee i da pie po 5 rakii na 16 godini ?
tva che si seriozen e huu ... spox
budi takuv kakuvto si

skate-more
12-31-2006, 17:14
ха адски ме наплюхте.. [-(


така по темата : да не те боли кои е газара и кой е лайнара ... и не бъди притеснителен и не се здухвай и да не ти пука от другите бе :mrgreen:

leko_otkachena
12-31-2006, 17:43
ебати сдуханяка..ama ti si zle basi bate bih se kefila na takova momche zashtoto okolo mene sa se nekfi otvoreni

teenkopele
12-31-2006, 18:07
Да, можеш да се промениш, но не и на сила. :wink:

шерито
12-31-2006, 18:13
Хм...до характер си е :roll: Има по - чувствителни хора и такива, ти си един от тях. Аз също съм така. Много пъти съм опитвала, но без особен успех. И все пак трябва да се контролираш, когато се държат кофти с теб и те наранят, сам ще се научиш да бъдеш малко по - непукистично настроен.

12-31-2006, 22:02
ммм.......... се едно 4ета описание на себе си :roll:
и аз съм така прекалено голямо внимание обръ6там на малките не6та и се "коркам" от вс... с 1 дума 4увствителна съм
ами да ти кажа сигурно е възможно да се променим, но 6е ни е мн трудно ама с желание вс се постига :D


ПодписО е велик .