PDA

View Full Version : 4ervena kosa...?????????



AGNES MACKBETH
12-31-2006, 13:26
hi na vsi4ki.iskam da vi pitam dali xaresvate 4ervena kosa??????????? az mnogooooooooooo iskam 4ervena,ama ne tva tamnoto vineno 4erveno a malko po svetlo.ako ste gledali edin film,koito se kazva plain dirty ili briar patch (ima go i s 2re zaglaviq ) ta tam aktrisata e to4no s takava 4evena kosa-svetlo 4erveno malko oranjevo.iskam to4nooooooooooooo takava.kato go vidqx toq film i vednaga zabelqzax 4e neiniq cvqt e to4no kato toq deto az iskam,oba4e ne iskam da si sasipvam kosata s boq,i me intereseiuva dali takav cvqt stava s KANA??????????????? moita kosa e kestenqva,ma ne e mn tamna.kajete mi vie deto se boqdisvate s kana kakav cvqt to4no vi stana-4ervena tamna ili po-svetla.i plssssss ako mojete kajete mi dali ima takava kana (svetlo 4ervena-kam oranjevo) 6toto znam 4e ima razli4ni cvetove kana.plsssss koito moje da omaga.10x predvaritelno.aaa i btw VESELO IZKARVANE DOVE4ERA ZA NOVA GODINA

limabean_vs
12-31-2006, 13:38
dami mene me interesuva tva

12-31-2006, 13:53
mi edna ot moq klas se kanosva ama neinoto e nqkfo tamno 4erveno,ina4e nz kak da stane taka kakto tii iska6 :-k momi4eta-vie kfo 6e kajete :?:

Li77Le^aN{G}eL
12-31-2006, 14:24
Ааа не не не недейте да се боядисвате червени!После се маха ужааасно трудно и къвто и цвят да си направите косата,пак ще червенее :? И все пак,ако сте толкоз решени да си съсипете косата,може би първо трябва да се обезцвети и после да се боядиса червена...абе не знам,не съм спец.

12-31-2006, 14:33
После се маха ужааасно трудно и къвто и цвят да си направите косата,пак ще червенее xa xa xa ne mi pukaaaaaaa,neka si 4ervenee,az nali to4no tva iskam da e 4ervenaaaaaaaaaaaaa.oooffffffff mnogo iskam,ma nz kak da stane takava :smt010 :smt010 :smt010 :smt017 xm...plssssssss HELPPPPPPPP

12-31-2006, 15:11
После се маха ужааасно трудно и къвто и цвят да си направите косата,пак ще червенее xa xa xa ne mi pukaaaaaaa,neka si 4ervenee,az nali to4no tva iskam da e 4ervenaaaaaaaaaaaaa.oooffffffff mnogo iskam,ma nz kak da stane takava :smt010 :smt010 :smt010 :smt017 xm...plssssssss HELPPPPPPPP
след една година ще искаш да е руса ама няма да стане..
помисли си добре
мисленето относно прически ,дрехи и тн непрекъснато се менят когато растеш.
остави си я такава каквато е по дяволите!
По-Миналата година страшно много исках тъмно червена коса ,миналата исках да оранжевее..но така и не си я боядисах
и сега не съжалявам защото кестенявия ми естествен цвят е страхотен и ако се бях боядисала страшно щях да съжелявам сега.
оставете си косата намира поне докато пораснете,имате цял живот да я съсипвате занапред..

hiswtresx
12-31-2006, 15:15
После се маха ужааасно трудно и къвто и цвят да си направите косата,пак ще червенее xa xa xa ne mi pukaaaaaaa,neka si 4ervenee,az nali to4no tva iskam da e 4ervenaaaaaaaaaaaaa.oooffffffff mnogo iskam,ma nz kak da stane takava :smt010 :smt010 :smt010 :smt017 xm...plssssssss HELPPPPPPPP
Като толкова искаш червена коса отиваш на фризиор ,казваш искам еди къв си цвят,той ти я боядисва и готово
Кво врещиш тука за глупости
опраай се!

[Lucifer]
12-31-2006, 15:25
supere svetlite cvetove 4esto ne durjat mnogo vreme i izsvetlqvat! az sum imat takav cvqt kosa ! moita be6e super svetlo 4ervena i mnogo iskrq6ta :D napravo ti izpadvat o4ite na slunce :D ama nqmam snimki z jalost :( trqbva6e da q boqdisvam na 2 sedmici :( to be6e lqtoto i ot slunceto stava6e oranjeva

XePouH
01-02-2007, 16:48
червенокоси :smt007 :smt007 :smt007

Barbie
01-02-2007, 17:27
Аз се къносвах като по-малка. Освен ако не ти е руса косата, светло червено няма да стане. Къната винаги придава цвят, малко по-тъмен от естествения.
Сега съм боядисана червена. Цвета се получи чудесен - леко риж. Ползвах безамонячна боя и нямам кой знае какви проблеми с косата. Вярно, малко се изтощава, но не е чак толкоз страшно.
И все пак, на колко си години? Не бързай да си сменяш цвета - имаш мноооого време :wink:

01-02-2007, 17:50
ot moq klas momi4etata o6te ot spr malki se boqdisvaha i edna se boqdisa v 4erveno sedi spr sme6no na malko dete tui 4e zavisi i ot vuzrastta ti i 6tom iska6 tolkova mnogo togava se boqdisai ama nali znae6 4e ponqkoga na opakovkite e edin cvqt boqta a stava dryg taka 4e vnimavai (:

[chervenokoska]
01-02-2007, 22:29
Ми аз съм с червена коса от 2 години! Естествено се правя с боя! Опитах веднъж с къна и беше меко казано ужасно! От една страна цвета стана отвратителен, а пък няма да ви обяснявам какво стана с косата ми-уж казват подхранва ала бала...пълни глупости стана ми на клечки и все едно някой ми я беше подпалил!Имам перфецтен цвят на косата-хубаво наситено светло червено! Косата ми не е слама както повечето си мислят,даже е много мека,но това си зависи от боята де!Така,че ако си решила да се направиш червена-един съвет от мен-каната не е решение :)

01-03-2007, 17:06
Много ми харесва. Била съм червена и се беше получил много хубав цвят. Вярно е че лесно изсветлява на светла коса, но пък хваща по- лесно.
Повече отива на светли, светлооки хора.

01-03-2007, 21:30
Аз се къносвах като по-малка. Освен ако не ти е руса косата, светло червено няма да стане. Къната винаги придава цвят, малко по-тъмен от естествения.

мда,моята коса по принцип червенее и като си сложих къна никой,който не ме познаваше дотогава не предположи,че не съм естествено рижава,но къната няма как да ти придаде риж цвят,ако не си със светла коса.

ELiTyYy
01-04-2007, 13:30
Ест.че ми харесва,все пак аз съм с червена коса... :) ама първо с кана пробвах,харесах се и после се боядисах и мисля че точно за моето червено говориш.. ;) :-k Пробвай :)

krisi_l@loka
01-04-2007, 18:20
нз мене специялно такова светло червено(оранжево, рижаво) не ми допада мн-много :-k

Cheesy
01-11-2007, 19:21
Според мен ще стане с кана-пробвай!

01-12-2007, 08:30
моята коса е червена вече 2-ра година и наистина няма махане тоя цвят по добре недей да я праиш квото и да било

lunnoto_momi4e
01-12-2007, 18:45
Ами аз преди време се бах каносала с червена и стана едно медночервено и много беше готинка,а аз отдолу имах руси кичури и мн готино ми стана

01-20-2007, 14:38
tas pak ako sa boidisa6 4ervena 6te si porednata kalaidjiika! :smt078

Undying
01-20-2007, 18:53
Ааа не не не недейте да се боядисвате червени!После се маха ужааасно трудно и къвто и цвят да си направите косата,пак ще червенее :?
Абсолютно съгласна.Преди 3 години (към края на 7ми клас) с приятелки решихме на бъзик да се къносаме в някви цветове.Бяхме чували че се измивало за седмици,така че не ни пукаше ако нещо не се харесаме.Всяка взе различен цвят,за разнообразие,и на мен се падна червената.Те бяха взели някакви светли цветове и вобще не им хвана.Аз обаче станах много червена.Не беше нещо ярко или много контрастно,но наистина си бях червена.Слава Богу не ми беше грозно,защото за мой ужас осъзнах (след 3-4 къпания),че тази къна вобще няма намерение да се измива.В началото на 8ми клас реших да сменя цвета с черно и наистина много се харесах.От тогава до сега (2 години и половина вече) не съм спирала да се къносвам,вече даже забрайх къф ми е естествения цвят :lol: Както и да е,мисълта ми е че винаги когато започне да се поизмива къната започва да се показва естествения ми цвят на места и определено вместо кестеняво се вижда червено (естествения ми цвят е кестеняв).Така че недей да се къносваш,ако наистина не си сигурна че ще ти отива!

namely_me
01-20-2007, 21:47
1. Еми как ще се маха, те повечето къни са боклуци, да не кажа всичките, или пада след едно къпане или не се маха изобщо. Въобще, до къна не се докосвайте!
2. Червеното е супер невероятен цвят, аз бях червена някъде към 2-3 години, и макар че сега не съм, определено ще се върна към този цвят, когато ми писне да съм руса.
3. В промеждутъците докато не съм била с червена коса съм била черна и руса. Така че не е вярно, че червената боя няма махане, споко, просто трябва да отидете на фризьор за това, понеже от червено русо не може да стане вкъщи.
4. Боядисвам се от поне 5 години, почти всеки месец.
5. И още имам коса :), даже смея да твърдя че е в отлично състояние.

Така че боядисвайте смело, без притеснения!