PDA

View Full Version : ISKAM AMA NQMA!



blqqq
12-31-2006, 15:47
ISKAM gotin kupon za Nova Godina,ama nqma
ISKAM gotino gadje,ama nqma
ISKAM priqteli,s koito da sme si super qka kombina,ama nqma
e?
ko praim?
p.s. molq bez predlojenieto za samoubiistvoto ili otgovori kato 'ami iskai si'

ISKAAAAAAAM
12-31-2006, 15:51
ISKAM gotin kupon za Nova Godina,ama nqma
ISKAM gotino gadje,ama nqma
ISKAM priqteli,s koito da sme si super qka kombina,ama nqma
e?
ko praim?
p.s. molq bez predlojenieto za samoubiistvoto ili otgovori kato 'ami iskai si'

Ahhhhhhhh mili4ka ama ti ba6 kat mene be s16to si iskam gotin kupon za 6ibanata nova godina ama NQMA trqq sam s maika mi ba6ta mi e na rabota ba6 na nova godina no6tna smqna sestra mi est 6e varni na kupon s fr-ta nali ama za mene NE
Iskam gotino gadje ama i za mene NQMA 6to 6tot sam precakana kakto vinagi i az iskam fr-ta s koito da si izkaram qku ama NE nqma ... emi tva moq gotin jivot :evil: pisna mi ve4e ne 6ta go ve4e tos jivot iskam kakto na ost deca na moita v1zrast basi te kak kuponqsvat a az kato nqkva idiotka U NAS !!!!!! emi sorry ama....... nqqm dumi :smt013

Shadow_Walker
12-31-2006, 16:09
Ем темата не е за тук...
Но и аз съм така.Ще съм с нашите и никаде няма да излизам после както исках.Не съм канен на купони-то всъщност никой познат не съм чул и да прави...Нямам си компания с която да изилзам,а приятелите ми от класа са в Търново, където уча...А и гадже нямам.Мдам...
Е дано 2007-ма донесе всичко хубаво, което през 2006-та не се случи :wink:

vilsyn
12-31-2006, 16:13
И аз искам сичко тва ам НЯМА :smt010 . Скапан живот ](*,)

12-31-2006, 16:20
ami vmesto da stoite napravete ne6to po varprosa be hora,a ne samo da stoite i da se jalvate ped kompa to taio ne stava.....priqteli uk imam moje da ne sa istinski ama pone dneska da si prekarame qko,gadje nqmam ama kvo v momenta i ne iskam 6toto kvo vi pre4e kato nqmate gadje da se zabavlqvate ni6to se 6te si namerite,....nali znaete-za vseki vlak si ima patnici tai 4e spoko i taka ai az iz4ezvam i pr prekarvane na vsi4ki..I NE SE SDUHVAITE HORA ......... ;)

ViVIt0oo
12-31-2006, 16:25
О,хора и аз съм така :( .Имах много голяма компания,ама се разпадна,поради скарване на мене и на бившия ми най-добър fr ...
Ама кво да се прай... тва е... и да си искам и не искам.. тва е положението.. а да и гадже нямам за капак... Ама.. аре сега не идва края на света-приятели ше е намерят,гадже също,купони-ше има мноу време да ходим по купони,споко!А сега-ако не си го напрайм ние готино-няма как да стане! ;) И моя съвет е:сега ако ще си седите във вас на Нова Година и плановете са за тъпня,зарязвате тия гадни планове,пускате си яка музика,забравяйте ВСИЧКО и си прайте сами кефа(до колкото е възможно ;) ) Аз така смятам пък да видим кво ше излезе... дано има ефект! :roll:

А сега-нека не се отчайваме допълнително,а да мислим за тва какво ще стане през новата 2007-ма,което не е успяло да се случи през 2006та !

Много цунки на всички и ... винаги може да е по-зле,тъй че-вашия кеф е във вашите ръце! \:D/

12-31-2006, 16:34
am a az kvo da kaja... na6te se karat neprekusnato i me e strah da izlqza 4e da ne se iztrepat v nas
imam mn oferti za nova godina.. oba4e kakto vsqka se nalaga da si stoq vku6ti ;( nz ve4e kvo da prava ... seriozno hora
pisna mi ve4e ;( ;( ;(

hforce
12-31-2006, 16:40
awe samo az li otivam na kupon? sa mi stana 6it zaradi vas :(
to 6e e ebati kupona de, 4 4oveka ama pak po-dobre ot bez ni6to, pone 6te sum u moita

MoNI_the_StrAnge
12-31-2006, 16:40
:lol: на мен ми стана скучно отсега. от 2 часа си седа с нашите, обаче такава скукааа...взех си виното. съм си в стаята и съм пуснала музика . това е то.. купон и аз съм единствената хехе.. басси тъпата работа наистина. да нямаш приятели, да нямаш гадже който да те гушне да те цунка...но.. нали знаете.. винаги падаме в депресия "самота" когато са празници. след малко сии взимам рогата- дяволските ;) и отивам с нашите на площада Батенберг. дотога музика докрай...и си празнувам сама, надявайки се че следващата година ще ми е много по-добре.

MoNI_the_StrAnge
12-31-2006, 16:43
всички самотници трябваше да си казват и да правим купон ееее! следващата година да пишете еи!!

blqqq
12-31-2006, 16:47
da be Moni,stra6ma ideq!
eh,kak ne se setihme po-rano!
vse pak veselo prekarvanee.eiii i umnata vse pak///ha za men nqma kvo umnata to samo v nas nqma kvo am kak da e dogodina MONI se organizirame :)

cool_kitty_:P
12-31-2006, 17:19
аз съм само с best friend , но все пак мисля че ще прекарам супер
:)

12-31-2006, 18:11
i az sum kato pove4eto ot vas.na nova godina 6e sum si v nas kakto i vsqka nova godina dosega i bez tova nqma i kude da hodq.nqmam kompaniq ama i ne iskam da imam.ednata mi priqtelka 6e si hodi na kupon,drugata i tq kato men si e v tqh.nqmam i gadje(nadqvam se sledva6tata godina tova da se promeni).abe mnogo ne6ta iskam da se promenqt ama to samo s iskane,mrunkane i oplakvane nqma da stane ni6to hubavo.vseki trqbva da se postarae da postigne tova,koeto iska da ima,za6toto nqma koi drug vmesto nego da go napravi.pojelavam vi 6tastliva nova godina na vsi4ki.vseki si ima problemi,no e vajno da se gleda ot dobrata strana na ne6tata. :smt008

bawdy talk
12-31-2006, 18:25
ISKAM gotin kupon za Nova Godina,ama nqma
ISKAM gotino gadje,ama nqma
ISKAM priqteli,s koito da sme si super qka kombina,ama nqma
e?
ko praim?
p.s. molq bez predlojenieto za samoubiistvoto ili otgovori kato 'ami iskai si'
Кво прайм ли,хаха
пускаме любима музика,дъним я до край,мислим само позитивно
като мен и да не ни е*е айде наздраве
http://www.murphguide.com/images/pitcher-of-beer.gif

devilishhh
12-31-2006, 19:40
NAZDRAVE
za vsi4ki pi4ove,koito praznuvat kato MEN samo SEGA !!!

enita
12-31-2006, 20:07
zdraveite na vs tezi koito mrazqt nova godina. V momenta sam bolna ot 6arka i netrqbva da izlizam i otka4am v nas sama, dobre pone 4e imam net, ina4e ..... No vse pak pojelavam na tezi koito 4etat teq redove, neka taq godina vi donese vs onova koqto minalata e zabravila.4ao i mojete da mi pi6ete na iatsa@abv.bg .4aoooo