PDA

View Full Version : tapite mom4eta.....



pla4e6tata
12-31-2006, 23:07
zna4i....iam problem....samo 1 apartamen sme na etaja i to4no dnes na nova godina hvarliha ne piratka a napravo cqala bomba na etaja !ta tva e nekoi moi ''fr'' i razberem li koi e svar6eno s nego..........sa sa,m nakazana i 2 meseca nea da vidim diskoteka!!!kajete kvo da napraim,kak da obqasnim na na6te....mamka mu,za6to se na mene? a tolko mi be6e na kef!!!!!;(((((

Dorianchety
12-31-2006, 23:13
мила , ваще тряа да те разберат ако за тфа се притесняваш ..

12-31-2006, 23:42
zna4i....iam problem....samo 1 apartamen sme na etaja i to4no dnes na nova godina hvarliha ne piratka a napravo cqala bomba na etaja !ta tva e nekoi moi ''fr'' i razberem li koi e svar6eno s nego..........sa sa,m nakazana i 2 meseca nea da vidim diskoteka!!!kajete kvo da napraim,kak da obqasnim na na6te....mamka mu,za6to se na mene? a tolko mi be6e na kef!!!!!;(((((

emi qvno typi sa va6te, a i samata ti... tai 4e v kraina smetka ot kvo se oplakva6?

bawdy talk
01-01-2007, 04:25
Питай родителите си ква отговорност
носиш ти за това че някой твой френд хвърля пиратки където
му падне.Аз чесно казано не вярвам 2 месеца да те държат
наказана те винаги преувеличават.А пък и мисли позитивно
кво хубаво има в едно диско аз лично не си падам
щото от редовно диско се оглушава а и от силната музика една приказка не мое да се каже.

LoVe_BoY{P}
01-01-2007, 07:52
EDIT

LaFee
01-01-2007, 08:57
Не е твоя вината че са пуснали "бомба" на твоя етаж.
не е честно да те наказват.

iiirish
01-01-2007, 09:02
не оставяй родителите ти да мислят, че ти имаш нещо общо със тази случка. най-добре говори с тях и им обясни, че не ти си виновната и посочи кой го е направил. надявам се, че те като родители, ще те разберат и ще ти повярват

avtora
01-01-2007, 09:07
mi mersi mn za mneniqata mai nqama da e 2 meseca a po malko i mai ospqah da skalapq ne6to ama v4era si izrevah o4ite...........mn beh zle!sa 6te vidime mai gi smek4ih malko,utree 6te izlqaza no do kam 8h :( ama se pak s moite 14 godinki?normalno li e ?

LO6IQ
01-01-2007, 09:24
mi mersi mn za mneniqata mai nqama da e 2 meseca a po malko i mai ospqah da skalapq ne6to ama v4era si izrevah o4ite...........mn beh zle!sa 6te vidime mai gi smek4ih malko,utree 6te izlqaza no do kam 8h :( ama se pak s moite 14 godinki?normalno li e ?
Нормално е ОПРЕДЕЛЕНО ! :mrgreen:
И аз съм на 14 ... само баща ми ме наказва мене ^^ и то с некфи тъпи наказания - пример :,,Сега ще стоиш прав до гардероба докато те заболят краката" така съм стоял 2 часа и половина и той ми вика - аиде сядай и реших да стоя още ...той след 30 мин замина до пикадили и като се прибра след 1 час и половина аз през това време си чатих на компа ,видях го че идва и пак застанах до гардероба , той си помисли че съм стоял 4 часа прав и ми се извини :mrgreen:
Спокойно ,мене няма как да ме задържат повече от 2 дена да не излизам .. направо ще подлудея . Един пич горе беше споменал че от редовното слушане на силна музика се оглушава и неможе човек да си каже една приказка... това е вярно .. аз затова не ходя по дискотеки ... :wink: :mrgreen: