PDA

View Full Version : хванаха ме докато блъскам



ПРЕСКО
12-31-2006, 23:26
извинявайте ако има такива теми и не ми се карайте :) ама току що майка ми ме хвана докато блъсках. бях с изваден член и направо си легнах с дрехите, за да не я виждам. Нз какво да правя утре като се срещнем из апартамента много ме е срам. Не се ебавам. Мисля, че тя няма да ми каже нищо ама аз много се притеснявам.

12-31-2006, 23:47
Men brat mi me e hva6tal sus gadje... e i? da umra ot sram li? Prosto moje da se polu4i povod da se posmeem na skonfuznata situaciq i tolkova, sqka6 mi puka 4e me e fanal, da ne e ne6to nenormalno?
4e teb ot kvo te e sram? Az ako bqh to4no na kura 6te6e da mi dreme.

01-01-2007, 00:04
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :-D :-D :-D :-D :-D :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: XA XA XA XA VIE STE NEPRESTANEN IZVOR ZA ZABAVLENIE.6E PUKNA OT SMQX.....XA XA XA :lol: :lol: :lol: AMA SPOKO DE-TAKIVA NE6TA E SLU4VAT NA VS PONE VEDNAJ.A I NE SE PRITESNQVAI-MAIKATI 6E E PO-PRITESNENA NA SUTRINTA OT TEBE,I DAJE 6E SE PRAVI 4E NI6TO NE E STANALO 6TOTO 6E Q E SRAM,A AKO STANE NE6TO NA VAPROS...........DE DA ZNAM-ZAMOTAI Q NE6TO 4E SI SI SMENQL BELIOTO OR SOMETHIN'.........I DON'T KNOW,MAN.THAT SHIT IS CRAZY

duffer.x
01-01-2007, 01:06
Ако си гледал Американси пай ще се сетиш, че в случката ти няма нищо толкова необичайно. Кво кат те е хванала да блъскаш - не си длъжен да даваш обяснения. Майкати се е сетила какво става. Едвали ще ти спре джобните за това. Айде ся.

Айде Ч.Н.Г.

01-01-2007, 01:43
Ако си гледал Американси пай ще се сетиш, че в случката ти няма нищо толкова необичайно. Кво кат те е хванала да блъскаш - не си длъжен да даваш обяснения. Майкати се е сетила какво става. Едвали ще ти спре джобните за това. Айде ся.

Айде Ч.Н.Г.

Хахаха като не я е опръскал и не е починала значи всичко е наред :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TicoTorres
01-01-2007, 01:47
Кофти ситуация няма спор,но както толкова.Хванала те е -чудо голямо.Няма какво да и обесняваш-тя и сама се е сетила какво правиш.След време ще се смеете страшно много на тази случка бъди сигурен :wink:

Beautiful eyes!@#!
01-01-2007, 08:47
според мен пък трябва да говориш с нея.Може ди да и кажеш че е нормално(не че тя не знае ама все пак едва ли някоя майка предполага че сина и мастурбира).Но може и да си мълчиш.незнам наистина е неловко

KoRn
01-01-2007, 09:44
xaxaxax mi nqqm si ideq kfo moje da napavi6!!! Po dobre se iznesi!!!

malka_sladuranka
01-01-2007, 10:01
ще ти е малко неловко няколко дена, но неприятната ситуация ще отмине, няма цял живот като те погледне жената да се сеща за това

01-01-2007, 10:34
abe kvo tolko ti e nelovko?????!!!!!!!!! izvinqvai ama tq da ne bi da e zabremenqla s tebe ot neporo4no za4atie?????? ako ne6to trqgne da ti se kara ili ne6to da te bazika ti i naomni 4e tq e pravila sa6toto za da se polu4i6 ti :lol: i daje neinoto e po-gadno 6toto i ba6ta ti e u4astval a ti pone sam si go pravi6 :mrgreen:

bulgarche
01-01-2007, 11:49
Аз пък мога да лъскам насвякъде...все пак баницата отреди - ОНАНИЗЪМ !!!

teenkopele
01-02-2007, 00:21
извинявайте ако има такива теми и не ми се карайте :) ама току що майка ми ме хвана докато блъсках. бях с изваден член и направо си легнах с дрехите, за да не я виждам. Нз какво да правя утре като се срещнем из апартамента много ме е срам. Не се ебавам. Мисля, че тя няма да ми каже нищо ама аз много се притеснявам.

Това е положението, връщане назад няма.
Дори и да не те беше хванала, съм почти сигурен, че е предполагала, че го правиш. :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
01-02-2007, 08:25
abe aide be...kakvo se pritesnqvash tolkova...sqkash maika ti ne moje da predpoloji 4e shtom si mom4e zna4i gi pravish tezi neshta... 8-[ nelovkoto e 4e naistina te e vidqla v deistvie no pyk kvo shte ti kaje nqma da se pipash pove4e...' gluposti... ako mojesh da se pravish 4e ne ti puka i 4e nishto ne e stavalo shte e mn dobre...6toto taka shte otpusnesh i neq...da ne mislish 4e i tq ne se e psihirala... :smt004

Отговор
01-02-2007, 08:28
Кажи кво стана неска,тя каза ли ти нещо?Неловко е,но не вярвам да го е обърнала на голям въпрос :)