PDA

View Full Version : TOVA LI E 6TASTIETO?



MACKA_14
01-01-2007, 09:02
KAKVO ZNA4I DA BADEM 6TASTLIVI,DA NAMERIM 4OVEKA DO SEBE SI ILI DA SI PILEEM PARITE NA VQATARA....EST 4E AKO NESME DUHOVNO DOBRE ,NQAMA DA SME I FIZI4ESKI....TAKA TAKA NO I TVA E GOLQAMA FILOSOFIQ ZA6TOTO NAMIRANETO NA TO4NIQ 4OVEK E MN TRUDNO!AZ LI4NO SRE6TAM MN MOM4ETA DETO ME HARESVAT I SA MN GOTINI NO NQAMAT TOZI 4AR,A I SADBATA NE E RE6ILA...MOQ 4OVEK(VSE O6TE NE E MOI DE,6TOTO GO PRECAKAH MALKO LQATOTO KATO HODEHME I AZ GO ZARQAZAH 6TOTO SAM TAPI4KA,NO DA NE SE OTKLONQAVAM, OT T EMATA) GO SRE6NAH SAVSEM SLU4AINO AKO 6TETE VQARVAITE NA ULICATA,OT NA4ALO NE GO HARESVAH NO SEGA SLED VE4E 6 MESECA PAK SI GO ISKAM....VIE KAK SRE6NAHTE VA6IQ 4OVEK?6TE MI E INTERESNO DA VI 4UQ?VIE STE.....MERSI PREDVARITELNO!{}
P.P:SORRY AKO VIE E MN SLOJNO NA LATINICA AMA BARZAM...

iiirish
01-01-2007, 09:08
с бившия ме запозна най-добрата ми приятелка и то стана повече от случайно. бях се отказала да "търся" човека, който ще ме направи щастлива и изведнъж... хоп! той просто се появи! не че в последствие се оказа, че съм щастлива, но наистина сме имали невероятни и запомнящи се моменти!
а иначе щастието не представлява само това да намериш човека до себе си, то се крие и във това да си със семейството и приятелите си, да се реализираш в живота и да намериш себе си... та всичко по реда си ;)

LO6IQ
01-01-2007, 09:32
За мен щастието е да намериш подходящия човек , но като се замисля съм щастлив и без да съм го намерил .. аз неподящата не съм намерил ,а пък за подходящата да не си говорим .. даже вече съм се отказал да я търся и си гледам кефа ... тя ако ме намери - намери , ако ли не - не :mrgreen:

01-01-2007, 11:01
Имам чувството, че на тая тема и трябва една възрастова граница, която на дали ще се спазва де ... :-k

LO6IQ
01-01-2007, 11:27
Имам чувството, че на тая тема и трябва една възрастова граница, която на дали ще се спазва де ... :-k
... може би трябва :wink:

teardrop
01-01-2007, 13:09
При мен се случи много забавно. Видях го на улицата, само се разминахме и това беше. Тъкмо се бяхме преместили в нов квартал и когато отидох за първи път в новото училище, видях че ще съм с него в един клас. Станахме приятели, сближихме се и един ден без да се осъзная ме целуна. И така. Почти от година сме заедно.

CVETELLINA
01-01-2007, 15:32
Истинското щастие за мен,е да обичаш и да бъдеш обичан!!Тази любов изпълва целият ти свят...С бившия ми приятел се запознах страшно случайно (и от там повярвах,че съдбата има пръст във живота ни).Една вечер той съвсем случайно ми се включи в мирката (и тъй като имахме един общ фр)и аз първоначално не мислех въобще да му отговарям,но съвсем случайно и аз му писах..и така цяла вечер умряхме от смях двамата..После се видяхме (пак един общ приятел ни запозна в дискотеката)и... пишехме си в mIRC ,виждахме се в диското...иии след около 2-3 седмици от както се бяхме запознали,тръгнахме...Това беше най,най- щастливата случайност в живота ми!!! O:) :smt007

Ice Princess
01-01-2007, 16:21
Истинското щастие за мен,е да обичаш и да бъдеш обичан!!Тази любов изпълва целият ти свят...
Така си е ... :wink:

koalka
01-01-2007, 17:13
На 16 съм, но смея да твърдя, че съм намерила човека, който най-много ми допада и си подхождаме(без спорове моля!) и искам винаги да съм си с него.Запознахме се в чата.От 600 човека избра мен и си писахме така 4 месеца, след което се видяхме.Не се бяхме виждали нито на снимки, нито нищо, но усещах, че е специален.Държеше се прекрасно и най-малките му жестове ми правеха впечетление.Всичко беше прекрасно и това беше просто съдба.За мен случайни неща няма!