PDA

View Full Version : Помогнете ми...



01-01-2007, 11:48
След всеки път когато правя секс със приятеля си срамните ми устни се подуват доста.. много е неприятно.. и 2-3 дена немога да правя секс след това защото ме болят.. Кажете ми на какво се дължи това? И дали мога да го предотвратя това и по какъв начин? /моля без присмехи, искам сериозен отговор/

Kitana
01-01-2007, 11:52
ммм може да не и достатъ4о влажна и да се полу4ава претъркване което евентуално води до подуване и за4ервяване
НО подобни симптоми може да се полу4ат и от алергия към дадени презарвативи.. (съветват те да си смениш превръзките и презарвативите и да кажеш на френда да "клати по леко :)")

bulgarche
01-01-2007, 12:22
Пълнят се с кръвчица :) Искат ерекция, ама..НЯМААААА

Duffer
01-01-2007, 13:01
2-3 дена немога да правя секс след това защото ме болят..

Всеки ден ли мислиш, че трябва да правиш секс ? :D

{Poison}
01-01-2007, 13:12
ммм може да не и достатъ4о влажна и да се полу4ава претъркване което евентуално води до подуване и за4ервяване
НО подобни симптоми може да се полу4ат и от алергия към дадени презарвативи.. (съветват те да си смениш превръзките и презарвативите и да кажеш на френда да "клати по леко :)")
Сигурно е от това .

01-01-2007, 13:17
2-3 дена немога да правя секс след това защото ме болят..

Всеки ден ли мислиш, че трябва да правиш секс ? :D Абе момичето иска съвет за проблема си ,а ти и държиш сметка колко често да прави секс!Като не можете да отговорите на въпросите по-добре не пишете глупости.Значи според теб решението на въпроса е да не прави секс??? И вземи нахни тая смешпна снимка с тоя девствен мустак.

shizzle
01-01-2007, 13:26
Всеки ден ли мислиш, че трябва да правиш секс ? :D
Както сам каза на няколко пъти -> колкото повече - толкова повече ^_^ Ако можех, нямаше да ставам от леглото цял живот!

Подобни неща съм виждал, когато прекалено много стимулирам приятелката си през дрехите, когато съм по-груб с ръце, не с мъжеството си.

Другото е - алергичност към презерватива (по-скоро лубриканта му) е напълно възможна!

bungle
01-01-2007, 13:27
И на мен ми се е случавало, когато "мъжо" е по-груб с ръце. Кофти работа е.

01-01-2007, 13:46
Значи според теб решението на въпроса е да не прави секс???

Не


И вземи нахни тая смешпна снимка с тоя девствен мустак.

Пак не :lol:

Причините може да са точно от протриване, кофти лубриканти (може и хигиена).

gerity
01-01-2007, 14:17
и на мен ми се е слу4вало о6те първите пъти и има6е и леко парене незнам на на мен ми мина от само себе си

iv4itu
01-01-2007, 14:56
Izwestno vreme ne prawi sex i sas sigurnost 6te vidi6 podobrenie

shalis
01-01-2007, 15:01
Случвало ми се е това...по време на секс като се протриеш, гадни кондоми...случи ми се същото обаче и от кофти прашки, боксерки и т.н. (материята).

ina aaa
01-01-2007, 15:24
zdr. poduvaneto na sramnite ti ustni moje da se polu4i i ot ipsata na hegiena[ni6to li4no] :smt006 no vinagi sled sex trqbva da se izmie6 kakto ti taka i pattniora ti

01-01-2007, 23:44
След всеки път когато правя секс със приятеля си срамните ми устни се подуват доста.. много е неприятно.. и 2-3 дена немога да правя секс след това защото ме болят.. Кажете ми на какво се дължи това? И дали мога да го предотвратя това и по какъв начин? /моля без присмехи, искам сериозен отговор/

Кръвонасядане