PDA

View Full Version : briton



01-01-2007, 15:26
iskam da si napravq nova pri4eska i poneje liceto mi e kraglo me interesuva dali 6te stoi dobre. zna4i stava vapros za briton.malko 6te mi e trudno da obqsnq i se nadqvam da razberete.
zna4ibritona da e ne6to kato na stapala, sredno dalag i da e po na ednata strana. sega dokolkoto znam e mn moderno i ima mnogo momi4eta s takiva no nz to4no kak se kazva ili kak da go obqsnq.
ta interesuva me dali 6te stoi dobre na kraglo lice

kissinkata
01-01-2007, 15:30
da razbiram te za kakvo govori6 i az iskam da si pravq to4no takava pri4eska! moeto lice e s16to gore dolu kr1glo i az si mislq 4e 6e mi stoi dobre kakto i na teb! :smt016 :)

zaiobaio
01-01-2007, 15:44
ми да , за кръгло лице бритонът е идеален :) аз също съм с бритон, само че моят е такъв нормален класически де :mrgreen:
пък моя проблем е че искам да го махна или да го направя както казвате на една страна, но си мисля че така лицето ми ще изглежда по-кръгло и не смея да го пипам :(

stelakz89
01-01-2007, 15:57
Kazva se kriv briton.i az imam takav, oba4e kosata mi e leko 4upliva i postoqnno trqbva da go ispravqm s presata. Moq go postrigaha mn kas i az vaob6te ne se haresvam taka :( .sega 4akam da mi porasne ,za6toto ne moga da se gledam v ogledaloto.Zaradi tozi briton polovinata mi priqtelki me skasaha ot gavri.Za tova vnimavai da ne napravi6 sa6tata gre6ka kato men. O:)

GaNGsTa`Gi®l
01-01-2007, 16:19
Ауе къф е тоя бритон аз що не моа да загрея ? :-k

FlowerinesS
01-01-2007, 19:17
Poprincip klasicheski briton pri kyso lice go skysqva oshte poveche,imashe 1 mnenie absoliutno greshno :lol:
Toku-vij kriv briton..ne znam,probvai :D

christina_aguilera
01-01-2007, 20:17
Значи по принцип бретонът е за хора,които имат малко чело и за да не си личи,че е малко си го правят.Добре стои кривия бретон,поне на момичетата,които съм виждала с него,но не знам дали и на теб.Ако ти е чуплива косата по-добре недей,щото както казаха по-горе трябва винаги да си я изправяш с преса :wink:

SweetBunny
01-01-2007, 20:33
Значи по принцип бретонът е за хора,които имат малко чело и за да не си личи,че е малко си го правят.Добре стои кривия бретон,поне на момичетата,които съм виждала с него,но не знам дали и на теб.Ако ти е чуплива косата по-добре недей,щото както казаха по-горе трябва винаги да си я изправяш с преса :wink:
Бритонът не е ли за големи чела???
Точно пък ако е на малко чело, седи гадно :shock:
Дам, наистина бритонът е модерен, а този, за който ти ми говориш, е асиметричен ;-)

IdiOtKa
01-02-2007, 11:44
Значи по принцип бретонът е за хора,които имат малко чело и за да не си личи,че е малко си го правят.Добре стои кривия бретон,поне на момичетата,които съм виждала с него,но не знам дали и на теб.Ако ти е чуплива косата по-добре недей,щото както казаха по-горе трябва винаги да си я изправяш с преса :wink:
Бритонът не е ли за големи чела???
Точно пък ако е на малко чело, седи гадно :shock:
Дам, наистина бритонът е модерен, а този, за който ти ми говориш, е асиметричен ;-)

и аз мисля че е за големи чела , но както и да е ... аз в момента съм така и ме кефи ...само дето тря мно често да си го подкасяваш и филираш иначе е готино ...

sh3_1s_7h3_0n3
01-02-2007, 12:00
ами то и аз съм с бритон :) и преди беше класически :) но сега е крив... от едната страна е по-къс и после постепенно става по-дълъг... като най дългата част плавно се слива с косата когато е пусната... защото съм на пластове... абе като отидеш на фризьор обясни какво искаш и питай дали ще ти стои... аз примерно си намерих една фризьорка и всеки път ми прави нещо различно... първия път като ми направи така бритона много изтръпнах 'щото дотогава все класически... но сега ми харесва даже повече...
така че експериментирай :) ако искаш първия път направи нещо по-малко да не би после да не ти хареса и да ](*,)

П.П. После не забравяй да се похвалиш с новата прическа :)

uBa
01-02-2007, 12:09
mislq 4e s briton 6e ti izglejda po malko liceto :? po dobre go skusi ako ti e dulug i si go sloji nagore s 6nolka =P~

Lorraine
01-02-2007, 13:17
ъъ бритона седи различно на секи човек..

01-02-2007, 17:58
da vi kaja i moeto lice e kruglo i top4esto(imam golemi buzki :D) i kosata mi e gusta i do sega kosata mi e bila prava i dulga abe mn qka be6e napraih si takuv briton i si q postrigah na etaji STANA SPR QKA i ne moga da si predstavq 4e predi sum bila s onaq gadna kosa :D a v na4aloto ne se vuzpriemah

Loshotia
01-02-2007, 17:59
Вижда ми се супер готина идеята, и аз сега съм замислила така да се правя. Иначе много харесвам хора с бретони.

SlaVen4eEto`
01-02-2007, 18:57
ъъ бритона седи различно на секи човек..