PDA

View Full Version : Boli me ujasno...



SwEeT^hIlArY
01-01-2007, 16:36
Zdraveite na vsi4ki .Tazi tema ne e ni6to osobeno ne iskam da vi pitam ne6to ili da vi kaja ne6to prosto se 4uvstvam adski zle. Skysah s gadjeto si predi 5 6 dena toi be6e s druga i kaza 4e imal 4uvstva kam neq dokato sa se celuvali pri men ve4e ni6to ne go zadyrjalo.No az nz nqkak si ne moga da se spra da pla4a ne moga da qm ni6to samo stoq zatvorena v staqta si i pla4a li pla4a opitvam se da byda vesela pred drugite ponqkoga uspqvam no ponqkoga ne.Prosto neznaq kakvo da pravq be6e pyrvoto mom4e za koeto sam pravila tolkova mnogo koeot sam obi4ala tolkova mnogo Na koeto dadoh nai skypoto si.A to s leka ryka propilq vsi4ko znam li moje bi az sam vinovna za vsi4ko ne sam si svyr6ila dobre rabotat kato gadje nz no adski mnogo me boli ot vsi4ko imam 4uvstvoot 4e nikoga nqma da pra d apla4a 4e vinagi 6te me boli .Vsi4ki kazvat zabravi go 6te si nameri6 drug mn si hubava i umna.Emi da sig no nikoga pove4e nqma da sam s nego i nz dali 6te moga da go prejiveq kakvo li ne mi minava prez uma i az nz ve4e struva mi se 4e iskam da umra nqkak si ve4e nqma za kakvo da jiveq . Neznam strah me e 4e tazi bolka nikoga nqma da svyr6i

HopeLesss
01-01-2007, 16:42
Знам, че каквото и да ти кажа, няма да намали болката. Ще ти кажа само едно нещо, което лично на мен много ми харесва и ми вдъхва оптимизъм, когато съм в задънена улица: "Когато Бог отнеме нещо от твоята хватка, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро..." Гледай позитивно на нещата и се старай да извличаш само хубавите неща от всичко, което ти се случва. Знам, че е трудно, но в крайна сметка няма нищо лесно на този свят. Горе главата и продължавай напред!!! Не плачи, че всичко свършва. Усмихни се, че нещо ти се е случило!!! :wink:

koalka
01-01-2007, 17:03
Това се преживява по-лесно, от колкото, ако се бяхте разделили и двамата се обичахте.Тогава наистина щеше да бъде страшното.Именно, защото си му дала най-скъпото си и той с лека ръка го е отхвърлил, не си струва да плачеш за него, а да се огледаш за момче, което наистина ще те направи щастлива. :wink: Не губи надежда!