PDA

View Full Version : idei za raznoobrazqvane na ejednevnoto obleklo



01-01-2007, 18:09
imate li nakakuv po stranen na4in na obli4ane? spodelete ideite si? kak raznoobrazqvate?

D.D
01-01-2007, 18:25
poneje znam 4e ne me razbrahte , 6te vi dam primer : kato rykavici s otrqzani prysti ili pyk risuvane na keckite :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

In4iTu_
01-01-2007, 18:40
Амм...да, имам ръкавици без пръсти, но ги носих, когато не беше толкова студено, сега нося тези с пръстите :D Иначе, нещо по-различно - нося дрехите с наслагване, т.е. примерно някаква черна блузка отдолу и отгоре с потник или тениска, в някакъв по-светъл цвят.

ludo_mace
01-01-2007, 19:08
Обожавам ръкавици без пръсти, нося почти навсякъде такива :-D Иначе нищо по-интересно в облеклото... Обичам да се кича с разни гривнички, обЕци (деба така ли се пише?! :-k ), герданчета :arrow: понякога приличам на коледан елха ::: А само да ми видите раниците... :smt005

skate-more
01-01-2007, 21:17
вземи си текстилна боя и си нарисувай дрехите :-k
аз ся немога да си намера ...

молец
01-01-2007, 21:28
Отскоро си имам ръкавици без пръсти =],обикновено нося къс върху дълъг ръкав,значки,без гривни просто е невъзможно да ме види човек,иначе има супер много начини да разнообразиш,норманлите хора имат дупки на ушите и носят различни обеци,герданчетат от мъниста също са супер,може да носиш разни шапки и шалчета,специално за дрехите,ако искаш нещо по-различно-щампа или рисувани на ръка...друго не мога да се сетя сега

Ааа,някой каза,че не може да си намери текстилна боя...пфф,в Слънчоглед бас ловя,че ще намериш :lol: ,то е точно до На Тъмно (да де,ако си от София)

Th3WildAng3l
01-01-2007, 22:38
:arrow: Прилепнала ризка и потниче отгоре. Секси изглежда ако първите копчета на ризката не са закопчани и се открива съвсем дискретно деколте. Едно колие, за да акцентира също стои много добре.
:arrow: По едно време бяха нашумели едни пеперудки с мъниста, които можеха да се ползват и за ластик или да се закачат някъде. Аз лично ги закачах върху дънки или полички.
:arrow: Вместо стандартните колани, които минават през гайките, може да се ползва колан, който се завързва (по-декоративни са) или фин шал.
:arrow: Отново вместо колан може да се ползва дълга панделка.

teenkopele
01-01-2007, 23:16
вземи си текстилна боя и си нарисувай дрехите :-k
аз ся немога да си намера ...

Много добра идея. :)

Можеш да праснеш нашивки. :wink:

Communist
01-02-2007, 10:04
Аз ходя с риза и вратовръзка, пробвайте го :wink:

skate-more
01-02-2007, 10:19
Аз ходя с риза и вратовръзка, пробвайте го :wink:




:mrgreen:

pApa_rOAch
01-02-2007, 13:21
em....az nosq 4erna sluzka i otgore teniska,potni4e......ili puk nosq 3-4 kolana (s piramidki,6ipove,i tam o6te nekfi prostotii :mrgreen: )....kecovtete mi sa s 4 -vida vruzki(tfa e mnogo razprostraneno,no vse pak da kaja)...mi hodq s edni takiva kato rakaveli(nz to4no kak se kazvat) na rucete...(4erveno i 4erno,4erno i ne6to si tam....).....drugo drugo...mi slagam si mn zna4ki po drehite... klameri po drehite......skusan 4orapoga6tnik s mnogo dupki.....abe.....ei takiv prostotii.....sq ne se se6tam drugo :mrgreen:

KoRn
01-02-2007, 16:29
ми кво??? някоя гривна с шипове,разни метълски блузи и секви такива глупости!!!!!

scion_of_Storm
01-02-2007, 16:33
И ставате нео-метъл позьорчета. Хъхъъх

AliceSw
01-02-2007, 16:50
И ставате нео-метъл позьорчета. Хъхъъх
=D> =D> =D>

пръстени и висулки с джойнт4ета и анархии, кърпи с 4ерепи, мешки,
а за мом4етата - дълга коса с диадемка :evil:

pApa_rOAch
01-02-2007, 17:01
kato stana duma za pl4ki az na vratlet si ima pl4ka s cheguevara http://www.poster.net/guevara-che/guevara-che-che-guevara-4100067.jpg :mrgreen: :mrgreen:

Mimka_sweet
01-02-2007, 19:00
Ами...мене мн ме кефят пък ръкавичките без пръсти,гривничките и значките :smt007 иначе ОБОЖАВАМ да нося черно боди отгоре с някоя тениска .А иначе в опит да си напрая нещо по-така с дрехите ги развалих поечето ма тфа е др въпрос :mrgreen:

Briseis
01-02-2007, 20:21
Ами аз си шия по дрехите.По-точно по блузките.Купувам си мъниста, после рисувам какво искам да си нашия, рисувам с креда и после шия.Опирам блузката, няма следи от креда и се получава много ефектно.Всички много ми се радват на блузките.Бивши блузи с дълъг ръкав ги режа до 7/8 ръкав и ги нося с друга блуза отдолу.Идеята с ризката ще я дам в друг вариант: обличаш бяла риза /отива си със всичко/ като не я закопчаваш.Отгоре слагаш еластична блуза с дълъг ръкав.Определено е много интересно.