PDA

View Full Version : Pisna mi da pla4a!!!



mimi_gothica
01-01-2007, 17:31
Zdraveite,problema mi e takav,4e uj hodeh s edno mom4e i to stana taka,4e toi trqbva6e da izbere mene ili edno drugo momi4e,toi izbra mene i se hvanahme,no na sledva6tiq den go vijdam s neq i ne mi dava nikakvo obqsnenie,mina se vreme i se sre6tnahme i toi me izvika pri nego i mi kaza 4e iska pak da opitame,i tragnahme s uslovieto,4e tva 6e e parvi i posleden 6ans.Sega sme zaedno a toi se darji studeno kam mene,bih kazala bezrazli4no,samo kogato si iska mi se obajda da se vidim i to kato se vidim vinagi se karame i iska ot mene sex,a togava e mn mili4ak i mn si me iska.Mislq si,4e sam ei taka da mu zapalvam vremeto i da ima s koi da go pravi.Hilqda pati sam mu kazvala kakvo mislq i 4e se izma4vam,a toi mi se sardi i kazva,4e ako e bilo taka toi moje da go pravi s koqto si pojelae iska da sme 6tastlivi i kakto go kaje tova i ok vsi4ko e nared,vsi4ko varvi ok,no kakto se prebera sled kato sme se videli i ne se se6ta za mene ako az ne mu klikna ili ne mu se obadq ili mi pi6e samo kogato mu se priiska ne6to,pone az taka go 4uvstvam.Mn e strannen nemoga pove4e,izma4vam se i pla4a a mislq 4e go obi4am nz privarzah se kam nego i iskam da e se promeni da kakto be6e v naaloto.Kajete mi kakvo da napravq!Pomognete mi!Molq vi! :smt009

bawdy talk
01-01-2007, 17:45
Познати са ми такива олигофрени
и мисля че няма да се оправи.
Няма кво още да ти приказвам то по думите ти личи
че той не държи на теб и мисли само с долната глава :lol:
Според мен трява да си намериш
някой по достоен за теб и да не се занимаваш с тоя амсалак :wink:

01-01-2007, 17:51
Zdraveite,problema mi e takav,4e uj hodeh s edno mom4e i to stana taka,4e toi trqbva6e da izbere mene ili edno drugo momi4e,toi izbra mene i se hvanahme,no na sledva6tiq den go vijdam s neq i ne mi dava nikakvo obqsnenie,mina se vreme i se sre6tnahme i toi me izvika pri nego i mi kaza 4e iska pak da opitame,i tragnahme s uslovieto,4e tva 6e e parvi i posleden 6ans.Sega sme zaedno a toi se darji studeno kam mene,bih kazala bezrazli4no,samo kogato si iska mi se obajda da se vidim i to kato se vidim vinagi se karame i iska ot mene sex,a togava e mn mili4ak i mn si me iska.Mislq si,4e sam ei taka da mu zapalvam vremeto i da ima s koi da go pravi.Hilqda pati sam mu kazvala kakvo mislq i 4e se izma4vam,a toi mi se sardi i kazva,4e ako e bilo taka toi moje da go pravi s koqto si pojelae iska da sme 6tastlivi i kakto go kaje tova i ok vsi4ko e nared,vsi4ko varvi ok,no kakto se prebera sled kato sme se videli i ne se se6ta za mene ako az ne mu klikna ili ne mu se obadq ili mi pi6e samo kogato mu se priiska ne6to,pone az taka go 4uvstvam.Mn e strannen nemoga pove4e,izma4vam se i pla4a a mislq 4e go obi4am nz privarzah se kam nego i iskam da e se promeni da kakto be6e v naaloto.Kajete mi kakvo da napravq!Pomognete mi!Molq vi! :smt009

Еми защо не му ги кажеш тея неща на него и да поискаш смислен и обоснован отговор, иначе просто се разделяте и това е. Като опре ножа до кокала, ще си проличи какво му е мнението за нещата и как трябва да постъпиш. Това е.

POLA^_^
01-01-2007, 17:54
Познати са ми такива олигофрени
и мисля че няма да се оправи.
Няма кво още да ти приказвам то по думите ти личи
че той не държи на теб и мисли само с долната глава :lol:
Според мен трява да си намериш
някой по достоен за теб и да не се занимаваш с тоя амсалак :wink:
а така......съветвам авторката просто да си прочете поста и ще разбере 4е пича иска само секс

01-01-2007, 18:06
Познати са ми такива олигофрени
и мисля че няма да се оправи.
Няма кво още да ти приказвам то по думите ти личи
че той не държи на теб и мисли само с долната глава :lol:
Според мен трява да си намериш
някой по достоен за теб и да не се занимаваш с тоя амсалак :wink:
а така......съветвам авторката просто да си прочете поста и ще разбере 4е пича иска само секс

това че тя представя нещатата така, не значи, че в действителност са така.

Bacard1
01-01-2007, 18:08
Познати са ми такива олигофрени
и мисля че няма да се оправи.
Няма кво още да ти приказвам то по думите ти личи
че той не държи на теб и мисли само с долната глава :lol:
Според мен трява да си намериш
някой по достоен за теб и да не се занимаваш с тоя амсалак :wink:

напълно съм сагласе !!!!!тва е и моито мнение!!!

feshankaa
01-01-2007, 18:11
Ами то става ясно от тва което си написала че иска само секс! По добре го зарязвай докато му е времето и не си хлътнала още повече.Повярвай ми от любовта БОЛИ!

teardrop
01-01-2007, 18:15
Зарежи го тоя! Няма смисъл, а и си нещастна.

nelly_Fen
01-01-2007, 18:52
az mislq 4e toi opredeleno ne te zaslujava kakvito i tam da sa mu namereniqta po princip mom4eta ot tozi tip vse ti obe6tavat da se promenqt(ponqkoga i tova ne) no tova nikoga nqma da stane i 6to ne te uvajava i si igrae steb taka 6te e i za napret pomisli si dali ima smisal da si s tak1v 4ovek p1k bil toi i brat pit iili sorta...?

shalis
01-01-2007, 19:00
Mili4ka, bii mu 6uta - meko kazano. Ne si zaslujava da se unijava6 zaradi nqkakyv idiot, koito si misli , 4e ti si samo edna ve6t , s koqto razpolaga kogato si poiska.

koalka
01-01-2007, 20:39
Не плачи тогава!Не мога да разбера защо ти самата поддържаш връзка, която само те измъчва?Той, както ти каза търси само развлечение, а фактически не влага нищо в тази връзка тя не може да съществува така.Но обаче интересното е, че може да се държи добре, когато става въпрос за секс, но иначе...По-добре прекрати всичко, няма смисъл...

vvs_go
01-01-2007, 21:23
Zdraveite,problema mi e takav,4e uj hodeh s edno mom4e i to stana taka,4e toi trqbva6e da izbere mene ili edno drugo momi4e,toi izbra mene i se hvanahme,no na sledva6tiq den go vijdam s neq i ne mi dava nikakvo obqsnenie,mina se vreme i se sre6tnahme i toi me izvika pri nego i mi kaza 4e iska pak da opitame,i tragnahme s uslovieto,4e tva 6e e parvi i posleden 6ans.Sega sme zaedno a toi se darji studeno kam mene,bih kazala bezrazli4no,samo kogato si iska mi se obajda da se vidim i to kato se vidim vinagi se karame i iska ot mene sex,a togava e mn mili4ak i mn si me iska.Mislq si,4e sam ei taka da mu zapalvam vremeto i da ima s koi da go pravi.Hilqda pati sam mu kazvala kakvo mislq i 4e se izma4vam,a toi mi se sardi i kazva,4e ako e bilo taka toi moje da go pravi s koqto si pojelae iska da sme 6tastlivi i kakto go kaje tova i ok vsi4ko e nared,vsi4ko varvi ok,no kakto se prebera sled kato sme se videli i ne se se6ta za mene ako az ne mu klikna ili ne mu se obadq ili mi pi6e samo kogato mu se priiska ne6to,pone az taka go 4uvstvam.Mn e strannen nemoga pove4e,izma4vam se i pla4a a mislq 4e go obi4am nz privarzah se kam nego i iskam da e se promeni da kakto be6e v naaloto.Kajete mi kakvo da napravq!Pomognete mi!Molq vi! :smt009 da poznaq ti si na 15 a toi na 19

Violenza
01-02-2007, 09:05
Прочетох до това, че е трябвало да избира м/у теб и друго момиче,
избрал теб и сте се хванали.
Ако някой ми каже "ми ще избера една от вас и ще ти се обадя да ти кажа" изобщо няма да го погледна! Това значи, че няма толкова силни чувства към теб и даже се колебае!
Ти грам достойнство ли нямаш?
А и като съдя по заглавието едва ли си много щастлива.
Според мен е по-добре да прекратиш тази възка.
Ти плачеш...а на него дали му пука за теб?

nikinkaaa
01-02-2007, 09:07
Не се занимавай повече с него.Няма смисъл , ясно е какво иска от тебе

pussycat
01-02-2007, 09:35
Зарежи го тоя! Няма смисъл, а и си нещастна.

И аз сам съгласна... Просто е пълно с други момчета, които със сигурност ще ти дадат много много повече и ще намериш някой който те заслужава а не си играе с теб... :roll:

mimi_gothica
01-02-2007, 12:02
Blagodarq vi mnogo,vijdam 4e vsi4ki me savetvate da go ostavq i to4no tova 6te napravq kakvoto i da e,a na vvs_go samo da kaja 4e sam na 17 a toi na 21 :) Blagodarq vi otnovo.

LGPz
01-02-2007, 12:08
Пича сигурно обича да е главния в 1 връзка ... Кофти е,наистина.Ако не ти харесва да правиш секс с него - ЗАРЕЖИ ГО ВЕДНАГА ! В противен случай и ти си хвани гадже и разнообразявай .. :D