PDA

View Full Version : много ли искам?????!!!??????



01-01-2007, 18:10
Боже,някой може ли да ми каже-толкова много ли искам?
Защо винаги става така?
Не ми трябва нищо друго освен любов,може и съвсем мъничко,защо чувствата почти никога не са взаимни.В момента ходя с едно момче,виждам,че то наистина много държи на мен,но аз не изпитвам същото... :( Може да се каже,че даже не изпитвам абсолютно НИЩО.Може би просто не мога да обичам :-k
Излизам с него,прегръщам го,но това е станало,като част от ежедневието ми.Не искам да късам с него,поради навика,или просто ме е страх да остана сама.
Може би именно самотата ме плаши :cry: :cry: :cry:
Когато го целувам,не мисля за него,а за момчето,което винаги съм обичала.И кой казва,че времето лекува и че с времето всичко се забравя,а 4 години не са никак малко........
Офф малко объркано стана.
Честита Нова година на всички и най-вече много здраве и любов

feshankaa
01-01-2007, 18:15
Първо: Мерси и на теб.Тъпкано да ти се връща :P
Второ: Била съм в същата ситуация..Страхувах се от самотата и не можех да зарежа момчето с мен..Ако той те обича по добре го остави за да не се залъгва напразно.Аз така и направих,той ме разбра и сега сме си мн добри приятели-дори сме отново в една компания.

Nadelina
01-01-2007, 18:19
Nqkoi kazvat che starata lubov se zabravq sys nova.. No ne vinagi stava taka... I kogato naistina ne se poluchi s novia.. i toi ne uspee da razpali neshto v teb.. Nqma smisal.. Zashtoto toi vse poveche zapochva da ochakva.. zapochva da mechtae.. da si pravi planove (ponqkoga nesyznatelno).. i ti ima doverie... Az lichno sym na mnenie.. che po dobre da byda sama otkolkoto s nqkoi s koito ne moga da izpitam trypka.. (9 meseca ne poglejdam drugo momche.. shtoto obicham samo 1 chovek).. :P

shalis
01-01-2007, 18:40
Za6to ne opita6 da dade6 vsi4ko ot sebe si v tazi vryzka....bila sym v takava situaciq...i da ti kaja - klin klin izbiva - ili s drugi dumi - lubov samo s lubov se lekuva....Ako pone malko dyrji6 na mom4eto i ne iska6 da go narani6 opitai da dade6 vsi4ko ot sebe si, a ako si tvyrdo re6ena da go ostavi6...pone napravi taka, 4e toi da se otkaje ot teb-da iska toi da te zareje, no ne slagai kraq ti.

nelly_Fen
01-01-2007, 18:46
p1rvo 6tom ne izpitva6 ni6to k1m tova mom4e(mojebi osven ovajenie ili priqtelsko 4uvstvo dori) ili prosto.......nqma smisal ot takava vr1zka. kolkoto pove4e vreme ste zaedno toi 6te se privarzva k1m teb vse pove4e i pove4e i 6te strada mn . iskam da kaja 4e nqma da e 4estno za tep i za nego i nai dobre e vs da sv1r6i. a i kato se zamisli6 ti i sega si sama(prenosno)prosto trqbva da nameri6 4oveka za teb a za tova trqbva da go tq1rsi6 ne da ima6 vr1zka s nqkoi koito ne obi4a6

01-01-2007, 18:48
Много кофти!Иди се удави някъде най-добре!

koalka
01-01-2007, 18:52
Сама осъзнаваш, че си с това момче от навик и страх да не си сама, а мислите ти са съсредоточени към друг и то вече 4 години.Това време е доста и наистина трябва нещо да направиш по въпроса.Ти казваш, че не можеш да го забравиш, но аз искам да те питам нещо-сигурна ли си, че не можеш,а че просто не искаш да го забравиш?Сигурна ли си, че не искаш да живееш с красивите спомени за него, да изпитваш любов към него?Според мен е така, защото ако си твърдо решена да го забравиш и наистина гориш от желание да го забравиш, ще намериш сили и ще го направиш!Наистина четири години са адски много време, в което ти си страдала за него, но не можеш да се измъчваш цял живот, нали!?
Но наистина не си струва да си с това момче, защото ти така и така не си щастлива и осъзнаваш някои неща.Естествено, ти сама трябва да решиш.

JoeBanana
01-01-2007, 19:17
ох кат почнете с тва " не мога да обичам" :mrgreen: тва сигурно го определяте от дъъъългия житейски стаж
или пък "страх ме е от самотата"
1. самотата не е лошо нещо
2. да не сте на по 40-50, че да ви е страх от самотата :mrgreen:
смешна работа и тва е :mrgreen:

vvs_go
01-01-2007, 21:26
az ne moga da razbera kyv ti e problema

01-01-2007, 21:39
ох кат почнете с тва " не мога да обичам" :mrgreen: тва сигурно го определяте от дъъъългия житейски стаж
или пък "страх ме е от самотата"
1. самотата не е лошо нещо
2. да не сте на по 40-50, че да ви е страх от самотата :mrgreen:
смешна работа и тва е :mrgreen:

Napulno podkrepqm bezzubiq ;)