PDA

View Full Version : Обич ли е това...?



bulgarche
01-01-2007, 19:02
Ако един човек Ви обича истински, как би ви го показал? Какво ще Ви е мнението за човек, който Ви обещава "разни" неща и не изпълва обещанията си? Който постоянно Ви казва "колко много Ви обича? А ако този човек не се сети да Ви поздрави по случай Новата година? Не че е нещо задължително...аз...почти на никой не съм честитил, но очаквах този човек да ми се обади (колко егоистично звучи).

Nadelina
01-01-2007, 19:15
Da obichash ne e da kazvash "Obicham te" a da go pokazvash... i da go dokazvash..

vvs_go
01-01-2007, 21:25
moje6 li da byde6 malko po konkreten

koalka
01-02-2007, 08:32
Почти винаги си личи, когато един човек те обича.Просто винаги се сеща за теб, винаги иска да те чуе, да излезес теб, постоянно ти прави комплименти, казва ти, че те обича,прегръща те и те целува.Така аз го виждам.Ето така на мен ми го показват и още малки неща всеки ден.Еми по принцип, когато подхождаш към нещо със сериозно отношение би искал и при другия да е така, но не винаги става.Ако един човек твърди, че те обича и подхожда към теб несериозно, не ти се обажда-според мен не те обича!Е и да не ти се обади за Нова Година....Аз бих си направила някои изводи....

LO6IQ
01-02-2007, 09:15
Da obichash ne e da kazvash "Obicham te" a da go pokazvash... i da go dokazvash..
8-[

midnight...
01-02-2007, 09:36
понякога думите са излишни /колкото и банално да звучи/ защото обичта на думи е като игра на залъгване според мен
когато човек обича, обичта се изразява най-малкото в държанието, защото всеки може да каже "обичам те" но не всеки знае какво е това

bulgarche
01-02-2007, 12:24
Коалката даде много добро мнение по въпроса :)
Аз нямам нужда от тези мнения, но се редвам да прочета някое подобно.
midnight..., аз съм на същото мнение. Но когато ги няма идействията...

malko mace
01-02-2007, 12:44
понякога думите са излишни /колкото и банално да звучи/ защото обичта на думи е като игра на залъгване според мен
когато човек обича, обичта се изразява най-малкото в държанието, защото всеки може да каже "обичам те" но не всеки знае какво е това
Tochno taka!Nadelina sachto e prava!Vseki si ima svoy nachin da pokaje lubovta si,no samo s dumi...ne e vazmojno da izraziavach lubovta si samo s edno hilavo"Obicham te!",bez da se izpalniavat obechtania!Lubovta e kato v razsajdenie po literatura-nujni sa ne samo prazni i goli dumi,te triabva da imat pokritie chrez dokazatelstva!

He3HauKa
01-02-2007, 12:49
Съгласна съм ,че на думи няма смисъл да се вярва.Действията говорят сами за себе си :-#

otchaqnata
01-02-2007, 13:01
edin 4ovek me nau4i 4e lubovta ne se kazva a se dokazva! taka 4e sama si pravi izvodite

01-02-2007, 13:08
Vajno e da kazva6 na edin 4ovek, 4e go obi4a6 i da mu govori6 mili i nejni ne6ta, no kogato naistina gi misli6, a ne za6toto si gledal nqkoi sapunen serial i si zapametil nqkoq glupava replika.No ako se d1rji6 dobre s 4oveka, ako mu obr16ta6 vnimanie, ako go t1rsi6 posoqnno ... po tozi na4in se dokazva6 mnogo pove4e.

iiirish
01-02-2007, 13:49
за такъв човек ще си помисля, че не ме обича! и то няма какво много, много да му се мисли като факта за липса на чувства е просто очевиден, поне по това, което казваш ти

alkobalko
01-02-2007, 13:55
Понякога само думите не са достатъчни. Всеки мже да ги изрече. Само действията на един човек могат да докажат чувствата му.

midnight...
01-02-2007, 15:53
Коалката даде много добро мнение по въпроса :)
Аз нямам нужда от тези мнения, но се редвам да прочета някое подобно.
midnight..., аз съм на същото мнение. Но когато ги няма идействията...
когато ги няма действията значи обратната връзка е прекъсната и човек се блъска в едва ли не в стена :-s в крайна сметка си прав за себе си, а аз ти пожелавам новата година да не ти започва така а хммм както се казва да започне всичко на чисто

lost_girl
01-02-2007, 16:15
Da obichash ne e da kazvash "Obicham te" a da go pokazvash... i da go dokazvash..
8-[