PDA

View Full Version : Женска злоба...



crazy_sexy_cool`f
01-01-2007, 21:43
Запознах се с едно момиче от даскало (И.) Тя харесва едно момче (К.) покрай нея и аз започнах да го харесвам :smt054 . Има един случай (не е 100% сигурно !!!), в който една моя фр чула, че ме харесва. \:D/ Когато И. разбра просто... Избягва да говори с мене, всъщност изобщо не ми говори, прави се на много важна. Единственото нещо, което ми е казала е, че съм курва. Аз не съм курва...точно обратното И. е най-голямата курва в даскало. Като се бяхме събрали еднас групичка, в която беше и тя се заговори с едено момиче за К. и каза:
- Аз ако реша мога веднага да стана гадже с К., но не искам .
другото изцепване беше:
- Аз мога да направя черен живота на К.
Започнах да се чудя дали всичко е заради К. Един ден една моя приятелка (Б.) ме попита ако се наложи да избирам между К. и И. кой ще избера. Без да се замисля казах К.

Смятате ли, че постъпвам правилно? А тва нейно държание...нужно ли е да е толкова груба?

I loVE You BABY
01-01-2007, 21:55
Абе как може всички жени да са такива змии...Не и обръщай внимание явно я е яд на теб и затова се държи така!Естествено че постъпваш правилно поне според мен.

crazy_sexy_cool`f
01-01-2007, 22:00
Абе как може всички жени да са такива змии...Не и обръщай внимание явно я е яд на теб и затова се държи така!Естествено че постъпваш правилно поне според мен.

Мерси за подкрепата.

kofti_nick
01-01-2007, 22:16
Ше са изтрепите Уеее :)

crazy_sexy_cool`f
01-01-2007, 22:20
Ше са изтрепите Уеее :) Да те поканя да гледаш?

LGPz
01-01-2007, 22:54
За него не знам,но аз искам да дойда!Не съм гледал женски бой от мн време... (Мн грозна картинка ... ) :::

panterata
01-01-2007, 23:49
амии щом избираш момчето значи това момиче не ти е кой знае каква приятелка , а само някаква позната. ами добре бъди си с момчето и бъди щастлива :) а женската злоба винаги ще си я има.. има и мъжка злоба.. абе хората са си злобни за съжаление.. въпреки че от части това момиче също е право , защото тя първа го е харесала и ти си знаела това..

madlencheto:)
01-01-2007, 23:59
Ами така по думите ти личи,че не ти е кой знае каква приятелка... щом даже смяташ,че е най-голямата курва в даскалото.Но все пак замисли се - тя първа го е харесала и ти покрай нея си започнала да го харесваш.. малко кофти, а? На мен щеше да ми стане супер гадно,ако някоя приятелка така ми отмъкне момчето,на което се кефя.. Е разбира се, едва ли щях да я нарека курва, но щях да загубя доверие в нея.
А ти самата ако мислиш,че И. не ти е никаква приятелка решението ти да избереш К. пред нея е напълно оправдано!
:)

dEnIsTy
01-02-2007, 06:51
Но все пак замисли се - тя първа го е харесала и ти покрай нея си започнала да го харесваш.. малко кофти, а? На мен щеше да ми стане супер гадно,ако някоя приятелка така ми отмъкне момчето,на което се кефя..
добре3е...а ти дали би казала,че не искаш да ходиш с него и искаш да му почерниш живота...след като сама не си вярваш...мисля че не:) :wink: crazy_sexy_cool`f тая И.просто не знае кво иска:)така че не виждам проблем:)

_candy_girl_
01-02-2007, 06:58
аз си мисля че може би просто ти завижда че тва момче е харесало теб а не нея изобщо да не ти пука то на такива курви кат тая им са намират маисторите

crazy_sexy_cool`f
01-02-2007, 08:06
ами значи ние бяхме приятелки. Не много големи, но не и само познати. Абе...приятелки. И аз си мисля, че решението ми е правилно. А за тва дето тя 1ва го е харесала...Ами честно да ви кажа аз сега го харесвам за 3 път - миналата година, лятото и сега. Така че...може би все пак дори когато съм спирала да го харесвам той е бил в мислите ми...ддз

koalka
01-02-2007, 08:16
Еми, какво да ти кажа-за мен никога не е било нужно, но всякакви хора има и аз вече от нищо не се учудвам.Естествено, че е заради момчето, а и това момиче никога не ти е била приятелка, щом за момче се е скарала с теб и те е обиждала с не много приятна дума.Постъпила си правилно, като са те попитали и си отговорила така.Споко :!:

L_i_z_I
01-02-2007, 09:36
Според мен ко избереш К няма да загубиш много ако съдя по това което си писала за И Без да се замисляш спечели К пък представи си той да е момчето за теб .А пък тая И изобщо да не ти пука за нея.Ако ти беше приятелка и вижда,че той си пада по теб щеше да ви остави намира ..както искаш :-k :-k

LO6IQ
01-02-2007, 09:42
ХаХа . Много ясно че си постъпила правилно . Аз ако бях момиче и някоя ми каже че съм курва щях да и изтряскам един прав десен ... аааамаха :evil: > тя ти завижда затова се прави на интересна - толкова ти е приятелка значи ... :smt016

BunnYY_f
01-02-2007, 09:42
Постъпила си така както смяташ за правилно!Щом си предпочела К., значи има причина за това и тя е че въпросното момиче не ти е истинска приятелка!Ако беше такава, щеше да се радва за теб без значение харесвала ли го е, защото гаджетата идват и си отиват, а истинските приятели остават за цял живот :wink:

LO6IQ
01-02-2007, 09:44
Постъпила си така както смяташ за правилно!Щом си предпочела К., значи има причина за това и тя е че въпросното момиче не ти е истинска приятелка!Ако беше такава, щеше да се радва за теб без значение харесвала ли го е, защото гаджетата идват и си отиват, а истинските приятели остават за цял живот :wink:
:mrgreen: знаех си че ми е як подписа \:D/

BunnYY_f
01-02-2007, 09:46
Така е =D>

crazy_sexy_cool`f
01-02-2007, 11:23
ХаХа . Много ясно че си постъпила правилно . Аз ако бях момиче и някоя ми каже че съм курва щях да и изтряскам един прав десен ... аааамаха :evil: > тя ти завижда затова се прави на интересна - толкова ти е приятелка значи ... :smt016 :smt005 :smt005 хахах защо тва ми го казват абсолютно всички. :-k е не че няма да се случи скоро :smt059

malko mace
01-02-2007, 11:51
Kvo te interesuva taia!Tia ne bi se interesuvala ot teb,a chteche nay-spokoyno da si tragne s nego!A i ti ne si vinovna,che toy predpochita teb,kakvo mojech da napravich?!Ostavi ia i si gleday jivota-chtom e takava...Otdade li ti se vazmojnost,tragvay s K.!!! :smt016 :smt023

madlencheto:)
01-02-2007, 12:38
добре3е...а ти дали би казала,че не искаш да ходиш с него и искаш да му почерниш живота...след като сама не си вярваш...мисля че не:)
Е дааа, ама знаеш тая гордост какво прави..
Според мен това го е казала просто от гордост и завист,че е пренебрегната заради приятелка.

JVS
01-02-2007, 14:08
Pove4eto momi4eta sa priqteli dokato ne se poqvi edin ob6t texen interes - nqkoe mom4e.Vsqka se starae da nadigrae drugata ili da q precaka, a nai - malkoto da govori zad g1rba i ... to tova se e prev1rnalo v nqkakva priroda ... dosta glupavo ... to4no za tova i az samata imam mnogo malko priqtelki, koito moga da prebroq na pr1stite na ednata si r1ka.Dali ako nqkoe momi4e, koeto e re6ilo da precaka "priqtelkata" si ako se zamisli bi se sprqlo ... edva li nqkoi 6te iska da misli.No jenskata zloba q ima navsqkade i tq s16testvuva to4no za6toto drugoto momi4e e po - xaresvano, po dobre oble4eno i e s mom4eto koeto ti ili tvoqta priqtelka ne ste ispeli da imate ... i mignuveno se prevr16ta v1v vrak nomer 1.No tova e nqkak si neizbejno.Vinagi 6te ima xora, koito 6te zavijdat i 6te v1r6at mizerii zad g1rba ti.

pampers
01-02-2007, 18:05
а бе покажи на тая па4а 4е К. е твой се ко занимава6 с нея..зна4и изоб6то не ти е или била приятелка 6том ти е казала и курва..смятаййй :|

vvs_go
01-02-2007, 19:37
q pak povtori azbukata

01-02-2007, 19:42
Тя е просто поредната тъпа пу*ка, която се прави на интересна. Да ти не пука, ако имаш шанс да си с него, не го изпускай. :]

dEnIsTy
01-03-2007, 16:17
добре3е...а ти дали би казала,че не искаш да ходиш с него и искаш да му почерниш живота...след като сама не си вярваш...мисля че не:)
Е дааа, ама знаеш тая гордост какво прави..
Според мен това го е казала просто от гордост и завист,че е пренебрегната заради приятелка.
в такъв случай съвсем не става :wink:

01-03-2007, 16:27
Всички жени са такива ееее . Ще се изподерат за 1 момче :lol: . Жалко че ние момчетата никога не разбираме този женски език на заяждане . Е ние и не сме такива мръсни копелета и не си правим секиши.... [-X

teardrop
01-03-2007, 16:31
Щом се харесвате с момчето, не й обръщай внимание на тая, и без това явно не сте толкова добре приятелки.

syper_lyda
01-03-2007, 17:17
=D> postapila si mn pravilno,a za tazi kadeto e haresala mom4eto parva da ne ti pukavse pak tozi krasavec(6tom tolkova momi4eta go haresvat)e izbral teb trqbva da se gordee6 s tova.