PDA

View Full Version : разстоянието..



panterata
01-01-2007, 21:56
Според вас има ли смисъл връзка при която 2та ще се виждат 2 пъти годишно за по един месец.. има ли някакво бъдеще?? при положение че ги разделят мн километри..любовта може ли да превъзмогне това?

TreeHill
01-01-2007, 21:58
зависи от много неща.Някои успяват да останат заедно ,но такава връзка изисква излкючително голямо доверие и вяра един в друг

Neth
01-02-2007, 04:00
Абсолютно никакъв смисъл :Р.Хората се обвързват,за да са заедно-за да имат винаги някой до себе си...Ест много искат и секс и т.н,но дори и най-малката част заради която човек си намира приятел/ка неможе да се осъществи

POLA^_^
01-02-2007, 06:44
по-принцип е възможна,но няма смисъл...Когато човек има някой до себе си,той споделя с него всяка емоция,всеки момент...А коагто ти се плаче и нямаш на чие рано да го направиш?!Когато ти се смее а нямаш с кого да се посмееш?!Когато си щастлив,а нямаш с кого да споделиш щастието си?!Тогава къде ще е той?!На огромно разстояние от тебе,а един телефонен разговор не може да замести една ласка,една прегръдка..една целувка...Тия връзки са просто мъчение без смисъл...това е моето мнение

koalka
01-02-2007, 08:36
Според мен нещата отново допират до силата на чувствата.Но твърдя и нещо друго-ако това нещо продължава не малко време и вие сте толкова далече, не мисля, че любовта още ще е жива.

IKisseDAGirL
01-02-2007, 08:50
възможна е, ако предварително се уговорят, че докато не са заедно си имат пълната свобода да са с когото си решат
а иначе някви от рода на "ще те чакам", "няма да ти изневеря", ала-бала - едва ли =;

Dorianchety
01-02-2007, 08:59
колкото и силни 4увства да има ... смисъл няма :roll: толкова км ... ве4е разбрах 4е е трудно :-k

LO6IQ
01-02-2007, 09:02
Има едно момиче от моя клас ( новия ми тъп клас ).
Тя е от Варна а гаджето и е с 5 години по голямо от нея . тя е на 13 ( 1 година по малка за 8ми клас ) а гаджето и е на 18 и е от София ... Не стига че е голям лиохман ,че и се виждат както казаха по горе няколко пъти годишно ...тя си фантазира ,че той само нея обича , в софия нямал никакви гаджета , била 100 процента сигурна че той няма приятелки и никакви връзки с друга ... което аз мога да твърдя 290318391% че не е вярно ама .. няма кой да и вкара акъла в главата ... и се мотае с момчетата от нашия клас като курва на всички и накрая всички я зарязаха. :smt005

panterata
01-02-2007, 11:30
делят ни мн мн километри.. той е чак в Америка.. но нз мн си го харесвам.. може би ще успеем да се задържим , дори и ако трябва да си изневеряваме.. нали любовта няма граници... ;(

malko mace
01-02-2007, 11:33
зависи от много неща.Някои успяват да останат заедно ,но такава връзка изисква излкючително голямо доверие и вяра един в друг
Vazmojno e,dori lubovta ot razstoianie usilva chuvstvata i gi podlaga na izpitanie,za da razberech istinski li sa bili chuvstvata vi...Osven tova chuvstvoto,koeto chte izpitvate,kogato se vidite sled meseci razdiala chte e neopisuemo! :smt016 :smt007 :smt008 8) :lol:

iiirish
01-02-2007, 11:33
не! растоянието е прекалено голямо! пък и да е по-малко: километрите са си километри и за мен това не са никакви връзки :?

LGPz
01-02-2007, 11:41
Еххх вижам,че пак аз трябва да помагам ... \:D/
Мойто гадже е в гърция,а аз съм си в България.И се виждаме само през лятото... Какво ти пречи да си го оставиш и когато си идва да разнообразяваш с него?Така ще седнеш да два стола ;) Само гледай да не изчукаш някой негов приятел,че тогава е лошо :smt018
Дано да съм ти помогнал да вземеш ПРАВИЛНОТО решение!

Nightmare
01-02-2007, 17:15
не! растоянието е прекалено голямо! пък и да е по-малко: километрите са си километри и за мен това не са никакви връзки :?

Не съм съгласна. Една връзка може да се задържи независимо от пречките. Не винаги километрите са важни. Важно е да имаш желание, воля, сила, вяра и достатъчно любов. Това го казвам от опит личeн и на мои приятели. Няма лесни неща, но когато искаш да си с един човек чaкаш, стискаш зъби и се бориш до край.
Ще цитирам една мисъл на Шекспир : "Любовта не е любов, която се променя, когато се намери някаква промяна, когато животът стане по труден или нещата се променят. Истинската любов ще си остане същата!"

GiRl^of^PriStOn
01-02-2007, 17:25
Pri ujasno silni chustva i ogromno doverie i tyrpenie :arrow: da :wink:

Barbie
01-02-2007, 17:36
Аз имам връзка от разстояние. Безумно трудно е. Но го обичам толкова много, че никога не бих се отказала. Не е невъзможно - просто е трудно.

nasty_f
01-02-2007, 18:31
Ако се обичат искренно,истински,не си изневеряват,не се лъжат какво правят ще има...Но едва дали ще се спазва всичко това...Трябва да си имат доверие,да си вярват много и да се обичат и да са заедно от повечко време,в началото по принцип на никой не му пука :wink:

iiirish
01-02-2007, 18:59
не! растоянието е прекалено голямо! пък и да е по-малко: километрите са си километри и за мен това не са никакви връзки :?

Не съм съгласна. Една връзка може да се задържи независимо от пречките. Не винаги километрите са важни. Важно е да имаш желание, воля, сила, вяра и достатъчно любов. Това го казвам от опит личeн и на мои приятели. Няма лесни неща, но когато искаш да си с един човек чaкаш, стискаш зъби и се бориш до край.
Ще цитирам една мисъл на Шекспир : "Любовта не е любов, която се променя, когато се намери някаква промяна, когато животът стане по труден или нещата се променят. Истинската любов ще си остане същата!"

колко си наивна! дай боже някой ден да осъзнаеш какви глупости говориш в момента! или гледате много сапунени сериали ими има нещо друго :-k , но сте много заблудени! :smt005
това е Америка, ве хора, не е тука крайпътното село :-s

koalka
01-02-2007, 19:02
Говориш на момичето, че е заблудено и говори глупости, при положение, че има личен опит и приятели в такива ситуации, поне от това разбрах.

iiirish
01-02-2007, 19:05
Говориш на момичето, че е заблудено и говори глупости, при положение, че има личен опит и приятели в такива ситуации, поне от това разбрах.

уф, ти си трай там, че и без друго съм ти насъбрала много с противните ти постове :?
щом твърдя едно нещо няма да го говоря на вятъра!!!!!!! имала са такива връзки, при това не една и знам какво пиша!

koalka
01-02-2007, 19:09
Говориш на момичето, че е заблудено и говори глупости, при положение, че има личен опит и приятели в такива ситуации, поне от това разбрах.

уф, ти си трай там, че и без друго съм ти насъбрала много с противните ти постове :?
щом твърдя едно нещо няма да го говоря на вятъра!!!!!!! имала са такива връзки, при това не една и знам какво пиша!
Съжалявам, вече ще те слушам, обещавам!

iiirish
01-02-2007, 19:10
Говориш на момичето, че е заблудено и говори глупости, при положение, че има личен опит и приятели в такива ситуации, поне от това разбрах.

уф, ти си трай там, че и без друго съм ти насъбрала много с противните ти постове :?
щом твърдя едно нещо няма да го говоря на вятъра!!!!!!! имала са такива връзки, при това не една и знам какво пиша!
Съжалявам, вече ще те слушам, обещавам!

каква ирония :?

Pleasure
01-02-2007, 20:51
Ако след време ще имате възможността да сте заедно , в смисъл да сте в един град бла бла , да има .

panterata
01-02-2007, 21:36
Ако след време ще имате възможността да сте заедно , в смисъл да сте в един град бла бла , да има . aамии в близките няколко години не виждам как аз ще отида в Америка за постоянно или той ще остане в България.. :(

JVS
01-02-2007, 22:07
Trudno e ... poradi dve pri4ini.4oveka ti lipsva adski mnogo, postoqnno iska6 da si s nego i ne moje6 da prev1zmogne6 bolkata, 4e ne moje6 da si s tozi 4ovek ... drugoto e, 4e dori i da obi4a6 tozi s kogoto vi delqt mnogo kilometri se poevqvat mnogo izku6eniq i kogato ne iska6 da si sam se poddava6.Trudno e mnogo.Nqkoi uspqvat, a drugi ne.

CaSsIe
01-03-2007, 07:31
делят ни мн мн километри.. той е чак в Америка.. но нз мн си го харесвам.. може би ще успеем да се задържим , дори и ако трябва да си изневеряваме.. нали любовта няма граници... ;(
щом мн си го харесваш и си съгласна ан изневери,значи ще успеете да се задържите

Crafter
01-03-2007, 07:39
Единствения човек, който мога да дам за пример при такава връзка е Barbie. Не знам как стоят нещата, но явно се държи.

Лично аз съм против, защото има твърде много фактори определящи успеха на тази връзка.

Желанието да бъдеш с този човек се превръща в неутолим глад, който от своя страна прераства в непрекъсната депресия.

Nightmare
01-03-2007, 10:32
[quote=anito.sl]не! растоянието е прекалено голямо! пък и да е по-малко: километрите са си километри и за мен това не са никакви връзки :?

Не съм съгласна. Една връзка може да се задържи независимо от пречките. Не винаги километрите са важни. Важно е да имаш желание, воля, сила, вяра и достатъчно любов. Това го казвам от опит личeн и на мои приятели. Няма лесни неща, но когато искаш да си с един човек чaкаш, стискаш зъби и се бориш до край.
Ще цитирам една мисъл на Шекспир : "Любовта не е любов, която се променя, когато се намери някаква промяна, когато животът стане по труден или нещата се променят. Истинската любов ще си остане същата!"

колко си наивна! дай боже някой ден да осъзнаеш какви глупости говориш в момента! или гледате много сапунени сериали ими има нещо друго :-k , но сте много заблудени! :smt005
това е Америка, ве хора, не е тука крайпътното село :-s [/quote

Права си има нещо друго. Не ме интересува колко връзки си имала, на колко умна се правиш и колко опитна твърдиш, че си.. Аз имам връзка от разстояние и успявам да я задържа. Моя приятелка е в Америка а приятеля и е в моя град и знаеш ли те са заедно! не се виждат по 5 месеца, но представи си заедно са! И мога да те уверя, че не си изневеряват, защото имало едно нещо като любов и второ наречено честност и трето сила. Замисли се, че щом ти не си издържала такава връзка не значи, че другите не могат!

[/b]

radito
01-03-2007, 10:37
не! растоянието е прекалено голямо! пък и да е по-малко: километрите са си километри и за мен това не са никакви връзки :?
:smt023

alkobalko
01-03-2007, 16:23
Много зависи от самите хора и силата на чувствта им. Ако любовта им е много силна би преминала през всичко. За една такава връзка е необходимо огромно доверие в другия. Трябва да бъде готов да е сам през по-голяма част от времето. Има такива връзки, но в повечето случаи една такава връзка бързо се прекратява.

sladurana2319
01-04-2007, 07:29
Аз имам връзка от разстояние. Безумно трудно е. Но го обичам толкова много, че никога не бих се отказала. Не е невъзможно - просто е трудно.

az sashto imam vrazka ot rastoqnie i sashto mislq taka...trydno e no ne e nevazmojno.... :)

iiirish
01-04-2007, 07:43
[quote=anito.sl]не! растоянието е прекалено голямо! пък и да е по-малко: километрите са си километри и за мен това не са никакви връзки :?

Не съм съгласна. Една връзка може да се задържи независимо от пречките. Не винаги километрите са важни. Важно е да имаш желание, воля, сила, вяра и достатъчно любов. Това го казвам от опит личeн и на мои приятели. Няма лесни неща, но когато искаш да си с един човек чaкаш, стискаш зъби и се бориш до край.
Ще цитирам една мисъл на Шекспир : "Любовта не е любов, която се променя, когато се намери някаква промяна, когато животът стане по труден или нещата се променят. Истинската любов ще си остане същата!"

колко си наивна! дай боже някой ден да осъзнаеш какви глупости говориш в момента! или гледате много сапунени сериали ими има нещо друго :-k , но сте много заблудени! :smt005
това е Америка, ве хора, не е тука крайпътното село :-s [/quote

Права си има нещо друго. Не ме интересува колко връзки си имала, на колко умна се правиш и колко опитна твърдиш, че си.. Аз имам връзка от разстояние и успявам да я задържа. Моя приятелка е в Америка а приятеля и е в моя град и знаеш ли те са заедно! не се виждат по 5 месеца, но представи си заедно са! И мога да те уверя, че не си изневеряват, защото имало едно нещо като любов и второ наречено честност и трето сила. Замисли се, че щом ти не си издържала такава връзка не значи, че другите не могат!

[/b]

уф, не ми се спори с теб :? в крайна сметка трябва да си дадеш ясна представа, че тази твоя "връзка" няма да продължи вечно! или ще се жените :smt005 ?! но както и да е това е твой проблем! любовта не е вечна, още повече когато трябва да се преодоляват предяствия заради нея. засега може да си единствената за него, но ще дойде ден когато това няма да е така :twisted:

и стига си се правила на интересна, защото най-мразя когато някой се опитва да ми наложи мнението си! имай си там твоето и не се заяждай като опонираш моите постове :smt005

Na7a6a
01-04-2007, 10:38
zdr pantera az su6to imam vruzka ot razstoqnie:az sam ot sofiq toi e ot veliko tarnovo i iskam da ti kaja 4e tova e vuzmojno.za6to izob6to slu6a6 kakvo ti govorqt dr,ti nali go obi4a6?nali samo pri misulta za nego nevolno se usmihva6?nali i pri nego e taka?ami togava kakuv e problema-4e ne se vijdate?e da tova mn 6te te kara da strada6,da si kazva6 4e nqma smisul,4e nqma bude6te..no samo kato go vidi6 vsi4ko 6te se opravi!za6toto go obi4a6.6tql da ti izneverqva,nqmalo da produlji dulgo..pulni gluposti.i koi gi govori tiq gluposti?-tiq koito sa imali podobni neuspe6ni vruzki(ako ne e taka izvinete me)e az imam takava vruzka,vijdame se na 2 meseca 2 puti ama kakvo?danebi da se obi4ame po-malko?danebi da si izneverqvame?NE,naprotiv-obi4ame se mn pove4e!taka 4e si gledai mom4eto,gledai si jivota i o4akvai s neturpenie momenta v koito 6te se vidite.garantiram ti 4e 6te bude vul6ebno i 6te si pazi6 spomenite do sledva6tiq put,kogato 6te ste zaedno!a ako stane taka 4e lubovta ve4e da q nqma-zna4i prosto ne ste bili edin za drug.dano ne e tova!jelaq ti uspeh kakvo to i da stane s vruzkata ti-ne se otkazvai bez boi!!!

miloto_girl_4e
01-04-2007, 10:47
Зависи от няколко фактора - на колко години сте, имате ли бъдеще заедно(т.е има ли някакъв шанс след година-две-три ти да отидеш при него/нея или той да дойде при теб?) и можете ли да си бъдете верни?
Но на наще години.. такива връзки според мен са си загуба на време..

martin_91_
01-04-2007, 20:11
Едва ли .. :-k

FiRe_LaDy
01-04-2007, 20:14
MI moje i da e vyzmojno.Imam priqtelka,koqto hodi s edno momche i sa vijdat i te po dva pyti v godinata i to dori za nqkolko dena!Taka che ima li lubov mislq che vsichko e vyzmojno :wink:

Kraken
01-04-2007, 20:27
зависи от много неща.Някои успяват да останат заедно ,но такава връзка изисква излкючително голямо доверие и вяра един в друг
Има нещу верно тука трее и мноу чест за да се спази обещанието да не се тракаш с некой или некоя

Axxxel
01-04-2007, 20:32
...няма вечна песен...нали така...А моят горчив опит показва, че от разстоянието може само да боли...боли страшно много...и в един даден момент спираш, защото вече не издържаш на болката...но това е само моят опит...нищо и никакъв...За мен, да...разстоянието е голяма пречка...знаейки че някъде там е момичето, заради което си струва не само да живееш, но и да умреш...

Sweetlove1990
01-04-2007, 20:42
Имала съм връэка от раэстояние(макар че не беше много голямо) и се раэделихме не поради липса на чувства ами точно эащото не се виждахме достатъчно често :cry: по принцип е въэможно да съхраниш такава връэка но е иэключително трудно....всекидневната липса на любимия човек си каэва думата :wink:

priti_kiti
01-04-2007, 21:06
Fuck the fuckin' distance бе!
Няма пък. Ще се справим.

La_Unique
01-04-2007, 21:33
Ами какво мога да кажа.. с приятеля ми бяхме заедно една година, след което на него му се наложи да замине и учи в чужбина... Идваше си само за през ваканцийте и въпреки че се обичахме страшно много след време връзката започна да се губи, някак си избеля... Любов от разстояние може да има само тогава когато е несподелена.