PDA

View Full Version : Вие какво мислите?



white_chik
01-02-2007, 07:30
Хора,реших и аз да споделя проблема си.Та,ходя с едно момче вече 3 месеца.Както при мноо от вас и на мен той малко ми омръзна и колкото и клиширано да звучи не е както в началото,но не в това е проблемът.Първо ще кажа едно лично наблюдение-когато момче и момиче ходят от скоро,те прекарват много време заедно,по купоните неперкъснато се мляскат или гушкат ,обаче като мине повече време,те пак са заедно,но не са като залепени.Същото се получава и при мен.На Нова година бях на купон в едни приятел на гаджето ми и бяха всички негови приятели,а аз бях взела две мои приятелки.Предварително им бях обещала,че на купона няма да ги заеба самички(те не познават тази компания).И така всички си беше добре,аз им обръщах достатъчно внимание,ходех си обаче и при гаджето,но в едни момент един негов приятел се напи много злобно и започна да ме опреква,че прекарвам много малко време с гаджето ми и че трябвало повече да му казвам,че го обичам и да му го показвам #-o .Аз му обясних,че не е той е човекът,който ще се бърка в нашата връзка и т.н.Но след това наистина се замислих,че наистина на купона не прекарах достатъчно време с него,но това не е защото не искам,а просто защото вече от доста време сме заедно и сме имали дастатъчно време да се мляскаме и натискаме.Това че не сме като вакуумирани не означава,че не сме гаджета или поне аз така мисля.Вие какво ще кажете?Винаги съм била на мнение,че като имаш връзка в основата не е само целуването,сексът и обарването ами си има и други неща.Е,който иска да си каже мнението :wink:

LO6IQ
01-02-2007, 07:36
Хм.. ти си зададе въпроса .. и си отговори на него ..
Той пича като се е напил ти е казал какво мисли в действителност ,истината.
Не е нужно да се мъкнеш след него като вързана , все пак трябва малко свобода :mrgreen:

dEnIsTy
01-02-2007, 07:38
аз лично бях 90% от времето с гаджето ми..лафихме си цункахме се...не виждам нищо лошо в това....но явно по твоите думи нашата връзка не е нормална,защото ние ходим от 9 месеца и точно сега имаме нужда един от друг..каквато сме нямали никога:)

koalka
01-02-2007, 08:20
Ти можеш да кажеш най-добре дали сте си омръзнали и дали всичко е както преди.Защото аз след 1 година аз все още го обичам и нищо не се е променило!Казвам ти това, защото според мен всичко зависи от силата на самите чувства.И да, има наистина по-важни неща от секса и целуването-доверието, вярността и любовта!

Ekita
01-02-2007, 08:40
Естествено,че не е необходими 24 часа в денонощието да си залепена за устните му или други части от тялото му.Особено пък на Нова Година,особено пък,когато си довела още хора,на които си обещала да обръщаш внимание.Светът не свършва с гаджетата ви.Понякога направо ме изумявате...
Друг въпрос е,че на теб явно не само новата година ти е проблема,а влечението към него по принцип.Ако ти е омръзнал,просто се раздели с него,или пък поговорете как можете пак да запалите нещата.Не мисля,че има дълготрайна връзка,която не е минала през периоди като вашия.

iiirish
01-02-2007, 20:17
в началото винаги е интересно, винаги искаш да си максимално близо и колкото се може повече време да прекарваш в прегръдките на любимия човек, но... това минава с времето. чувствата се поуталожват, емоциите и адреналина си идва на мястото, но връзката си остава връзка! ;)

nasty_f
01-02-2007, 21:09
Да,и аз мисля като теб..