PDA

View Full Version : kogato ne ti stava..?



01-02-2007, 08:30
Ve4e 2 pyti po dred ne stava (s 2 razl. momi4eta). I tova sys kym 1 mesec raztoqnie mejdu dvata opita..pyrviq pyt bqh izmoren ii malko pritesnen, i si misleh 4e tova 6te da e pri4inata...em da ama sq skoro pak se opitah i svsi4ko si be6e nared, bqh si naspan, nqma6e ot kakvo da se pritesnqvam i t.n... Momi4eto si napravi vsi4ko nujno za da go vdigne, no uvi ne se polu4i :evil: :evil: . Pravil sym si sex i predi tezi dva provala (i vsi4ko be6e normalno togava). Daite nqkakvi predpolojeniq? Ne sym pritesnitelen, nito pyk tolkova 6a6nat, mislim pak da opitame, no ako i 3-tiq pyt ne stane, ve4e 6te se pritesnq mnogo...

Btw bez typi izcepki ako moje, temata e seriozna.

koalka
01-02-2007, 11:40
Може би просто си имал такива дни и нещо не се е получило.

bulgarche
01-02-2007, 12:28
Абе и на мен ми се е случвало, но не чак така...
Ама през цялото време ли си така? По време на любовната игра става ли ти?

BaiGani0
01-02-2007, 16:06
Pi4 razbiram problema ti,az sa6to imam takaf no namen ne sa 2 a 3 pati i ve4e vzeh da si isbivam kompleksi na kakvo moje da se dalji tova ,na psihi4na ili na fizi4na osnova.Vijdam 4e nikoi ne se e otnesal seriozno kam vaprosat ti ,moje bi za6toto te nqmat takav problem ,neim go pojelavam no bih iskal da znam kakvo biha napravili ako bqha na na6e mqsto?

shizzle
01-02-2007, 16:23
Не се отнасяме "сериозно", защото ни е писнало от въпроси "имам нещо на лицето, какво е?" Е, ПА, КАК ДА ВИ ОТГОВОРИМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!! Имаме нужда от повече информация! Иначе всичко си е празни приказки!

Кога ти спада? Какво прави момичето? Какво правиш ТИ!?

BaiGani0
01-03-2007, 16:09
E taka e ima nqqkoi hpra kadeto pitat za papkite si ama tova nee papkof problem :( Kak da ti kaja za men li4no neznam kakva moje da e pri4inata,vsi4ko si e normalno az i priqtelkata mi se vazbujdame vzaimno i kogato otim na legloto i se sable4em tam stava izdankata,imam 4uvstvoto 4e 6tom nesam s drehi onaq mi rabota nemoje da stoi dalgo vreme v ispraveno polojenie.mnogo mi se iska da ne q razo4arovam sledva6tiq pat kato mi se otdade vazmojnost za sex.A ima slu4ai kogato sme v kafeto ili nqkade drugade taka da me vazbudi gajeto 4e posle 10 minuti sedq kato pan na edno mqsto 6oto sam opanal palatkata.Tova e v po-zadalbo4en smisal problema,molq za da mi bade otgovoreno po civilizovan na4in,za6toto tova nee ne6to s koeto trqbva da se Ebava 4ovek :(

deidiy
01-03-2007, 16:13
може момичетата да не са те възбудили достатъчно незнам :-k пък може и да имаш някакъв проблем иди на лекар :-D

Калоян
01-03-2007, 16:22
Проглема не е в тебе , а в маската , явно не е това което искаш .

shizzle
01-04-2007, 09:48
Проблемът е в това, че се притесняваш от предстояща ти задача. Пробвайте на загасени лампи и с дълго гушкане. Когато забравиш, че ти предстои секс, ще се оправиш. Или ще я оправиш. :P

01-04-2007, 10:49
Ve4e 2 pyti po dred ne stava (s 2 razl. momi4eta). I tova sys kym 1 mesec raztoqnie mejdu dvata opita..pyrviq pyt bqh izmoren ii malko pritesnen, i si misleh 4e tova 6te da e pri4inata...em da ama sq skoro pak se opitah i svsi4ko si be6e nared, bqh si naspan, nqma6e ot kakvo da se pritesnqvam i t.n... Momi4eto si napravi vsi4ko nujno za da go vdigne, no uvi ne se polu4i :evil: :evil: . Pravil sym si sex i predi tezi dva provala (i vsi4ko be6e normalno togava). Daite nqkakvi predpolojeniq? Ne sym pritesnitelen, nito pyk tolkova 6a6nat, mislim pak da opitame, no ako i 3-tiq pyt ne stane, ve4e 6te se pritesnq mnogo...

Btw bez typi izcepki ako moje, temata e seriozna.

Ами, сериозно го казвам ама си представяй някакви неща които теб те възбуждат всичко каквото би те възбудило... ня начин да не стане...

Късмет!!!

BaiGani0
01-04-2007, 13:06
Probval sam s mnogo gu6kane i to na tamno no nestava.Dali ako probvame ne6to nestandartno moje da potragnat ne6tata a? :?:

nCuXo
01-04-2007, 15:30
Probval sam s mnogo gu6kane i to na tamno no nestava.Dali ako probvame ne6to nestandartno moje da potragnat ne6tata a? :?:
Може,ама глейте да не се убиете.Ама ако пак нестане - земи го отрежи,отиди на лекар да те превържат и си затни един банан,поне ше си ти е винаги прав,ама като тръгне да се разваля ше омекне и тогава го смени ;)

Duffer
01-04-2007, 15:40
Не си упоменал възрастта, но вероятно проблемите ти с потенцията и идват точно от там. Не се безпокой, човешко е на стари години. Има весници като "в третата възраст" и там има много рецепти за потенцията от липа и жълт кантарион.

Успех !