PDA

View Full Version : към момичетата: момчета с пъпки



Просто минавам
01-02-2007, 10:39
:roll: та значи интересно ми е ако видите някое момче с няколко пъпки по лицето, мислите ли си веднага че то е с кофти хигиена и отбягвате ли го :?

01-02-2007, 11:06
Виж ко :smt013 пъпките въобще не зависят от хигиената на човек

maybelline
01-02-2007, 11:40
Не.Аз всъщност познавам 2 супер готини и забавни момчета и това че и двамата имат пъпки изобщо не ми е проблем.Когато един човек е с готин характер това че има някое или друго несъвършенство във външния вид(особено ако е само временно)не значи абсолютно нищо;)

sh3_1s_7h3_0n3
01-02-2007, 11:41
Е, не! Що за глупост? Сигурно има и такива, които биха си го помислили, но аз категорично не! Пъпките не зависят само от хигиената, а и от пубертета... различните типове кожа и т.н.

просто минавам
01-02-2007, 12:53
може би не го казах както трябва. имах предвид първото впечатление

Lorraine
01-02-2007, 13:04
не виждам какво значение имат пъпките... :-s

ThePainIsReaL
01-02-2007, 18:17
:roll: та значи интересно ми е ако видите някое момче с няколко пъпки по лицето, мислите ли си веднага че то е с кофти хигиена и отбягвате ли го :?

Офф .. как да си го помисля , когато аз самата имам :mrgreen: А и не само аз , ами и всички около мен - всеки е имал пъпка и знае , че не е винаги проблемът в хигиената. Така , че СПОКИ :mrgreen:

01-02-2007, 18:45
v purviq moment mislq 4e 6e mi e gadno ama se pak tfa e 4ove6ko i az imam malky ot poperteta e ne e ot higienata vuprosa a i ima nqkoi mom4eta na koito im otivam :lol:

SlaVen4eEto`
01-02-2007, 18:48
:roll: та значи интересно ми е ако видите някое момче с няколко пъпки по лицето, мислите ли си веднага че то е с кофти хигиена и отбягвате ли го :?

Офф .. как да си го помисля , когато аз самата имам :mrgreen: А и не само аз , ами и всички около мен - всеки е имал пъпка и знае , че не е винаги проблемът в хигиената. Така , че СПОКИ :mrgreen:
Съгласна съм... :wink:

f_pld
01-02-2007, 20:00
poprincip ne me pritesnqvat papkite(zavisi ot 4oveka vse pak) no ti prepora4vam TEEN KLEAN (mai taka se kazvaha) i liceto 6te ti se iz4isti pone malko...ama ne si vzimai samo edno ne6to,a cqlata seriq(krem,za miene gel,i za osvejavane) ... tva poprincip go polzvat momi4etata,no i za mom4eta stava-ima rezultat!

zaiobaio
01-02-2007, 20:29
всички сме хора, всички имаме пъпки :mrgreen:

Тайна
01-02-2007, 21:16
Здравейте,
Аз съм момче с белези и пъпки.Искам първо да Ви кажа, че в повече случай хигиената нема никаква вина за тези пъпки :))) както и при мене ... пъпките са ми от хрумозомите и от хурмоните .. така наречените Х хромозоми.... Темата много ми допадна и реших да пиша...По 4 пъти на ден си мия лично аз лицето и се мажа с какви ли не глупости...... и искам да ви кажа, че самочуствието ми е " -999 " нямам абсолютно никакво самочуствие ..

reason
01-03-2007, 09:34
Здравейте,
Аз съм момче с белези и пъпки.Искам първо да Ви кажа, че в повече случай хигиената нема никаква вина за тези пъпки :))) както и при мене ... пъпките са ми от хрумозомите и от хурмоните .. така наречените Х хромозоми.... Темата много ми допадна и реших да пиша...По 4 пъти на ден си мия лично аз лицето и се мажа с какви ли не глупости...... и искам да ви кажа, че самочуствието ми е " -999 " нямам абсолютно никакво самочуствие ..
Е,ти пък.Няма да се комплексираш от едни пъпки.

01-03-2007, 09:46
хммм...пъпките са следствие от високо ниво на тестостерон, естестевно има значение и каква е кожата. Обикновенно излизат при високо ниво на тестостерон (за тва пирмерно ако се взимат стероиди един от страничните ефекти е акнето) високото ниво на тестостерон също води и до по голямо окосмление по лицето и тн....

sun4e
01-03-2007, 09:50
лелееее тва е най-голямата глупост на света!Как за Бога ше отбягвам едно момче Само щото има пъпки!?Има далеч по-сериозни причини да отбягваш някого :!:

SlaVen4eEto`
01-03-2007, 10:14
Здравейте,
Аз съм момче с белези и пъпки.Искам първо да Ви кажа, че в повече случай хигиената нема никаква вина за тези пъпки :))) както и при мене ... пъпките са ми от хрумозомите и от хурмоните .. така наречените Х хромозоми.... Темата много ми допадна и реших да пиша...По 4 пъти на ден си мия лично аз лицето и се мажа с какви ли не глупости...... и искам да ви кажа, че самочуствието ми е " -999 " нямам абсолютно никакво самочуствие ..
Е,ти пък.Няма да се комплексираш от едни пъпки. Съгласна съм ... всички хора имат пъпки в тази възраст.
Аз ползвам Зинерит и помага пробваи може да ти подейства. :wink:

01-04-2007, 20:00
Здравейте,
Аз съм момче с белези и пъпки.Искам първо да Ви кажа, че в повече случай хигиената нема никаква вина за тези пъпки :))) както и при мене ... пъпките са ми от хрумозомите и от хурмоните .. така наречените Х хромозоми.... Темата много ми допадна и реших да пиша...По 4 пъти на ден си мия лично аз лицето и се мажа с какви ли не глупости...... и искам да ви кажа, че самочуствието ми е " -999 " нямам абсолютно никакво самочуствие ..
Е,ти пък.Няма да се комплексираш от едни пъпки.
мда..лесно е да се каже :? и аз нямам никво самочувствие заради гаднярките! и не мога просто да кажа: е! какво от това!
заради тях не искам да излизам да си показвам лицето...освен това на всеки му действа различно едно лекарство което е много гадно! няма универсален лек...за жалост

SweeTy_Mi6i
01-05-2007, 09:17
Absolutno vsi4ko si e do koja ,tva e ot pyberteta.az sy6to poznavam dosta zabavni i gotini mom4eta koito imat pupki daje nqkoi ot tqx dosta,no vse pak 4ovek ne se precenq po....pupkite [-X

lunnoto_momi4e
01-05-2007, 09:18
Ами малко може да ми стане малко гадно като видя човек с пъпки,ама после ще се примиря се някакси-няма никаква нужда и смисъл за да го отбягвам....

lo6a_karma
01-05-2007, 16:59
pi4 аз познажам супер мнооо хора които са весели и имат папки по лицето дори ходех с единих ма ко от тва то незажиси от нас на по4ти всеки се появяжат таи4е не се коплексираи от туи :D :D :D :D :D

Allthatshewant
01-05-2007, 17:02
kogato vidq edno mom4e pyrvo zabelqzvam polojitelnite mu ka4estva dori kato se zamislq .. ne zabelqzvam tova za pypkite .. mislq 4e ne e koi znae kolko vajno e stiga gore dolu viziqta mu da e na nivo de.. :-k