PDA

View Full Version : Какво да направя?



01-02-2007, 10:58
Историята ми е дългичка и доста объркана.
Преди известно време в класа ми дойде ново момче, оказа се, че живеем много близо един да друг и всеки ден отивахме и се връщахме заедно от даскалото. Постепенно между нас започваше да става нещо,но аз все се отдръпваш, понеже не исках да ходя с някой от моя клас. За него още от самото начало ми стана ясно, че е женкар, въпреки всичко си казах "Какво пък, може и да се промени" и стана така,че тръгнахме. Той не е някакъв романтик и не мога да кажа, че се държеше страшно мило с мен,но го приех такъв какъвто е. Имало е моменти, в които сме се карали и сърдели жестоко, както в почти всяка връзка, но след това всичко минаваше. Точно в тези периоди до като не сме си говорели, разбрах , че се е целувал с други момичета. Както и да е, и това простих...
На 22.12 аз заминах извън града за празниците, а същата вечер той е отишъл на дискотека и се е целувал с момиче, което също е от класа ми. Обадих му се, той ми призна всичко, но по държанието му разбирах, че всичко за него е на шега и не му пука особено. Реших и това да простя и да продължа напред, понеже съм над тези неща. Дойде и 31-ви, след 12 часа аз му пратих смс и му честитих новата година,а той нито ми писа, нито се обади. Сега се чувствам ужасно и не знам какво да правя. Не мога да кажа, че го обичам, но усещам, че малко или много започнаха да се появяват някакви чувства. Иска ми се да остана с него, но започвам да си мисля, че не си заслужава. Въпреки всичко имам надежда, че той ще се промени и ще започне да държи на мен повече от сега. :(

feshankaa
01-02-2007, 11:01
:-k ХмМм...МиЛа не исля че трябва да прощаваш вече! Твърде много си му прощавала и той като вижда че не се сърдиш ,и продължава.....Не го ли спреш 1 път ...при още една грешка го зарязвай.Ако на него му пука тогава ще си приличи от държанието му ,а и в даскало щом сте всеки ден заедно...

malko mace
01-02-2007, 11:09
Chtom go e napravil vednaj,chte go napravi i vtori pat...Moiat savet e da go zarejech dokato e vreme,predi da si se oplela ochte poveche v lajite mu!Iavno ne darji mnogo na teb,chtom ne te e pozdravil dori za Nova godina :shock: ,sigurno pak e bil v niakoia diskoteka i se e mliaskal s niakakva...Toy prosto te izpolzva,vijda,che si hlatnala i mu prochtavach vsichko,ne go zariazvach i te varti na malkia si prast!Ne biva da ostaviach na momchetata tvarde chiroko okolo vrata,inache pochvat da ne te uvajavat,a az mislia,che veche si go izpusnala... [-X Sorry,tova e moeto mnenie i vmesto da si blaskach glavata za tozi piklio ](*,)te savetvam da si namerich niakoe naistina sviastno momche,koeto da te zaslujava! :smt023

iiirish
01-02-2007, 11:18
не разбирам как така можеш да преглътнеш една изневяра, после втора... дори една целувка пак е изневяра, тази целувка значи, че малко или много има нужда и от други момичета, а не само да се задоволява с теб. права си - той е женкар! и само заради това не е трябвало да се забъркваш с него!
ако ти е останало поне малко достойнство и смелост да гледаш хората право в очите, без непрекъснато да мислиш как говорят зад гърба ти заради него, поискай да се разделите!

koalka
01-02-2007, 11:23
Ами какво да ти кажа - права си като казваш, че е женкар.Явно не му пука особено за теб и не трябва да те интересува пък теб такъв човек.По-добре не се занимавай с такъв човек. :wink:

`Tq`
01-02-2007, 11:25
Zareji go i mu pokaji che ne si choveka s koito moje da se darji taka nauchi go da te uvajava pravi tova koeto toi pravi ako vidish che ne mu puka dali si bila s drug znachi nqma simsal da prodaljavash s nego! :wink:

Nqkoq_si
01-02-2007, 11:45
Ако толкова го искаш и си готова да прощаваш, започни да се държиш с него така както той с теб, нега се оглежда в очите ти и в постъпките ти да вижда себе си. Нарани го, само така ще разбереш дали само се прави на недостъпен или наистина не изпитва нищо към теб \:D/