PDA

View Full Version : Vie kak razbirate tova?



bebCheto`
01-02-2007, 11:39
S tova momche imame nqkakva vrazka(taina),zashtoto az taka iskax i trqbvashe da sme zaedno na nova godina no toi zamina za Bansko i prez noshta govorihme kolko si lipsvame i kak nqmame tarpenie da se vidim!No snoshti kogato me zakara do nas az iskah da go celuna a toi mi vika neshto ti stana navik az ne iskam sega!I az se qdosah super mnogo za parvi pat mi go kazva!Chudq se da prodaljavam li da se zanimavam s nego ili.....e po dobre da sprem do tyk!!? ](*,)

koalka
01-02-2007, 11:46
Еми, ако има чувства, не знам къде е проблема да го целуваш?Най-добре да питаш самия него.И тогава да решиш дали искаш да си с него, макар че е много тъпо заради една такава изцепка да късате, щом толкова много сте си липсвали.

Nadelina
01-02-2007, 11:49
Hmmm... taq istoria mi e poznata... No inache spored men ako imash chuvstva kym nego.. govori s nego i mu kaji kakvo iskash.. toi da kaje tam kakvo iska.. i da prestanete sys tia zagadki.. "Da prodyljavam li.. da ne prodyljavam li?" .. :P

malko mace
01-02-2007, 12:05
Еми, ако има чувства, не знам къде е проблема да го целуваш?Най-добре да питаш самия него.И тогава да решиш дали искаш да си с него, макар че е много тъпо заради една такава изцепка да късате, щом толкова много сте си липсвали.
Da,taka si e!Po-dobre go pitay otkrito zachto ne e iskal da go celuvach-moje da ima dobro obiasnenie :? ...I ako prodaljava taka,ne e na dobre... :-k Ti triabva da kajech kak se darji toy prez ostanaloto vreme,dali smiatach,che ima drugo momiche...Edin otkrit razgovor naistina bi svarchil niakakva rabota...no i potaynite lichni nabludenia sa efektivni! :-s

01-02-2007, 12:39
Решението е да поговорите за това нещо! Няма друг ефективен вариант според мен! Пък и като ти го е казал,това нещо,сигурна ли си,че не е искал да си играете на някаква игра,от Нас,момчетата може да се очаква всичко :smt007

madlencheto:)
01-02-2007, 12:45
Приятеля ти е зле ](*,)
Какво лошо има в това да ти стане навик да го целуваш? Най-добре е да го питаш директно и тва е..;] Тия момчета са мн странни,ей.

iiirish
01-02-2007, 14:04
а не мислиш ли, че това може да е реакция от "тайната" ви връзка :-s сама казваш, че тя е такава по твое желание, а може би той не иска това да е така. и в един момент всичко избива...
най-добре поговорете за това

sexY_mackA90
01-02-2007, 15:00
а не мислиш ли, че това може да е реакция от "тайната" ви връзка :-s сама казваш, че тя е такава по твое желание, а може би той не иска това да е така. и в един момент всичко избива...
най-добре поговорете за това

Да абсолютно съм съгласна :-k

bawdy talk
01-02-2007, 15:11
Знаеш ли
трябвало е още тогава да го питаш
защо не иска целувка.:wink:
Не може да е без причина,
никой не отказва целувка от любимия си просто ей така. :::

piska_
01-02-2007, 18:33
Поговори с него :wink:

TreeHill
01-02-2007, 19:04
Еми, ако има чувства, не знам къде е проблема да го целуваш?Най-добре да питаш самия него.И тогава да решиш дали искаш да си с него, макар че е много тъпо заради една такава изцепка да късате, щом толкова много сте си липсвали.

Parfum`Girl
01-02-2007, 19:11
Поговори с него :wink:
:!:

Shadow_Walker
01-02-2007, 20:29
S tova momche imame nqkakva vrazka(taina),zashtoto az taka iskax i trqbvashe da sme zaedno na nova godina no toi zamina za Bansko i prez noshta govorihme kolko si lipsvame i kak nqmame tarpenie da se vidim!No snoshti kogato me zakara do nas az iskah da go celuna a toi mi vika neshto ti stana navik az ne iskam sega!I az se qdosah super mnogo za parvi pat mi go kazva!Chudq se da prodaljavam li da se zanimavam s nego ili.....e po dobre da sprem do tyk!!? ](*,)Еее, не се впрягай толкова заради една целувка.може да го е казал на майтап... все пак поговори с него, но какъв е смисъла да късате за такова нещо?

[chervenokoska]
01-02-2007, 20:43
Съгласна съм с anito.sl

nasty_f
01-02-2007, 20:52
Станало е нещо,за да се държи така :lol: :-k