PDA

View Full Version : Последиците от ,,идеалната'' Нова Година



He3HauKa
01-02-2007, 12:48
Много обичам приятеля си и винаги се старая да му е хубаво .Проблемът е ,че е много ревнив.Исках много да съм с него на Нова година,а той искаше да е и с приятелите си ( които не познавам много добре),за това отидохме заедно.Сутринта той почна да ме обвинява ,че съм гледала един там ( който дори не познавам).Опитах се да му обясня ,че не съм имала никакви намерения към въпростния,дори не ми е симпатичен (което е самата истина),просто под влияния на всичко което бях поела вечерта бях много замаяна и си мислех най-различни неща (които определено не бяха свързани с момчета и т.н.).Моля ви за съвет,как да му обясня ,че това което мисли е просто плод на въображението му и , че обичам само него !Говорих с него,но той непрекъснато се заяжда и не иска да ме чуе :cry:

koalka
01-02-2007, 13:00
Незнам какво друго можеш да направиш, което вече не си направила.Кажи чу го пак и му кажи, че го обичаш и е много глупаво, че продължава да не ти вярва.Може би и трябва да изчакаш да му мине.

otchaqnata
01-02-2007, 13:03
Незнам какво друго можеш да направиш, което вече не си направила.Кажи чу го пак и му кажи, че го обичаш и е много глупаво, че продължава да не ти вярва.Може би и трябва да изчакаш да му мине.
i az taka mislq

JVS
01-02-2007, 13:55
Of emi ... revnuva te ... qvno toi si e vgl1bil ne6to imenno za6toto te obi4a mnogo i se drazni ot nai - malkite ne6tica, koito izob6to ne sa ne6to s16testveno i dori nqmat nikakva vr1zka.4esto tozi problem go ima pri mnogo xora koito se obi4at.Li4no az s16to mnogo revnuvam priqtelq si i toi men s16to.Otna4aloto mnogo se karaxme to4no za tova, no postepeno tozi problem ot6umq.Ako naistina ne mu dava6 nikak1v povod da te revnuva qvno, 4e problema e v nego.A tova koeto moje6 da napravi6 e da mu obr16ta6 mnogo vnimanie i da iz4aka6 da mu mine tova, koeto toi si misli ... dano os1znae po - skoro, 4e gre6i za6toto po tozi na4in se izm14vate i dvamata.

HopeLesss
01-02-2007, 13:57
Каквото и да му кажеш, щом той ти няма доверие, няма да ти повярва. Не знам, за мен е адски странно да бъдеш с човек, който не ти вярва. Не знам какво можеш да направиш :roll:

alkobalko
01-02-2007, 13:59
Нищо повече не можеш да направиш. Опитвай пак да говориш с него.

iiirish
01-02-2007, 14:00
аз на твое място бих оставила споровете и караниците. когато ходиш постоянно след него и се опитваш да му обясниш как стоят нещата, той още повече добива кураж. и следващия път когато спомене пак за това просто му кажи, че сама за себе си знаеш каква е истината и че с това приключваш въпроса!
ако той и тогава не ти повярва, значи просто окончателно си загубила доверието му и вместо да се мъчите е най-добре да прекъснете отношенията си

bulgarche
01-02-2007, 14:19
А дали да не иска да се разделите и сега да иска да ти покаже че ти си причината за това...че ти създаваш проблемите, че ти не се интересуваш от него

He3HauKa
01-02-2007, 14:24
И двамата сме правили много грешки,но наистина ми е болно защото не му давам повод да ревнува,дори напротив ..по скоро той ми дава повод.И аз забелязах ,че гледа едно момиче но не обърнах внимание .Боли ме че за него винаги аз съм виновна.Може просто ще е най-добре да се разделим :smt010 Аз вярвам ,че той ме обича а знам че и аз него но просто връзката ни се превърна в мъчение за двамата.Все пак благодаря за мненията :oops:

bawdy talk
01-02-2007, 15:02
И двамата сме правили много грешки,но наистина ми е болно защото не му давам повод да ревнува,дори напротив ..по скоро той ми дава повод.И аз забелязах ,че гледа едно момиче но не обърнах внимание .Боли ме че за него винаги аз съм виновна.Може просто ще е най-добре да се разделим :smt010 Аз вярвам ,че той ме обича а знам че и аз него но просто връзката ни се превърна в мъчение за двамата.Все пак благодаря за мненията :oops:
Правилно мислиш :wink:
Разделяте се само ще се мъчиш
ако останеш при него. :::
Знам го,защото баща ми е същия от
години и продължава да си е такъв.
Винаги ревнува и винагаи ама винаги другите са виновни,
а той е прав и невинен. :smt013

air_J
01-02-2007, 17:34
И двамата сме правили много грешки,но наистина ми е болно защото не му давам повод да ревнува,дори напротив ..по скоро той ми дава повод.И аз забелязах ,че гледа едно момиче но не обърнах внимание .Боли ме че за него винаги аз съм виновна.Може просто ще е най-добре да се разделим :smt010 Аз вярвам ,че той ме обича а знам че и аз него но просто връзката ни се превърна в мъчение за двамата.Все пак благодаря за мненията :oops:
Да, най-добре ще е да се разделите. Това да те ревнува само от разни погледи е отвратителна ревност. Нищо добро няма да изкяриш, ако останеш с него, най-много някой шамар да ти тегли (или да набие някой твой въображаем "ухажор"). Та накратко - късай, колкото по- бързо, толкова по-добре

TreeHill
01-02-2007, 17:45
Незнам какво друго можеш да направиш, което вече не си направила.Кажи чу го пак и му кажи, че го обичаш и е много глупаво, че продължава да не ти вярва.Може би и трябва да изчакаш да му мине.
i az taka mislq

еми и аз май

GossipGirl89
01-02-2007, 17:49
Of emi ... revnuva te ... qvno toi si e vgl1bil ne6to imenno za6toto te obi4a mnogo i se drazni ot nai - malkite ne6tica, koito izob6to ne sa ne6to s16testveno i dori nqmat nikakva vr1zka.4esto tozi problem go ima pri mnogo xora koito se obi4at.Li4no az s16to mnogo revnuvam priqtelq si i toi men s16to.Otna4aloto mnogo se karaxme to4no za tova, no postepeno tozi problem ot6umq.Ako naistina ne mu dava6 nikak1v povod da te revnuva qvno, 4e problema e v nego.A tova koeto moje6 da napravi6 e da mu obr16ta6 mnogo vnimanie i da iz4aka6 da mu mine tova, koeto toi si misli ... dano os1znae po - skoro, 4e gre6i za6toto po tozi na4in se izm14vate i dvamata.

При мене беше същата история,но с течение на времето отшумя.Казвай му колко много го обичаш и постпенно ще му мине.