PDA

View Full Version : kajite mi



mimi____
01-02-2007, 13:15
Moje li da se kaje na tova iznevqra? Imam priqtel ot edna godina i 5 meseca prez tova vreme ne sam poglednala dr mom4e no na nova godina se napih i se celyvah s dr mom4e ne s prqtelq mi :(((( kaje te mi tova iznevqra li e po to4na da bada CELYVKATA IZNVQRA LI E?

Insatiable
01-02-2007, 13:19
Изневяра е.. (за мен поне) Постъпила си глупаво, изясни работите с приятеля си..

DeSk{}
01-02-2007, 13:23
Moje li da se kaje na tova iznevqra? Imam priqtel ot edna godina i 5 meseca prez tova vreme ne sam poglednala dr mom4e no na nova godina se napih i se celyvah s dr mom4e ne s prqtelq mi :(((( kaje te mi tova iznevqra li e po to4na da bada CELYVKATA IZNVQRA LI E?

Различните хора тълкуват различно думата изневяра така че можеш сама да ти прецениш и нокой друг не може да ти каже точно. Аз ти предлагам да кажеш на приятеля си всичко както е в прав текст защото щом сте се задържали толкова време заедно не бива да се лъжете и криете!

radito
01-02-2007, 13:23
ако приятеля ми се целува с някоя е изневяра, но ако аз се целувам с някой - не е изневяра! :-D

01-02-2007, 13:35
Виж сега,има различни виждания какво точно е изневяра-та?!
Според мен трябва да обясниш на приятеля ти какво е станало,ще го заболи,но поне след време ще осъзнае,че си искрена с него и че може да ти има доверие.
Хайде успех и друг път мисли преди да се напиваш & целуваш с други момчета

JVS
01-02-2007, 13:42
Za men li4no celuvkata e iznevqra ... az celuvam mom4eto koeto obi4am i ... ako vidq toi da celuva drugo momi4e ... neznam kak bix reagirala, no s1s sigurnost bi me zabolqlo mnogo.I vse pak vseki pravi gre6ki za koito posle s1jalqva, no ako tezi gre6ki ne se povtarqt mislq, 4e ako 4oveka ot drugata strana raz4ita na teb bi te razbral i bi ti prostil, no sled tova ti trqbva da napravi6 dosta za da mu dokaje6, 4e s1jalqva6 i 4e si se promenila .... 4e si si zela pouka.Trqbva otnovo da si v1rne6 doverieto mu.

iiirish
01-02-2007, 13:44
разбира се, че е изневяра! ти си била макар и мимолетно с друг, поискала си друг, а това си е чиста изневяра!
и след като е такава, ти трябва да си понесеш вината

alkobalko
01-02-2007, 13:49
За мен това е изневяра.

koalka
01-02-2007, 14:37
За някои не е изневярва, но за мен е изневяра.Момиче, като не знаеш да пиеш, просто не пий.Най-добре признай пред приятеля си истината.Не го лъжи-не заслужава това, ако има чувства към теб.

pussycat
01-02-2007, 14:37
За мен това е изневяра... Все пак това е било друго момче. Обаче постъпката ти е била глупава нали си имаш приятел който си харесваш как може да се целуваш с друг. По добре наистина си изяснете нещата.. :roll:

bawdy talk
01-02-2007, 14:46
Въпросът е-изневяра ли е това?
Отговора е-да изневяра е. :wink:

Violenza
01-02-2007, 14:58
Естествено, че е!!!
Много гадно си постъпила спрямо приятеля си...а и не сте заедно от 2-3 месеца, а от много повече.
Според мен ще е по-добре да му обясниш всичко.
Едва ли на теб щеше да ти е хубаво ако разбереш, че той е бил пиян и се е целувал с друга...

daisybaby
01-02-2007, 15:00
Iznevqra e no podobre pogovori s nego i mu kaji ponqkoga e po dobre sam da si priznaesh greshkite