PDA

View Full Version : Пропуснах ли си шанса ?



smily_data_bg
01-02-2007, 15:27
Edit

bawdy talk
01-02-2007, 15:31
Ами имаш според мен.
Недей да се натрапваш за да не те отблъснат,
но и не стой на страна за да не те забравят :smt023

Siseetoo
01-02-2007, 15:33
И си готов да чакаш ''месец , два или 3 или 4'' ? :shock: Не вярвам след толкова време безразличие от нейна страна пак да имаш някви чуства ! Пробвай сега иначе ше съжаляваш после [-X

01-02-2007, 15:35
И си готов да чакаш ''месец , два или 3 или 4'' ? :shock: Не вярвам след толкова време безразличие от нейна страна пак да имаш някви чуства ! Пробвай сега иначе ше съжаляваш после [-X
повярвай ми може(говоря от личен опит) и все пак си зависи от самия човек и от това колко са силни чувствата му.

iiirish
01-02-2007, 15:43
според мен е хубаво да я оставиш, но не й досаждай дори и след месец или два... ако тя през това време те почувства като нещо повече от приятел сама ще те потърси

SummerJAM
01-02-2007, 15:46
Що се занимаваш с глупости ?! Не си трови живота заради някой, на който му е все едно за теб...Пропилях 6 месеца да тичкам подир една мома и да, тръгнахме...ходихме 2 месеца и това беше. Просто тя никога не е имала някакви чувства към мен. Затова мисля, че ако в началото едната страна не прояви някакви симпатии няма смисъл да продължаваш...

BuBi008
01-02-2007, 15:53
Moito mnenie e da sednesh i da pogovrish s neq no kato priqtel a ne kato ohajor! 2 3 meseca sa mnogo vreme pone az taka mislq . Za tezi meseci moje da napravish greshkatat che dori da q zagubish kato priqtelka zashoo tq moje da si pomisli che si se znaimaval s neq samu zashtoot si q obichal i tai kato nqma nishtu da stane si reshil da ne se znaimavash koeto sushto ne e hubavo ! Taiche pogovori s neq i i obqsni che si napravil greshkatat da se natrapvash brutalno v jivota i i che sajalqvash za tova ! VAPrweki che nqma da stane nishtu mejdu vas pone iskash priqteli da si ostanete ! Mojesh i da q popitash dali iska da izchweznesh ot jivota i dori .

SwEe7_F{P}
01-02-2007, 16:05
Eto che otnovo se sreshtame :) No toZi put ne smqtam da se zaqjdam a da opitam da ti pomogna ;) Ami az lichno mislq che trqbva da prodaljavash da poddarjash kontakt s neq no prosto kato priqtel bez da pokazvash che imash kakvito i da iblo chuvstva kam neq.V nikakav sluchai ne q ostavqi za tolkova mnogo vreme! :)

LO6IQ
01-02-2007, 16:15
според мен е хубаво да я оставиш, но не й досаждай дори и след месец или два... ако тя през това време те почувства като нещо повече от приятел сама ще те потърси =D>
Този път и аз няма да се заяждам :wink:

Za_Neq
01-02-2007, 16:17
zashoo tq moje da si pomisli che si se znaimaval s neq samu zashtoot si q obichal
това маловажна причина ли ти се вижда ?

smily_data_bg
01-02-2007, 16:54
Edit

GiRl^of^PriStOn
01-02-2007, 17:27
Ами имаш според мен.
Недей да се натрапваш за да не те отблъснат,
но и не стой на страна за да не те забравят :smt023


Dam taka e :) Nai-veche ne se natrapvai>Az primerno nai-mrazq momchetata deto samo me tyrsqt i mi se natrapvat..mnogo e dosadno i otblyskvashto [-X

GiRl^of^PriStOn
01-02-2007, 17:28
A dosta li sym q qdosal 4e da me blokne v skype ili premahne ?

ohooo qvno dosta mnogo

piska_
01-02-2007, 18:29
Ами освен да я изчакаш друго не ти остава :wink:

koalka
01-02-2007, 18:38
Не се знае, може и да стане, а може и да не стане.Възможно е сле като я оставиш, в смисъл не ходиш след нея, тя пък да почне да се интересува от теб и нещата да станат. :wink: