PDA

View Full Version : 1ва среща, а си изчерпах темите за разговор - помощ



why
01-02-2007, 15:57
Здравейте и ЧНГ
С момичето, което харесвам излязохме на 1ва среща. Така подарих и цвете, направих и 2-3 комплимента. Знам доста неща за нея, за които си
говорихме - къде учиш, лубим цвят, цвете, музика, коя зодия и т.н.
Накратко изчерпах се. Ако има следващ а среща или в чата за какво да си говорим (между другото аз по принцип не говоря много с момичета, а на срещи така да се каже "забивам" от към теми за разговор, идват ми на ум само такива, за които не трябва да си говорим като например да я затрупам с техническа информация и т.н.) Моля помагайте

ATAKABG
01-02-2007, 16:05
На 2-рата среща се целувайте повече,а говорете по-малко 8)

LO6IQ
01-02-2007, 16:08
Ами ... днес на обяд видях една темичка точно като твоята .Не ми се рови сега да я търся - потърси я ти ... 2рата среща трябва да се опиташ да я целунеш :wink: :smt008

01-02-2007, 16:11
това ясно, обаче работата е там, че аз въобще незнам за какво да си говорим, разбирай постоянно мълча, а и тя не е много разговорлива

LO6IQ
01-02-2007, 16:17
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=72346
Виж тази темичка ... имаше и още една но не ми се търси :wink:

ATAKABG
01-02-2007, 16:23
Ами говдрете си за хобита,приятели,познати,ин ересни случки и така нататък... Дръж се все едно си с някой твой приятел на кафе,а не с мацка ;-)

why
01-02-2007, 16:26
Мерси, обаче тая тема не ми помага много. това дето го пише го изчерпах вече

LO6IQ
01-02-2007, 16:28
Споеред горното мнение трябва да се държа с момиче което харесвам както към момче приятел ... ако се държа така ще я подлудя :mrgreen: .. просто невъзможно :!: :mrgreen:

bawdy talk
01-02-2007, 16:32
това ясно, обаче работата е там, че аз въобще незнам за какво да си говорим, разбирай постоянно мълча, а и тя не е много разговорлива
[b]Нека позная ти си много срамежлив,нали ::: [b]

why
01-02-2007, 16:35
не, обаче с момиче не мога да говоря

HEonuTEH
01-02-2007, 16:36
i az sam tei kajete i az da viq?

LGPz
01-02-2007, 16:48
между другото аз по принцип не говоря много с момичета
Ами какво правиш? :mrgreen: Мисля че по-голямата част от момчетата (включително и аз де) не знаят за какво да говорят ;) Това е много голям проблем!Наистина ще се радвам някой да даде компетентно мнение! (не като мойто ... :D )

vvs_go
01-02-2007, 19:34
ami nqkyde 4etoh 4e ako govori6 za sebe si mnogo razgovora vyrvi
4estno kazano tva e mnogo vqrno govori za sebe si nai elementarni ne6ta v kolko 4asa si stanal kak si boli li te glava a za6to ko si prail sno6ti izmislqi si

nasty_f
01-02-2007, 20:05
Излизайте за по-крадко време,не за 5 часа :mrgreen:
А ако е за крадко...Много ми е странно как няма да намерите за какво да си говорите...Разказвай й интересни случки от миналото ти,като малък какви щуротии си правил,разпитай я и нея.Отидете заедно но дискотека и там флиртувайте повече.Направи лек намек за нещо,имам в предвид похвали се нещо,но не се увличай малко да я подразниш и... :mrgreen:

JoeBanana
01-02-2007, 20:17
опааа още един :mrgreen: здравей и на теб младежо :mrgreen:
е добре и моя живот е тъп, та дрънка, но винаги имам по някоя исторя (която в последствие украсявям) за разказване :mrgreen:
но както подчертах, подходящ човек+подходящ човек = хубав разговор
не можете ли да осъзнаете, че не със всеки става лаф моабет ? :mrgreen:
П.П. винаги съм се чудел колко неграмотен трябва да си, за да напишеш "краДко" :mrgreen:

ista
01-02-2007, 21:09
нямаш шанс бате. щом си преговаряш и темите, на които ще говорите...

01-02-2007, 21:13
Браво бе Гроздане-зодия,цвят :lol: Па питаи я кога и идва 8-[

Konfucii
01-02-2007, 21:20
Pi4 tva da ne ti e klasno po literatura 4e da nqmate temi ;)
vij sq
moje za vsi4ko da govori6
ako si v parka
bahti qkoto dyrvo kvi na4upeni peiki
ako si v kafeto i ima tv i davat planeta moje da obsydite pop folk pevicite
:) da gi napliete ili da gi pohvalite da si kajete mn ne6ta po edna tema moje da govori6 s 4asove ako ima ne6to mejdu mom4e i momi4e to si li4i ako ne vi idva ot vytre da si govorite nqma go plamaka na liubovta
Ai i az nqam mn opit v tva da govorq s momi4eta prosto badi mil kam neq tq 6te go zabeleji Badi seriozen no ne prekaleno Badi zabaven no ne prekaleno. Badi gotin na Max i se usmihvai vinagi kogato iska6 smeite se zabavlqvaite se 6toto ako nemojete nqmate bade6te ako ne stnae ne e idenstvena ima gi mnogo aide pi4 tva ! Deistvai batka ;)

dream_dragon
01-02-2007, 21:20
Не ми се четат другите коментари. Я си говорете за музика, филми, книги, изкуство, училище, предавания, телевизия, политика, спорт, списания, мода и други.

BuBi008
01-03-2007, 05:46
Oh e mnogo ste slojni de . Kak moje chovek da ne moje d anameri neshtu da govori s kogoto i da bilo ? Mi s momiche moje da se govori za vsichko nezavisimo dali e 5ta ili 3ta ili 2ra sreshta . E estestfnu ne i govori za koli ili pak futbol osven ako tq ne e proqvqvala interes kam tqh . Govorete za priqtelite vi razkaji nqkoq istoriq , sluchka pohvali se s neshtu ... pitai q tq kakvo obicha d apravi prez svobodnotot vreme . Lichnu as mislq che za da nqma kakvo da govorite s momiche koeto haresvate e che ne q poznavate dostatchnu , che en e za vas ili pak mislite prekalnu mnogo i se susredotochavate da budetet perfektni i da gvoorite vse edno ste nqkvi genilani sushtestva . Emi nqma da stane tq ako vi haresva shte go prieme po dobre da govorite za neshtu prosto i normalnu a ne da mislite neshtu fantastichnu i tq da sedi kato pykel zashtoto ne kazvate nishtu !

ATAKABG
01-03-2007, 06:17
Споеред горното мнение трябва да се държа с момиче което харесвам както към момче приятел ... ако се държа така ще я подлудя :mrgreen: .. просто невъзможно :!: :mrgreen:
Еми значи ти пред момичетата играеш роля и не се държиш както се държиш попринцип пред твоите приятели...

01-03-2007, 06:22
Човек остави нещата да текат нормално,не трябва да правиш планове за какво ще си говорите ](*,)

iskamTe_vednaga
01-03-2007, 06:34
Здравейте и ЧНГ
С момичето, което харесвам излязохме на 1ва среща. Така подарих и цвете, направих и 2-3 комплимента. Знам доста неща за нея, за които си
говорихме - къде учиш, лубим цвят, цвете, музика, коя зодия и т.н.
Накратко изчерпах се. Ако има следващ а среща или в чата за какво да си говорим (между другото аз по принцип не говоря много с момичета, а на срещи така да се каже "забивам" от към теми за разговор, идват ми на ум само такива, за които не трябва да си говорим като например да я затрупам с техническа информация и т.н.) Моля помагайте
Ми ако мислиш предварително какво да и кажеш това няма да ти помогне..на момента ще си дойде всичко самоче трябва да си спокоен и както се посъветеваха целуни я

Crafter
01-03-2007, 06:34
why,
И аз страдам от същия проблем. Вярно е, че с някои хора е много по-лесно да се разговаря. Наистина има и такива случаи, в които темата е без значение - разговорът върви, като по вода.

Но за жалост гореспоменатите са рядкост и за това трябва да се научиш да разчиташ на собствените си комуникативни умения.
Ако все още не си го разбрал, разговорът не е това, което казваш, а начинът по който го казваш. Иде реч за невербална комуникация. Мимики, жестове, интонация.

Обикновено когато един разговор се закучи причината е в това, че твоя събеседник се чувства неудобно. Това се дължи на твоята неспособност да покажеш, че той/тя е забавен за теб. Така (нека приемем, че е тя) тя превключва на пасивно отношение, смятайки че по този начин не нарушава свободата ти и не те притиска, а ти искаш обратното.

Някои хора са родени с подаръка на невербалната комуникация. За тях е лесно да четат измежду редовете на своят събеседник и да намират слабото му място. При теб явно не е така, и за да поправиш този недостатък ти е нужно само едно - тренировка.

Хващаш огледалото и започваш да изучаваш собствените си грешки и недостатъци по време на разговор. Заучи няколко лицеви "маски", които те правят да изглеждаш забавен, уверен, спокоен. Обърни голямо внимание на веждите си. Те често описват най-силните емоции, като страх, разочарование, радост, уплаха...

Важно е да запомниш, че когато разговаряш с някого (особено с представител на женският род) трябва да поддържаш непрекъснат визуален контакт. Гледай я в очите когато и говориш и слушаш. Показвай интерес и се усмихвай, като наркоман след поредната доза. Покажи и, че това което ти казва е интересно и, че ти е забавно да си с нея.

Дали ще си говорите за времето, хората около вас или смъртната присъда на Саддам е без значение. Важно е КАК ще си го кажете.

CrIsTiaNo_
01-03-2007, 10:51
spored men improvozaciqta e nai dobroto ne6to vav vsqka 1 situaciq izliza6 s neq i kvot stane ili tq ili po4vate nqkva tema i ......

Bobysoft
01-03-2007, 13:05
С момичето, което харесвам излязохме на 1ва среща. Така подарих и цвете, направих и 2-3 комплимента.
Това НИКОГА не го прави.Накратко:Една жена те харасва все повече,когато и показваш че не я харесваш.
А пък това с комплиментите - адски wussy и нииди е.:smt018
След като имаш връзка с някоя - тогава може.Но с мярка...

Знам доста неща за нея, за които си
говорихме - къде учиш, лубим цвят, цвете, музика, коя зодия и т.н.
Накратко изчерпах се.
Първо - не е важно какво какво казваш, а как го казваш.
Също - емоциите са заразни.Ако се чувстваш некомфортно докато говориш с нея, и тя ще се почувства некомфортно.
Както някой по-горе спомена, важен е езикът на тялото.С него субкомуникараш своите личностни качества.Добре е да заемаш отворени пози и да заемаш повече място.Накратко, трябва да изглеждаш спокоен,уверен,властен,неп едсказуем,забавен,общител н...


Ако има следващ а среща или в чата за какво да си говорим (между другото аз по принцип не говоря много с момичета, а на срещи така да се каже "забивам" от към теми за разговор, идват ми на ум само такива, за които не трябва да си говорим като например да я затрупам с техническа информация и т.н.) Моля помагайте
За всичко.По възможност трябва да е позитивно.
Също не трябва да подхващаш логически теми.Момичетата мразят логиката.
Трябва да говориш на емоцианалн теми.Например "Това е хубаво,това не е.".Разкажи някоя забавна история.
Просто трябва да я накараш да изпитва позитивни чувства и да се забавлявате.
И през това време трябва да я докосваш.В началното несексуално - по ръцете ("Я, хубав пръстен/гривна!Златен ли е?/Колко карата е?"),колената, лицето("Имаш мигла на лицето."И я махаш... 8) )
След това, ако се чувства комфортно,не се отдръпва и почне да те докосва,значи е готова за целувка.
И недей да искаш позволение.("Може ли да те целуна?" :roll: )
Вместо това можеш да кажеш "Искаш ли да ме целунеш?"(ако не каже "не",целуваш) или "хубаво цервило имаш",като се навеждаш да го видиш и целуваш....Импровизирай

_candy_girl_
01-03-2007, 13:41
питая я ко работят родителите й :lol:

iskamTe_vednaga
01-03-2007, 14:11
ttp://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=72346 razgledai taq tema

01-03-2007, 15:11
Говорете си за политика! Убеден съм, че тя горещо се интересува от тази тема!

01-03-2007, 18:13
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=72346

dream_dragon
01-03-2007, 18:20
Говорете си за политика! Убеден съм, че тя горещо се интересува от тази тема!

Имам момичета, които се интересуват. Може да са малко, но ги има. Това го казвам ако си саркастичен.