PDA

View Full Version : бензинът поскъпна



XePouH
01-02-2007, 19:20
ей ся научих че е поскъпнал с 12 стотинки за литър и едва ли ще бъде единственото нещо,храната и тя ще поскъпне,парното,водата,но заплатите и пенсийте едва ли.Та кво мислите по тоя въпрос :?:

01-02-2007, 19:42
to se o4akva6e...s toq tup evropeiski sauz samo nepriqtnosti 6e doidat. :smt011

rusalkata_
01-02-2007, 19:51
омфг явно не сте чули добре новините.поскъпването не е заради европейския съюз,а заради акциз ли там какво беше и парите отиват за армията,поне аз това разбрах.само че изрично в новините се казва,че това не е следствие от присъединяването ни към ЕС.айде следващия път преди да пускате теми,изгледайте добре новините и чуйте за кво става на въпрос!!!

XePouH
01-02-2007, 19:57
омфг явно не сте чули добре новините.поскъпването не е заради европейския съюз,а заради акциз ли там какво беше и парите отиват за армията,поне аз това разбрах.само че изрично в новините се казва,че това не е следствие от присъединяването ни към ЕС.айде следващия път преди да пускате теми,изгледайте добре новините и чуйте за кво става на въпрос!!!
хубоу за бензина ам ся като се вдигнат другите неща пак ли ша кажат че е за армията

SweetBunny
01-02-2007, 20:07
офффффф, русалката е права :evil:
Писна ми от някфи тъпи, еднотипни теми...сичко поскъпвало,използвали ни,заплатите и пенсиите нямало да поскъпнат #-o
Колко пъти ще го повтаряте? Нещо нима ще промените :shock:
Гледайте по-омтимистично, никой не отбеляза плюсовете на Европейския съюз...

XePouH
01-02-2007, 20:09
офффффф, русаклата е права :evil:
Пусна ми от някфи тъпи, еднотипни теми...сичко поскъпвало,използвали ни,заплатите и пенсиите нямало да поскъпнат #-o
Колко пъти ще го повтаряте? Нещо нима ще промените :shock:
Гледайте по-омтимистично, никой не отбеляза плюсовете на Европейския съюз...
колко малки компаний ще фалират,много хора ще останат без работа,а тези които едва свързват 2та края нз какво ще се наложи да праят
кажи кои са добрите неща ?

koalka
01-02-2007, 20:17
Еми какво да мисля...имаме ли избор?Не го решаваме ние, нито някой се интересува какво мисли целокупния български народ!То още преди влизането в ЕС някои неща поскъпнаха и явно са ни подготвяли! :twisted:

rusalkata_
01-02-2007, 20:20
офффффф, русаклата е права :evil:
Пусна ми от някфи тъпи, еднотипни теми...сичко поскъпвало,използвали ни,заплатите и пенсиите нямало да поскъпнат #-o
Колко пъти ще го повтаряте? Нещо нима ще промените :shock:
Гледайте по-омтимистично, никой не отбеляза плюсовете на Европейския съюз...
колко малки компаний ще фалират,много хора ще останат без работа,а тези които едва свързват 2та края нз какво ще се наложи да праят
кажи кои са добрите неща ?

толкова скептично си настроен.а с теб и голяма част от българите.
виж страните от ЕС и кажи ние ли сме по-добре от тях или те?много ясно,че те са по-добре!пак го бях написала в друга тема-цените на някои стоки може да се вдигнат,но ще се вдигнат и заплатите!а колкото до тези малки магазинчета,сергийки и тем подобни,по-добре да ги затворят!

XePouH
01-02-2007, 20:32
офффффф, русаклата е права :evil:
Пусна ми от някфи тъпи, еднотипни теми...сичко поскъпвало,използвали ни,заплатите и пенсиите нямало да поскъпнат #-o
Колко пъти ще го повтаряте? Нещо нима ще промените :shock:
Гледайте по-омтимистично, никой не отбеляза плюсовете на Европейския съюз...
колко малки компаний ще фалират,много хора ще останат без работа,а тези които едва свързват 2та края нз какво ще се наложи да праят
кажи кои са добрите неща ?

толкова скептично си настроен.а с теб и голяма част от българите.
виж страните от ЕС и кажи ние ли сме по-добре от тях или те?много ясно,че те са по-добре!пак го бях написала в друга тема-цените на някои стоки може да се вдигнат,но ще се вдигнат и заплатите!а колкото до тези малки магазинчета,сергийки и тем подобни,по-добре да ги затворят!
да ама хора се прехранват чрез тях,ако ваще работиха в малко магазинче щеше ли да се радваш,че ще ги затворят ?

vra4ka
01-02-2007, 21:23
Еми ще поскъпне почти всичко, включително човешкия труд!
Ние нямам какво да му мислим, не зависи от нас! Има много време още преди да се усети нещо чувствително! ;-)

Ziezi
01-02-2007, 21:35
офффффф, русаклата е права :evil:
Пусна ми от някфи тъпи, еднотипни теми...сичко поскъпвало,използвали ни,заплатите и пенсиите нямало да поскъпнат #-o
Колко пъти ще го повтаряте? Нещо нима ще промените :shock:
Гледайте по-омтимистично, никой не отбеляза плюсовете на Европейския съюз...
колко малки компаний ще фалират,много хора ще останат без работа,а тези които едва свързват 2та края нз какво ще се наложи да праят
кажи кои са добрите неща ?

толкова скептично си настроен.а с теб и голяма част от българите.
виж страните от ЕС и кажи ние ли сме по-добре от тях или те?много ясно,че те са по-добре!пак го бях написала в друга тема-цените на някои стоки може да се вдигнат,но ще се вдигнат и заплатите!а колкото до тези малки магазинчета,сергийки и тем подобни,по-добре да ги затворят!
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Ох,имах нужда от това,благодаря!
Дай да видим страните от ЕС,ама от нашата класа,примерно Унгария и Словакия-слушам?
Дори политиците признават,че заплатите няма да се вдигнат толкова колкото цените на стоките!
Значи по-добре е викаш,а?Ами я си представи,че някой твой роднина имаше такова магазинче или сергийка,дали щеше пак да е по-добре?Или викаш нека ги изпозатворят всичките и на тяхно място да дойдат други,"Европейски",защо трябва въобще в България да има някво българско производство...

skate-more
01-02-2007, 22:07
адски се нерва не стига че немога да си купа кецове и дъска па за цигари да не говори маани ама и поскъпват :smt013

skate-more
01-02-2007, 22:07
адски се нерва не стига че немога да си купа кецове и дъска па за цигари да не говори маани ама и поскъпват :smt013

skate-more
01-02-2007, 22:10
адски се нерва не стига че немога да си купа кецове и дъска па за цигари да не говори маани ама и поскъпват :smt013

teenkopele
01-03-2007, 07:38
Като поскъпне тока, всичко ще скочи. :?

doky
01-03-2007, 07:58
Тва беше най-голямата простотия,че парите отивали за армията :smt005 Просто на нашите политици им се видяха евтини горивата и сложиха акзиз на петролните продукти,уж за да бъдем по европейски.Кво общо има армията,кви простотий говорите,това го решават единствено уважаваните политици,в случая президента е НИЩО,пък и така или иначе той има само представителна функция,няма почти никаква власт.Така че хубавата страна на европейския съюз вече излиза на яве,да видим какво ще ни чака след това!

BraInLesS_f
01-03-2007, 09:49
Коооофти!!! :?

kudravoto
01-03-2007, 10:43
ami chestito vlizane v evropeiskiq sauiz!

teenkopele
01-03-2007, 11:20
Тва беше най-голямата простотия,че парите отивали за армията...

Това нистина ли са го казали?!? ахахахаха :lol: .... :smt005

Абре, вдигат се храни, горива, услуги и т.н. , но все се надявам, че покрай увеличението им и заплатите ще се дигнат, макар и постепенно.

Хубавото е, че политиците ни няма да могат да правят шмикерии с парите, които ще ни бъдат дадени от съюза за подобряване на инфраструктурата и т.н., защото всичко ще се гледа под лупа. :wink:

молец
01-03-2007, 11:22
Хубавото е, че политиците ни няма да могат да правят шмикерии с парите, които ще ни бъдат дадени от съюза за подобряване на инфраструктурата и т.н., защото всичко ще се гледа под лупа. :wink:

Сигурен ли си?!
хахахах

teenkopele
01-03-2007, 11:29
Хубавото е, че политиците ни няма да могат да правят шмикерии с парите, които ще ни бъдат дадени от съюза за подобряване на инфраструктурата и т.н., защото всичко ще се гледа под лупа. :wink:

Сигурен ли си?!
хахахах

99%...
Тези, от евросъюза, ще искат да видят как се харчат отпуснатите средства, а щом става въпрос за милиарди евро, надзорът ще е сериозен! :wink:

XePouH
01-03-2007, 11:40
Хубавото е, че политиците ни няма да могат да правят шмикерии с парите, които ще ни бъдат дадени от съюза за подобряване на инфраструктурата и т.н., защото всичко ще се гледа под лупа. :wink:

Сигурен ли си?!
хахахах

99%...
Тези, от евросъюза, ще искат да видят как се харчат отпуснатите средства, а щом става въпрос за милиарди евро, надзорът ще е сериозен! :wink:
така е и ся сигорно ще ни съдят заради кралския орел май тей се казваше птицата

rusalkata_
01-03-2007, 13:09
смейте се вие ама нещо от тоя род казаха в новините. :lol: а за вдигането на бензина изрично казаха,че не е заради влизането в ЕС!
и още нещо => според мен е добре,че влязохме в ЕС,защото сами нищо не можем да направим,като хората и ако някой не ни даде някакви ограничения,не ни каже кво да правим,за да се подобри състоянието в страната,сами нищо не бихме направили!

pApa_rOAch
01-03-2007, 13:51
"бензинът поскъпна".....-to lo6o 4e e poskupnal...ama nemam kola...i ne me pritisnqva osobenno :wink:

nikinkaaa
01-03-2007, 13:55
Честито на печелившите

01-03-2007, 13:58
"бензинът поскъпна".....-to lo6o 4e e poskupnal...ama nemam kola...i ne me pritisnqva osobenno :wink: хайде вложи малко мозък де... поскъпва бензина => поскъпва транспорта => поскъпва всичко, което се разпространява с помощта на транспортните средства... :idea:

pApa_rOAch
01-03-2007, 13:59
"бензинът поскъпна".....-to lo6o 4e e poskupnal...ama nemam kola...i ne me pritisnqva osobenno :wink: хайде вложи малко мозък де... поскъпва бензина => поскъпва транспорта => поскъпва всичко, което се разпространява с помощта на транспортните средства... :idea:

e da ima6 pravo...;}