PDA

View Full Version : айде, хорЪ



ista
01-02-2007, 18:55
айде, безсмислените теми са почнали, да не се цепя от колектива! :smt005 :smt005 :smt005
ето, аз сега ще си призная нещо. падам си по грубите неща в секса - връзване, пляскане по дупето и т.н. ако щете се подигравайте, ама мене ми дреме. всички си го знаят, дет ме познават. хахахаха... даже са ми казвали, че съм момиче-мечта, особено в наклонностите ми в секса... пфу...
а вие?
по ко си падате?
](*,) ](*,) [-X ](*,) ](*,)

deidiy
01-02-2007, 18:57
по-всичко стига приятелят ми да не ми причинява голяма болка но и да не е много нежен че ще се отекча :lol:

mmrammstein
01-02-2007, 19:00
И аз страшно си падам по връзвания! Просто като си помисля, че съм завързана, притисната до стената или нещо такова и страшно се възбуждам! И пляскане обичам, ама гаджето трябва да внимава със силата... иначе като ме отвърже аз ще го бия! :D

shadow4e
01-02-2007, 19:03
Не си падам по нежните и лигави неща в секса. За нежностите си правим почивки, ама останалато време сме ги оставили настрана.

ninsy
01-02-2007, 19:04
И аз страшно си падам по връзвания! Просто като си помисля, че съм завързана, притисната до стената или нещо такова и страшно се възбуждам! И пляскане обичам, ама гаджето трябва да внимава със силата... иначе като ме отвърже аз ще го бия! :D
и аз така :)

koalka
01-02-2007, 19:05
Понякога ме избиват такива настроения и съм склонна да направя такова нещо, но иначе обичам нежното в секса.

ista
01-02-2007, 19:07
И аз страшно си падам по връзвания! Просто като си помисля, че съм завързана, притисната до стената или нещо такова и страшно се възбуждам! И пляскане обичам, ама гаджето трябва да внимава със силата... иначе като ме отвърже аз ще го бия! :D
и аз така :)
хм... дам, така става и при мен понякога... хех, иначе мен повече ми харесва и идеята да се съпротивлявам. като естествено малко прекалявам понякога :smt005 :smt005 :smt005

01-02-2007, 19:15
И аз страшно си падам по връзвания! Просто като си помисля, че съм завързана, притисната до стената или нещо такова и страшно се възбуждам! И пляскане обичам, ама гаджето трябва да внимава със силата... иначе като ме отвърже аз ще го бия! :D
Искам да те обладая както си вързана и да ти се изпразня върху дупето :-({|= \:D/

ninsy
01-02-2007, 19:31
И аз страшно си падам по връзвания! Просто като си помисля, че съм завързана, притисната до стената или нещо такова и страшно се възбуждам! И пляскане обичам, ама гаджето трябва да внимава със силата... иначе като ме отвърже аз ще го бия! :D
и аз така :)
хм... дам, така става и при мен понякога... хех, иначе мен повече ми харесва и идеята да се съпротивлявам. като естествено малко прекалявам понякога :smt005 :smt005 :smt005
честно казано и аз преовеличавам със съпротивлението понякога :?
А..лигавото и нежно в секса не го обичам някак си ме изнервя..

bungle
01-02-2007, 19:52
Аз мога да свърша само от скубане на косата....
Правете си изводите. :roll:

hydra
01-02-2007, 19:59
Попринцип предпочитам по - нежно, но понякога ме избива и на такива работи. Зависи :mrgreen:

ista
01-02-2007, 20:18
Аз мога да свърша само от скубане на косата....
Правете си изводите. :roll:
а така, а така... ти вече си доста навътре в нещата... хах... =P~ =P~ =P~

JoeBanana
01-02-2007, 20:21
иста, давай дупето, мръсницо :mrgreen:

ista
01-02-2007, 20:29
иста, давай дупето, мръсницо :mrgreen:
заето е душко, заето... иначе... хех, не ще тройки моя! представяте ли си??? момче да не иска тройка!!! не можел да ме гледа с друг... това не го бях чувала... тц-тц-тц
ааа... ама не само дупето [-X [-X [-X вади белезниците :twisted: :twisted:

bungle
01-02-2007, 20:31
И моя не ще тройка!!!

Тия са някакви странни....
Хем с женско предлагах..и ПАК....
И с жена не ме дели, бива ли такова нещо ??

JoeBanana
01-02-2007, 20:34
хм, отново ме отрязаха :mrgreen: вече наистина ше ида да си оправя зъба :mrgreen: нищо не мога хвана така... освен вятъра

ista
01-02-2007, 20:37
И моя не ще тройка!!!

Тия са някакви странни....
Хем с женско предлагах..и ПАК....
И с жена не ме дели, бива ли такова нещо ??

да бе, в началото вика ОК, ама после, като опря яйцето на дупето и вика НЕ, не щял да ме вижда с друг или друга. и аз такава... вече примирам... а той ми разправя, да не го моля, защото знае, че ще се съгласи заради мен, но вътрешно щял да умира от мъка и болка... може ли такова нещо!!! а аз си мислех, че момчетата на тая възраст не са такива... пфу...

ista
01-02-2007, 20:38
хм, отново ме отрязаха :mrgreen: вече наистина ше ида да си оправя зъба :mrgreen: нищо не мога хвана така... освен вятъра
неееее! зъба не пипай! даже ако си ибиеш още някой няма да е зле :wink: :wink: :wink: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 хаха...
както и да е. `оди в компютърния клъб. там мое хванеш нещо по-смислено от някой интернет вирус... и вятъра!

mmrammstein
01-02-2007, 20:39
И аз страшно си падам по връзвания! Просто като си помисля, че съм завързана, притисната до стената или нещо такова и страшно се възбуждам! И пляскане обичам, ама гаджето трябва да внимава със силата... иначе като ме отвърже аз ще го бия! :D
Искам да те обладая както си вързана и да ти се изпразня върху дупето :-({|= \:D/
:smt005 Мерси, но май ще трябва да откажа!

bungle
01-02-2007, 20:41
Пффф и аз си мислех, че на тази възраст си падат по такива неща и примират, ама на...ударих на камък. Не са дорасли ли, к'во...Идея си нямам.

ista
01-02-2007, 20:48
Пффф и аз си мислех, че на тази възраст си падат по такива неща и примират, ама на...ударих на камък. Не са дорасли ли, к'во...Идея си нямам.
да бе, strange. ама явно моя е някакъв такъв влюбчив. не ще да дели. хахаха...

piska_
01-02-2007, 21:24
Момиче кефиш ме :smt005

ista
01-02-2007, 21:33
Момиче кефиш ме :smt005

ма не се и съмнявам :oops: :oops: :oops: :wink: :wink: :wink: :oops: :oops: :oops:

shizzle
01-03-2007, 12:06
И моя не ще тройка!!!

Тия са някакви странни....
Хем с женско предлагах..и ПАК....
И с жена не ме дели, бива ли такова нещо ??

Е, стига, ве, това е напълно нормално! Бла-бла-бла, не сме били дозряли.. Не искам тройка с каквото и да е! Та аз ревнувам от собствения си крак!! Мнението ми - като се разделим и си хванеш друг(а), тогава ме повикай 8)

quench
01-03-2007, 12:09
Вижте,не че съм ревнив,но... В момента "тройка" за мен е скверна дума - любовният триъгълник разваля емоцията във връзката - сега единственото нещо,което искам,е да съм с моето момиче!

Иначе преди не е имало проблем - важното е да не се познаваме добре,че псоле става меко казано неудобно!
[-X

bulgarche
01-03-2007, 12:20
иста, давай дупето, мръсницо :mrgreen:
заето е душко, заето... иначе... хех, не ще тройки моя! представяте ли си??? момче да не иска тройка!!! не можел да ме гледа с друг... това не го бях чувала... тц-тц-тц
ааа... ама не само дупето [-X [-X [-X вади белезниците :twisted: :twisted:
Аз никога не съм си помислял пък за тройка. Нещо не ме зарибява идеята

А познай аз какво си купиш преди 2 часа ;)

shadow4e
01-03-2007, 12:22
белезници? :P Или не познах :)

krem4et0
01-03-2007, 12:26
Падам си невероятно по бавния секс. Ама супер бавен-страхотно е момичета! а да и обичам да ме пляска по дупето,ама мъничко де!

shizzle
01-03-2007, 13:20
Иначе преди не е имало проблем - важното е да не се познаваме добре,че псоле става меко казано неудобно!
[-X

Exactly!

ista
01-03-2007, 13:40
иста, давай дупето, мръсницо :mrgreen:
заето е душко, заето... иначе... хех, не ще тройки моя! представяте ли си??? момче да не иска тройка!!! не можел да ме гледа с друг... това не го бях чувала... тц-тц-тц
ааа... ама не само дупето [-X [-X [-X вади белезниците :twisted: :twisted:
Аз никога не съм си помислял пък за тройка. Нещо не ме зарибява идеята

А познай аз какво си купиш преди 2 часа ;)

хм... белезници, както се предложи вече? вибратор? ъъъ... ПРЕЗЕРВАТИВИ! 8-[ 8-[ 8-[ :smt005 :smt005 :smt005
не знам, сладур, кажи ни :-) :-) :-)

ista
01-03-2007, 14:01
иста, давай дупето, мръсницо :mrgreen:
заето е душко, заето... иначе... хех, не ще тройки моя! представяте ли си??? момче да не иска тройка!!! не можел да ме гледа с друг... това не го бях чувала... тц-тц-тц
ааа... ама не само дупето [-X [-X [-X вади белезниците :twisted: :twisted:
Аз никога не съм си помислял пък за тройка. Нещо не ме зарибява идеята

А познай аз какво си купиш преди 2 часа ;)
btw, не си помислял, просто защото си още малък...

shizzle
01-03-2007, 14:10
Иста, не мога да си представя тройка заедно със сегашната ми партньорка. Трети човек в леглото.. Не, това само ще развали интимността ни.

Иначе нямам нищо против, но, както каза и quench - с не особено близки хора.

ista
01-03-2007, 14:15
Иста, не мога да си представя тройка заедно със сегашната ми партньорка. Трети човек в леглото.. Не, това само ще развали интимността ни.

Иначе нямам нищо против, но, както каза и quench - с не особено близки хора.

радвам се за теб и за приятелката ти... ние тук, с една колега, си развиваме идеите за неизпълнените ни секс фантазии... не ни обръщай внимание! :smt005 :smt005 :smt005

radito
01-03-2007, 14:20
И аз страшно си падам по връзвания! Просто като си помисля, че съм завързана, притисната до стената или нещо такова и страшно се възбуждам! И пляскане обичам, ама гаджето трябва да внимава със силата... иначе като ме отвърже аз ще го бия! :D
и аз така :)
хм... дам, така става и при мен понякога... хех, иначе мен повече ми харесва и идеята да се съпротивлявам. като естествено малко прекалявам понякога :smt005 :smt005 :smt005
айде да си дам и моя глас тука! :lol: :smt016

bulgarche
01-03-2007, 15:22
белезници? :P Или не познах :)
Позна, ама награди няма

ista
01-03-2007, 15:29
белезници? :P Или не познах :)
Позна, ама награди няма

и какво следва от това, че си си купил белезници?

malka_sladuranka
01-03-2007, 15:38
Аз мога да свърша само от скубане на косата....
Правете си изводите. :roll:

аууууу това и мен ме побърква....