PDA

View Full Version : koi da izbera



razdvoena_17
01-02-2007, 19:17
hodq s edno mom4e ve4e 4etiri meseca i ot tolkova se poznavame oba4e sam vliubena ili pone use6tam ne6to silno kum drugo mom4e s koeto nikoga ne sme bili zaedno no imame 6ansove i to golemi nqkaksi neznam moq priqtel ne me vuzbujda osobeno kato pravim sex i poprincip ne me vuzbujda osobeno dokato drugoto mom4e samo kato si pomislq za nego i go pojelavam ina4e mnogo darja na priqtelq no mnogo iskam da buda s drugoto mom4e kakvo da napravq

ninsy
01-02-2007, 19:29
явно още си в такава възраст че и ти незнаеш какво искаш.Когато бях на 14-15 и аз бях така ходех с един мислих за друг..излизах с трети спях с друг защото бях малка и искаж нови усещания, докато не се узсъзнах ..Невярвам някой от този форум да ти каже кой да избереш
от двамата .Направи това което ти желавш щом приятеля ти не те възбужда.. опитвайте нови неща.. кажи му.а ако не прави като мен

S3X^M@n1qK
01-02-2007, 19:29
Маце според мен е най-добре да вземеш тоя дето те възбужда......
ако искаш може да вземеш и мен ......
по въпроса както ти казах тоя дето те възбужда той е голямата ти любов....................избора си е твой но моя савет ти го казах

{Poison}
01-02-2007, 19:30
Ами защо тогава си с настоящия си приятел,не мислиш ли,че няма смисъл ти да се измъчваш,защото връзката ти не е пълноценна,а и същевременно лъжеш гаджето си.За теб е по-добре да приключиш всичко сега заради себе си и момчето,с което си,независимо дали ще ти провърви с този,в когото си влюбена.

piska_
01-02-2007, 20:51
Ами реши кого искаш и тфа е :wink:

Pleasure
01-02-2007, 20:53
Пф.

Friend_witH_Benefit
01-02-2007, 21:45
Чувала ли си, че от два стола се пада на земята ... е побързай да не паднеш :) Най-добре е да премислиш всичко още веднъж и да отидеш при гаджето си и да му кажеш, че всичко свършва и отидеш при другото момче щом толкова го желаеш ... може и да не държиш толкова на гаджето си, колкото си мислиш, защото все пак ... държеното на един човек не включва психическа изневяра ... така че премисли нещата и ако пак си на този извод ... действай няма какво да му се чудиш [-X :D

panterata
01-02-2007, 21:51
бъди с този който ти харесва повече :) а ако и 2та мн ти харесват бъди и с 2та :)

Overwhelming
01-02-2007, 21:55
Избирай-любовта или секса (така ми звучи на мен просто)....

....действай....
....преди....

Чувала ли си, че от два стола се пада на земята ... е побързай да не паднеш :)....

theworldleader
01-02-2007, 22:45
Ах, как мразя такива пикли.. извинявай, че така те храня, ама...

Аз като момче, ако съм на мястото на гаджето ти.. тцтцт.. няма да видиш бял ден.. като не си готова, като не знаеш какво искаш, като си малка, просто не ходи с момчета, а с кукли.
Може да си играеш и с тях..

Била с един и държала на него, пък искала друг.. а близалка не искаш ли ?

c0ca1na
01-02-2007, 22:49
Темата не е за раздвоение , просто си на 17 и гаджето ти е писнало , зарязвай го и хващаи другия , ако нестане третия и така ......
П.с. аве Цеци ти гъза неможа ли да си снимаш ве :smt011 :smt043 :smt043 :smt043

theworldleader
01-02-2007, 23:01
Темата не е за раздвоение , просто си на 17 и гаджето ти е писнало , зарязвай го и хващаи другия , ако нестане третия и така ......
П.с. аве Цеци ти гъза неможа ли да си снимаш ве :smt011 :smt043 :smt043 :smt043


Ела да го снимаш неудачнице или неудачнико, пък аз мисля да не съм вече добър с повечето хора било то и добри и заслужаващи, когато видя добро желание, тогава.
аватара след малко ще го сменя, само да си пооправа новия.

c0ca1na
01-02-2007, 23:02
Темата не е за раздвоение , просто си на 17 и гаджето ти е писнало , зарязвай го и хващаи другия , ако нестане третия и така ......
П.с. аве Цеци ти гъза неможа ли да си снимаш ве :smt011 :smt043 :smt043 :smt043


Ела да го снимаш неудачнице или неудачнико, пък аз мисля да не съм вече добър с повечето хора било то и добри и заслужаващи, когато видя добро желание, тогава.
аватара след малко ще го сменя, само да си пооправа новия.
Горкото човечество ..... той няма да е вече добър.....ооооооо няма да го преживея...... каква драма само -> надувай ! :smt019

Overwhelming
01-02-2007, 23:03
Темата не е за раздвоение , просто си на 17 и гаджето ти е писнало , зарязвай го и хващаи другия , ако нестане третия и така ......
П.с. аве Цеци ти гъза неможа ли да си снимаш ве :smt011 :smt043 :smt043 :smt043


Ела да го снимаш неудачнице или неудачнико, пък аз мисля да не съм вече добър с повечето хора било то и добри и заслужаващи, когато видя добро желание, тогава.
аватара след малко ще го сменя, само да си пооправа новия.
Неудачнико^ би трябвало да е....но нещо не намирам никакъв смисъл във иначе така прилежно написаният ти пост ^^.....
....от него си направих следния извод:
Видя отрицателен коментар за аватара ти (защото на мен лично ми е малко смешен) и реши да го смениш....
....мога ли да те попитам,дали извода който си направих е верен?

theworldleader
01-02-2007, 23:03
Не знаеш за какво ти говоря ;)
Продължавай да се мъчиш в живота ;)

c0ca1na
01-02-2007, 23:04
Не знаеш за какво ти говоря ;)
Продължавай да се мъчиш в живота ;)
Въй що ве ти мъчиш ли се та навсекиго такова пожелаваш ......
П.С. не ми отговаряи от поста ти ми стана ясно :smt011 ........ горкото момче
А кога ще ти видим и гъза ако не е тайна.....пък лепни и един ценоразпис , за който иска да се пробва да е информиран с цените :-D

theworldleader
01-02-2007, 23:06
Не знаеш за какво ти говоря ;)
Продължавай да се мъчиш в живота ;)
Въй що ве ти мъчиш ли се та навсекиго такова пожелаваш ......

Не си оригинална ;)
Пък и мина нова година, за да се оправдаваш, че си пийнала и за това си толкова глупавичка.. ;)
успех в живота, той се върти, ама ти стоиш ;)

c0ca1na
01-02-2007, 23:07
Не знаеш за какво ти говоря ;)
Продължавай да се мъчиш в живота ;)
Въй що ве ти мъчиш ли се та навсекиго такова пожелаваш ......

Не си оригинална ;)
Пък и мина нова година, за да се оправдаваш, че си пийнала и за това си толкова глупавичка.. ;)
успех в живота, той се върти, ама ти стоиш ;)
Би трябвало да съм момче ....... всички така мислят , но ти си някъв феномен , разбираш ги тея работи :twisted: :-D :-D

c0ca1na
01-02-2007, 23:08
Добре да обсъдим новия ти аватар ....... Поршето !
То ли е цената , за да видим гъза ти все пак !?

Overwhelming
01-02-2007, 23:09
Не знаеш за какво ти говоря ;)
Продължавай да се мъчиш в живота ;)
Въй що ве ти мъчиш ли се та навсекиго такова пожелаваш ......

Не си оригинална ;)
Пък и мина нова година, за да се оправдаваш, че си пийнала и за това си толкова глупавичка.. ;)
успех в живота, той се върти, ама ти стоиш ;)
Можеше малко да се вгледаш...



Темата не е за раздвоение , просто си на 17 и гаджето ти е писнало , зарязвай го и хващаи другия , ако нестане третия и така ......
П.с. аве Цеци ти гъза неможа ли да си снимаш ве :smt011 :smt043 :smt043 :smt043


Ела да го снимаш неудачнице или неудачнико, пък аз мисля да не съм вече добър с повечето хора било то и добри и заслужаващи, когато видя добро желание, тогава.
аватара след малко ще го сменя, само да си пооправа новия.
Неудачнико^ би трябвало да е....но нещо не намирам никакъв смисъл във иначе така прилежно написаният ти пост ^^.....
....от него си направих следния извод:
Видя отрицателен коментар за аватара ти (защото на мен лично ми е малко смешен) и реши да го смениш....
....мога ли да те попитам,дали извода който си направих е верен?
....още ли ще повтаряш "неудачнице","оригинална" и така нататъка?Хаха....А и....чакам отговор ^^.....

theworldleader
01-02-2007, 23:09
Добре да обсъдим новия ти аватар ....... Поршето !
То ли е цената , за да видим гъза ти все пак !?


Да не пускам клипчето на което попляскват твоито дупе, нали ? ;)
Сладурче си, добричко си ;)

theworldleader
01-02-2007, 23:14
Момчето и момичето.
Може и да се харесвате, не знам ^ ^ , чакай и аз да бъда интересен и различен и да попиша някакви други освен " ;) "

Такам, аватара беше моя снимка, не всички ме харесват, но и ме харесват.
Това дали вас ви харесват, мен лично изобщо не ме интересува и затова не говоря какви сте ^ ^ нямам право.
Въпреки това оценявам, че моя аватар ЗА ВАС не е хубав, здраве да е, живота продължава, пък новата година е наяве..

Другото което искам да ти поясня, че не съм нито лошо настроенен, нито наранен ^ ^ , просто многознайковци .. ;)

Здраве да е ;)

c0ca1na
01-02-2007, 23:14
Добре да обсъдим новия ти аватар ....... Поршето !
То ли е цената , за да видим гъза ти все пак !?


Да не пускам клипчето на което попляскват твоито дупе, нали ? ;)
Сладурче си, добричко си ;)
Хахаха тоя почна да мастурбира сиурно на постовете ни :-D ...... ей изтрещела ралта ноо си загорел брато смени гаджето , че твоята май не си върши ралтата.......
А с последният си пост май искаше да каеш , че срещу порше дори могжем да те пляскаме ?
Бъди конкретен и сложи разбираем ценораспис !

c0ca1na
01-02-2007, 23:16
Момчето и момичето.
Може и да се харесвате, не знам ^ ^ , чакай и аз да бъда интересен и различен и да попиша някакви други освен " ;) "

Такам, аватара беше моя снимка, не всички ме харесват, но и ме харесват.
Това дали вас ви харесват, мен лично изобщо не ме интересува и затова не говоря какви сте ^ ^ нямам право.
Въпреки това оценявам, че моя аватар ЗА ВАС не е хубав, здраве да е, живота продължава, пък новата година е наяве..

Другото което искам да ти поясня, че не съм нито лошо настроенен, нито наранен ^ ^ , просто многознайковци .. ;)

Здраве да е ;)
Аве mysel`f , пича вече ни и ожени......ц-ц скиаш ли ся докъде стигнахме покрай Цецко :-D :smt011 :smt019 ](*,)

Overwhelming
01-02-2007, 23:18
Момчето и момичето.
Може и да се харесвате, не знам ^ ^ , чакай и аз да бъда интересен и различен и да попиша някакви други освен " ;) "

Такам, аватара беше моя снимка, не всички ме харесват, но и ме харесват.
Това дали вас ви харесват, мен лично изобщо не ме интересува и затова не говоря какви сте ^ ^ нямам право.
Въпреки това оценявам, че моя аватар ЗА ВАС не е хубав, здраве да е, живота продължава, пък новата година е наяве..

Другото което искам да ти поясня, че не съм нито лошо настроенен, нито наранен ^ ^ , просто многознайковци .. ;)

Здраве да е ;)
Аве mysel`f , пича вече ни и ожени......ц-ц скиаш ли ся докъде стигнахме покрай Цецко :-D :smt011 :smt019 ](*,)
Еее ти не ме ли искаш?Хаха.....както и да е...той човека поне осъзна,че не си момиче....малък напредък,спокс,това е хубаво ^^.....

c0ca1na
01-02-2007, 23:21
Момчето и момичето.
Може и да се харесвате, не знам ^ ^ , чакай и аз да бъда интересен и различен и да попиша някакви други освен " ;) "

Такам, аватара беше моя снимка, не всички ме харесват, но и ме харесват.
Това дали вас ви харесват, мен лично изобщо не ме интересува и затова не говоря какви сте ^ ^ нямам право.
Въпреки това оценявам, че моя аватар ЗА ВАС не е хубав, здраве да е, живота продължава, пък новата година е наяве..

Другото което искам да ти поясня, че не съм нито лошо настроенен, нито наранен ^ ^ , просто многознайковци .. ;)

Здраве да е ;)
Аве mysel`f , пича вече ни и ожени......ц-ц скиаш ли ся докъде стигнахме покрай Цецко :-D :smt011 :smt019 ](*,)
Еее ти не ме ли искаш?Хаха.....както и да е...той човека поне осъзна,че не си момиче....малък напредък,спокс,това е хубаво ^^.....
Искам те ве ! Но 1во трябва да се разберем кой е мъжа в връзката ни , че от изводите на Цецо останах с впечатлението че сме от 1 пол :-D :-D

Overwhelming
01-02-2007, 23:23
.....

Искам те ве ! Но 1во трябва да се разберем кой е мъжа в връзката ни , че от изводите на Цецо останах с впечатлението че сме от 1 пол :-D :-D
Спокс,за него можем да сме и някакви орангутани-извънземни,които нямат пол и си живеят по тройки,ама какво от това ^^....ще се осъзнае момчета,не се бой хаха.....

c0ca1na
01-02-2007, 23:26
.....

Искам те ве ! Но 1во трябва да се разберем кой е мъжа в връзката ни , че от изводите на Цецо останах с впечатлението че сме от 1 пол :-D :-D
Спокс,за него можем да сме и някакви орангутани-извънземни,които нямат пол и си живеят по тройки,ама какво от това ^^....ще се осъзнае момчета,не се бой хаха.....
:)
Ай лека от мен , че кат го няма shizzle и няма с кой са заяждам и кой да ме нарежда после :smt011 ...... ай ако мине оттука да се обади
Лека MySel`F ще се видим утре , пък ако влезе и Цецко може и с деца да се сдобием :-) ](*,)

Overwhelming
01-02-2007, 23:27
.....

Искам те ве ! Но 1во трябва да се разберем кой е мъжа в връзката ни , че от изводите на Цецо останах с впечатлението че сме от 1 пол :-D :-D
Спокс,за него можем да сме и някакви орангутани-извънземни,които нямат пол и си живеят по тройки,ама какво от това ^^....ще се осъзнае момчета,не се бой хаха.....
:)
Ай лека от мен , че кат го няма shizzle и няма с кой са заяждам и кой да ме нарежда после :smt011 ...... ай ако мине оттука да се обади
Лека MySel`F ще се видим утре , пък ако влезе и Цецко може и с деца да се сдобием :-) ](*,)
И "двете" с по един чифт близнаци хаха.....лека,лека *нахалства* .....

01-03-2007, 00:41
Говори задължително с авера си. Той ще се погрижи за всичко останало :mrgreen: